Naši nejlepší

ČESKÝ STŘELECKÝ SVAZ, z.s.

Výsledky regionálních a klubových soutěží

  19.11.2017     VL - Vojenské pušky a pistole podzim 2017 - 3. kolo
  19.11.2017     VL - VC Setkání v Děčíně 2017
  19.11.2017     VL - O Pohár 17. listopadu
  19.11.2017     VL - VC 17. listopadu 2017
  17.11.2017     VL - 1. kolo Slovanské elektronické ligy
  14.11.2017     VL - Klatovský pohár VzPu 30 2017
  13.11.2017     VL - Cena 17.listopadu 2017
  13.11.2017     VL - BENEKOV CUP 2017
  13.11.2017     VL - VC Stromovky 2017
  13.11.2017     VL - I.kolo střelecké ligy Královehradeckého a Pardubického kraje
  13.11.2017     VL - Vítkovická diabolka 2. kolo
  13.11.2017     VL - VC Stráže 2017
  09.11.2017     VL - VC Jiříkova 40, 60
  09.11.2017     VL - VC Jiříkova 30 v leže
  06.11.2017     VL - Memoriál Dalibora Mrázka 2017
  06.11.2017     VL - GP JSB Bohumín 2017
  06.11.2017     VL - 1.kolo Putovního poháru SSK Chrast
  06.11.2017     VL - VC Chropyně 2017
  06.11.2017     VL - 1.kolo Vrchlabsko-Trutnovské vzduchovkové ligy 2017-2018
  06.11.2017     VL - Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018 - 1. kolo
  06.11.2017     VL - SK OO Čestice - Puška útočná a pistole služební - podzim 2017 3. kolo
  06.11.2017     VL - Malá cena medvědů 2017
  06.11.2017     VL - Chomutovksá extraliga - 2. kolo
  05.11.2017     VL Středoevropského poháru 2017/18 - 1.kolo
  02.11.2017     VL - Kopřivnická diabolka 2017
  30.10.2017     VL - Velká cena ZŠ Sever 2017 (pistole)
  30.10.2017     VL - Vítkovická diabolka 1. kolo
  30.10.2017     VL - Plzeňská diabolka 1.kolo
  30.10.2017     VL - VC Borku 2017
  30.10.2017     VL - Velká cena města Slaného 2017
  30.10.2017     VL - VC ZŠ Sever 2017 (puška)
  26.10.2017     VL - O putovní pohár starosty městyse Ročov 2017
  25.10.2017     VL - HOBES CUP 2017
  23.10.2017     VL - Budějická diabolka 2017
  23.10.2017     VL - Podzimní sportka 2017
  23.10.2017     VL - I. kolo Chomutovské extraligy 2017-18
  23.10.2017     VL - Vojenské pušky a pistole podzim 2017 - 2. kolo
  22.10.2017     VL TVRĎÁK 2017 - jedn. závody
  22.10.2017     VL TVRĎÁK 2017 - hlavní závod
  16.10.2017     VL - VC Olomouce 2017
  16.10.2017     VL - Sezemický podzim 2017 (pistole)
  16.10.2017     VL - Liberecká vzduchovková liga 2017 1 kolo (puška, pistole)
  15.10.2017     VL - Pohár Sopky 2017 (puška)
  11.10.2017     VL - Puška útočná a pistole služební podzim 2017 - 2. kolo
  11.10.2017     VL - Historické zbraně
  09.10.2017     VL - Husitský štít - 58. ročník
  09.10.2017     VL - O pohár předsedy SSK Louny 10. ročník
  09.10.2017     VL - Podzimní cena Teplic 2017
  09.10.2017     VL - Podzimní cena mládeže Březolupy 2017
  09.10.2017     VL - „Pražský střelecký festival 2017“
  09.10.2017     VL - Podzimní cena mládeže Březolupy 2017 na celé
  05.10.2017     VL - Tachovská libovolka 23.9.2017
  05.10.2017     VL - VC Č.Lípy pušky 2017
  05.10.2017     VL - Poháru SSK Mostiště 2017
  05.10.2017     VL - Poháru Velké Meziříčí 2017
  03.10.2017     VL - „Memoriál Vl. Hejla 2017“
  02.10.2017     VL - VC Zábřehu lm 60
  02.10.2017     VL - VC Zábřehu 2017 SM60
  02.10.2017     VL - VC SSK ELÁN Olomouc 2017 (pistole)
  02.10.2017     VL - Podzimní cena 2017 Újezd sv. Kříže
  02.10.2017     VL - Předovky "VC Narex"
  27.09.2017     VL - „VC Letova 2017“
  27.09.2017     VL - „Chaloupecký pohár Finále 2017“
  25.09.2017     VL - VC České Lípy 2017 (pistole)
  25.09.2017     VL - VC UNITOP + pohár města H.Králové Otevřená mířidla
  25.09.2017     VL - VC UNITOP + pohár města H.Králové puškohled
  25.09.2017     VL - Dvojzávod Vrchlabí SP 30+30 a StP 3×20
  25.09.2017     VL - Cena Kamarádů 2017
  20.09.2017     VL - VC Pelhřimova VP 30+30
  20.09.2017     VL - VC Pelhřimova LM- SM 60
  20.09.2017     VL - Memoriálu Jaromíra Lukáše 2017 (pistole)
  20.09.2017     VL - VC Pelhřimova LM - SM 60 ne přebor
  20.09.2017     VL - VC Pelhřimova SM 3x30
  20.09.2017     VL - VC Pelhřimova SP 30+30
  20.09.2017     VL - VC Pelhřimova SP 30+30 krajský přebor
  20.09.2017     VL - VC Pelhřimova SM 3x20 krajský přebor
  19.09.2017     VL - VC Amatérů 2017
  18.09.2017     VL - Memoriál Fr. Myšky 2017
  18.09.2017     VL - VC Car Citon 2017
  18.09.2017     VL - SK OO Čestice - Vojenské pušky a pistole
  18.09.2017     VL - Grand Prix Hradec Králové 2017
  11.09.2017     VL - Chalupecká sportka (pistole)
  11.09.2017     VL - Cena SSK Chotěboř (puška)
  05.09.2017     VL - Pohár Svornosti 2017 (puška)
  05.09.2017     VL - VRCHLABSKÁ LIBOVOLKA II (pistole)
  05.09.2017     VL - letní DML 2017
  05.09.2017     VL - Plzeňský Pohár 2017 (broky)
  05.09.2017     VL - Podzimní cena Novoles 2017 (puška)
  05.09.2017     VL - Tachovská libovolka 2017 (pistole)
  05.09.2017     VL - VC Přerova 2017
  04.09.2017     VL - Předšampionátový dvojboj 2017 Pistole
  04.09.2017     VL - VC SSK Liberec KPK Pistole
  04.09.2017     VL - GP Liberec - (puška)
  04.09.2017     VL - Memoriál Jana Vondráčka 2017 předovky
  04.09.2017     VL - KOŠUTECKÁ FLINTA II 2017 (puška)
  04.09.2017     VL - Memoriál Františka Rejmana 2017 (pistole)
  31.08.2017     VL VC Kolína 2017
  29.08.2017     VL - VC Akviny Liberec 2017 druhá část
  28.08.2017     VL VC Akviny Liberec 2017
  28.08.2017     VL - Poslední prázninový výstřel 2017 Uherský Ostroh
  28.08.2017     VL - Karlovarská liga celkem
  28.08.2017     VL - Karlovarská liga 6 kolo
  21.08.2017     VL MSS v Břidličné
  21.08.2017     VL VC Poděbrad 2017 - LM, SM 3x20
  21.08.2017     VL Pohár Lobez - 4.k. Zpč. poháru 2017
  21.08.2017     VL Skalka Cup 2017
  21.08.2017     VL VC Poděbrad 2017 - LM, SM 60
  21.08.2017     VL Letni historické zbraně K.O.Železnice
  21.08.2017     VL Děčín Memoriál Zdeňka Boháčka 5. ročník
  21.08.2017     VL Velká cena Ostroměře
  18.08.2017     VL Prázdninová rychlopalka 2017
  17.08.2017     VL 21. ročník velké ceny Meziboří 2017
  15.08.2017     VL Memorial kpt. O. Jaroše 2017
  15.08.2017     VL Karlovarská liga 2017 - 10. kolo 2017
  15.08.2017     VL Dvorský Benchrest - 7. ročník 2017
  15.08.2017     VL Karlovarská liga 2017 - 2. kolo 2017
  14.08.2017     VL Českolipské pistole II. 2017 - LP 60
  14.08.2017     VL Frenštátská sportka a rychlopalka 2017
  14.08.2017     VL Českolipské pistole II. 2017 - StP 3x20
  14.08.2017     VL Cena Radegasta 2017
  10.08.2017     VL VC SKP Psohlavec Domažlice
  08.08.2017     VL SLOVANSKÁ LIGA LP - 60 2017 - 1. kolo
  08.08.2017     VL SLOVANSKÁ LIGA LP - 60 2017 - 2. kolo
  08.08.2017     VL Velká cena Strážnice 2017
  08.08.2017     VL SLOVANSKÁ LIGA LP - 60 2017 - 3. kolo
  08.08.2017     VL Letní cena města Kadaně 2017
  08.08.2017     VL Opavský ležák a standard 2017
  04.08.2017     VL Potkali se u Kolína 2017
  03.08.2017     Výsledková listina SSK - Batelov
  03.08.2017     VL Přebory okresu Žďár nad Sázavou 2017
  01.08.2017     Výsledky - Karlovarská liga 2017 - pistole
  31.07.2017     Výsledky - Lounská sportka 2017
  25.07.2017     Výsledková listina Sazemice
  25.07.2017     Výsledky - Letní cena Olomouce
  24.07.2017     Výsledková listina PRO DOMA CUP
  19.07.2017     VL Chomutovská rychlopalková tour 2017 - V. kolo
  19.07.2017     VL Velká cena Uh. Ostrohu 2017
  19.07.2017     VL Letní cena Chomutova 2017
  18.07.2017     VL O 1 kg černého prachu 2017
  18.07.2017     VL Českolipské pistole I. 2017
  18.07.2017     VL Českolipské pistole I. 2017
  12.07.2017     VL Memoriál Jana Malého 2017
  12.07.2017     VL Vévodův Klíč 2017 LP 60
  12.07.2017     VL Vévodův Klíč 2017 SP 30+30
  12.07.2017     VL Vévodův Klíč 2017
  12.07.2017     VL VC SSK Prosiměřice 2017
  12.07.2017     VL Košutecká flinta I 2017
  12.07.2017     VL VC Přerova 2017 LM 60, SM 60
  12.07.2017     VL Klatovský karafiát 2017
  12.07.2017     VL VC Prázdnin 2017 SP 30+30
  04.07.2017     Výsledky závodu "Potkali se u Kolína 2017"
  27.06.2017     VL Velká cena Bystřice n. P. 2017
  27.06.2017     VL Letní cena Chaloupek 2017 - LM, SM 60
  27.06.2017     VL Letní cena Chaloupek 2017 - LM, SM 3x20
  27.06.2017     VL Otevřené přebory okresu Bruntál 2017
  27.06.2017     VL Historické zbraně 2017
  20.06.2017     VL Březolupská malorážka 2017
  19.06.2017     VL Letní cena České Lípy 2017
  19.06.2017     VL Letní cena České Lípy 2017
  19.06.2017     VL Chomutovská rychlopalková tour 2017 - III. kolo
  19.06.2017     VL Lidická růže 40. ročník 2017
  19.06.2017     VL Červnové střílení 2017 - VzPu
  19.06.2017     VL Dvorská šance 2017
  19.06.2017     VL Duklácká rychlopalka 2.k. 2017
  19.06.2017     VL Pražský pohár 2017 - StP vyhodnocení
  19.06.2017     VL Pražský pohár 2017 - RP 3.kolo
  19.06.2017     VL Pražský pohár 2017 - RP vyhodnocení
  19.06.2017     VL Lukovská kule 2017
  19.06.2017     VL Duklácká rychlopalka 2.k. 2017
  14.06.2017     VL Karlovarská liga 2017 - 4. kolo LP 60
  12.06.2017     VL 6. ročníku Memoriálu Josefa Petra 2017
  12.06.2017     VL 6. ročníku Memoriálu Josefa Petra 2017
  12.06.2017     VL Cena SSK Žďár nad Sázavou 2017 - 28. ročník
  12.06.2017     VL Přeboru Královéhradeckého kraje 2017
  12.06.2017     VL 4. kola OSL kule Karviná 2017 - průběžné
  12.06.2017     VL Přeboru Královéhradeckého kraje 2017
  12.06.2017     VL 4. kola OSL kule Karviná 2017
  08.06.2017     VL Pražský pohár 2017 - SP 20 2.kolo
  06.06.2017     VL VC COSMANOS 2017
  06.06.2017     VL Pohár J. S. Krofty 2017
  06.06.2017     VL Memoriál Miloše Slaniny 2017
  06.06.2017     VL Chaloupecký pohár 2. kolo 2017
  05.06.2017     VL Jarní cena města Kadaně 2017
  05.06.2017     VL mem. J. Pospíšila 2017
  05.06.2017     VL Šumperská liga mládeže 4. kolo 2017
  05.06.2017     VL Chomutovská rychlopalková tour 2017 - II. kolo
  05.06.2017     VL VC SSK ŠKODA Vrchlabí 2017
  05.06.2017     VL Přebor Ústeckého kraje 2017
  04.06.2017     VL Pražský pohár 2017 - StP 2.kolo
  04.06.2017     VL mem. K.Streita 2017
  03.06.2017     VL mem. J. Hrnečka 2017 - LP
  01.06.2017     VL Buchlovice 2017
  31.05.2017     VL Velká Cena Poruby 2017
  30.05.2017     VL Lounská libovolka - 14. ročník 2017
  30.05.2017     VL 3. kola OSL kule Karviná 2017
  30.05.2017     VL OSL kule Karviná 2017 - průbežné
  29.05.2017     VL 4. kolo služební zbraně a celkové 2017 - Čestice
  29.05.2017     VL Pohár Ostroje 2017
  29.05.2017     VL Jarní cena Olomouce 2017
  29.05.2017     VL Polabský pohár 2017 - puška
  29.05.2017     VL Pražský pohár 2017 - RP 2.kolo
  26.05.2017     VL JC Přezletic 2017
  26.05.2017     VL Pražský pohár 2017 - SP 30 1.kolo
  25.05.2017     VL VC Dvorů LM, SM 60 30. ročník 2017
  25.05.2017     VL 5. kolo Karlovarské ligy 2017 - pistole
  25.05.2017     VL VC Dvorů SP 30+30 2017
  25.05.2017     VL Chocholoušská šedesátka 2017
  23.05.2017     VL Krajský přebor Ústeckého kraje 2017
  23.05.2017     VL Chomutovská rychlopalková tour 2017
  17.05.2017     VL Chomutovská juniorka 2017
  16.05.2017     VL Vrchlabská sportka 2017
  16.05.2017     VL Jarní cena Strážnice 2017 - předovky
  16.05.2017     VL Malá Jarní Sportka 2017
  16.05.2017     VL Májová cena - XXV.ročník 2017
  16.05.2017     VL VC Osvobození 2017 - 50. ročník
  16.05.2017     VL Mem. Dr.Pavla RYDLA + VC UNITOP 2017
  11.05.2017     VL Přebor Jihočeského kraje 2017 - opravené
  11.05.2017     VL Memoriál plk. Pavliče 2017 SP 30 + 30
  11.05.2017     VL Šumperská liga mládeže 3. kolo 2017
  10.05.2017     VL Novoleská libovolka 2017
  10.05.2017     VL Jarní cena - Chotěboř 2017
  10.05.2017     VL Memoriál K. Trnky 2017
  10.05.2017     VL Pohár Osvobození 2017 - finále Čestice
  09.05.2017     VL Cena Osvobození SSK Velké Meziříčí 2017
  09.05.2017     VL Přebor Jihočeského kraje 2017
  09.05.2017     VL Memoriál plk. Pavliče 2017 SP 30 + 30
  09.05.2017     VL Májová puška Hlučína 2017
  09.05.2017     VL Jarní cena Manušic 2017
  09.05.2017     VL Memoriál plk. Pavliče 2017 SP 30 + 30
  08.05.2017     VL mem. ZMS J. Hrnečka 2017 - RP
  08.05.2017     VL Pražský pohár 2017 - StP 1.kolo
  08.05.2017     VL Pražský pohár 2017 - RP 1.kolo
  04.05.2017     VL SSK SPORCK 2017
  02.05.2017     VL 2. kola OSL kule Karviná 2017
  02.05.2017     VL 2. kola OSL kule Karviná 2017
  02.05.2017     VL Májová cena Teplic 2017
  02.05.2017     VL Sezemická třicítka - 22. ročník
  02.05.2017     VL Hodonínské předovky 2017
  02.05.2017     VL - Chaloupecký pohár 2017 - 1. kolo
  02.05.2017     VL - Jarní diabolka 2017 - 3. závod
  02.05.2017     VL Šumperská liga mládeže 2. kolo 2017
  02.05.2017     VL - Aprílová sportka 2017
  25.04.2017     VL Jarní mířená 2017
  25.04.2017     VL Vrchlabská libovolka I. 2017
  20.04.2017     VL Cena Osvobození SSK 0581 Miroslav 2017
  19.04.2017     VL Memoriál Josefa Březiny - 27. ročník 2017
  18.04.2017     VL Jarní cena 2017 - Uh. Ostroh
  15.04.2017     VL SP 30+30 Hradec Králové 2017
  13.04.2017     VL - Memoriál střelců 2017
  12.04.2017     VL - Finále KSL Zlínsko 2017
  09.04.2017     VL Aprílová cena 2017 - Č. Lípa
  03.04.2017     VL mem. J.Hluchého 2017 - VzPu 40
  03.04.2017     VL mem. J.Hluchého 2017 - VzPi 60
  03.04.2017     VL mem. J.Hluchého 2017 - VzPu 60
  03.04.2017     VL mem. J.Hluchého 2017 - VzPi 40
  02.04.2017     VL Pohár osvobození 2017 - 3.kolo
  02.04.2017     VL Aprílová libovolka 2017 - Praha
  29.03.2017     VL Sezemický MAMLAS 2017
  27.03.2017     VL Jarní závody předovek K.O. Železnice 2017
  27.03.2017     VL Velikonoční střílení 9. ročník 2017
  27.03.2017     VL Zlatá diabolka 2017
  21.03.2017     VL 2. kolo služebních zbraní 2017 - Češtice
  14.03.2017     VL XXXIX. ročníku "Jarní cena" 2017 - VzPu 30, 40
  13.03.2017     VL Srdce symfonie Poděbrady 2017 - VzPu 30 ml. žáci
  13.03.2017     VL Srdce symfonie Poděbrady 2017 - VzPu 20
  13.03.2017     VL Březnová vzduchovka 2017 - VzPi
  13.03.2017     VL Srdce symfonie Poděbrady 2017 - VzPu 30 ml. žákyně
  13.03.2017     VL Srdce Symfonie Poděbrady 2017 - VzPu 30 st. žákyně
  13.03.2017     VL Putovní pohár 2017 5. kolo
  13.03.2017     VL Srdce Symfonie Poděbrady 2017 - VzPu 30 st. žáci
  13.03.2017     VL - Krajská střelecká liga mládeže Zlínského kraje 2017
  07.03.2017     VL Memoriál A. Greplové 2017 - VzPu 30
  06.03.2017     VL OSL Karviná 2016/2017 - konečné výsledky
  06.03.2017     VL OSL Karviná 2016/2017 - 5. kolo
  06.03.2017     VL Extraliga družstev 2017 - 3. kolo
  06.03.2017     VL VC SSKP Ostrava 2017
  06.03.2017     VL Oblastní přebor Karviná 2017 - VzPi
  06.03.2017     VL Výsledková listina Vrchlabsko - Trutnovské ligy 2016/17 - celkově
  06.03.2017     VL ZI. PI. LI. POLIČNÁ 2016-2017 - finále
  06.03.2017     VL Vojenské pušky a pistole 2. kolo 2017
  06.03.2017     VL ZI. PI. Ll. POLIČNÁ 2016 - 2017 - finále
  06.03.2017     VL VALASSKA Ll. Poličná Pu 2016-2017 finále
  06.03.2017     VL Jarní diabolka 1. závod 2017 - VzPi 40
  03.03.2017     VL ZOSL 2016/2017 - finále
  01.03.2017     VL Cena předsedy SSK Pomezí 2017 - VzPu 30, VzPu 40
  01.03.2017     VL Slovanská elektronická liga 2016/2017 – Finále
  01.03.2017     VL Karlovarská liga VzPi 2016/2017 - 10. kolo
  01.03.2017     VL Karlovarská liga VzPi 2016/2017 - celkově
  01.03.2017     VL Krajský přebor Liberec 2017 - VzPu, VzPi
  27.02.2017     VL Jiříkovská liga 2016/2017 – celkové
  27.02.2017     VL Jihočeská vzduchovka 2017
  27.02.2017     VL VC Vzduchových zbraní 2017 - Děčín
  27.02.2017     VL Jiříkovská liga 2016/2017 – 4.kolo
  27.02.2017     VL Finále střelecké ligy Královehradeckého a Pardubického kraje 2017
  27.02.2017     VL KSL Zlínsko 2017 3. kolo - VzPu30
  27.02.2017     VL Královéhradecká a Pardubická liga 2016/17 - celkové
  24.02.2017     VL Zi.Pi.Li. Poličná 2016-2017 6.kolo - 60 ran
  24.02.2017     VL Valašská li. Poličná 2016/2017 6. kolo - VzPu 60
  24.02.2017     VL Zimní cena Šumavy 36. ročník 2017
  24.02.2017     VL Zi.Pi.Li. Poličná 2016-2017 6.kolo - 40 ran
  24.02.2017     VL Ročovská střelecká liga 4. kolo 2016/17
  24.02.2017     VL O Putovní korbel hostince "U Petrů" 2017
  24.02.2017     VL Okresní přebor Bruntálu VzPi 2017
  24.02.2017     VL Ročovská střelecká liga po 5. kole 2016/17
  24.02.2017     VL Karlovarská liga VzPi 2016/2017 - 9. kolo
  24.02.2017     VL Zimní liga Kopřivnice VzPi, VzPu - 3. kolo 2017
  24.02.2017     VL Zimní liga Kopřivnice 2016/2017 VzPi, VzPu - 4. kolo
  24.02.2017     VL Slovanská elektronická liga 2016/17 - 4.kolo
  24.02.2017     VL MSS ligy 2017 - finále
  24.02.2017     VL Extraliga družstev 2017 - 2.kolo
  24.02.2017     VL VC a.s.ZDAR Žďár nad Sázavou 2017
  24.02.2017     VL Memoriál J. Víta VzPi Ostrava
  24.02.2017     VL Zimní cena XXV. ročník - VzPi - Svitavy
  06.02.2017     VL Zimní pistolová liga Poličná 2016-2017 - VzPi 60
  06.02.2017     VL Zimní pistolová liga Poličná 2016-2017 - VzPu 60
  05.02.2017     VL Chomutovská extraliga 2016/17 - 6.kolo
  05.02.2017     VL Jihočeský přebor 2017 - vzd.zbraně
  05.02.2017     VL Ústecká diabolka 2017
  05.02.2017     VL Vítkovická diabolka 2016 5.kolo
  05.02.2017     VL Trutnovská liga 4.kolo 2016-17
  05.02.2017     VL Putovní pohár 2016 4.kolo
  05.02.2017     VL OSL Karviná 2016 - 4.kolo
  05.02.2017     VL OSL Karviná 2016 - průběžné
  03.02.2017     VL Chodský čakan 2017 - OPRAVA
  30.01.2017     VL Karlovarská liga 2016/2017 - 7.kolo
