ČESKÝ STŘELECKÝ SVAZ, z.s.

Skeet 2001 - kategorie junioři, mládež, dorost

Zdroj: Petr Zvolánek
Datum: 08.02.2002
e-mail: zvolanek@slstrutnov.cz
Skeet 2001 - kategorie junioři, mládež, dorost

 

Červená jména- kategorie"M"v roce 2002,Červené závody- nominační závody do kategorie "M"2002, "M"3- součet tří nejlepších z nominačních závodů.

Modrá jména - střelci kategorie "ZVT"2001. Tučně vytištěné výsledky - tři nejlepší do žebříčku M,cihlová - nezapočítané výsledky.

Závody s hvězdičkou - zahraniční závody.

Poř.

Příjmení, jméno

Roč.

Čl.č.

Klub

M.Z.

I.ČP Pl

MMB B.

Suhl

GP Br.

II.ČP HK

M.Z.

III.ČP B

OH Pl.

GP Pl.

VC HK

IV.ČP Br

MČR Pl

Plz.poh

VC Arm

Slovin.

"M"3

Poř.

Sum.6

Prům.6

Poř.

1.

Hutař Aleš

84

29135

0397 SKP Kometa

 

109

111

 

110

116

116*

 

 

117*

113*

113

115

111

115

112*

344

I.

692

115,33

1.

2.

Kužel Vlastimil

82

26383

0058 Dukla Hr. Kr.

 

112

115

 

 

113

101*

106

113

114

114

97

109

113

116

 

 

 

685

114,16

2.

3.

Němec Přemysl

82

26101

0530 SLŠ Trutnov

 

104

98

 

 

112

 

105

114

113

114

116

111

 

111

 

 

 

680

113,33

3.

4.

Hlaváček Josef

82

22568

0397 SKP Kometa

112*

111

110

111*

107

111

115*

112

 

 

112*

109

112

98*

108

 

 

 

674

112,33

4.

5.

Kravec Jan

84

27193

0058 Dukla Hr. Kr.

 

105

105

 

106

116

 

110

115

 

108*

109

111

112

109

111*

342

II.

675

112,50

5.

6.

Průša Jiří

82

27194

0370 Dukla Plzeň

 

100

107

 

103

 

 

105

106

111

109

59

113

109

110

 

 

 

658

109,66

6.

7.

Machát Jiří

83

25286

0397 SKP Kometa

103*

99

109

 

105

104

110*

109

106*

104

99*

104

108

107

110

112*

 

 

658

109,66

7.

8.

Málek Petr ml.

84

29501

0397 SKP Kometa

 

98

98

 

103

107

113*

107

104

102

108

112

 

112*

 

106*

326

IV.

659

109,83

8.

9.

Valenda Ondřej

83

27381

0530 SLŠ Trutnov

 

107

104

 

101

101

 

98

110

 

103

102

106

109

114

 

 

 

648

108,00

9.

10.

Matuška Radek

83

28856

0397 SKP Kometa

 

99

99

 

113

101

 

100

106

110

109

89

105

94

96

 

 

 

644

107,33

10.

11.

Cileček Robert

83

30772

0397 SKP Kometa

 

96

103

 

101

106

 

102

109

91

 

103

109

105

111

98*

 

 

643

107,16

11.

12.

Bubrle Vojtěch

85

29276

0370 Dukla Plzeň

 

98

97

 

95

110

 

93

104

112

 

106

111

96

 

 

333

III.

641

106,83

12.

13.

Hlaváček Leoš

85

30194

0058 Dukla Hr. Kr.

 

93

95

 

 

102

 

94

91

103

 

94

98

 

105

 

303

VII.

597

99,5

13.

14.

Pětivlas David

85

31804

0898 Broky Rako

 

84

91

 

 

103

 

93

95

110

 

 

100

 

 

 

313

VI.

592

98,66

14.

15.

Vráblík Lukáš

85

30837

0830 Activ - sport

 

93

68

 

 

 

 

88

100

 

 

102

97

 

 

 

299

VIII.

548

91,33

15.

16.

Ulica Josef

85

30819

0530 SLŠ Trutnov

 

 

89

 

 

 

 

82

69

 

 

83

90

99

85

 

262

XI.

528

88

16.

17.

Zapletal Jakub

86

30818

0830 Activ - sport

 

 

105

 

 

 

 

103

108

 

 

100

95

 

 

 

316

V.

 

 

17.

18.

Kaláb Jiří

86

30998

0830 Activ - sport

 

 

 

 

 

 

 

 

86

 

 

98

90

 

 

 

274

IX.

 

 

18.

19.

Teplý Karel

86

31633

0530 SLŠ Trutnov

 

 

 

 

 

 

 

83

90

 

 

91

91

 

 

 

272

X.

 

 

19.

20.

Hilšer Ivo

87

31327

0830 Activ - sport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

84

73

 

 

 

 

 

 

 

20.

21.

Knot Lukáš

86

31194

0898 Broky Rako

 

 

 

 

 

 

 

 

85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

22.

Narovec Martin

83

27195

0370 Dukla Plzeň

 

90

91

 

 

96

 

 

100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

23.

Papáčková Petra

86

32105

Orlický stř.klub

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

46/70

 

42/74

 

 

 

 

 

23.

V Trutnově 15. 10. 2001

Zpracoval : Petr Zvolánek

 

Spolupracujeme