ČESKÝ STŘELECKÝ SVAZ, z.s.

Trap 2001 - kategorie junioři, mládež, dorost

Zdroj: Petr Zvolánek
Datum: 08.02.2002
e-mail: zvolanek@slstrutnov.cz
Červená jména- kategorie"M"v roce 2002,Červené závody- nominační závody do kategorie "M"2002, "M"3- součet tří nejlepších z no

 

Červená jména- kategorie"M"v roce 2002,Červené závody- nominační závody do kategorie "M"2002, "M"3- součet tří nejlepších z nominačních závodů.

Modrá jména - střelci kategorie "ZVT"2001. Tučně vytištěné výsledky - tři nejlepší do žebříčku M,cihlová - nezapočítané výsledky.

Závody s hvězdičkou - zahraniční závody.

Poř.

Příjmení, jméno

Roč.

Čl.č.

Klub

I.ČP P

MMB

Suhl

GP Br.

II.ČP HK

M.Z.

III.ČP B

OH Pl.

GP Pl.

VC HK

IV.ČP Br

MČR Pl

Plz.poh

VC Arm

Slovin

"M"3

Poř.

Sum.6

Prům.6

Poř.

1.

Lipták Jiří

82

22570

0397 SKP Kometa

110

109

110*

107

118

118*

 

 

 

116*

106

112

 

114

119*

 

 

697

116,16

1.

2.

Škorpík Robert

83

22952

0058 Dukla Hr. Kr.

105

100

115*

98

111

113*

104

115

100

109

106

106

101

105

108*

 

 

671

111,83

2.

3.

Hála Miloš

82

26423

0773 Strnad Č.B.

91

102

 

 

104

 

104

109

116

106*

109

111

109

107

 

 

 

661

110,16

3.

4.

Matějík Miroslav

84

28076

0397 SKP Kometa

96

96

 

95

110

 

92

106

106

99

92

113

102

 

112*

329

I.

649

108,16

4.

5.

Linhart Daniel

82

25055

0397 SKP Kometa

89

105

99*

100

108

106*

104

111

98

 

109

102

 

92

 

 

 

643

107,16

5.

6.

Petr Jiří

84

29470

0530 SLŠ Trutnov

99

95

 

100

85

97*

99

105

103

97

102

112

99

110

109*

320

II.

641

106,83

6.

7.

Černý Pavel

85

31860

0370 Dukla Plzeň

80

97

 

 

 

 

78

104

108

101

105

101

98

95

 

313

III.

617

102,83

7.

8.

Machan Marek

83

29471

0530 SLŠ Trutnov

92

91

 

92

96

 

92

109

93

 

92

95

101

99

 

 

 

593

98,83

8.

9.

Suchomel Vlast.

84

30805

0683 J.A.M. Bř.

77

87

 

81

88

 

80

104

93

101

100

104

 

85

 

308

IV.

590

98,33

9.

10.

Potužák Stanislav

84

28434

0370 Dukla Plzeň

90

86

 

 

91

 

88

105

99

 

90

86

100

 

 

295

V.

575

95,83

10.

11.

Hron Martin

86

30843

0755 El - Cid

 

83

 

80

97

 

63

97

94

101

84

94

90

82

 

288

VI.

573

95,50

11.

12.

Kmoníček Michal

83

26788

0683 J.A.M. Bř.

89

72

 

85

83

 

77

101

90

94

89

96

 

94

 

 

 

564

94

12.

13.

Klim Pavel

83

29904

0397 SKP Kometa

80

86

 

99

84

 

67

73

 

 

96

98

88

 

 

 

 

551

91,83

13.

14.

Koudelková Eva

82

27210

0370 Dukla Plzeň

42/69

48

 

54/81

57/92

 

52/84

64/00

70/09

51/90

59/99

56/97

59/03

55/98

 

101,00

606

365

60,83

14.

15.

Šebesta Filip

87

31430

0683 J.A.M. Bř.

 

61

 

71

 

 

 

88

 

 

69

89

 

 

 

246

VII.

 

 

15.

16.

Vaňáč Václav

84

31385

0370 Dukla Plzeň

75

 

 

 

 

 

 

86

85

 

 

 

89

86

 

246

VIII.

 

 

16.

17.

Baloun Marek

84

30810

Broky Hubert Plz.

79

 

 

 

 

 

 

87

 

 

 

78

99

 

 

244

IX.

 

 

17.

18.

Bejček Václav

82

25785

0370 Dukla Plzeň

 

 

 

 

 

 

 

83

 

 

 

104

97

102

 

 

 

 

 

18.

19.

Brzobohatý Luk.

 

 

0683 J.A.M. Bř.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

20.

Císař Luděk

 

 

0755 El - Cid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

65

75

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

21.

Kolář Michal

82

26087

0530 SLŠ Trutnov

 

 

 

 

85

 

91

 

 

84

93

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

22.

Vejlupek Frant.

86

32194

0683 J.A.M. Bř.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

77*

68

57

61

49

 

 

 

 

 

22.

23.

Zemánek Petr

84

30422

0683 J.A.M. Bř.

78

84

 

91

62

 

 

64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

V Trutnově 15. 10. 2001

Zpracoval : Petr Zvolánek

 

Spolupracujeme