  29.01.2017     VL Třešťská diabolka 2017
  29.01.2017     VL Královéhradecká a Pardubická liga - 4.kolo
  26.01.2017     VL Plzeňského KP 2017
  26.01.2017     VL Chodský čakan 2017
  24.01.2017     VL Slovanská elektronická liga 2016/17 - 3.kolo
  24.01.2017     VL Lednová vzduchovka 2017
  22.01.2017     VL Středoevropský pohár 2016/2017 - 4.kolo
  22.01.2017     VL Středoevropský pohár 2016/2017 - stav po 4.kolech
  22.01.2017     VL Mem. Jar. Srkalové 2017 - 6.ročník
  17.01.2017     VL Liberecká liga 2016-17 celkem
  17.01.2017     VL Liberecká liga 2016-17 4.kolo
  16.01.2017     VL Karlovarská liga 2016/2017 5.kolo
  16.01.2017     VL Chomutovská extraliga 2016/17 - 5.kolo
  16.01.2017     VL Karlovarská liga 2016/2017 4.kolo
  16.01.2017     VL Karlovarská liga 2016/2017 3.kolo
  16.01.2017     VL Karlovarská liga 2016/2017 6.kolo
  16.01.2017     VL Karlovarská liga 2016/2017 2.kolo
  15.01.2017     VL Pohár m. Benešova 2017 - neděle
  15.01.2017     VL OSL Karviná 2016 - 3.kolo
  15.01.2017     VL Pohár m. Benešova 2017 - sobota
  15.01.2017     VL Dorostenecka diabolka 2017
  15.01.2017     VL OSL Karviná 2016 - průběžné
  14.01.2017     VL Královéhradecká a Pardubická liga - 3.kolo
  10.01.2017     VL O Pohár SSK Ročova 2017 + 3.kolo RL
  10.01.2017     VL Novoroční cena Pomezí 2017
  10.01.2017     VL Ročovská liga 2016 - 2.kolo
  10.01.2017     VL O Pohár SSK Slovany 2017
  10.01.2017     VL Ročovská liga 2016 - 4.kolo
  10.01.2017     VL Putovní pohár SSK Chrast 2017 3.kolo
  10.01.2017     VL Ročovská liga 2016 - po 3.kole
  09.01.2017     VL Pohár ředitele SŠTD 2017
  09.01.2017     VL Novoroční cena Jiříkova 2017 - VzPu 60/40
  09.01.2017     VL Extraliga družstev 2017 - 1.kolo
  09.01.2017     VL Trutnovsko-Tachovská liga 2016 - 3.kolo
  09.01.2017     VL Novoroční cena Jiříkova 2017 - vzPu 30
  09.01.2017     VL VC Děčína 2017
  09.01.2017     VL Vánoční kapřík 2016
  09.01.2017     VL Vítkovická diabolka 2016 - průběžné
  09.01.2017     VL Vítkovická diabolka 2016 - 4.kolo
  05.01.2017     VL ZOSL Kopřivnice 2016-17 2.kolo OPRAVA
  27.12.2016     VL VC Speciál 2016 - VzPi 40 ran na desetiny
  27.12.2016     VL Vánoční kapřík 2016 oprava
  23.12.2016     VL Vánoční kapřík 2016
  19.12.2016     VL Vánoční cena ZŠ Sever 2016
  19.12.2016     VL VC Sezemic 2016
  18.12.2016     VL Zimní liga VzPu 60 Poličná 2016 - 3.kolo
  18.12.2016     VL Vrchlabsko-Trutnovská liga 2016 2.kolo
  18.12.2016     VL Liberecká liga 2016-17 3.kolo
  18.12.2016     VL Putovní pohár 2016 2.kolo
  18.12.2016     VL Zimní liga VzPi 60 Poličná 2016 - 3.kolo
  18.12.2016     VL Děčínská diabolka 2016
  18.12.2016     VL Cena Pomezí 2016
  18.12.2016     VL Mikulášská cena 2016 - VzPu 30
  18.12.2016     VL Ročovská liga 2016 2.kolo
  18.12.2016     VL Zimní liga VzPi 40 Poličná 2016 - 3.kolo
  18.12.2016     VL Dorostenecka diabolka 2016
  18.12.2016     VL Chomutovská extraliga 2016/17 - 4.kolo
  18.12.2016     VL Západočeský pohár 2016 3.kolo
  18.12.2016     VL ZOSL Kopřivnice 2016-17 2.kolo
  18.12.2016     VL Vánoční střílení 2016
  18.12.2016     VL Hradecká diabolka 2016
  18.12.2016     VL MSS Liga Rýmařov 2016 2.kolo
  18.12.2016     VL Podzimní cena Svitav 2016
  18.12.2016     VL Vítkovická diabolka 2016 3.kolo
  18.12.2016     VL KSL 2016 2.kolo
  18.12.2016     VL Cena Pomezí 2016
  17.12.2016     VL Středoevropský pohár 2016/2017 - 3.kolo
  27.11.2016     VL Liga MSS Rýmařov 2016
  27.11.2016     VL Zimní liga VzPi 40 Poličná 2016 - 2.kolo
  27.11.2016     VL Zimní liga VzPi 60 Poličná 2016 - 2.kolo
  27.11.2016     VL Středoevropský pohár 2016/2017 - 2.kolo
  27.11.2016     VL Zimní liga VzPu 60 Poličná 2016 - 2.kolo
  27.11.2016     VL Chomutovská extraliga 2016/17 - 3.kolo
  20.11.2016     VL Pohár SSK Bystřice 2016
  20.11.2016     VL Mem. F. Vobra 2016
  20.11.2016     VL Slovanská elektronická liga 2016/2017 - 1.kolo
  20.11.2016     VL VC Bystřice 2016
  18.11.2016     VL VC 17.listopadu 2016 - Chomutov
  18.11.2016     VL VC Olomouckého kraje 2016
  15.11.2016     VL O Pohár 17.listopadu 2016
  13.11.2016     VL Chomutovská extraliga 2016/17 - 2.kolo
  13.11.2016     VL VC Stromovky 2016
  13.11.2016     VL Středoevropský pohár 2016/2017 - 1.kolo
  13.11.2016     VL Zimní liga VzPi 60 Poličná 2016 - 1.kolo
  13.11.2016     VL Zimní liga VzPi 40 Poličná 2016 - 1.kolo
  07.11.2016     VL Vítkovická diabolka 2016 - 2.kolo
  07.11.2016     VL O putovní pohár starosty Ročova 2016
  07.11.2016     VL Sezemický podzim 2016
  07.11.2016     VL OSL karviná 2016/17 - 1.kolo
  07.11.2016     VL VC Setkání Děčín 2016
  07.11.2016     VL Putovní pohár SSK Chrast 2017
  07.11.2016     VL VC Jiříkova 2016 - 60/40
  07.11.2016     VL KSL Týniště 2016 1.kolo
  07.11.2016     VL VC Jiříkova 2016 - 30 vleže
  07.11.2016     VL Liberecká liga 2016/17 - 2.kolo
  01.11.2016     VL Západočeský pohár 2016 - 1.kolo
  01.11.2016     VL VC ZŠ Sever Č.Lípa 2016
  01.11.2016     VL VC Trevos 2016 - předovky
  01.11.2016     VL VC Borku 2016
  01.11.2016     VL Budějovická diabolka 2016
  01.11.2016     VL Liberecká liga 2016/17 - 1.kolo
  01.11.2016     VL HOBES CUP 2016
  23.10.2016     VL Chomutovská extraliga 2016/17 - 1.kolo
  22.10.2016     VL Malá cena medvědů 2016
  22.10.2016     VL Vítkovická diabolka 2016 1.kolo
  22.10.2016     VL Podzimní sportka 2016
  22.10.2016     VL Jiříkovská liga 2016 - 1.kolo
  16.10.2016     VL VC Sopky 2016 - muži
  16.10.2016     VL VC Sopky 2016 - ženy, dorost
  16.10.2016     VL VC Olomouce 2016
  13.10.2016     VL Podzmní cena Kadaně 2016
  13.10.2016     Propozice Zimní OSL Kopřivnice 2016-17
  13.10.2016     VL Mem. Matysky a Ježka 2016
  13.10.2016     VL VC Zábřeba 2016 - LM 60
  13.10.2016     VL Vévodův Klíč 2016 finále
  13.10.2016     VL VC Zábřeba 2016 - SM 60
  09.10.2016     VL mem. Vl. Hejla 2016
  09.10.2016     VL Tradix Cup 2016
  09.10.2016     VL mem. M. Johna 2016
  09.10.2016     VL Husitský štít 2016
  02.10.2016     VL O pohár předsedy SSK Louny 2016
  02.10.2016     VL Podzimní libovolka 2016
  01.10.2016     VL VC Narexu 2016 - předovky
  01.10.2016     VL KP Hradeckého KS 2016 - VStPi 30+30
  01.10.2016     VL KP Hradeckého KS 2016 - VStPi 30
  01.10.2016     VL VC UNITOP HK 2016 - VStPi 30
  01.10.2016     VL VC UNITOP HK 2016 - VStPi 30+30
  30.09.2016     VL VC Kamarádů 2016
  27.09.2016     VL VC Car Citon 2016
  27.09.2016     VL VC UNITOP HK 2016 MaPu OM
  27.09.2016     VL VC SSK Mostiště 2016
  27.09.2016     VL Podzimní cena Chrastavy 2016
  27.09.2016     VL Chaloupecký pohár 2016 - finále
  27.09.2016     VL VC Bílinský Štuc 2016 - předovky
  27.09.2016     VL VC UNITOP HK 2016 MaPu
  27.09.2016     VL Tachovská libovolka 2016
  27.09.2016     VL Podzimní Historici Ostroměř 2016 - předovky
  27.09.2016     VL Krasjký přebor Ol KS 2016
  27.09.2016     VL VC České Lípy 2016 - pistole
  20.09.2016     VL OSL Karviná 2016 5.kolo
  20.09.2016     VL OSL Karviná 2016 konečná
  20.09.2016     VL Oblastní přebor Karviná 2016
  20.09.2016     VL VC Pelhřimova - mem. J.Veverky 2016
  20.09.2016     VL VC Hradce Králové 2016
  20.09.2016     VL mem. J. Lukáše 2016
  20.09.2016     VL Přebor Jihomoravského kraje 2016 - VP
  20.09.2016     VL Pohár m. Hlučína 2016
  20.09.2016     VL Přebor Jihomoravského kraje 2016 - LP
  20.09.2016     VL Přebor Jihomoravského kraje 2016 - SP, StP
  14.09.2016     VL VC SSK Chotěboře 2016
  14.09.2016     VL GP Poruba 2016 celkové
  14.09.2016     VL GP Poruba 2016 3 kolo
  14.09.2016     VL Pohár Svornosti 2016
  14.09.2016     VL LDML 2016
  14.09.2016     VL VC Kolína 2016
  14.09.2016     VL Vévodův Klíč 2016 5.kolo
  05.09.2016     VL mem. I.Dlouhého 2016
  05.09.2016     VL Vrchlabská libovolka 2016
  05.09.2016     VL Podzimní cena Novoles 2016
  05.09.2016     VL Klatovská sportka 2016
  05.09.2016     VL mem. D.S.K. M.Brauna 2016
  03.09.2016     VL Pražský střelecký festival 2016 - RP, StP
  03.09.2016     VL Košutecká flinta 2016 - 2
  03.09.2016     VL VC Akviny 2016
  01.09.2016     VL Karlovarská liga 2016 - LP 6.kolo
  01.09.2016     VL Karlovarská liga 2016 - LP celkem
  30.08.2016     VL Letní ceny Mostiště 2016
  29.08.2016     VL Poslední prázdninový výstřel 2016 - předovky
  24.08.2016     VL Pohár Lobez 2016
  24.08.2016     VL mem. Z.Boháčka 2016
  24.08.2016     VL Mem. L.a G. Kůrkových 2016
  24.08.2016     VL Frenštátská rychlopalka 2016 - 2.kolo
  24.08.2016     VL ZČP SP 30+30 2016
  24.08.2016     VL VC Poděbrad SM. LM 3x20 2016
  24.08.2016     VL VC Poděbrad SM. LM 60 2016
  24.08.2016     VL VC Uničovská libovolka 2016
  21.08.2016     VL Letní historické zbraně Železnice 2016 - HZ
  21.08.2016     VL Malá sportka ve Skalce 2016
  17.08.2016     VL Karlovarská liga VP 2016
  17.08.2016     VL Karlovarská liga SP 2016
  15.08.2016     VL Vognarův memoriál 2016
  15.08.2016     VL KZ Sezemic LP 2016
  15.08.2016     VL KZ Sezemic SP 2016
  15.08.2016     VL Českolipské pistole 2016 II.
  11.08.2016     VL Kontrolní závod Sezemice 2016
  11.08.2016     VL Opavský ležák a standard 2016
  08.08.2016     VL mem. O.Jaroše 2016
  05.08.2016     VL SMIX 2016
  05.08.2016     VL VC Radegasta 2016
  05.08.2016     VL Frenštátská rychlopalka 2016
  04.08.2016     VL KV liga SP 30+30 2016
  02.08.2016     VL Potkali se u Kolína 2016
  31.07.2016     VL Lounská sportka 2016
  31.07.2016     VL VC Šumperka 2016
  30.07.2016     VL Letní cena Kadaně 2016
  28.07.2016     VL PRO-DOMA 2016
  27.07.2016     VL Lounská libovolka 2016
  23.07.2016     VL VC Batelova 2016
  22.07.2016     VL mem. J.Mana 2016
  20.07.2016     VL VC Buchlovic 2016
  19.07.2016     VL OP Žďár n/S. 2016
  18.07.2016     VL Vévodova klíče 2016 - 4.kolo
  18.07.2016     VL KZ Poděbrady 2016
  18.07.2016     VL VC Pánova 2016 - předovky
  17.07.2016     VL Košutecká flinta 2016 - 1
  17.07.2016     VL GP Liberce 2016 - LM, SM 60
  17.07.2016     VL Slovanská liga LP 60 2016 - 2.kolo
  17.07.2016     VL Českolipské pistole I. 2016
  11.07.2016     VL mem. Jana Malého 2016
  11.07.2016     VL Letní velká cena Novoles 2016
  09.07.2016     VL Prázdninová cena 2016 - Boletice
  09.07.2016     VL KP ÚKS 2016 - LP
  09.07.2016     VL Klatovský karafiát 2016
  09.07.2016     VL VC Přerova 2016 - vleže
  08.07.2016     VL Dorostenecké sportky 2016 - Ústí n/L.
  07.07.2016     VL VC Prázdnin + KP Ú KS 2016
  03.07.2016     VL VC SSK Prosiměřice 2016
  28.06.2016     VL Lidická růže 2016
  28.06.2016     VL Dvorská šance 2016 - VP
  21.06.2016     VL VC Bíliny 2016 LP
  21.06.2016     VL OSL Karviná 2016 průběžné
  21.06.2016     VL OSL Karviná 2016 4.kolo
  21.06.2016     VL Jarní cena Uh. Ostroha 2016 - předovky
  21.06.2016     VL Přebor SSK Sezemice 2016 LP
  21.06.2016     VL Akátová sportka 2016
  21.06.2016     VL Pražský pohár 2016 - RP 2x30 3.kolo
  21.06.2016     VL Šumperské ligy mládeže 2016 - 5.kolo
  21.06.2016     VL Šumperské ligy mládeže 2016 - po 5.kolech
  16.06.2016     VL KV liga LP 60 2016 4.kolo
  16.06.2016     VL Chaloupecký pohár LP 2016 - 1.kolo
  13.06.2016     VL Plzeňský revolver 2016
  12.06.2016     VL mem. J. Petra 2016
  12.06.2016     VL VC Louny 2016 - LP
  12.06.2016     VL mem. J. Petra 2016 - OM
  12.06.2016     VL Boletické pistole 2016
  11.06.2016     VL VC Chomutova 2016 - RP, StP
  10.06.2016     VL VC Bystřice nad Perštějnem 2016
  10.06.2016     VL Přebor SSK Sezemice 2016
  09.06.2016     VL Chaloupecký pohár LP 2016 - 2.kolo
  08.06.2016     VL Pohár Hr. Králové 2016 oprava
  08.06.2016     VL KV liga SP 30+30 2016
  08.06.2016     VL Jarní cena Zábřeha 2016 - m, j
  08.06.2016     VL Jarní cena Zábřeha 2016 - ž, d
  06.06.2016     VL VC SSK 0311 Most 2016 - předovky
  06.06.2016     VL Šumperské ligy mládeže 2016 - 4.kolo
  06.06.2016     VL Pohár Hr. Králové 2016
  06.06.2016     VL VC SSK Škoda Vrchlabí
  05.06.2016     VL mem. K.Streita 2016
  05.06.2016     VL Grand Prix Poruba 2016 - 2.kolo
  04.06.2016     VL Pražský pohár 2016 - StP 3.kolo
  04.06.2016     VL Brněnský střelecký festival 2016
  03.06.2016     VL Pražský pohár 2016 - SP 30 2.kolo
  01.06.2016     VL Jarní cena Olomouce 2016
  01.06.2016     VL Šumperské ligy mládeže 2016 - 3.kolo
  01.06.2016     VL Chocholoušská šedesátka 2016
  01.06.2016     VL VC Chaloupek 2016
  31.05.2016     VL Polabský pohár 2016 - puška
  27.05.2016     VL Přebor Ústeckého kraje 2016 - předovky
  27.05.2016     VL mem. J.Hrnečka 2016 - LP
  27.05.2016     VL KV liga SP 30+30 2016
  27.05.2016     VL Pražský pohár 2016 - SP 30 1.kolo
  27.05.2016     VL Pražský pohár 2016 - StP 2.kolo
  27.05.2016     VL Vyškovská liga pistole 2016 - SP, StP
  27.05.2016     VL Vyškovská liga pistole 2016 - předovky
  17.05.2016     VL Májová cena Pomezí 2016
  17.05.2016     VL Jarní cena Přezletic 2016
  17.05.2016     VL Jarní cena Chotěboře 2016
  17.05.2016     VL VC Dvorů 2016 - LM, SM 60
  17.05.2016     VL VC Dvorů 2016 - SP 30+30
  14.05.2016     VL Teplická 60 2016
  14.05.2016     VL Jarní cena Kadaně SP 30+30 2016
  14.05.2016     VL Jarní cena Kadaně LP 60 2016
  14.05.2016     VL Vrchlabská libovolka 2016 - 1.kolo
  14.05.2016     VL Jarní cena Kadaně SP 30 2016
  14.05.2016     VL mem. P. Rydla 2016
  14.05.2016     VL Celkové výsledky Vojny jaro 2016
  14.05.2016     VL Slovanská liga LP 60 2016 - 1.kolo
  12.05.2016     VL KV liga VP 30+30 2016
  12.05.2016     VL KV liga SP 30+30 2016
  11.05.2016     VL Chomutovská juniorka 2016
  10.05.2016     VL Pohár Ostroje 2016
  09.05.2016     VL Přebor SSK Sezemice 2016
  09.05.2016     VL VC Poruba 2016 - puška
  09.05.2016     VL VC Poruba 2016 - pistole
  08.05.2016     VL mem. ZMS J. Hrnečka 2016
  08.05.2016     VL Pražský pohár 2016 - StP 1.kolo
  07.05.2016     VL Cena osvobození 2016 V.Meziříčí
  07.05.2016     VL Šumperská mládežnická liga 2016 - 2.kolo
  07.05.2016     VL Cena osvobození 2016 Děčín
  07.05.2016     VL Malá sportka ve Skalce - Jarní cena 2016
  05.05.2016     VL Pražský pohár 2016 - RP
  05.05.2016     VL Chaloupecký pohár LP 2016 1.kolo
  05.05.2016     VL Novoleská libovolka 2016
  05.05.2016     VL Jarní diabolky 2016 - 3.kolo
  01.05.2016     VL Jarní pistole LP 60 Manušice 2016
  01.05.2016     VL Jarní pistole SP 30+30 Manušice 2016
  01.05.2016     VL VC OÚ Prosiměřice 2016
  01.05.2016     VL Jarní cena Manušic 2016
  01.05.2016     VL Sezemická 30 2016
  01.05.2016     VL Májová cena Teplice 2016
  01.05.2016     VL OSL Karviná 2016 - 2.kolo
  30.04.2016     VL Jihočeský přebor 2016
  30.04.2016     VL Šumperská mládežnická liga 2016 - 1.kolo
  30.04.2016     VL KV Liga 2016 - 2.kolo LP
  26.04.2016     VL Č.Kamenice a SSK Most 2016
  18.04.2016     VL VC Klatov 2016 SP 30+30
  18.04.2016     VL OSL Karviná 2016 1.kolo
  18.04.2016     VL Jarnícena Opavy 2016
  18.04.2016     VL Vévodův klíč 2016
  18.04.2016     VL Aprílová libovolka 2016
  17.04.2016     VL Jarní ceny Dukly 2016
  17.04.2016     VL Jarní soutěž Dukly 2016
  17.04.2016     VL Jarní historické zbraně Železnice 2016
  17.04.2016     VL Jarní cena SSK Pomezí 2016
  16.04.2016     VL Útočná puška 2016 - 3.kolo
  16.04.2016     VL mem. J. Březiny 2016 - 26.ročník
  16.04.2016     VL VC SSK ELÁN Olomouc 2016
  16.04.2016     VL Jarní mířena 2016 - SP
  16.04.2016     VL Jarní mířena 2016 - StP
  11.04.2016     VL Aprílová cena Č.L. 2016
  11.04.2016     VL GP Poruba 2016 1.kolo
  11.04.2016     VL Jarní diabolka 2016 - 2. závod
  11.04.2016     VL Benešovské předovky 2016
  04.04.2016     VL mem. J.Hluchého vzd. 2016
  02.04.2016     VL Velikonoční vejce 2016
  30.03.2016     VL Cena SVČ Svitavy 2016
  30.03.2016     VL Sezemický MAMLAS 2016
  28.03.2016     VL Jarní cena Uh. Ostrohu 2016
  28.03.2016     VL Velikonoční střílení 2016
  28.03.2016     VL Zlatá diabolka 2016
  21.03.2016     VL Srdce symfonie 2016 - jedn.
  21.03.2016     VL Malý ležák 2.kolo
  21.03.2016     VL Srdce symfonie 2016 - druž.
  21.03.2016     VL Malý ležák 1.kolo
  21.03.2016     VL Malý ležák 4.kolo
  21.03.2016     VL Malý ležák 3.kolo
  21.03.2016     VL Porubský ležáček 30 2016
  21.03.2016     VL O putovní korbel hostince U Petrů 2016
  18.03.2016     Jarní cena Dukly Plzeň, LP, SP
  16.03.2016     Jarní cena Pomezí
  15.03.2016     VC Žilova 2016
  15.03.2016     Pohár SSK Ročov
  09.03.2016     Zimní liga Poličná VzPi 60 - finále
  09.03.2016     Bojová střelba - jaro 2016 - po 2. kole
  09.03.2016     Valašská liga VzPu 2015-16 - finále
  09.03.2016     Zimní liga Poličná VzPi 40 - finále
  09.03.2016     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 5. kolo
  07.03.2016     OSL VzPi - Karviná - konečné hodnocení
  07.03.2016     KSL mládeže PA a HK VzPu - finále
  07.03.2016     OSL VzPi - Karviná 5. kolo
  07.03.2016     Oblastní přebor Karviná - VzPi
  07.03.2016     Extraliga družstev VzPi 40 Plzeň - 3. kolo
  07.03.2016     Jarní diabolka - Vítkovice - 1. závod
  07.03.2016     KSL mládeže PA a HK VzPu - celkem
  07.03.2016     Putovní pohár Chrást VzPi - 5. kolo
  07.03.2016     Kadaňská diabolka
  07.03.2016     Zimní liga Poličná VzPi 40 -finále
  07.03.2016     Zimní liga Poličná VzPi 60 - finále
  06.03.2016     VL mem. J.Laciny 2016 - Brandýs
  04.03.2016     Bojová střelba - jaro 2016 - PuSaLb - 1.
