ČESKÝ STŘELECKÝ SVAZ, z.s.

Skeet 2001 - kategorie muži, ženy

Zdroj: Petr Zvolánek
Datum: 08.02.2002
e-mail: zvolanek@slstrutnov.cz
Skeet 2001 - kategorie muži, ženy

Skeet 2001 - kategorie muži, ženy

Černě vytištěné výsledky - sedm nejlepších závodů do žebříčku, cihlová - nezapočítané výsledky.

Výsledky s hvězdičkou - zahraniční závody.

Poř.

Příjmení, jméno

Roč.

Čl.č.

Klub

M.Z.

I.ČP Pl

MMB B.

GP Br.

II.ČP HK

M.Z.

III.ČP B

M.Z.

GP Pl.

VC HK

IV.ČP Br

MČR Pl

Plz.poh

VC Arm

Slovin.

Sum.7

Prům.7

Poř.

1.

Bechyňský Br.

62

OOO83

0397 SKP Kometa

124*

121

120

121

 

118*

 

114*

119

 

116

124

121

 

 

850

121,42

1.

2.

Málek Petr

61

OOO86

0397 SKP Kometa

121*

 

 

123

 

123*

 

116*

 

118*

117

 

122*

 

122*

846

120,85

2.

3.

Hlaváček Leoš

63

O3723

0058 Dukla Hr. Kr.

121*

 

 

117

119

120*

 

 

 

122*

115

123

118

120

 

843

120,42

3.

4.

Valter David

70

O7322

0397 SKP Kometa

 

117

120

121

121

114*

117

 

120

120

118

120

118*

113

121*

843

120,42

4.

5.

Sychra Jan

69

O7377

0058 Dukla Hr. Kr.

119*

 

 

119

 

120*

 

121*

 

118*

 

122

 

122

 

841

120,14

5.

6.

Zamrzla Tomáš

71

O3244

0058 Dukla Hr. Kr.

 

115

119

116

117

 

118

 

116

119

120

118

113

 

117*

828

118,28

6.

7.

Libovický Petr

63

O4550

0773 Strnad Č.B.

 

111

120

 

118

113*

113

 

119

117

 

119

116

114

 

823

117,57

7.

8.

Nevrtal Milan

61

O7313

SSK Lanarest

117*

118

113

111

115

116*

113

107*

113

118*

117

117

116

 

118*

821

117,28

8.

9.

Rychlík Luboš

80

18135

0058 Dukla Hr. Kr.

 

113

117

102

119

 

113

 

112

114

112

120

111

119

119*

821

117,28

9.

10.

Škrabálek Filip

77

12068

0397 SKP Kometa

 

115

113

118

116

119*

115

 

109

111

118

112

110

115

119*

820

117,14

10.

11.

Caha Miroslav

74

O7325

0397 SKP Kometa

 

117

116

110

114

 

112

 

116

115

111

117

118

116

117*

817

116,71

11.

12.

Matějů Filip

76

24150

0397 SKP Kometa

 

103

113

115

109

 

120

116*

113

117

115

115

116

113

113*

814

116,28

13.

13.

Doleček Břetisl.

80

22567

0397 SKP Kometa

 

110

112

112

115

 

108

112*

116

114

115

118

115

119

 

812

116,00

12.

14.

Kurča Tomáš

80

19057

0058 Dukla Hr. Kr.

 

108

110

110

116

 

110

 

114

116

100

117

115

116

 

804

114,85

14.

15.

Runštuk Oldřich

81

18134

0058 Dukla Hr. Kr.

107*

113

110

105

108

 

113

112

106

114

116

115

114

118

108*

803

114,71

15.

16.

Luštický Petr

77

12061

0530 SLŠ Trutnov

 

117

 

111

108

 

109

 

121

117

113

111

111

110

 

801

114,42

16.

17.

Sobota Petr

81

25111

0058 Dukla Hr. Kr.

111*

113

113

111

115

105*

108

112

105

113

105

113

116

106

 

795

113,57

17.

18.

Jirotka Jiří

49

O6969

0773 Strnad Č.B.

 

108

110

116

116

111*

110

 

114

 

112

110

113

67

 

792

113,14

18.

19.

Brandejs Jiří

81

26085

0530 SLŠ Trutnov

 

108

107

106

118

 

103

112

 

102

101

117

 

 

 

771

110,14

19.

20.

Mach Jan

81

25321

0058 Dukla Hr. Kr.

 

103

108

110

109

 

107

112

114

109

107

106

108

106

 

770

110,00

20.

21.

Habán Petr

60

25602

0798 SSK Strážek

 

109

 

110

110

102*

 

 

113

105*

113

105

 

109

 

769

109,85

21.

22.

Sobotka Jarosl.

54

30654

Znojmo

 

 

 

 

101

 

 

103*

103

97

104

102

108

96

103*

724

103,42

22.

23.

Šesták Jaromír

55

11944

0342 SSK Poldi

 

94

103

 

 

 

92

 

93

 

87

106

102

 

 

677

96,71

23.

24.

Pilařová Ivana

73

13575

0530 SLŠ Trutnov

 

67

61

62

65

71/15

 

64*

 

65*

61

66

 

 

 

460

65,71

24.

25.

Čámský Radislav

55

27208

0342 SSK Poldi

 

85

85

 

 

 

89

 

 

 

94

 

94

 

 

 

 

25.

26.

Kytlica František

79

26224

0708 SSK Haná

 

104

97

100

112

 

 

 

 

 

 

 

114

97

 

 

 

26.

27.

Němec Ladislav

56

25664

SSK Řečany n.L.

 

58

 

 

 

 

 

 

113

113

 

 

 

 

 

 

 

27.

28.

Novák Radomil

54

31799

SSK Lanarest

 

 

 

 

 

 

99

90*

95

 

98

94

100

 

 

 

 

28.

29.

Slabý Josef

73

31999

Dolní Ředice

 

 

104

107

110

 

 

 

 

115

 

112

 

 

 

 

 

29.

30.

Šašek Karel

47

31600

Broky Rakovník

 

97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.

V Trutnově 15. 10. 2001

Zpracoval : Petr Zvolánek

 

Spolupracujeme