  04.03.2016     Zimní OSL VzPi 60 - finále
  04.03.2016     Zimní OSL VzPu 60 - finále
  04.03.2016     Bojová střelba - jaro 2016 - PiSl - 1.
  04.03.2016     Bojová střelba 2016 PuÚ - 1.
  04.03.2016     Zimní OSL VzPu 40 ž, jky, dor. - finále
  04.03.2016     Bojová střelba - jaro 2016 - Sa61 - 1.
  04.03.2016     Kopřivnická rychlopalka
  04.03.2016     Zimní OSL VzPi 40 dorky - finále
  04.03.2016     Zimní OSL VzPi 40 ž, jky - finále
  04.03.2016     Zimní OSL VzPi 40 dorci - finále
  03.03.2016     Slovanská elektronická liga VzPu - finále
  03.03.2016     Karlovarská liga VzPi - 10. kolo
  03.03.2016     Karlovarská liga 1915-16 - celkem
  01.03.2016     VC SSK Pomezí
  29.02.2016     Jihočeská vzduchovka Č.B.
  24.02.2016     Lednová vzduchovka Plzeň-Slovany
  24.02.2016     Vánoční vzduchovka Plzeň
  24.02.2016     Karlovarská liga VzPi - 9. kolo
  24.02.2016     Slovanská elektronická liga VzPu 1. kolo
  24.02.2016     Slovanská elektronická liga VzPu 3. kolo
  24.02.2016     Únorová vzduchovka Plzeň
  24.02.2016     Slovanská elektronická liga VzPu 4. kolo
  22.02.2016     Zimní cena Svitavy 2016
  22.02.2016     KP Libereckého KS ČSS - VzPi, VzPu - zpráva
  22.02.2016     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 5. kolo
  22.02.2016     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 6. kolo
  22.02.2016     Zlínská KSL VzPu 30L - 3. kolo
  22.02.2016     Zimní VC Šumavy Č.B. VzPi, VzPu
  22.02.2016     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 5. kolo
  22.02.2016     Valašská liga VzPu - 5. kolo
  22.02.2016     Liga mládeže H.K. a Pce - 4. kolo
  22.02.2016     KP Libereckého KS ČSS 2016 - VzPi, VzPu
  22.02.2016     Chomutovská extraliga - finále ženy
  22.02.2016     Výsledky Středoevropského poháru 2015/16 - 5.kolo
  22.02.2016     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 6. kolo
  22.02.2016     Chomutovská extraliga - finále dorost
  22.02.2016     Výsledky Středoevropského poháru 2015/16 - vyhodnocení
  22.02.2016     Chomutovská extraliga - finále veteráni
  22.02.2016     Chomutovská extraliga - finále muži a jun.
  19.02.2016     Pohár RSCM Ostrava - 1. kolo
  19.02.2016     Pohár RSCM Ostrava - 3. kolo
  19.02.2016     Pohár RSCM Ostrava - 2. kolo
  19.02.2016     Pohár ředitele SŠTaD Ostrava
  15.02.2016     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 5. kolo
  15.02.2016     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 5. kolo
  15.02.2016     Memoriál J. Víta 2016 Ostrava
  15.02.2016     Ústecká diaboka 2016 VzPi
  15.02.2016     Družstva 2016 VzPi - 2. kolo
  15.02.2016     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 4. kolo
  14.02.2016     Výsledky Poháru ředitele MP Brandýs n/L. 2016
  14.02.2016     VL Pohár osvobození Vojna jaro 2016
  11.02.2016     Putovní pohár starosty Ročova
  11.02.2016     Putovní pohár SSK Chrást 2016
  09.02.2016     Kadaňská diabolka - 1. kolo
  08.02.2016     OSL VzPi - Karviná 4. kolo
  08.02.2016     OSL VzPi - Karviná po 4. kole
  08.02.2016     Kadaň VzPi 30+30 2. kolo
  08.02.2016     Vítkovická diabolka VzPi - 5. kolo
  08.02.2016     Bojová střelba 2016 1. kolo
  08.02.2016     Pohár Jihočeského KS ČSS 2016
  08.02.2016     Vítkovická diabolka 8. ročník - celkem
  08.02.2016     VC StČ KS ČSS - neděle 7.2.
  08.02.2016     Chomutovská extraliga - 7. kolo
  08.02.2016     VC StČ KS ČSS - sobota 6.2.
  03.02.2016     Zimní liga Poličná VzPu 60 - 4. kolo - 1
  03.02.2016     Zimní liga Poličná VzPu 40 dor. - 4. kolo
  03.02.2016     Zimní liga Kopřivnice - VzPi 40 - 4. kolo
  03.02.2016     Zimní liga Poličná VzPu 40 - 4. kolo - 1
  03.02.2016     Zimní liga Kopřivnice VzPi 60 - 4. kolo
  03.02.2016     Zimní liga Kopřivnice - VzPu 60 - 4. kolo 2
  03.02.2016     Zimní liga Poličná VzPu 40 - 4. kolo - 2
  03.02.2016     Karlovarská liga VzPi - 7. kolo
  02.02.2016     VC ředitele SVČ Svitavy
  02.02.2016     Chodský čakan 2016 VzPi, VzPu
  01.02.2016     Pohár Benešova 2016 neděle
  01.02.2016     Pohár ředitele SŠTD 2016 Ostrava
  01.02.2016     Pohár Benešova 2016 sobota
  27.01.2016     VC Uh. Brod VzPu, VzPi
  27.01.2016     VC Uh. Brod VzPu 30 L
  27.01.2016     Ústecká diaboka 2016 VzPi
  25.01.2016     GP Syner 2016 - výsledky
  25.01.2016     Chomutovská extraliga - 6. kolo
  25.01.2016     Dorostenecká diabolka Ústí n.L. 2016
  25.01.2016     GP Liberec 2016 - výsledky
  21.01.2016     VC ZDAR Žďár n.S. VzPi, VzPu
  18.01.2016     OSL VzPi - Karviná - po 3. kole
  18.01.2016     OSL VzPi - Karviná 3. kolo
  18.01.2016     Třešťská diabolka 2016
  18.01.2016     Novoroční cena Pomezí
  18.01.2016     Liberecká vzduchovková liga - po 4. kole
  18.01.2016     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 3. kolo
  14.01.2016     Karlovarská liga 2015-16 VzPi - 6. kolo
  13.01.2016     Zimní liga Kopřivnice - 3. kolo
  12.01.2016     Novoroční VC Pomezí VzPi 60
  12.01.2016     Pohár SSK Slovany
  11.01.2016     Liga mládeže H.K. a Pce - 3. kolo
  11.01.2016     Vítkovická diabolka VzPi - 4. kolo
  11.01.2016     VC Děčína VzPi 60
  11.01.2016     VC Děčína VzPi 40
  06.01.2016     Karlovarská liga 2015-16 VzPi - 5. kolo
  06.01.2016     Valašská liga VzPu - 4. kolo
  05.01.2016     Pohár SSK Chrást VzPi, VzPu - 3. kolo
  05.01.2016     Bojová střelba podzim 2015 - celkem
  05.01.2016     Bojová střelba podzim PuOp - 4. kolo
  05.01.2016     Bojová střelba podzim PiVo - 4. kolo
  05.01.2016     Bojová střelba podzim PuSa - 4. kolo
  05.01.2016     VzPi družstva 1. kolo
  04.01.2016     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 4. kolo
  04.01.2016     Silvestrovká VC H. Benešova
  04.01.2016     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 4. kolo
  04.01.2016     Novoroční VC Jiříkova
  04.01.2016     Chomutovská extraliga - 5. kolo
  28.12.2015     Silvestrovská VzPi 40 Boletice
  22.12.2015     Vánoční sportka a triáda Chomutov
  21.12.2015     Vánoční cena ZŠ Sever
  21.12.2015     Duklácká mládežnická liga 1. kolo
  21.12.2015     VC Sezemic 2015
  18.12.2015     Vánoční kapřík Březolupy
  17.12.2015     Zimní liga Kopřivnice - 2. kolo
  17.12.2015     OSL VzPi - Karviná 2. kolo
  17.12.2015     Předvánoční střílení Přezletice
  17.12.2015     Zimní liga Kopřivnice - 1. kolo
  10.12.2015     Slovanská elektronická liga 2. kolo
  10.12.2015     Mikulášské předovky Železnice
  10.12.2015     Podzimní cena Svitav
  08.12.2015     Bojová střelba - PiSl - celkem
  08.12.2015     Bojová střelba Sa61 - celkem
  08.12.2015     Bojová střelba podzim 2015 - celkem
  08.12.2015     Děčínská diabolka 2015
  08.12.2015     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 2. kolo
  08.12.2015     Bojová střelba PuSaLb - celkem
  08.12.2015     Bojová střelba PuÚ - celkem
  08.12.2015     Putovní pohár Chrást - 2. kolo
  08.12.2015     Výsledkové listiny Středoevropský pohár 2015/16 - 3. kolo
  08.12.2015     Výsledkové listiny Středoevropský pohár 2015/16 - 2. kolo
  08.12.2015     Výsledkové listiny Středoevropský pohár 2015/16 - 1. kolo
  07.12.2015     Mikulášská cena Pomezí
  07.12.2015     Vítkovická diabolka VzPi - 3. kolo
  07.12.2015     Hradecká diabolka mládeže
  07.12.2015     Liberecká vzduchovková liga - po 3. kole
  07.12.2015     Západočeský pohár Plzeň - 3. kolo
  07.12.2015     Liberecká vzduchovková liga - 3. kolo
  07.12.2015     Vánoční střílení Č.B.
  07.12.2015     Západočeský pohár - finále muži
  07.12.2015     Západočeský pohár Plzeň - po 3. kole
  07.12.2015     Chomutovská extraliga - 4. kolo
  07.12.2015     Západočeský pohár - finále ž, jky, dor.
  07.12.2015     Západočeský pohár - finále senioři
  03.12.2015     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 3. kolo
  03.12.2015     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 3. kolo
  03.12.2015     VC Bystřice n. P. VzPu
  03.12.2015     Přebor Bruntálu VzPi - 2. kolo
  02.12.2015     Valašská liga VzPu - 3. kolo
  02.12.2015     Karlovarská liga 2015-16 VzPi - 4. kolo
  30.11.2015     Krajská liga mládeže H.K. a Pce - 2. kolo
  30.11.2015     Chomutovská extraliga - 3. kolo
  27.11.2015     Bojová střelba podzim - 3. kolo
  24.11.2015     Výsledky Středoevropského poháru 2015/16 - 1.kolo
  23.11.2015     GP Nisa 2015 VzPu, VzPi - 1. strana
  23.11.2015     VC Stráže VzPu, VzPi - 1. strana
  23.11.2015     Cena Pomezí 2015
  23.11.2015     GP Nisa 2015 VzPu, VzPi - výsledky
  23.11.2015     VC Stráže VzPu, VzPi - výsledky
  19.11.2015     VC Olomouckého KS VzPu, VzPi
  18.11.2015     Valašská liga VzPu - 2. kolo
  18.11.2015     VC Otužilců SP 30+30
  18.11.2015     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 2. kolo
  18.11.2015     Cena SSK Pomezí 2015
  18.11.2015     Chomutovská extraliga - 2. kolo
  18.11.2015     Výsledky VC Stromovky 2015
  16.11.2015     Výsledky Poháru strarosty Brandýs nad Labem 2015
  12.11.2015     Přebor Bruntálu VzPi
  10.11.2015     VC Jiříkova VzPu, VzPu 30L
  10.11.2015     VC Setkání v Děčíně VzPi
  10.11.2015     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 1. kolo
  10.11.2015     VC 17. listopadu Pomezí VzPi
  10.11.2015     GP JSB Bohumín - vzduch. zbraně
  10.11.2015     Pohár 17. listopadu Pomezí VzPu
  09.11.2015     KSL mládeže PA a HK VzPu 1. kolo
  09.11.2015     VC Dukly Plzeň VzPi 40, 60
  09.11.2015     Liberecká vzduchovková liga - 2. kolo
  08.11.2015     Memoriál D. Mrázka 2015 - VzPi
  06.11.2015     Valašská liga VzPu - 1. kolo
  06.11.2015     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 1. kolo
  06.11.2015     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 1. kolo
  06.11.2015     Vítkovická diabolka VzPi - 2. kolo
  06.11.2015     Karlovarská liga VzPi - 2. kolo
  03.11.2015     Pohár SSK Chrást VzPi, VzPu - 1. kolo
  02.11.2015     Kopřivnická diabolka 2015 VzPu
  02.11.2015     Kopřivnický tvrďák 2015
  02.11.2015     Kopřivnická diabolka 2015 VzPi
  02.11.2015     Plzeňská diabolka VzPi - 1. kolo
  02.11.2015     HOBES CUP H. Benešov VzPi
  02.11.2015     VC Borku Č.B. 2015 VzPu, VzPi
  02.11.2015     VC ZŠ Sever 2015 VzPu, VzPi
  02.11.2015     Zimní Liga Poličná 1. kolo VzPi 60
  02.11.2015     Zimní Liga Poličná 1. kolo VzPi 40
  26.10.2015     Chomutovská extraliga - 1. kolo
  26.10.2015     Memoriály Vrchlabí SP 30+30
  26.10.2015     Podzimní SP 30 Chaloupky
  26.10.2015     Malá cena medvědů Kolín
  26.10.2015     Předovky Hodonín
  26.10.2015     Pohár Sopky LM 60 muži, jun.
  26.10.2015     Pohár Sopky SM 60 ženy
  26.10.2015     Liberecká vzduchovková liga - 1. kolo
  23.10.2015     Sezemický podzim 2015
  19.10.2015     Prachatické předovky 2015
  19.10.2015     Vítkovická diabolka VzPi - 1. kolo
  19.10.2015     Budějovická diabolka 2015
  19.10.2015     VC Olomouce RPVzPi, StVzPi
  19.10.2015     Bojová střelba podzim - 2. kolo
  14.10.2015     VC Č. Lípy LM, SM 60
  13.10.2015     Bojová střelba podzim - 2. kolo
  13.10.2015     Cena kamarádů 2015 LM, SM 60 - oprava
  12.10.2015     Husičák 2015 Č. B. - pušky, pistole
  12.10.2015     PSF 2015 VP 15+15 Chaloupky
  12.10.2015     VC Ferdinanda LP, SP
  12.10.2015     Tradix Cup 2015 Březolupy VzPu
  07.10.2015     Memoriál J. Lukáše SP 30+30
  07.10.2015     Pohár Kablo V. Meziříčí LM, SM 60
  06.10.2015     VC Narexu - předovky Manušice
  05.10.2015     VC Louny SP, StP
  05.10.2015     Memoriál V. Hejla SP 30+30
  05.10.2015     Memoriál M. Johna - VzPi Olomouc
  05.10.2015     VC Prachatic SM, LM 60 a 3x20
  05.10.2015     Chaloupecká LP 60 - 3. kolo - finále
  05.10.2015     VC Zábřeh n.M. - SM, LM 60
  01.10.2015     Karlovarská liga 2015 SP 30+30 celkem
  30.09.2015     Pohár Bystřice n.P. LM, SM
  29.09.2015     Podzimní VC Chrastava LM, SM 60
  29.09.2015     Pohár OÚ Pomezí LM, SM 60
  29.09.2015     VC České Lípy SP 30+30
  29.09.2015     Potkali se u Kolína - LM, SM
  29.09.2015     VC Chrastavy LM, SM 3x20
  29.09.2015     VC Unitop H.K. MC PU
  29.09.2015     VC Letova SP 30
  29.09.2015     VC Unitop H.K. MC OM
  29.09.2015     Pohár SSK Mostiště 2015
  25.09.2015     GP Hradec Králové - pušky, pistole
  23.09.2015     VC Uh. Brodu SP 30+30, VP
  22.09.2015     Bojová střelba podzim - 1. kolo
  15.09.2015     Memoriál F. Vobra LM, SM 60
  15.09.2015     Výsledky PVC Novoles 2015
  15.09.2015     Husičák 2015 Č. B. - pušky, pistole
  14.09.2015     VC Chotěboře LM, SM
  09.09.2015     Bojová střelba - podzim 2015 - 1. kolo
  09.09.2015     Vévodův klíč LP 60
  09.09.2015     VC Radegasta LP 60 Frenštát
  08.09.2015     Strážnický perkusák 2015
  07.09.2015     Podzimní VC Přezletic 3x20
  07.09.2015     Podzimní VC Přezletic 60 L
  07.09.2015     Bílinský štuc 2015 - předovky
  07.09.2015     VC Liberce - KPK - LP 60
  07.09.2015     VC Car Citon Olomouc SP, VzPi
  07.09.2015     Memoriál I. Dlouhého Prosiměřice LM, SM
  07.09.2015     VC Agronea SP 30+30 - Pomezí
  07.09.2015     VC Akviny Liberec StP
  07.09.2015     OSL 2015 Karviná - pistole 5. kolo
  07.09.2015     OSL 2015 Karviná - pistole - celkově
  02.09.2015     Karlovarská liga 2015 LP 60 - 6. kolo
  02.09.2015     Karlovarská liga 2015 LP 60 - celkem
  31.08.2015     Prázdninové předovky Uh. Ostroh
  31.08.2015     Letní cena Mostiště LM, SM
  25.08.2015     Memoriál G. a L. Kůrkových - 1. strana
  25.08.2015     Memoriál G. a L. Kůrkových - výsledky
  25.08.2015     VC Kolína LP 60
  24.08.2015     VC Přerova SM 3x20 - ž, jky, dky
  24.08.2015     VC Přerova SM 3x20 - dorostenci
  24.08.2015     VC Přerova LM 3x40 m, jun.
  24.08.2015     Memoriál J. Malého LM, SM - Šumperk
  24.08.2015     Memoriál J. Vognara SP 30+30 H.K.
  24.08.2015     VC Šumperka LM 60
  24.08.2015     Memoriál J. Malého LM 60 M, J
  24.08.2015     Karlovarská liga SP 30+30 10. kolo
  24.08.2015     Karlovarská liga VP 30+30 1. kolo a 2.
  24.08.2015     VC SKP Domažlice LM, SM 60
  24.08.2015     Memoriál Z. Boháčka - LP 60
  24.08.2015     Memoriál Z. Boháčka - StP
  24.08.2015     Memoriál Z. Boháčka - družstva SP, StP
  24.08.2015     Malá SP 30+30 Břidličná
  24.08.2015     Memoriál Z. Boháčka - družstva LP
  24.08.2015     Memoriál Z. Boháčka - SP 30+30
  24.08.2015     Přerovská LP 60
  24.08.2015     Přerovská SP 30+30 dor.
  24.08.2015     Přerovská SP 30+30 Ž, J
  24.08.2015     VC Přerova LM 60 M, J
  24.08.2015     VC Přerova SM 60 ž, jky, dky
  24.08.2015     VC Přerova SM 60 dorostenci
  24.08.2015     Přerovská SP 30+30 M, J
  24.08.2015     Pohár Lobez SP 30+30 - 4. kolo
  24.08.2015     Memoriál O. Jaroše - SP, StP, LP
  24.08.2015     Opavský ležák a standard 2015
  24.08.2015     Českolipská LP, StP
  24.08.2015     VC Poděbrad LM, SM 3x20
  24.08.2015     VC Poděbrad LM, SM 60
  05.08.2015     Karlovarská liga 2015 SP 30+30 - 8. kolo
  05.08.2015     Memoriál J. Mana SP, VP
  04.08.2015     Letní VC Kadaně 2015
  04.08.2015     Standard mix Břidličná
  04.08.2015     Letní rychlopalka Břidličná
  04.08.2015     Novoleská LM, SM 60 a 3x20
  03.08.2015     Vrchlabská LP
  29.07.2015     Karlovarská liga 2015 LP 60 - 5. kolo
  28.07.2015     Přebor Zlínského KS - SP 30+30
  27.07.2015     PRO-DOMA CUP Chomutov - LP 60
  27.07.2015     VC Batelova LM, SM 60
  23.07.2015     VC Buchlovic 2015 - SP, VP, LM, SM
  20.07.2015     VC České Lípy SP 30+30
  20.07.2015     OP Žďár n. Sáz. - LM, SM
  20.07.2015     Štít Sezemic 2015 - SM, LM 60
  20.07.2015     Plzeňský revolver 2015 - VP 30+30
  20.07.2015     VC Pánova 2015 - předovky
  20.07.2015     Slovanská liga LP 60 - 1. kolo
  20.07.2015     Slovanská liga LP 60 - 2. kolo
  17.07.2015     výsledky Klatovského karafiátu 2015
  17.07.2015     výsledky - Vévodův klíč 2015 - 4.kolo
  17.07.2015     Výsledky Prázdninové ceny 2015 - LP
  13.07.2015     výsledky mem. M. Slaniny 2015
  13.07.2015     výsledková listina VC SSK ŠKODA VRCHLABÍ
  13.07.2015     výsledky VC Přátel 2015 - m, j
  13.07.2015     výsledky VC Přátel 2015 - ž, j, d
  13.07.2015     výsledky Lounské sportky 2015
  08.07.2015     výsledky VC Prázdnin a KP ÚKS
  07.07.2015     Cena předsedy SSK Pomezí
  07.07.2015     VC Uh. Ostrohu 2015
  07.07.2015     VC SSK Prosiměřice 2015
  29.06.2015     OSL 2015 Karviná - pistole 4. kolo
  29.06.2015     OSL 2015 Karviná - pistole - po 4. kole
  26.06.2015     Prázdninová VC mládeže Svitavy - oprava
  25.06.2015     Prázdninová VC mládeže Svitavy
  23.06.2015     Lidická růže 2015 VzPu 40 S
  23.06.2015     Lidická růže 2015 VzPu 30L
  23.06.2015     Dvorská šance 2015 VP 30+30
  23.06.2015     Výsledky Pražského poháru 2015 - RP 2x30 3.kolo
  23.06.2015     Jarní VC Chotěboře LM, SM
  23.06.2015     Výsledky Pražského poháru 2015 - SP 30 2.kolo
  22.06.2015     Letní VC Č. Lípy SP 30+30
  19.06.2015     Boletické pistole 2015 - StP
  19.06.2015     Boletické pistole 2015 - SP 30+30
  19.06.2015     Karlovarská liga 2015 LP 60 - 4. kolo
  19.06.2015     Boletické pistole 2015 LP 60
  19.06.2015     Boletické pistole 2015 - SP, StP - družstva
  19.06.2015     Boletická 2015 LP 60 - družstva
  19.06.2015     VC Bystřice n. P. LM, SM
  15.06.2015     Chaloupecký pohár 2015 LP 2. kolo
  15.06.2015     VC Chaloupek SP 30+30
  15.06.2015     Hodonínské předovky 2015
  15.06.2015     Karlovarská liga 2015 SP 30+30 - 6. kolo
  15.06.2015     VC Pomezí SP 30+30
  15.06.2015     Červnové střílení Č.B.
  15.06.2015     Výsledky Polabského poháru 2015
  10.06.2015     Výsledky Ústeckého přeboru 2015 - RP, StP a ČPTM 2015 - 2.kolo RP
  10.06.2015     VC Zábřeha n.M. - LM, SM 60
  09.06.2015     VC Cosmanos LM, SM 60
  09.06.2015     OSL 2015 Karviná - pistole - průběžně
  09.06.2015     OSL 2015 Karviná - pistole 3. kolo
  09.06.2015     Letní VC Olomouce, SP, VzPi
  09.06.2015     Přebor Ústeckého KS - předovky
  08.06.2015     Lukovská SP 30+30
  08.06.2015     GP Česká Lípa SM, LM - výsledky
  08.06.2015     VC Louny LP 60
  08.06.2015     GP Česká Lípa SM, LM - 1. strana
  08.06.2015     Memoriál J. Pospíšila LM, SM - H. K.
  07.06.2015     Výsledky Pražského poháru 2015 - StP 3x20 3.kolo
  07.06.2015     Výsledky mem. K.Streita 2015
  04.06.2015     Výsledky Pražského poháru 2015 - StP 3x20 1.kolo
  04.06.2015     Výsledky Pražského poháru 2015 - SP 30 1.kolo
  04.06.2015     Výsledky Pražského poháru 2015 - RP 2x30 2.kolo
  04.06.2015     Výsledky Pražského poháru 2015 - StP 3x20 2.kolo
  04.06.2015     Výsledky mem. ZMS Jiřího Hrnečka 2015 - RP 2x30
  01.06.2015     Memoriál J. Petra H.K. MC-MPu-PU
  01.06.2015     VC Buchlovic StP, VP
  01.06.2015     Pohár J. Krofty SP 30
  01.06.2015     Lounská LP 60
  01.06.2015     VC Žďár n.S. - LM, SM
  01.06.2015     Memoriál J. Petra H.K. MC-MPu-OM
  01.06.2015     KP Hradeckého KS MPuMC-Pu
  01.06.2015     KP Hradeckého KS MPuMC-OM
  28.05.2015     Bojová střelba jaro 2015 Sa61 - celkem
  28.05.2015     Bojová střelba jaro 2015 PuÚ 58 - celkem
  28.05.2015     Bojová střelba - jaro 2015 - celkem
  28.05.2015     Karlovarská liga 2015 SP 30+30 - 5. kolo
  28.05.2015     Hradecká LP 60
  28.05.2015     Bojová střelba - jaro 2015 PiSl - celkem
  28.05.2015     Bojová střelba - jaro 2015 PuSaLb - celkem
  26.05.2015     Chocholoušská SM, LM 60
  26.05.2015     Výsledky Jarní ceny Přezletic 2015
  20.05.2015     Plzeňská SP 30+30 - 3. kolo ZP
  20.05.2015     KSL Ústeckého KS předovky 3. kolo
  20.05.2015     VC Dvoru LM, SM 60 - M, J, S
  20.05.2015     VC Dvoru LM, SM 60 - Ž, Jky, D
  18.05.2015     Memoriál M. Hamerleho VP - Praha
  18.05.2015     GP Liberce 2015 LM, SM - 1. strana
  18.05.2015     Memoriál M. Hnízdila LM, SM 60 a 3x20
  18.05.2015     Hejdův memoriál SP 30+30
  18.05.2015     Memoriál P. Rydla SM 60 H.K.
  18.05.2015     Memoriál P. Rydla LM 60 H.K.
  18.05.2015     GP Liberce 2015 LM, SM - výsledky
  18.05.2015     Memoriál P. Rydla LM 3x20 H.K.
  18.05.2015     Pohár Osvobození Hlučína LM, SM
  18.05.2015     OSL 2014 Karviná - pistole - 2. kolo
  18.05.2015     Jarní LP 60 Manušice
  18.05.2015     Jarní SP 30+30 Manušice
  18.05.2015     Pohár Ostroje Opava LM, SM
  18.05.2015     VC Osvobození Lenešice SP
  18.05.2015     Jarní VC Olomouce VzPi, SP
  18.05.2015     Memoriál F. Rypla Č. Lípa LM, SM 60
  18.05.2015     Labský pohár 2015 LP 60
  15.05.2015     Karlovarská liga 2015 SP 30+30 - 3. kolo
  15.05.2015     Jarní SP 30+30 Břidličná
  15.05.2015     Jarní diabolka - Vítkovice - 3. kolo
  15.05.2015     Karlovarská liga 2015 VP 30+30 - 1. kolo
  15.05.2015     Májová VC Svitavy VzPi 60
  13.05.2015     VC Dvorů SP 30+30
  13.05.2015     Chomutovská juniorka SP + VzPi
  12.05.2015     Výsledková listina Benešovské sportky 2015
  11.05.2015     Novoroční VC Svitavy VzPi
  11.05.2015     Jihočeský KP 2015
  11.05.2015     VC DDM Svitavy VzPu
  11.05.2015     VC Osvobození Boletice VP
  11.05.2015     Předovky Stará Lysá 2015
  11.05.2015     Novoroční VC Svitavy VzPu 30L
  11.05.2015     VC Osvobození Březolupy LM, SM 60
  11.05.2015     Jarní VC Strážnice 2015 předovky
  11.05.2015     VC Osvobození Boletice SP
  11.05.2015     Zimní VC Pomezí VzPi
  11.05.2015     Jarní VC Pomezí VzPu
  11.05.2015     Jarní VC Pomezí VzPi
  11.05.2015     VC SVČ Svitavy VzPi
  11.05.2015     Letní VC Pomezí SM, LM 60
  11.05.2015     VC Pomezí VzPu 30L
  06.05.2015     Bojová střelba - jaro 2015 - PuVo 4. kolo
  06.05.2015     Bojová střelba - jaro 2015 - PiVo 4. kolo
  06.05.2015     VC Osvobození V. Meziříčí LM, SM 60
  06.05.2015     Bojová střelba - jaro 2015 - PuSa 4. kolo
  06.05.2015     Bojová střelba - jaro 2015 - celkem
  05.05.2015     VC Prosiměřice LM, SM
  04.05.2015     Sezemická SP 30
  04.05.2015     Hodonínské předovky
  04.05.2015     Memoriál J. Pavliče 2015 SP 30+30
  04.05.2015     Jarní cena Kadaně - pistole
  04.05.2015     Hradecká sportka 2015
  04.05.2015     Vévodův klíč LP, SP, VP - 1. kolo
  04.05.2015     Jarní cena Manušic 2015
  04.05.2015     VC Klatov SP 30+30
  04.05.2015     Vévodův klíč LP, SP, VP - 2. kolo
  04.05.2015     Karlovarská liga 2015 LP 60 - 2. kolo
  04.05.2015     výsledková listina Pražského poháru 2015 RP 1.kolo
  04.05.2015     Novoleská LP 60
  28.04.2015     Zlínská KSL VzPu 30L - celkově
  28.04.2015     Zlínská KSL VzPu 30L - finále
  27.04.2015     VC Č. Kamenice - předovky
  27.04.2015     Hradecká odstřelovačka 2015 MPu OM
  27.04.2015     Jarní diabolka - Vítkovice - 2. závod
  27.04.2015     Hradecká odstřelovačka 2015 MPu PU
  23.04.2015     VC Rambo VP 15+15 Praha
  23.04.2015     Chaloupecký pohár 2015 LP 1. kolo
  22.04.2015     GP Poruba 2015 - 1. kolo
  21.04.2015     Memoriál J. Březiny LM, SM 60 Sezemice
  20.04.2015     Jarní mířená SP 30+30 Boletice
  20.04.2015     OSL 2015 Karviná - pistole 1. kolo
  20.04.2015     Jarní cena Opavy SM, LM
  20.04.2015     Jarní cena Opavy SM, LM
  20.04.2015     Bojová střelba 2015 PiSl - 3. kolo
  20.04.2015     Bojová střelba - jaro 2015 - po 3. kole
  20.04.2015     Bojová střelba 2015 PuSaLb - 3. kolo
  20.04.2015     Bojová střelba 2015 Sa61 - 3. kolo
  20.04.2015     Bojová střelba 2015 PuÚ - 3. kolo
  18.04.2015     VL KSL mládeže Zlín.kraje 2016 - 5.kolo
  16.04.2015     Vévodův klíč 2015 LP 60
  16.04.2015     Vévodův klíč 2015 SP 60
  14.04.2015     Jarní VC Újezdce u Přerova LM 60 m,j
  14.04.2015     VC Bíliny SP 30
  14.04.2015     Jarní VC Újezdce u Přerova LP 60
  14.04.2015     Jarní historické zbraně Železnice
  14.04.2015     Jarní VC Újezdce u Přerova SM 60 dor.
  14.04.2015     Jarní VC Újezdce u Přerova SM 60 ž,j,d
  13.04.2015     Aprílová SP 30+30 - Č. Lípa
  13.04.2015     VC Elán Olomouc 2015
  13.04.2015     Vrchlabská LP 30
  07.04.2015     Memoriál J. Hluchého 2015 VzPi
  07.04.2015     Jarní cena Semil SP 30+30
  07.04.2015     Jarní cena Semil LP 60
  07.04.2015     Velikonoční předovky Prachatice
  07.04.2015     Memoriál J. Hluchého 2015 VzPu
  07.04.2015     KSL Ústeckého KS 2015 předovky 1. kolo
  07.04.2015     Bojová střelba - jaro 2015 - 3. kolo
  01.04.2015     VC Symfonie DDM Poděbrady
  31.03.2015     Bojová střelba - jaro 2015 - po 2. kole
  30.03.2015     Zlatá diabolka Březolupy
  30.03.2015     Velikonoční střílení v Č.B.
  27.03.2015     Jarní diabolka - Vítkovice - 1. závod
  23.03.2015     KSL Zlínského KS VzPu
  16.03.2015     RSCM CUP Ostrava - 4. kolo
  16.03.2015     Malý ležák Ostrava - 4. kolo
  12.03.2015     Bojová střelba 2015 1. a 2. kolo - PuSa
  12.03.2015     Bojová střelba 2015 1. a 2. kolo - PuOp
  12.03.2015     Bojová střelba 2015 1. a 2. kolo - PiVo
  12.03.2015     Zimní liga Kopřivnice - finále
  12.03.2015     Bojová střelba - jaro 2015 - po 2. kole
  11.03.2015     Chomutovská vzduchovka - finále m., jun.
  11.03.2015     Chomutovská vzduchovka - finále - veteráni
  11.03.2015     Chomutovská vzduchovka - finále - ženy
  11.03.2015     Chomutovská vzduchovka - finále - dorost
  09.03.2015     Extraliga družstev VzPi 40 Plzeň - 5. závod
  09.03.2015     Zimní liga Poličná VzPi - finále
  09.03.2015     Valašská liga VzPu - 7. kolo
  09.03.2015     Trutnovsko-Vrchlabská liga - celkem
  09.03.2015     Zimní liga Poličná VzPi
  09.03.2015     OSL VzPi - Karviná 5. kolo
  09.03.2015     Oblastní přebor Karviná - VzPi
  09.03.2015     Cena Krkonoš SP 30+30
  09.03.2015     OSL VzPi - Karviná - celkem
  09.03.2015     Trutnovsko-Vrchlabská liga 5. kolo
  09.03.2015     Svatováclavská SP 30+30
  09.03.2015     Pohár SSK H. Branná SP 30+30
  09.03.2015     KSL mládeže PA a HK VzPu 5. kolo
  09.03.2015     Memoriál L. Hakla SP 30+30
  09.03.2015     KSL mládeže PA a HK VzPu 3. kolo
  09.03.2015     KSL mládeže PA a HK VzPu 4. kolo
  09.03.2015     KSL mládeže PA a HK VzPu 2. kolo
  09.03.2015     KSL mládeže PA a HK VzPu - celkem
  09.03.2015     KSL mládeže PA a HK VzPu 1. kolo
  08.03.2015     výsledkové listiny mem. J.Laciny 2015
  05.03.2015     Karlovarská liga 2014-15 VzPi - 10. kolo
  05.03.2015     Karlovarská liga 2014-15 VzPi - celkem
  03.03.2015     Memoriál A. Greplové VzPu 30L - H.K.
  03.03.2015     Jarní Pražská diabolka 2015
  03.03.2015     VC Boletice VzPi 60
  03.03.2015     Putovní pohár Chrást VzPi - 5. kolo
  03.03.2015     VC Boletice VzPi - družstva
  03.03.2015     VC Boletice VzPi 40
  02.03.2015     Jihočeská VzPi, VzPu 2015 - Č. B.
  26.02.2015     Pohár Gymnázia Rýmařov - 3. kolo a celkem
  26.02.2015     VC Moravy - Rýmařov - celkem
  26.02.2015     Středoevropský pohár 2014/2015 - vyhodnocení
  25.02.2015     Slovanská elektronická liga VzPu 3. kolo
  25.02.2015     Slovanská elektronická liga VzPu 1. kolo
  25.02.2015     Slovanská elektronická liga VzPu 3. kolo
  25.02.2015     Slovanská elektronická liga VzPu 4. kolo
  25.02.2015     Kadaňská diabolka - 2. kolo
  25.02.2015     Vánoční VzPi Plzeň - Slovany
  25.02.2015     Únorová VzPi Plzeň - Košutka
  25.02.2015     Karlovarská liga 2014-15 VzPi - 9. kolo
  25.02.2015     Bojová střelba 2015 - 1. kolo
  25.02.2015     Chomutovská extraliga - 7. kolo
  23.02.2015     Zimní liga Poličná VzPi 60 - celkem
  23.02.2015     KP Libereckého KS ČSS - VzPi, VzPu - 1. strana
  23.02.2015     KP Libereckého KS ČSS - VzPi, VzPu - výsledky
  23.02.2015     Zimní liga Poličná VzPi 40 - celkem
  23.02.2015     Zlínská KSL VzPu 30L - 3. kolo
  23.02.2015     Malý ležák Ostrava - 3. kolo
  23.02.2015     Zlínská KSL VzPu 30L - 3. kolo
  23.02.2015     RSCM CUP Ostrava - 3. kolo
  23.02.2015     VC DDM Třebíč VzPu, VzPi
  23.02.2015     Zimní VC Šumavy Č.B. VzPi, VzPu
  23.02.2015     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 4. kolo
  23.02.2015     Chomutovská extraliga - celkem
  23.02.2015     Zimní liga Poličná VzPi - 6. kolo
  23.02.2015     KP Ústeckého KS 2015 - finále
  23.02.2015     KP Ústeckého KS VzPu
  19.02.2015     Memoriál M. Planičky Uh. Brod
  19.02.2015     VC DDM Třebíč VzPu, VzPi
  18.02.2015     Valašská liga VzPu - 5. kolo
  16.02.2015     Extraliga družstev VzPi 40 Plzeň - 2. kolo
  16.02.2015     Memoriál J. Víta 2015 VzPi Ostrava
  16.02.2015     Výsledky Poháru ředitele MP Brandýs nad Labem 2015
  16.02.2015     Extraliga družstev VzPi 40 Plzeň - po 2. kole
  16.02.2015     Zimní liga Poličná VzPi - 5. kolo
  16.02.2015     Ústecká diaboka 2015 VzPi
  13.02.2015     Bruntálská VzPi
  12.02.2015     Celkové výsledky vojny podzim 2014
  12.02.2015     Výsledky vojny 2014 - 4. kolo
  12.02.2015     Výsledky vojny jaro 2015 - 1. kolo
  09.02.2015     OSL VzPi - Karviná - po 4. kole
  09.02.2015     OSL VzPi - Karviná 4. kolo
  09.02.2015     VC Středočeského KS, VzPu VzPi - sobota
  09.02.2015     VC Středočeského KS, VzPu VzPi - neděle
  06.02.2015     Vítkovická diabolka VzPi - celkově
  06.02.2015     Zimní liga Kopřivnice - 3. kolo
  06.02.2015     Vítkovická diabolka VzPi - 5. kolo
  06.02.2015     Zimní liga Kopřivnice - 4. kolo
  04.02.2015     Karlovarská liga 2014-15 VzPi - 7. kolo
  02.02.2015     Memoriál M. Emingera - vítězové
  02.02.2015     Memoriál J. Srkalové Ročov VzPi
  02.02.2015     Pohár SSK Chrást VzPi, VzPu - 4. kolo
  02.02.2015     GP Liberec 2015 - výsledky
  02.02.2015     GP Liberec 2015 - 1. strana
  27.01.2015     Chodský čakan 2015 VzPi, VzPu
  26.01.2015     Putovní korbel 2015 Ročov VzPu
  26.01.2015     Pohár Benešova VzPu, VzPi
  26.01.2015     Pohár ředitele SŠTD Vítkovice VzPi
  26.01.2015     Pohár Benešova VzPu, VzPi
  26.01.2015     Pohár ředitele SŠTD Vítkovice VzPu
  20.01.2015     Kadaňská diabolka - 1. kolo
  20.01.2015     Lednová vzduchovka Plzeň-Slovany
  19.01.2015     RSCM CUP Ostrava - 2. kolo
  19.01.2015     RSCM CUP Ostrava - 1. kolo
  19.01.2015     Malý ležák Ostrava - 1. kolo
  19.01.2015     OSL VzPi - Karviná 3. kolo
  19.01.2015     OSL VzPi - Karviná - po 3. kole
  19.01.2015     Liberecká vzduchovková liga - po 4. kole
  19.01.2015     Malý ležák Ostrava - 2. kolo
  19.01.2015     Liberecká vzduchovková liga - 4. kolo
  14.01.2015     Karlovarská liga 2014-15 VzPi - 6. kolo
  13.01.2015     Memoriál D. Mrázka - Ústí n.L
  12.01.2015     Vítkovická diabolka VzPi - 4. kolo
  12.01.2015     VC Žďár n.S. VzPi, VzPu
  12.01.2015     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 3. kolo
  12.01.2015     Pohár Plzeň Slovany VzPu mládež
  12.01.2015     VC Děčín VzPi 40
  12.01.2015     VC Děčín VzPi
  12.01.2015     VC Děčín VzPi 40 - kraj. družstva
  09.01.2015     Novoroční VC Jiříkova VzPu 40, 60
  09.01.2015     Karlovarská liga 2014-15 VzPi - 5. kolo
  09.01.2015     Novoroční VC Jiříkova VzPu 30L
  06.01.2015     Pohár SSK Chrást VzPi, VzPu - 3. kolo
  06.01.2015     Chomutovská extraliga - 5. kolo
  06.01.2015     Pohár ZD Podlesí Ročov VzPu
  05.01.2015     Valašská liga VzPu - 4. kolo
  05.01.2015     Silvestrovská VzPi 40 Boletice
  05.01.2015     Vánoční VC ZŠ Sever - VzPu, VzPi
  05.01.2015     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 4. kolo
  05.01.2015     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 4. kolo
  05.01.2015     Extraliga družstev VzPi 40 Plzeň - leden
  05.01.2015     Vánoční Triáda Chomutov
  28.12.2014     výsledky Silvestrovské cehy H.Benešova 2014
  19.12.2014     Vánoční kapřík Březolupy vzduchovky
  19.12.2014     Zápis VV ČSS 4-2014
  17.12.2014     Hradecká diabolka mládeže
  15.12.2014     Mikulášské předovky Železnice
  15.12.2014     Zimní OSL Kopřivnice 1. kolo
  15.12.2014     OSL VzPi - Karviná 2. kolo
  15.12.2014     Zimní OSL Kopřivnice 2. kolo
  09.12.2014     Putovní pohár Chrást VzPi, VzPu - 2. kolo
  08.12.2014     Západočeský pohár VzPi - 3. kolo
  08.12.2014     Vánoční střílení Č.B.
  08.12.2014     Liberecká vzduchovková liga 3. kolo
  08.12.2014     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 2. kolo
  08.12.2014     Chomutovská extraliga - 4. kolo
  08.12.2014     Děčínská diabolka VzPi
  08.12.2014     Liberecká vzduchovková liga - po 3. kole
  08.12.2014     Služební zbraně podzim 4. kolo
  08.12.2014     Pohár RSCM Ostrava RVzPi - 1. kolo
  08.12.2014     Pohár RSCM Ostrava RVzPi - 2. kolo
  08.12.2014     Služební zbraně podzim po 4. kole
  05.12.2014     Vítkovická diabolka VzPi - 3. kolo
  04.12.2014     VC Dukly Plzeň VzPi 40, 60
  04.12.2014     VC Dukla Plzeň - Mem. J. Motáka
  03.12.2014     Valašská liga VzPu - 3. kolo
  02.12.2014     Krajská liga mládeže H.K. a Pce - 2. kolo
  02.12.2014     Karlovarská liga 2014-15 VzPi - 4. kolo
  02.12.2014     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 3. kolo
  02.12.2014     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 3. kolo
  01.12.2014     Výsledky Středoevropského poháru 2014/15 - 2.kolo
  27.11.2014     Bojová střelba 2014 - 3. kolo
  27.11.2014     Bojová střelba 2014 podzim - celkově
  26.11.2014     VC Bystřice n.P. VzPu, VzPi
  24.11.2014     Chomutovská extraliga - 3. kolo
  24.11.2014     Tradix Cup 2014 Březolupy VzPu mládež
  24.11.2014     Benešovská diabolka 2014
  23.11.2014     Výsledky Středoevropského poháru 2014/15 - 1.kolo
  22.11.2014     Výsledky Poháru starosty m. Brandýs n/L. 2014
  19.11.2014     Pohár starosty Ročova
  19.11.2014     VC 17. listopadu - PÚK 1. kolo
  19.11.2014     VC Olomouckého KS VzPu, VzPi
  19.11.2014     Valašská liga VzPu - 2. kolo
  19.11.2014     OSL Karviná 1. kolo
  19.11.2014     VC Stráže VzPu, VzPi - výsledky
  19.11.2014     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 1. kolo
  19.11.2014     Karlovarská liga 2014-15 VzPi - 3. kolo
  19.11.2014     Pistolová liga Poličná VzPi 60 - 2. kolo
  18.11.2014     VC Stráže VzPu, VzPi - 1. strana
  18.11.2014     GP Nisa 2014 VzPu, VzPi - 1. strana
  12.11.2014     Služební zbraně podzim 3. kolo
  12.11.2014     Služební zbraně podzim celkově
  10.11.2014     VC Stromovky Č.B. VzPu, VzPi
  10.11.2014     Setkání v Děčíně VzPi
  10.11.2014     Bruntálský přebor VzPi
  10.11.2014     Západočeský pohár VzPi - 1. kolo
  10.11.2014     VC Dukla Plzeň - Mem. J. Motáka
  10.11.2014     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 1. kolo
  10.11.2014     Liberecká vzduchovková liga 2. kolo
  07.11.2014     Vítkovická diabolka VzPi - 2. kolo
  06.11.2014     Karlovarská liga 2014-15 VzPi - 2. kolo
  05.11.2014     Putovní pohár Chrást VzPi, VzPu - 1. kolo
  03.11.2014     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 1. kolo
  03.11.2014     Podzimní VC Neplachovice - VzPu 30L, VzPu 40
  03.11.2014     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 1. kolo
  03.11.2014     VC SSK Rakovník VzPu
  03.11.2014     Valašská liga VzPu - 1. kolo
  03.11.2014     VC Borku Č.B. VzPu, VzPi
  03.11.2014     VC Týniště - VzPu, VzPi - 1. kolo
  30.10.2014     Kopřivnická diabolka 2014
  30.10.2014     Kopřivnický tvrďák 2014
  29.10.2014     Podzimní VC Chaloupek SP 30
  29.10.2014     VC Semily - předovky
  29.10.2014     Plzeňská diabolka VzPi - 1.
  29.10.2014     VC ZŠ Sever VzPu, VzPi
  29.10.2014     Chomutovská extraliga - 2. kolo
  21.10.2014     Chomutovská extraliga - 1. kolo
  21.10.2014     Zbraně válek podzim po 2. kole
  21.10.2014     Zbraně válek podzim 2. kolo
  20.10.2014     Škoda Vrchlabí SP 30+30
  20.10.2014     Vítkovická diabolka VzPi - 1. kolo
  20.10.2014     VC Olomouce RPVzPi, StVzPi
  20.10.2014     Pohár Sopky LM 60 muži, jun.
  20.10.2014     Pohár Sopky SM 60
  20.10.2014     Podzimní předovky Prachatice
  20.10.2014     Liberecká vzduchovková liga 1. kolo
  20.10.2014     Budějovická diabolka
  19.10.2014     Výsledky TVRĎÁK 2014 - celkové
  19.10.2014     Výsledky TVRĎÁK 2014 - jednotlivé závody
  16.10.2014     Vévodův klíč LP, SP, VP - 6. kolo
  16.10.2014     VC Kadaně
  16.10.2014     Podzimní závod 100 - Semily
  16.10.2014     Sezemická SP 30
  15.10.2014     Výsledky Podzimní ceny Chrastavy 2014
  15.10.2014     VC Č. Lípy LM, SM 60
  13.10.2014     Memoriál M. Johna Olomouc
  13.10.2014     PSL VP 15+15 Chaloupky
  13.10.2014     Husičák 2014 Č. B. - pušky, pistole
  11.10.2014     Liberecká vzduchovková liga - po 2. kole
  08.10.2014     Podzimní VC Novoles - LM, SM
  08.10.2014     Cena kamarádů LM, SM 60
  08.10.2014     VC Radegasta LP 60 Frenštát
  07.10.2014     VC Narexu - předovky Manušice
  06.10.2014     VC Přerova LM, SM 60 a 3x20
  06.10.2014     VC Unitop H.K. VStPi
  06.10.2014     VC Zábřeh n.M. - SM 60 ž, dor.
  06.10.2014     Podzimní VC Prachatic LM, SM
  06.10.2014     Memoriál V. Hejla SP 30+30
  06.10.2014     VC Unitop H.K. VStPi 30+30
  06.10.2014     VC Zábřeh n.M. - LM 60 muži
  06.10.2014     Přebor KS H.K. a Pce VStPi 30
  06.10.2014     VC Ferdinanda LP, SP
  06.10.2014     Přebor KS H.K. a Pce VStPi 30+30
  02.10.2014     Pohár SSK Louny SP 30+30, StP
  30.09.2014     Pohár Mostiště LM, SM 60
  30.09.2014     Podzimní VC Chaloupek LM, SM 60
  30.09.2014     VC Pelhřimova - LM, SM 3x20
  30.09.2014     VC České Lípy SP 30+30
  30.09.2014     VC Car Citon Olomouc SP, VzPi
  30.09.2014     Podzimní VC Chaloupek LM, SM 3x20
  30.09.2014     VC Pelhřimova - SP 30+30
  30.09.2014     Pohár H. Králové MC 50 OM
  30.09.2014     Pohár H. Králové MC 50 PU
  30.09.2014     Památeční pohár Chaloupek 2014 - celkem
  30.09.2014     Tachovská LP 60
  30.09.2014     VC Pelhřimova - LM, SM 60
  30.09.2014     Chaloupecká LP 60 - 3. kolo - finále
  30.09.2014     VC Letova SP 30
  30.09.2014     KP Vysočina SP 30+30
  30.09.2014     VC Pelhřimova - VP 30+30
  30.09.2014     KP Vysočina LM, SM 3x20
  30.09.2014     KP Vysočina LM, SM 60
  25.09.2014     Pohár Bystřice n.P. LM, SM
  25.09.2014     Bojová střelba podzim 1. kolo
  25.09.2014     Karlovarská liga SP 30+30 celkem
  25.09.2014     VC Liberce LP 60
  25.09.2014     GP Hradec Králové - pušky, pistole
  25.09.2014     Memoriál F. Myšky LM, SM
  16.09.2014     OSL Přerov - finále
  16.09.2014     OSL Přerov - 3.kolo
  15.09.2014     Memoriál F. Vobr LM, SM 60
  15.09.2014     Podzimní cena Přezletice LM, SM 3x20
  15.09.2014     Podzimní cena Přezletice LM, SM 60
  15.09.2014     Klatovská SP 30+30
  15.09.2014     Memoriál M. Mrázka SP 30+30
  15.09.2014     VC Uh. Brodu SP 30+30, VP
  15.09.2014     VC Akviny Liberec StP
  11.09.2014     Strážnický perkusák
  11.09.2014     VC Agronea SP 30+30
  10.09.2014     Vévodův klíč LP, SP - 5.
  10.09.2014     Vévodův klíč LP, SP - 4.
  08.09.2014     Pohár Svornosti SM, LM 60
  08.09.2014     Podzimní VC Severu SP 30+30
  08.09.2014     Memoriál I. Dlouhého Prosiměřice LM, SM
  08.09.2014     OSL 2014 Karviná - pistole 5. kolo
  08.09.2014     OSL 2014 Karviná - pistole - celkem
  08.09.2014     VC Chotěboře LM, SM
  08.09.2014     Oblastní přebor Karviná - pistole
  08.09.2014     VC Bíliny - předovky
  08.09.2014     Slovanská liga LP 60 Plzeň - 3. kolo
  08.09.2014     Slovanská liga LP 60 Plzeň - 4. kolo a celkem
  04.09.2014     Karlovarská liga LP 60 celkově
  04.09.2014     Karlovarská liga LP 60 6. kolo
  01.09.2014     Memoriál Z. Boháčka - pistole
  01.09.2014     Memoriál J. Vlčka LM, SM 3x20
  01.09.2014     Memoriál J. Vlčka LM, SM 60
  01.09.2014     VC Batelova LM, SM 60
  29.08.2014     ADA CUP - předovky
  27.08.2014     Memoriál J. Vognara SP 30+30
  27.08.2014     Opavský ležák a standard
  27.08.2014     Letní předovky Železnice
  26.08.2014     Memoriál Kůrkových - Manušice - výsledky
  26.08.2014     Memoriál Kůrkových - Manušice - 1. strana
  26.08.2014     Memoriál V. Zrny Kolín - LP 60
  26.08.2014     Pohár Lobez SP 30+30 - 4. kolo
  25.08.2014     Malá SP 30+30 Rýmařov
  25.08.2014     Uničovská LP 60
  25.08.2014     VC Radegasta StP 3x20
  25.08.2014     Letní cena Mostiště LM, SM
  22.08.2014     Letní cena Kadaně - pistole - oprava
  21.08.2014     Karlovarská liga SP 30+30 9. kolo
  18.08.2014     Letní liga Dukly - mládež puška - celkem
  18.08.2014     VC Ostroměř LM, SM 3x20
  18.08.2014     VC Ostroměř LM, SM 60
  18.08.2014     Memoriál G. Stoklasy - předovky
  18.08.2014     VC SKP Psohlavec LM, SM 60
  18.08.2014     Standard MIX Rýmařov
  18.08.2014     Letní SP 30+30 Břidličná
  18.08.2014     Karlovarská liga SP 30+30 8. kolo
  18.08.2014     ADA CUP - předovky
  18.08.2014     VC Nové Lesy LM, SM
  18.08.2014     VC Šumperka LM, SM
  18.08.2014     VC Uh. Brodu SP 30+30, VP
  18.08.2014     Přebor Zlínského KS - SP, VP
  18.08.2014     Českolipská LP, StP
  31.07.2014     Karlovarská liga LP 60 5. kolo
  29.07.2014     Přerovská SP 30+30 Ž, J
  29.07.2014     Přerovská SP 30+30 dor.
  29.07.2014     Přerovská LP 60
  29.07.2014     PRO-DOMA CUP Chomutov - LP 60
  29.07.2014     Přerovská SP 30+30 M, J
  24.07.2014     Cena DDM Svitavy VzPi
  24.07.2014     Jarní cena mládeže Svitavy VzPu
  24.07.2014     Májová VC Svitavy VzPi 60
  24.07.2014     VC Pomezí SP 30+30
  24.07.2014     VC Buchlovic StP, VP, LM, SM
  24.07.2014     Prázdninová VC mládeže Svitavy
  24.07.2014     Cena SSK Svitavy VzPu mládež
  24.07.2014     Letní VC Pomezí LM 60
  24.07.2014     Zimní cena Svitavy VzPi 60
  24.07.2014     Novoroční VC Svitavy VzPu
  24.07.2014     Cena DDM Svitavy VzPu mládež
  22.07.2014     Letní VP 15+15 Praha 2
  22.07.2014     Letní SP 30+30 Praha 2
  22.07.2014     Štít Sezemic SM, LM 60
  21.07.2014     Přebor okresu Žďár n.S. LM, SM
  21.07.2014     Memoriál M. Slaniny LP 60 Karviná
  21.07.2014     Letní cena Chomutova StP, RP
  21.07.2014     Memoriál J. Malého LM, SM - Šumperk
  21.07.2014     Hodonínské předovky
  21.07.2014     Malá cena H. Benešova LP, StP
  21.07.2014     Letní cena Chaloupek - LM, SM 60
  21.07.2014     Závod Stoletých - Semily
  21.07.2014     VC H. Benešova SP 30+30
  21.07.2014     VC Kroměříže LM, SM 60
  21.07.2014     Letní cena Chaloupek - LM, SM 3x20
  21.07.2014     VC Radegasta RP, StP 20+20+20
  21.07.2014     Velká letní SP 30+30 Praha - oprava
  21.07.2014     Košutecká flinta 2 - Plzeň SM, LM
  21.07.2014     VC Prahy 2 - VP 30+30
  21.07.2014     Pistolová liga Poličná VzPi 40 - 2. kolo
  21.07.2014     KP Ústeckého KS - LP 60
  21.07.2014     GP Nisa - LM, SM 60
  21.07.2014     VC Boletice LP, StP
  21.07.2014     Českolipská SP 30+30 - 1.
  21.07.2014     Slovanská liga LP 60 Plzeň - 2. kolo
  11.07.2014     VC Prosiměřice LM, SM 60
  08.07.2014     Klatovský karafiát SP, LP
  08.07.2014     VC Dvorů VP 30+30
  08.07.2014     Lidická růže VzPu 30L
  08.07.2014     Lidická růže VzPu 40 S
  07.07.2014     Lounská LP 60
  07.07.2014     Brněnský pohár 2014 trap, skeet
  03.07.2014     VC prázdnin a KP Ústeckého KS - pistole
  02.07.2014     Hradecké velkorážky VP 30
  02.07.2014     Lobezká StP 20+20+20
  02.07.2014     Hradecké velkorážky VP 30+30
  30.06.2014     Semilská LP 60
  30.06.2014     Jarní cena Semil SP 30+30
  30.06.2014     Semilská SM, LM 60
  30.06.2014     Předovky Semily
  30.06.2014     VC Kozákova SM, LM 60
  26.06.2014     VC Louny 2014 SP 30+30
  23.06.2014     Šumperská liga mládeže VzPu 40, VzPi 40, VzPu 30L - 5. kolo
  23.06.2014     Šumperská liga mládeže 2014 - celkově
  19.06.2014     VC Cosmanos LM, SM 60
  19.06.2014     Karlovarská liga LP 60 4. kolo
  19.06.2014     VC Radegasta RP, StP 20+20+20
  18.06.2014     GP Poruba 2014 - 3. kolo
  17.06.2014     Boletická StP 3x20
  17.06.2014     Boletická SP 30+30
  17.06.2014     Boletická LP 60
  17.06.2014     Malá letní cena SP 30 Praha
  16.06.2014     O kilo černého prachu - předovky
  16.06.2014     Šumperská liga mládeže VzPu 40, VzPi 40, VzPu 30L - 3. kolo4
  16.06.2014     Červnové vzduchovky mládeže Č.B.
  14.06.2014     Polabský pohár 2014 - výsledky
  12.06.2014     Memoriál L. Pospíšila H. K. - LM, SM
  12.06.2014     VC Osvobození H. Branná SP 30+30
  11.06.2014     Karlovarská liga SP 30+30 6. kolo
  11.06.2014     Přebor Ústeckého KS - předovky
  10.06.2014     VC Bystřice n. P. LM, SM
  09.06.2014     Chaloupecká LP 60 - 2. kolo
  09.06.2014     OSL VzPi - Karviná 4. kolo
  09.06.2014     OSL 2014 Karviná - pistolové discipliny - po 4. kole
  09.06.2014     GP Jizerských hor LM, SM Jablonec
  09.06.2014     Jarní cena Zábřeha SM 60
  09.06.2014     Jarní cena Zábřeha LM 60
  09.06.2014     Letní cena Olomouce VzPi, SP
  09.06.2014     OSL Přerov LM 60 M,J - 2. kolo
  09.06.2014     GP Česká Lípa SM, LM
  09.06.2014     Přebor Olomouckého KS, SP
  09.06.2014     OSL Přerov LP 60 M,J
  09.06.2014     OSL Přerov SM 60 Ž,J, D - 2. kolo
  09.06.2014     OSL Přerov SP 30+30 Ž,J, D. - 2. kolo
  09.06.2014     OSL Přerov SP 30+30 M,J, 2. kolo
  09.06.2014     OSL Přerov SM 3x20 M,J - 2. kolo
  09.06.2014     OSL Přerov SM 3x20 Ž,J, D - 2. kolo
  03.06.2014     Třešťská diabolka 2014
  03.06.2014     Štít Třeště LM, SM 60
  03.06.2014     VC Chaloupek SP 30+30
  02.06.2014     Přebor KS H.K. MC - MPu - PU
  02.06.2014     Lukovská SP 30+30
  02.06.2014     VC Duchcova SP 30+30
  02.06.2014     Memoriál J. Petra H.K. MC-MPu-PU
  02.06.2014     Memoriál J. Petra H.K. MC-MPu-OM
  02.06.2014     Přebor KS H.K. MC - MPu - OM
  02.06.2014     VC Žďár n.S. - LM, SM
  30.05.2014     OSL 2014 Karviná - pistolové discipliny 3. kolo
  30.05.2014     Karlovarská liga SP 30+30 5. kolo
  30.05.2014     Jarní diabolka - Vítkovice - 3. závod
  30.05.2014     OSL 2014 Karviná - pistolové discipliny - po 3. kole
  27.05.2014     Šumperská liga mládeže VzPu 40, VzPi 40, VzPu 30L - 3. kolo
  26.05.2014     Služební zbraně jaro 2014 4. kolo
  26.05.2014     Služební zbraně jaro 2014 celkově
  26.05.2014     Pohár J. Krofty SP 30
  22.05.2014     Chocholoušská SM, LM 60
  20.05.2014     Hejdův memoriál SP 30+30
  19.05.2014     GP Poruba 2014 - 2. kolo
  19.05.2014     Hejdův memoriál SP 30+30
  19.05.2014     Jarní VC Olomouce VzPi, SP
  19.05.2014     Chomutovská juniorka SP + VzPi
  19.05.2014     Přebor KS H.K. a Pce LP 60
  19.05.2014     VC Dvorů SM 60 Ž,Jky,D
  19.05.2014     Pohár Ostroje Opava LM, SM
  19.05.2014     Hradecká LP 60
  19.05.2014     VC Dvorů LM 60 M,J,S
  19.05.2014     VC Prahy 2 - SP 30
  19.05.2014     Slovanská liga LP 60 Plzeň - 2. kolo
  19.05.2014     VC Praha 2 SP 30+30
  19.05.2014     VC Dvorů SP 30+30
  15.05.2014     Karlovarská liga VP 30+30 1. kolo
  15.05.2014     Labský pohár LP 60
  15.05.2014     Karlovarská liga SP 30+30 3. kolo
  15.05.2014     VC Osvobození Boletice SP, VP
  14.05.2014     Vévodův klíč LP, SP
  13.05.2014     VC Loučné n.D. SM, LM 60
  12.05.2014     Memoriál P. Rydla SM, LM 60 H.K.
  12.05.2014     Memoriál P. Rydla SM, LM 3x20 H.K.
  12.05.2014     Memoriál P. Rydla LM 60 H.K.
  12.05.2014     Memoriál M. Hamerleho Praha
  12.05.2014     Přebor JČ KS pušky, pistole
  12.05.2014     Hradecká odstřelovačka 2014
  12.05.2014     OSL 2014 Karviná - pistolové discipliny 2. kolo
  12.05.2014     Hradecká odstřelovačka 2014 MPu OM
  12.05.2014     Šumperská liga mládeže VzPu 40, VzPi 40, VzPu 30L - 2. kolo
  12.05.2014     KSL Ústeckého KS předovky 3. kolo
  12.05.2014     Hodonínské předovky
  12.05.2014     VC Prosiměřice LM, SM
  07.05.2014     Novoleská LP 60
  07.05.2014     Jarní cena Kadaně - pistole
  06.05.2014     Sezemická SP 30
  06.05.2014     Výsledky Pražského poháru 2014 - RP 2x30 1.kolo
  05.05.2014     Memoriál F. Rypla Č. Lípa LM, SM
  05.05.2014     Karlovarská liga LP 60 2. kolo
  05.05.2014     Předovky Stará Lysá 2014
  05.05.2014     VC Ostroměř LM, SM 3x20
  05.05.2014     Jarní cena Manušice LM, SM
  05.05.2014     Šumperská liga mládeže VzPu 40, VzPi 40, VzPu 30L - 1. kolo
  05.05.2014     Jarní cena Manušice LM, SM - závěr
  05.05.2014     VC Ostroměř LM, SM 60
  05.05.2014     Košutecká flinta - Plzeň SM, LM
  05.05.2014     Bojová střelba jaro 2014 celkově
  05.05.2014     VC Osvobození V. Meziříčí LM, SM 60
  05.05.2014     Bojová střelba jaro 2014 4. kolo
  05.05.2014     VC Osvobození Lenešice SP
  29.04.2014     VC Č. Kamenice - předovky
  29.04.2014     Jarní cena Dukly Plzeň, LP, SP
  29.04.2014     Jarní diabolka - Vítkovice - 2. závod
  29.04.2014     OSL 2014 Karviná - pistole 1. kolo
  29.04.2014     Jarní soutěž Dukly Plzeň - pušky
  28.04.2014     Memoriál plk. J. Pavliče SP 30+30 Č. Lípa
  28.04.2014     Jarní cena Chaloupek SM, LM 3x20
  28.04.2014     Chaloupecká LP 60 - 1. kolo
  28.04.2014     Finále Zlínské KSL mládeže
  28.04.2014     Zlínská KSL VzPu 30L - celkově
  28.04.2014     Motolská SP 30+30 Praha
  28.04.2014     Jarní cena Chaloupek SM, LM 60
  28.04.2014     Malá Jarní cena SP 30 Praha
  28.04.2014     Velká jarní sportka SP 30+30
  23.04.2014     Jarní cena Opavy SM, LM
  23.04.2014     Jarní závod SP, StP - Břidličná
  23.04.2014     Bojová střelba 2014 - 3. kolo
  23.04.2014     Jarní cena 2014 - předovky
  22.04.2014     OSL 2014 Přerov LP 60 M,J - 1. kolo
  22.04.2014     OSL 2014 Přerov SP 30+30 Ž,J,D - 1. kolo
  22.04.2014     OSL 2014 Přerov SM, LM 60 Dor. - 1. kolo
  22.04.2014     OSL 2014 Přerov SM, LM 60 Ž,Jky - 1. kolo
  22.04.2014     OSL 2014 Přerov SM, LM 3x20 - 1. kolo
  22.04.2014     OSL 2014 Přerov SM, LM 60 M,J - 1. kolo
  22.04.2014     OSL 2014 Přerov SP 30+30 M,J - 1. kolo
  22.04.2014     Velikonoční předovky Prachatice
  22.04.2014     Jarní SP 30+30 Břidličná - celkem
  22.04.2014     Jarní mířená StP Boletice
  22.04.2014     Jarní mířená SP Boletice
  15.04.2014     Memoriál J. Březiny LM, SM 60 Sezemice
  14.04.2014     VC Uh. Brodu SP 30+30
  09.04.2014     VC H. Branná VPs 60
  09.04.2014     Hornobranská LM, SM 60
  08.04.2014     KSL Ústeckého KS předovky 1. kolo
  07.04.2014     OSL VzPi - Karviná 1. kolo
  07.04.2014     OSL VzPi - Karviná 2. kolo
  07.04.2014     Memoriál J. Hluchého VzPi 60 Poličná
  07.04.2014     Memoriál J. Hluchého VzPu 60 Poličná
  07.04.2014     Memoriál J. Hluchého VzPi 40 Poličná
  07.04.2014     OSL VzPi - Karviná 3. kolo
  07.04.2014     OSL VzPi - Karviná 5. kolo
  07.04.2014     Pohár osvobození 3. kolo
  07.04.2014     Pohár osvobození po 3. kole
  07.04.2014     OSL VzPi - Karviná - celkem
  07.04.2014     OSL VzPi - Karviná 4. kolo
  07.04.2014     Bojová střelba 2014 - jaro 2014 celkově
  02.04.2014     Jarní diabolka - Vítkovice - 1. závod
  02.04.2014     Střelecký maratón VzPu 100 vleže Ročov
  31.03.2014     Aprílová SP 30+30 - Č. Lípa
  31.03.2014     Velikonoční VzPu 30L v Č.B.
  28.03.2014     Velikonoční předovky Prachatice
  27.03.2014     KSL mládeže PA a HK VzPu 4. kolo
  27.03.2014     KSL mládeže PA a HK VzPu 2. kolo
  27.03.2014     Bojová střelba 2014 - 2. kolo
  27.03.2014     KSL mládeže PA a HK VzPu 1. kolo
  27.03.2014     KSL mládeže PA a HK VzPu 5. kolo
  27.03.2014     KSL mládeže PA a HK VzPu 3. kolo
  27.03.2014     KSL mládeže PA a HK VzPu - celkem
  19.03.2014     Zimní liga Poličná VzPi 40 - finále
  19.03.2014     Semilská SM, LM 60
  19.03.2014     Valašská liga VzPu - finále
  19.03.2014     Zimní liga Poličná VzPi 60 - finále
  11.03.2014     Pohár osvobození po 2. kole
  11.03.2014     Pohár osvobození 2. kolo
  10.03.2014     Zlatá diabolka Březolupy VzPu 30L
  10.03.2014     Putovní pohár Chrást VzPi - po 5. kole
  10.03.2014     Zlatá diabolka Březolupy VzPi, VzPu
  10.03.2014     Extraliga družstev VzPi 40 Plzeň - celkem
  10.03.2014     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 5. kolo
  10.03.2014     VC Žilova VzPu 40, VzPu 30L
  10.03.2014     Karlovarská liga VzPi - 10. kolo
  10.03.2014     Karlovarská liga VzPi - celkem
  09.03.2014     Výsledky mem. Laciny 2014
  07.03.2014     Chomutovská extraliga - finále a hodnocení C1
  07.03.2014     Chomutovská extraliga - finále a hodnocení A,B,C
  07.03.2014     Chomutovská extraliga - finále a hodnocení B1
  07.03.2014     Chomutovská extraliga - finále a hodnocení A1
  05.03.2014     Pohár H. Branná SP 30+30
  03.03.2014     VC Unitop Louny VzPi - 2. kolo
  03.03.2014     Jihočeská VzPi, VzPu - Č. B.
  03.03.2014     VC Boletice VzPi
  03.03.2014     VC Unitop Louny VzPi - 3. kolo
  27.02.2014     Karlovarská liga VzPi - 9. kolo
  25.02.2014     Únorová VzPi Plzeň - Košutka
  25.02.2014     Zimní VC Chomutova RP 2x30
  25.02.2014     KP Libereckého KS ČSS - VzPi, VzPu - 1. strana
  25.02.2014     KP Libereckého KS ČSS - VzPi, VzPu - výsledky
  24.02.2014     Zimní VC Šumavy Č.B. VzPi, VzPu
  24.02.2014     Valašská liga VzPu - 6. kolo
  24.02.2014     Bojová střelba 2014 - 1. kolo
  24.02.2014     Zimní liga Poličná VzPi 60 - celkem
  24.02.2014     Slovanská elektronická liga VzPu finále
  24.02.2014     Pohár RSCM Ostrava VzPu 40, 60 - 1. kolo
  24.02.2014     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 6. kolo
  24.02.2014     Zimní liga Poličná VzPi 40 - celkově
  24.02.2014     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 6. kolo
  24.02.2014     Pohár RSCM Ostrava VzPu 30L - 4. kolo
  24.02.2014     Pohár RSCM Ostrava VzPu 30L - 3. kolo
  24.02.2014     Pohár RSCM Ostrava VzPu 30L - 1. kolo
  24.02.2014     Pohár RSCM Ostrava VzPu 30L - 2. kolo
  24.02.2014     Pohár RSCM Ostrava VzPu 40, 60 - 4. kolo
  20.02.2014     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 4. kolo
  18.02.2014     Vítkovická diabolka VzPi - celkově
  18.02.2014     Vítkovická diabolka VzPi - celkově
  18.02.2014     Memoriál J. Víta VzPi Ostrava
  18.02.2014     Vítkovická diabolka VzPi - 5. kolo
  17.02.2014     Zimní liga Poličná VzPi 60 SH1 - 5. kolo
  17.02.2014     Valašská liga VzPu - 5. kolo
  17.02.2014     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 5. kolo
  17.02.2014     Extraliga družstev VzPi 40 Plzeň - 2. kolo
  17.02.2014     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 5. kolo
  17.02.2014     Neplachovická VzPu 30 L a KP MS KS ČSS
  17.02.2014     VC DDM Třebíč VzPu, VzPi
  17.02.2014     VC České Lípy VzPi 60
  17.02.2014     Pohár RSCM Ostrava VzPu 40, 60 - 2. kolo
  17.02.2014     VC České Lípy VzPi 40
  16.02.2014     Výsledky Poháru ředitele MP Brandýs n/L. 2014
  13.02.2014     Výsledky VC UNITOP Louny 2014 - 2.kolo
  12.02.2014     Bojová střelba 2014
  11.02.2014     Slovanská elektronická liga VzPu 3. kolo
  10.02.2014     VC Středočeského KS, VzPu VzPi - sobota
  10.02.2014     Pohár Gymnázia Rýmařov RPVzPi, StVzPi
  10.02.2014     VC Středočeského KS, VzPu VzPi - neděle
  06.02.2014     Karlovarská liga VzPi - 7. kolo
  05.02.2014     Putovní korbel Ročov VzPu
  05.02.2014     Zimní cena Kolína VzPu, VzPi
  03.02.2014     Přehled vítězů Memoriálu M. Emingera
  03.02.2014     VC Uh. Brod VzPu, VzPi
  03.02.2014     VC Uh. Brod VzPu 30 L
  29.01.2014     Chomutovská extraliga - 6. kolo
  28.01.2014     VC Unitop Louny VzPi
  28.01.2014     Memoriál J. Srkalové Ročov VzPi
  27.01.2014     Chomutovská extraliga - 5. kolo a průběžně
  27.01.2014     Přebor Plzeňského KS ČSS VzPu, VzPi
  27.01.2014     Chodský čakan 2014 VzPi, VzPu
  27.01.2014     VC Rýmařova VzPi
  27.01.2014     VC Slatina Brno VzPi, VzPu
  27.01.2014     Finále PÚK a celkové výsledky
  20.01.2014     Pohár ředitele SŠTD Vítkovice VzPu
  20.01.2014     Pohár ředitele SŠTD Vítkovice VzPi
  20.01.2014     Pohár Plzeň Slovany VzPu mládež
  20.01.2014     Liberecká vzduchovková liga 4. kolo - na desetiny
  20.01.2014     Liberecká vzduchovková liga - celkově po 4. kole
  20.01.2014     Pohár Benešova VzPu, VzPi
  20.01.2014     Liberecká vzduchovková liga 4. kolo
  20.01.2014     Liberecká vzduchovková liga - celkově po 4. kole
  20.01.2014     Pohár RSCM Ostrava VzPu 40, 60 - 3. kolo
  20.01.2014     Slovanská elektronická liga VzPu 2. kolo
  20.01.2014     Slovanská elektronická liga VzPu 1. kolo
  15.01.2014     Karlovarská liga VzPi - 6. kolo
  14.01.2014     VC Žďár n/S. VzPu, VzPi
  14.01.2014     Novoroční VC Jiříkova VzPu 30L
  14.01.2014     Novoroční VC Jiříkova VzPu 40, 60
  13.01.2014     VC Děčína a KP Ústeckého KS VzPi 60
  13.01.2014     VC Děčína VzPu
  13.01.2014     Vítkovická diabolka VzPi - 4. kolo
  13.01.2014     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi 3. kolo
  13.01.2014     VC Děčína a KP Ústeckého KS VzPi 40 ženy
  13.01.2014     VC Děčína a KP Ústeckého KS VzPi 40 dorost
  13.01.2014     Přebor Bruntálu VzPi
  09.01.2014     KP Ústeckého KS VzPu
  09.01.2014     Vítkovická diabolka VzPi - 3. kolo
  07.01.2014     Karlovarská liga VzPi - 5. kolo
  07.01.2014     Pohár SSK Ročov VzPu
  07.01.2014     Chomutovská extraliga - 5. kolo
  06.01.2014     Pohár Pomezí LM 60
  06.01.2014     VC Moravy Kopřivnice VzPi
  06.01.2014     Extraliga družstev VzPi 40 Plzeň - 1. kolo
  06.01.2014     VC Chomutova RP 2x30
  06.01.2014     Rýmařovský mix VzPi
  06.01.2014     Vánoční VC Č. Lípa VzPi
  06.01.2014     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 4. kolo
  06.01.2014     Boletice VzPi - finále
  06.01.2014     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 4. kolo
  06.01.2014     Putovní pohár Chrást VzPi - po 3. kole
  06.01.2014     VC Zábřeh n.M. - LM 60 muži
  06.01.2014     Valašská liga VzPu - 4. kolo
  06.01.2014     Zimní liga Poličná VzPi SH1 - 4. kolo
  27.12.2013     Výsledky Poháru DDM Kolín 2013
  19.12.2013     Vánoční kapřík Březolupy VzPu
  17.12.2013     Děčínská diabolka VzPi
  17.12.2013     Středoevropský pohár 3. kolo
  17.12.2013     Bojová střelba podzim po 4. kole
  17.12.2013     Karlovarská liga 2013 - 14 VzPi 4. kolo
  10.12.2013     Chomutovská extraliga VzPi, VzPu - po 3. kole
  10.12.2013     PÚK Chomutov družstva po 2. kole
  10.12.2013     Mikulášský výstřel - předovky
  10.12.2013     Vánoční vzduchovky Č.B. VzPu mládež
  10.12.2013     VC Bystřice n/P. VzPi, VzPu
  09.12.2013     Liberecká vzduchovková liga - po 3. kole
  09.12.2013     Liberecká vzduchovková liga 3. kolo
  06.12.2013     VC Moravy Kopřivnice RPVzPi, StVzPi
  06.12.2013     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi - 2. kolo
  04.12.2013     Hradecká diabolka mládeže
  04.12.2013     Středoevropský pohár 2. kolo
  04.12.2013     Putovní pohár Chrástu VzPu, VzPi 2. kolo
  25.11.2013     Pohár starosty Ročova VzPu 30, 40, 60
  25.11.2013     Tradix Cup 2013 VzPu, VzPi 3. kolo
  25.11.2013     Chomutovská extraliga VzPi, VzPu 3. kolo
  25.11.2013     Tradix Cup 2013 VzPu, VzPi - celkem
  23.11.2013     Výsledky - Pohár starosty Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  22.11.2013     Bojová střelba podzim 3. kolo
  22.11.2013     Bojová střelba podzim po 3. kole
  22.11.2013     Karlovarská liga 2013 - 14 VzPi 3. kolo
  22.11.2013     Memoriál L. Hakla SP 30+30
  20.11.2013     VC 17. listopadu Ročov VzPi
  18.11.2013     Zimní liga Poličná VzPi 40 3. kolo
  18.11.2013     Valašská liga VzPu 2. kolo
  18.11.2013     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi - 1. kolo
  18.11.2013     GP Nisa VzPu, VzPi
  18.11.2013     Zimní liga Poličná VzPi 60 3. kolo
  18.11.2013     GP Nisa VzPu, VzPi - 1. list
  18.11.2013     Zimní liga Poličná VzPi 60 SH1 3. kolo
  18.11.2013     VC Stráž n/N. VzPu, VzPi
  18.11.2013     VC Stráž n/N. VzPu, VzPi - 1. strana
  14.11.2013     VC Poruby VzPi
  14.11.2013     Pohár RSCM Ostrava RPVzPi - 2. kolo
  14.11.2013     VC Poruby VzPu
  14.11.2013     Pohár RSCM Ostrava VzPu 30 L - 2. kolo
  12.11.2013     Vítkovická diabolka 2. kolo
  12.11.2013     Valašská liga VzPu 2. kolo
  12.11.2013     VC Děčína VzPi
  12.11.2013     VC Stromovky Č.B. VzPi, VzPu
  12.11.2013     Liberecká vzduchovková liga - po 2. kole
  12.11.2013     Vrchlabsko-Trutnovská liga VzPi - 1. kolo
  12.11.2013     Tradix Cup 2013 VzPu, VzPi 2. kolo
  12.11.2013     Liberecká vzduchovková liga 2. kolo
  12.11.2013     OSL Karviná VzPi 60, 40 - 1. kolo
  12.11.2013     Zimní liga Poličná VzPi 60 2. kolo
  12.11.2013     Karlovarská liga 2013 - 14 VzPi 1. kolo
  12.11.2013     Vítkovická diabolka 2. kolo
  12.11.2013     Zimní liga Poličná VzPi 60 2. kolo
  12.11.2013     VC Astra Bruntál VzPi
  12.11.2013     VC Olomouckéko KS ČSS VzPi, VzPu
  12.11.2013     Zimní liga Poličná VzPi 40 2. kolo
  05.11.2013     Zimní liga Poličná VzPi 40 1. kolo
  05.11.2013     Valašská liga VzPu 1. kolo
  05.11.2013     VC SSK Rakovník VzPu
  05.11.2013     Zimní liga Poličná VzPi 60 1. kolo
  05.11.2013     VC Borku VzPu, VzPi Č.B.
  05.11.2013     VC Dukly Plzeň VzPi - 2. kolo ZČP
  05.11.2013     Pohár SSK Chrást VzPu, VzPi 1. kolo
  05.11.2013     Bojová střelba podzim po 3. kole
  05.11.2013     Bojová střelba podzim 3. kolo
  01.11.2013     Kopřivnická diabolka VzPu, VzPi
  01.11.2013     Chomutovská extraliga VzPi, VzPu - po 2. kole
  01.11.2013     Plzeňská diabolka - 1. kolo ZČP
  01.11.2013     Liberecká vzduchovková liga 1. kolo
  01.11.2013     VC ZŠ Sever - VzPu
  26.10.2013     Přebor Bruntálu VzPi
  24.10.2013     Tradix Cup 2013 VzPu, VzPi 1. kolo
  22.10.2013     Předovky Semily
  22.10.2013     Vítkovická diabolka 1. kolo
  21.10.2013     Pohár SSK Louny SP 30+30
  21.10.2013     Pohár Sopky N. Paka LM 60
  21.10.2013     Budějovická diabolka
  21.10.2013     Podzimní předovky Prachatice
  21.10.2013     Bojová střelba Vojna 2. kolo
  21.10.2013     Bojová střelba Vojna - po 2. kole
  20.10.2013     TVRĎÁK 2013 - výsledky hlavní závod
  20.10.2013     TVRĎÁK 2013 - výsledky jednotlivých kol
  16.10.2013     VC Č. Lípy LM, SM 60 - oprava
  16.10.2013     Bojová střelba podzim po 2. kole - oprava
  16.10.2013     Sezemický podzim SP 30
  14.10.2013     VC Kamarádů SM, LM 60
  14.10.2013     Husitský pohár 2013 Č. Budějovice
  14.10.2013     Memoriál M. Johna VzPi
  14.10.2013     Uničovská LP 60
  14.10.2013     Bojová střelba podzim 2. kolo
  09.10.2013     Pohár Kablo V. Meziříčí - LM, SM 60
  09.10.2013     Svatováclavský turnaj VsP 60
  07.10.2013     Memoriál F. Myšky SM, LM 60 M,J,
  07.10.2013     Tachovská LP 60
  07.10.2013     Tachovská LP 60
  07.10.2013     Memoriál F. Myšky SM, LM 60 Ž, Jk, D
  07.10.2013     VC Manušice - předovky
  07.10.2013     Prachatické malorážky
  07.10.2013     VC Kadaně 2013 pistole
  07.10.2013     PSF Chaloupky VP 15+15
  07.10.2013     VC Zábřeha LM, SM 60 vleže
  07.10.2013     Chaloupecký pohár LP 60 - finále
  06.10.2013     výsledky Chomutovské extraligy 2013 1.kolo
  03.10.2013     VC Unitop H.K. MC 50 m PU
  03.10.2013     VC Unitop H.K. MC 50 m OM
  01.10.2013     Strážnický perkusák
  30.09.2013     Memoriál V. Hejla SP 30+30 Chaloupky
  30.09.2013     Pohár SSK Mostiště LM, SM 60
  30.09.2013     VC Č. Lípy SP 30+30
  30.09.2013     Památeční pohár - pušky Chaloupky
  30.09.2013     Podzimní cena Chaloupek LM, 3x20
  30.09.2013     Podzimní cena Chaloupek LM, SM 60
  30.09.2013     VL Podzimní ceny Teplic 2016
  27.09.2013     Bojová střelba podzim 1. kolo
  27.09.2013     Karlovarská liga SP 30+30- celkem
  24.09.2013     VC Pelhřimova - SP, VP
  24.09.2013     VC Pelhřimova - LM, SM
  24.09.2013     VC Hradec Králové - pušky, pistole
  24.09.2013     Memoriál Z. Boháčka - pistole
  23.09.2013     VC CAR CITON Olomouc
  23.09.2013     Memoriál F. Vobra LM, SM
  23.09.2013     Pohár Bystřice p/Per. LM, SM
  23.09.2013     VC Pomezí LM, SM 60
  23.09.2013     VC Letova SP 30
  12.09.2013     Pražský festival SP 30
  12.09.2013     Pohár Svornosti Plzeň - Lobzy LM, SM 60
  12.09.2013     Pražský festival VP 15+15 - 7.9.
  12.09.2013     Pražský festival SP 30+30
  12.09.2013     VC Pánova - předovky
  12.09.2013     Pražský festival VP 15+15 - 10.9.
  11.09.2013     Teplická liga SP 30
  11.09.2013     Ústecké předovky KSL celkem
  11.09.2013     Předovky Laudon - výsledky
  11.09.2013     Podzimní cena Severu SP 30
  11.09.2013     Bojová střelba 1. kolo
  11.09.2013     VC Akvina - SP 60 výsledky
  11.09.2013     OSL 2013 Přerov LM, SM 60 M,J 3. kolo
  11.09.2013     Liberecká liga 2013 - 4. kolo
  11.09.2013     Liberecká liga 2013 - po 4. kole
  11.09.2013     Přebor Libereckého KS - SM, LM
  11.09.2013     Plzeňský pohár trap, skeet - výsledky
  11.09.2013     OSL 2013 Přerov LM, SM 60 M,J - finále
  11.09.2013     VC Děčína OPu St - 300 m
  11.09.2013     OSL 2013 Přerov LM, SM 60 Ž,D - 3. kolo
  11.09.2013     Podzimní závod stoletých Semily - SP
  11.09.2013     VC SSK Liberec LP 60
  11.09.2013     VC Děčína OPu Li - 300 m
  11.09.2013     VC Děčína OPu družstva - 300 m
  11.09.2013     Přebor ČR - vojenská puška 300 m
  11.09.2013     OSL 2013 Přerov LM, SM 60 Ž,D - finále
  11.09.2013     OSL 2013 Přerov SP 30+30 - 3. kolo
  11.09.2013     OSL 2013 Přerov SP 30+30 - finále
  05.09.2013     Oblastní přebor Karviná - pistole
  05.09.2013     Oblastní přebor Karviná - pistole 5. kolo
  05.09.2013     Oblastní přebor Karviná - pistole celkem
  04.09.2013     Karlovarská liga LP 60 - celkem
  04.09.2013     Karlovarská liga LP 60 - 6. kolo
  03.09.2013     VC Přerova LM, SM 3x20 dorost
  03.09.2013     Vognarův memoriál SP
  03.09.2013     VC Přerova LM, SM 3x20 muži, jun.
  03.09.2013     VC Přerova LM, SM 60 ženy
  03.09.2013     VC Přerova LM, SM 60 muži, jun.
  03.09.2013     VC Přerova LM, SM 60 dorost
  02.09.2013     Předovky Uh. Ostroh
  30.08.2013     Cena Radegasta - pistole
  29.08.2013     Letní cena Mostiště LM, SM
  28.08.2013     Memoriál L. Kůrky - LM, SM 60 a 3x20
  26.08.2013     Cena Krkonoš SP 30+30
  26.08.2013     Slovanská liga 2013 - LP 60 3. kolo
  26.08.2013     VC Radegasta RP, StP 3. kolo
  26.08.2013     Letní SP 30+30 Rýmařov
  26.08.2013     VC Přerova LM, SM 60 a 3x20
  26.08.2013     Pohár Lobez SP 30+30 - 4. kolo
  26.08.2013     Vrchlabská LP 60
  22.08.2013     Karlovarská liga SP 30+30 - 9. kolo
  22.08.2013     Karlovarská liga VP 30+30 - 2. kolo
  19.08.2013     Českolipská LP, StP - 2.
  13.08.2013     VC Poděbrady LM 60
  13.08.2013     Opavský ležák a standard
  13.08.2013     VC Semil StP 20+20+20
  13.08.2013     VC Semil SP 30+30
  08.08.2013     Karlovarská liga SP 30+30 - 8. kolo
  08.08.2013     VC Ostroměř LM, SM 60
  08.08.2013     Slovácká liga - předovky
  08.08.2013     VC Ostroměř LM, SM 3x20
  06.08.2013     VC Šumperka LM, SM 60 - oprava
  05.08.2013     Karlovarská liga LP 60 - 5. kolo
  30.07.2013     VC Psohlavec LM, SM 60
  29.07.2013     Březolupská LP 60
  29.07.2013     VC Kadaně 2013 pistole
  29.07.2013     Závod stoletých v Semilech
  29.07.2013     Letní sportka Praha 2
  29.07.2013     Košutecká flinta SM, LM 60 a 3x20 - 2. kolo
  29.07.2013     Českolipská SP 30+30
  29.07.2013     Slovanská liga 2013 - LP 60 2. kolo
  18.07.2013     Lounská SP 30+30
  18.07.2013     Štít Sezemic LM, SM 60
  15.07.2013     Prázdninová cena Boletice LP 60
  15.07.2013     Přebor Žďáru n/S., LM, SM
  15.07.2013     Přebor Ústeckého KS - LP 60
  15.07.2013     Brněnský pohár - trap
  15.07.2013     Brněnský pohár - skeet
  14.07.2013     VC Lenešice SP 30+30
  14.07.2013     VC Kroměříže LM, SM 60
  14.07.2013     VC Praha 2 VP30+30,
  11.07.2013     Jarní cena Žatce LM, SM 60
  10.07.2013     Letní cena Ohře - pistole
  10.07.2013     Memoriál M. Slaniny LP 60
  08.07.2013     Memoriál J. Malého SM, LM 60
  08.07.2013     Pohár kupce Sáma - předovky
  08.07.2013     VC Prosiměřice LM, SM
  08.07.2013     VC Pomezí LM, SM 60
  06.07.2013     výsledková listina Košutecká flinta 11.5.13
  06.07.2013     výsledková listina Plzeňský revolver 8.6.13
  06.07.2013     výsledková listina Slovanská liga 12.5.13
  06.07.2013     výsledková listina Setkání Veteránů 9.6.13
  04.07.2013     Šumperská liga mládeže 2013 celkem
  04.07.2013     Jarní diabolka Vítkovice - 3. kolo
  04.07.2013     GP Poruby 3. kolo pistole
  04.07.2013     Pohár RSCM Ostrava LM,SM 60 a 3x20 - 4. kolo
  04.07.2013     GP Poruby 3. kolo pušky
  04.07.2013     Šumperská liga mládeže 5. kolo
  04.07.2013     VC Nové Město n.M. - LM, SM
  04.07.2013     Lobezská StP - 2. kolo
  04.07.2013     Hradecká VP 30+30
  04.07.2013     Prázdninová cena mládeže - Svitavy
  04.07.2013     Hradecká StP
  26.06.2013     Liberecká liga 2013 - 3. kolo
  26.06.2013     Liberecká liga 2013 - po 3. kole
  26.06.2013     VC H. Benešova LP, VP, StP
  26.06.2013     LP 60 Louny
  26.06.2013     VC Kozákova LM, SM 60
  26.06.2013     Pohár RSCM Ostrava LM,SM 60 a 3x20 - 3. kolo
  26.06.2013     SP 30+30 Břidličná
  26.06.2013     VC Žďár n.S. SM, LM
  26.06.2013     Letní cena - Č. Lípa - SP 30+30
  26.06.2013     VC Osvobození Lenešice SP 30+30
  26.06.2013     Malá letní SP 30 - Praha
  26.06.2013     Předovky Č. kamenice
  26.06.2013     VC Louny LP 60
  26.06.2013     Velká letní SP 30+30 Praha
  26.06.2013     Předovky Hodonín
  19.06.2013     výsledky Lobezské StP
  18.06.2013     výsledky VC Osvobození Lenešice 2013
  11.06.2013     Ústecké předovky
  10.06.2013     Letní cena Chaloupek LM, SM 3x20
  10.06.2013     Letní cena Chaloupek LM, SM 60
  10.06.2013     GP Č. Lípy - LM, SM 60 a 3x20
  10.06.2013     Memoriál J. Pospíšila - LM, SM 60 a 3x20
  10.06.2013     VC Olomouce SP, VzPi
  07.06.2013     Memoriál J. Petra - MC - OM1
  07.06.2013     Memoriál J. Petra - MC - OM
  07.06.2013     Memoriál J. Petra - MC - PU
  07.06.2013     Jarní cena Zábřeha LM, SM 60
  07.06.2013     Memoriál J. Petra - MC - PU1
  05.06.2013     Předovky v Semilech
  05.06.2013     VC Cosmanos LM, SM 60
  05.06.2013     Strážnické předovky
  03.06.2013     OSL 2013 Přerov LM, SM 60
  03.06.2013     VC Radegasta RP, StP
  03.06.2013     Chaloupecký pohár LP 60 - 2. kolo
  03.06.2013     OSL Pi - Karviná - 4. kolo
  03.06.2013     OSL 2013 Přerov SP 30+30
  03.06.2013     OSL Pi - Karviná - stav po 4. kole
  03.06.2013     VC Chaloupek SP 30+30
  31.05.2013     Jarní diabolka Vítkovice - 2. kolo
  30.05.2013     Jarní odstřelovačka - VoPu
  30.05.2013     Jarní odstřelovačka - Li
  30.05.2013     Jarní odstřelovačka - St
  30.05.2013     Jarní odstřelovačka - družstva
  28.05.2013     Přerovská LP 60
  28.05.2013     Chomutovská juniorka SP, VzPi
  28.05.2013     Jarní cena Olomouce VzPi, SP
  27.05.2013     Pohár J. Krofty SP 30
  27.05.2013     Karlovarská liga VP 30+30 - 1. kolo
  27.05.2013     Karlovarská liga SP 30+30 - 4. kolo
  27.05.2013     Bojová střelba 2013 - celkem po 4. kole
  27.05.2013     Bojová střelba 2013 - 4. kolo
  27.05.2013     GP Jizerských hor SM, LM 60
  27.05.2013     GP Jizerských hor SM, LM 3x20
  27.05.2013     Pražský pohár SP 30 - 1. olo
  24.05.2013     Pohár RSCM Ostrava LM,SM 60 a 3x20 - 2. kolo
  24.05.2013     Cena osvobození SP 30+30 H. Branná
  23.05.2013     Chocholoušská LM, SM 60
  20.05.2013     Májová cena Pomezí VzPi
  20.05.2013     Přebor H.K. a Pace 2013 LP 60
  20.05.2013     Hradecká LP 60
  20.05.2013     Letní cena Pomezí LM 60
  20.05.2013     VC Praha 2 SP 30
  20.05.2013     KSL 2013 Ústecký kraj - předovky - 2. kolo
  20.05.2013     VC Praha 2 SP 30+30
  15.05.2013     Pohár Ostroje Opava LM, SM
  14.05.2013     Memorial P. Rydla H.K. - LM, SM 3x20
  14.05.2013     Memorial P. Rydla H.K. - SM 60
  14.05.2013     Memoriál M. Hamerleho VP 15+15
  14.05.2013     Hejdův memoriál SP 30 Teplice
  14.05.2013     Memorial P. Rydla H.K. - LM, SM 60
  14.05.2013     Memorial P. Rydla H.K. - SM 3X20
  14.05.2013     GP Poruby SP 30+30
  14.05.2013     VC Dvorů LM, SM 60
  14.05.2013     GP Poruby LM, SM 60
  14.05.2013     GP Poruby LP 60
  14.05.2013     GP Poruby RP
  14.05.2013     GP Poruby LM, SM 3x20
  14.05.2013     Přebor Jihočeského KS ČSS SP 30+30
  14.05.2013     Přebor H.K. a Pace 2013 SM 3x20
  14.05.2013     VC Poruby LM, SM 60 a 3x20
  14.05.2013     Pohár Hlučína LM, SM 60
  14.05.2013     Memoriál F. Rypla LM, SM 60
  14.05.2013     Přebor H.K. a Pace 2013 SM 60
  14.05.2013     VC Poruby LP, SP
  14.05.2013     VC Dvorů SP 30+30
  14.05.2013     Přebor H.K. a Pace 2013 LM 3x20
  14.05.2013     Pohár RSCM Ostrava LM,SM 60 a 3x20 - 1.kolo
  14.05.2013     Nové Lesy LP 60
  14.05.2013     Přebor H.K. a Pace 2013 LM 60
  07.05.2013     OSL Pi - Karviná - 2. kolo
  07.05.2013     Karlovarská liga SP 30+30 - 2. kolo
  06.05.2013     Cena osvobození LM, SM 60
  06.05.2013     Jarní diabolka Vítkovice
  06.05.2013     Benešovské předovky
  06.05.2013     Sezemická SP 30
  06.05.2013     Hodonínské předovky
  06.05.2013     Karlovarská liga LP 60 - 2. kolo
  06.05.2013     Bojová střelba 2013 - 4. kolo
  06.05.2013     Bojová střelba 2013 - celkem
  02.05.2013     Jarní cena Manušic LM, SM - 1. strana
  02.05.2013     Jarní cena Manušic LM, SM - výsledky
  02.05.2013     Pohár Chaloupek LP 60 - 1. kolo
  02.05.2013     Semilská LP 60
  29.04.2013     Hradecká odstřelovačka PU
  29.04.2013     Jarní cena Chaloupek SM, LM 3x20
  29.04.2013     Hradecká odstřelovačka OM
  29.04.2013     Memorial J. Pavliče SP 30+30
  29.04.2013     Jarní cena Chaloupek SM, LM 60
  23.04.2013     VC Radegasta RP, StP
  23.04.2013     OSL pistole Karviná 1. kolo
  22.04.2013     Letní DML 2013 Plzeň 1. kolo
  22.04.2013     Hradecká sportka
  22.04.2013     Malá jarní SP 30 - Praha
  22.04.2013     Benešovská sportka
  22.04.2013     Bojová střelba 2013 - 3. kolo
  22.04.2013     Velká jarní SP 30+30 Praha
  16.04.2013     Jarní cena Opavy LM, SM
  16.04.2013     Jarní cena Pomezí VzPi
  15.04.2013     Liberecká liga 2013 - 1. kolo
  15.04.2013     Liberecká liga 2013 - 1. kolo - první list
  15.04.2013     Memorial J. Březiny - Sezemice LM, SM 60
  15.04.2013     VC DDM Svitavy VzPi 60, 40
  14.04.2013     Výsledky Jarní cena Dukly 2013
  11.04.2013     Memorial J. Hluchého VzPi - SH1
  11.04.2013     Valašská liga VzPu - finále
  11.04.2013     Pohár osvobození - bojová střelba - po 3. kole
  11.04.2013     Memorial J. Hluchého - VzPi 40
  11.04.2013     Memorial J. Hluchého - Poličná
  11.04.2013     Bojová střelba 2013 - 3. kolo
  11.04.2013     Memorial J. Hluchého - VzPi 60
  11.04.2013     Zimní liga Poličná VzPi 60 - 7. kolo
  11.04.2013     Zimní liga Poličná VzPi 60 - finále
  11.04.2013     Zimní liga Poličná VzPi 40 - finále
  11.04.2013     Zimní liga Poličná VzPi 40 - 7. kolo
  09.04.2013     Motolská SP 30+30 Praha
  08.04.2013     Aprílová LP 60 Praha
  08.04.2013     Semilská SM, LM 60
  08.04.2013     Jarní cena Dukly Plzeň LM, SM celé body
  08.04.2013     Jarní cena Dukly Plzeň LM, SM 60 a 3x20
  08.04.2013     OSL 2013 Přerov LM, SM 60
  08.04.2013     KSL 2013 Ústecký kraj - předovky
  08.04.2013     OSL 2013 Přerov SP 30+30
  02.04.2013     Velikonoční střílení VzPu 30 Č.B.
  02.04.2013     Velikonoční vajíčko - předovky
  02.04.2013     Jarní cena Uh. Ostrohu - předovky
  02.04.2013     Aprílová cena SP 30+30 Č. Lípa
  02.04.2013     Služební zbraně 2. kolo
  02.04.2013     Vrchlabská SP 30+30
  02.04.2013     Služební zbraně - stav po 2. kole
  02.04.2013     Zimní liga Slavkov 5. kolo
  02.04.2013     Zimní liga Slavkov 4. kolo
  26.03.2013     VC Uh. Ostroh VzPu 30 L
  26.03.2013     Jarní pražská diabolka
  26.03.2013     Jarní předovky - Železnice
  26.03.2013     Memoriál A. Greplové VzPu 30L
  18.03.2013     Tradix Cup VzPu Březolupy 3. kolo
  18.03.2013     KSL VzPu 30L, VzPu 40 Pce a HK - finále
  18.03.2013     KSL VzPu 30L, VzPu 40 Pce a HK - celkem
  18.03.2013     KSL VzPu 30L, VzPu 40 Pce a HK - I. kolo
  18.03.2013     Pohár osvobození - bojová střelba - celkem
  18.03.2013     Zlatá diabolka Březolupy - výsledky
  18.03.2013     KSL VzPu 30L, VzPu 40 Pce a HK - 2. kolo
  18.03.2013     KSL VzPu 30L, VzPu 40 Pce a HK - 4. kolo
  18.03.2013     Bojová střelba 2013 - 2. kolo
  18.03.2013     KSL VzPu 30L, VzPu 40 Pce a HK - 3. kolo
  12.03.2013     Karlovarská liga VzPi - celkem
  12.03.2013     VC Plzeň - Slovany VzPu 30L, VzPu 40
  12.03.2013     KP Královéhradeckého KS - VzPi 40
  12.03.2013     KP Královéhradeckého KS - VzPi 60
  12.03.2013     Vzduchovkový benchrest 2012-13
  12.03.2013     Vrchlabsko-Turnovská VzPi 40 - finále
  12.03.2013     Vrchlabsko-Turnovská VzPi 60 - finále
  12.03.2013     Zimní liga VzPi ženy, jun. dor. - finále
  12.03.2013     VC Unitop Louny - VzPi - 4. kolo
  12.03.2013     Zimní liga VzPi muži, jun. - finále
  12.03.2013     Zimní liga benchrest 2012-13 - celkem
  12.03.2013     Zimní liga VzPi ženy, jun. dor. - 7. kolo
  12.03.2013     Zimní liga VzPi muži, jun. - 7. kolo
  11.03.2013     Bruntálský přebor VzPi
  11.03.2013     Pohár Ústeckého KS VzPi - družstva
  11.03.2013     Vrchlabsko-Turnovská VzPi 5. kolo
  11.03.2013     Slovanská elektronická liga 3. kolo
  11.03.2013     Středoevropský pohár RPVzPi, StVzPi - celkem
  11.03.2013     VC Boletice VzPi
  05.03.2013     Pohár Chrást VzPi, VzPu - celkem
  05.03.2013     VC SSKP Ostrava VzPi
  05.03.2013     VC SSKP Ostrava VzPu
  04.03.2013     Jihočeská vzduchovka VzPu, VzPi
  04.03.2013     Sezemický parkur
  04.03.2013     Družstva VzPi 3. kolo
  02.03.2013     výsledky memoriálu Josefa Laciny 2013
  26.02.2013     OSL VzPi - Karviná 4. kolo
  26.02.2013     OSL VzPi - Karviná 5. kolo
  26.02.2013     OSL VzPi - Karviná - celkem
  26.02.2013     OSL VzPi - Karviná 3. kolo
  26.02.2013     VC Zďár n/S. VzPu, VzPi
  26.02.2013     Oblastní přebor VzPi - Karviná
  26.02.2013     Zimní liga VzPi ženy, jun. dor. - 6. kolo
  26.02.2013     Pohár Gymnásia Rýmařov RPVzPi, StVzPi
  26.02.2013     OSL VzPi - karviná 1. kolo
  26.02.2013     OSL VzPi - Karviná 2. kolo
  26.02.2013     Karlovarská liga VzPi - 10. kolo
  26.02.2013     Bojová střelba 2013 - 1. kolo
  26.02.2013     KP Libereckého KS - VzPu, VzPi - 1. strana
  26.02.2013     Zimní liga VzPi muži, jun. - 6. kolo
  26.02.2013     Valašská liga VzPu 6. kolo
  26.02.2013     KP Libereckého KS - VzPu, VzPi
  26.02.2013     VC Unitop Louny - VzPi - 3. kolo
  26.02.2013     Zimní cena Šumavy VzPi, VzPu Č.B.
  26.02.2013     Zimní liga Kopřivnice VzPi - finále
  26.02.2013     Zimní liga Kopřivnice VzPi - celkem
  19.02.2013     VC Poruby VzPu
  19.02.2013     Přebor MKS - VzPu 30L a VzPu 40
  19.02.2013     VC Poruby VzPi
  19.02.2013     Malý pohár RSCM Ostrava VzPu - 2. kolo
  19.02.2013     Únorová VzPi Plzeň - Slovany
  19.02.2013     Malý pohár RSCM Ostrava VzPu - 1. kolo
  19.02.2013     Malý pohár RSCM Ostrava VzPu - 3. kolo
  19.02.2013     Malý pohár RSCM Ostrava VzPu - 4. kolo
  19.02.2013     Ostravská VzPu 30 L - 2. kolo
  19.02.2013     Pohár ředitele SŠT Ostrava - VzPi
  19.02.2013     Středoevropský pohár RPVzPi, StVzPi 6. kolo
  19.02.2013     Ostravská VzPu 30 L - 4. kolo
  19.02.2013     Liga družstev VzPi - 2. kolo
  19.02.2013     Ostravská VzPu 30 L - 3. kolo
  19.02.2013     Pohár ředitele SŠT Ostrava - VzPu
  19.02.2013     Ostravská VzPu 30 L - 1. kolo
  18.02.2013     Hornobenešovský sněhulák SP 30+30 I. kolo
  18.02.2013     Valašská liga VzPu 5. kolo
  18.02.2013     Hornobenešovský sněhulák SP 30+30 II. kolo
  18.02.2013     Vrchlabsko-Turnovská VzPi 4. kolo
  18.02.2013     Zimní liga VzPi muži, jun. - 5. kolo
  18.02.2013     Memorial J. Víta - VzPi
  18.02.2013     Zimní liga VzPi ženy, jun. dor. - 5. kolo
  17.02.2013     výsledky Poháru ředitele MP Brandýs nad Labem 2013
  14.02.2013     Středoevropský pohár RPVzPi, StVzPi 5. kolo
  14.02.2013     Karlovarská liga VzPi - 8. kolo
  12.02.2013     Vítkovická diabolka VzPi - 5. kolo
  12.02.2013     VC Unitop Louny - VzPi 2. kolo
  12.02.2013     Liberecká vz. liga - celkem
  12.02.2013     Liberecká vz. liga VzPu 4. kolo
  12.02.2013     Lednová VzPi Plzeň-Slovany
  12.02.2013     Slovanská elektronická liga 2. kolo
  12.02.2013     Zimní Slovanská liga VzPi 5. kolo
  12.02.2013     Slovanská elektronická liga 1. kolo
  12.02.2013     Zimní Slovanská liga VzPi 4. kolo
  07.02.2013     Únorová VC H. Benešova VzPi
  06.02.2013     VC Středočeského kraje VzPu, VzPi - sobota
  06.02.2013     VC Středočeského kraje VzPu, VzPi - neděle
  06.02.2013     Karlovarská liga VzPi - 7. kolo
  06.02.2013     Memorial J. Srkalové VzPi
  05.02.2013     Putovní pohár Chrást VzPi, VzPu - po 4. kole
  31.01.2013     VC Unitop Louny - VzPi
  30.01.2013     Putovní Korbel Ročov VzPu 30L, 40, 60
  28.01.2013     Liberecká vz. liga VzPu po 3. kole
  28.01.2013     Liberecká vz. liga VzPu 3. kolo
  28.01.2013     VC DDM Třebíč VzPu, VzPi
  28.01.2013     VC Slatina Brno - přebor KS VzPu, VzPi
  28.01.2013     Zimní liga Kopřivnice VzPi, VzPu po 4. kole
  28.01.2013     Zimní liga Kopřivnice VzPi 4. kolo
  23.01.2013     Pohár Benešova VzPi, VzPu
  21.01.2013     Středoevropský pohár RPVzPi, StVzPi 4. kolo
  21.01.2013     Chodský čakan VzPu, VzPi Plzeň
  17.01.2013     Karlovarská liga VzPi - 6. kolo
  14.01.2013     Vrchlabsko-Turnovská VzPi 3. kolo
  14.01.2013     Zimní liga E-COM 2. kolo
  14.01.2013     Zimní liga E-COM 1. kolo
  14.01.2013     Přebor Ústeckého KS - VzPi
  14.01.2013     VC Děčína VzPi
  14.01.2013     Zimní Slovanská liga VzPi 3. kolo
  14.01.2013     Pohár Ústeckého KS VzPi 2. kolo
  14.01.2013     Vítkovická diabolka VzPi - 4. kolo
  09.01.2013     Karlovarská liga VzPi - 5. kolo
  09.01.2013     Pohár Chrást VzPi, VzPu - stav po 3. kole
  07.01.2013     Pohár Plzeň - Slovany VzPu
  07.01.2013     Valašská liga VzPu 4. kolo
  07.01.2013     Zimní liga VzPi ženy, jun. dor. - 4. kolo
  07.01.2013     Zimní liga VzPi muži, jun. - 4. kolo
  07.01.2013     Družstva VzPi 1. a 2. závod
  03.01.2013     Silvestrovská cena - H. Benešov VzPi, VzPu
  03.01.2013     Bojová střelba podzim 2012 celkem
  03.01.2013     Vánoční kapřík - Březolupy VzPu 30L
  03.01.2013     Pohár TJ ZD Ročov VzPu 30L
  03.01.2013     Boletice VzPi 40 finálových ran
  31.12.2012     Výsledky Silvestrovské ceny Horního Benešova 2012
  19.12.2012     Vánoční kapřík - Miroslav
  18.12.2012     Děčínská diabolka VzPi
  18.12.2012     Vánoční cena Č. Lípa VzPu
  13.12.2012     Jarní předovky v Železnici
  13.12.2012     Mikulášské předovky Železnice
  12.12.2012     Karlovarská liga VzPi - 4. kolo
  12.12.2012     Středoevropský pohár RPVzPi, StVzPi 3. kolo
  11.12.2012     Vítkovická diabolka VzPi - 3. kolo
  11.12.2012     Vánoční střílení Č.B. VzPu 30L
  11.12.2012     VC Syneru 2012 VzPu, VzPi
  11.12.2012     Slovanská liga VzPi 1. kolo
  11.12.2012     Memoriál M. Emingera Liberec VzPu, VzPi
  11.12.2012     Vrchlabsko-Turnovská VzPi 2. kolo
  11.12.2012     Západočeský pohár Plzeň VzPi 3. kolo
  11.12.2012     Slovanská liga VzPi 2. kolo
  11.12.2012     Bojová střelba po 4. kole
  11.12.2012     Bojová střelba 4. kolo
  05.12.2012     Středoevropský pohár StVzPi 2. kolo
  05.12.2012     Středoevropský pohár RPVzPi 2. kolo
  04.12.2012     Hradecká diabolka VzPu 30L
  04.12.2012     Pohár Chrást VzPi 2. kolo
  04.12.2012     VC Bystřice n.P. VzPu, VzPi
  28.11.2012     Pohár starosty Ročova VzPu
  27.11.2012     Valašská liga VzPu 3. kolo
  27.11.2012     Zimní liga VzPi ženy, jun. dor. - 3. kolo
  27.11.2012     Zimní liga VzPi muži, jun. - 3. kolo
  26.11.2012     Celkový přehled ČSL předovky 2012
  24.11.2012     Výsledky "O pohár starosty m. Brandýsa nad Labem 2012"
  24.11.2012     Výsledky GP KOOPERATIVA 2012
  22.11.2012     Podzimní cena Žatce LM, SM 60
  20.11.2012     VC Stráže n/N. VzPu, VzPi - výsledky
  20.11.2012     VC Stráže n/N. VzPu, VzPi - titulní list
  20.11.2012     Karlovarská liga VzPi - 3. kolo
  20.11.2012     Bojová střelba po 3. kole
  20.11.2012     Bojová střelba 3. kolo
  19.11.2012     VC Otužilců SP 30+30
  19.11.2012     VC Olomouce KS- VzPi, VzPu
  19.11.2012     Zimní liga Kopřivnice VzPi
  12.11.2012     VC Poruby VzPi
  12.11.2012     VC Poruby VzPu
  12.11.2012     VC Rakovníka VzPu
  12.11.2012     Pohár Ústeckého KS 1. kolo
  12.11.2012     Vrchlabsko-Turnovská VzPi 1. kolo
  12.11.2012     Vítkovická diabolka VzPi - 2. kolo
  12.11.2012     VC Stromovky C.B. VzPu, VzPi
  12.11.2012     Bojová střelba po 3. kole
  12.11.2012     Zimní liga VzPi ženy, jun. dor. - 2. kolo
  12.11.2012     VC Setkání Děčín VzPi
  12.11.2012     Zimní liga VzPi muži, jun. - 2. kolo
  12.11.2012     Bojová střelba 3. kolo
  12.11.2012     Valašská liga VzPu 2. kolo
  07.11.2012     Karlovarská liga VzPi - 2. kolo
  07.11.2012     Putovní pohár Chrást VzPi, VzPu
  06.11.2012     Podzimní cena Neplachovice VzPu 40
  06.11.2012     OSL Karviná VzPi - 1. kolo
  06.11.2012     Pohár Sopky LM, SM 60
  06.11.2012     Podzimní cena Neplachovice VzPu 30L
  06.11.2012     Přebor Bruntálu VzPi - 2. kolo
  06.11.2012     VC Borku Č.B. VzPu, VzPi
  06.11.2012     Tradix Cup Slušovice - 2. kolo
  06.11.2012     Podzimní cena N. Paka SP 30+30
  02.11.2012     VC Trevos Semily - předovky
  01.11.2012     Valašská liga VzPu 1. kolo
  01.11.2012     Zimní liga VzPi muži, jun. - 1. kolo
  01.11.2012     Zimní liga VzPi ženy, jun. dor. - 1. kolo
  29.10.2012     Kopřivnická diabolka 2012
  29.10.2012     Plzeňská diabolka VzPi - 1. kolo
  26.10.2012     Štít Pardubic SP 30+30 - oprava
  26.10.2012     Cena kamarádů 2012
  26.10.2012     VC COSMANOS 2012
  23.10.2012     VC České Lípy Lm, SM 60
  23.10.2012     Budějovická diabolka
  23.10.2012     Tradix Cup Slušovice - 1. kolo
  23.10.2012     Vítkovická diabolka VzPi - 1. kolo
  16.10.2012     Karlovarská liga VzPi - 1. kolo
  15.10.2012     Sezemický podzim SP 30+30
  15.10.2012     Husitský štít 2012
  15.10.2012     Memoriál SP 30+30 Vrchlabí
  15.10.2012     Kopřivnický tvrďák 2012 VzPi
  08.10.2012     Pohár Bystřice n/P. LM, SM 60
  08.10.2012     Podzimní cena Teplic LM, SM
  08.10.2012     Pražská liga VP 15+15 - 6. kolo
  08.10.2012     Prachatická bojovka
  08.10.2012     OSL Přerov LM, SM 60 ž, j. dor. 4. kolo
  08.10.2012     OSL Přerov LM, SM 60 m, j 4. kolo
  08.10.2012     Reg. přebor H.H. a Pce - VStP
  08.10.2012     Pohár Hradce Králové MC 50 m - Pu
  08.10.2012     Podzimní cena Prachatic - SP, SM, LM
  08.10.2012     Karlovarská liga SP 30+30 - celkem
  08.10.2012     Krhanické předovky 2012
  08.10.2012     OSL Přerov LM, SM 60 m, j finále
  08.10.2012     VC Č. Lípy SP 30+30
  08.10.2012     Memoriál V. Hejla SP 30+30
  08.10.2012     Podzimní cena Chaloupek LM, SM 3x20
  08.10.2012     Podzimní cena Chaloupek LM, SM 60
  08.10.2012     Pohár Hradce Králové MC 50 m - OM
  08.10.2012     Oblastní liga Teplice SP 30+30 celkem
  08.10.2012     Zbraně světových válek 1. kolo
  08.10.2012     HOBES CUP H. Benešov VzPi
  08.10.2012     Pohár Mostiště LM, SM 60
  08.10.2012     Bojová střelba 2. kolo
  08.10.2012     VC Manušic - předovky
  08.10.2012     OSL Přerov LM, SM 60 ž, j. dor. finále
  08.10.2012     VC Zábřeha LM, SM 60
  08.10.2012     VC Policie H.K. - VStP
  08.10.2012     Bojová střelba po 2. kole
  08.10.2012     OSL Přerov SP 30+30 m, j. finále
  08.10.2012     OSL Přerov SP 30+30 ž., j., dor. 4. kolo
  08.10.2012     VC Ferdinanda SP 30+30
  08.10.2012     OSL Přerov SP 30+30 ž., j., dor. finále
  08.10.2012     Tachovská LP 60
  08.10.2012     OSL Přerov SP 30+30 m, j. 4. kolo
  26.09.2012     VC Vítkovic - pistole
  26.09.2012     VCNové Lesy LM, SM
  25.09.2012     Ústecká KSL předovky 6. kolo a celkem
  25.09.2012     VC Car Citon Olomouc VzPi, SP
  25.09.2012     výsledky VC Pelhřimova 2012
  24.09.2012     VC Hradec Králové SM, LM 3x20
  24.09.2012     VC Přerova LM, SM 60 dor.
  24.09.2012     VC Přerova LM, SM 60 ženy, jun. dor.
  24.09.2012     VC Přerova LM, SM 3x20 m, jun.
  24.09.2012     Klatovská SP 30+30
  24.09.2012     VC Hradec Králové SM, LM 60
  24.09.2012     VC Hradce Králové LM, SM 60 ženy, dor.
  24.09.2012     VC Přerova LM, SM 60 muži, jun.
  24.09.2012     VC Přerova LM, SM 3x20 ženy, jun., dor.
  24.09.2012     Podzimní Boletická LP 60
  24.09.2012     Přebor seniorů a veteránů LP 60
  24.09.2012     VC Přerova LP 60
  24.09.2012     Podzimní Boletická SP 30+30
  24.09.2012     VC Shooting a OH nadějí - broky Brno
  24.09.2012     Předovky v Ostroměři
  24.09.2012     VC Letova SP 30
  24.09.2012     VC Přerova SP
  21.09.2012     Memoriál F. Myšky LM, SM 60
  19.09.2012     Strážnický perkusák
  19.09.2012     Memoriál F. Vobra LM, SM 60
  19.09.2012     Bojová střelba 1. kolo
  17.09.2012     Pražský střel. fest. SP 30
  17.09.2012     Pražský střel. fest. SP 30+30
  11.09.2012     Ústecká KSL - předovky
  10.09.2012     Podzimní cena Přezletic LM, SM 60
  10.09.2012     Podzimní cena Přezletic LM, SM 3x20
  10.09.2012     Pohár Svornosti LM, SM Plzeň
  10.09.2012     Cena Severu SP 30+30 4. kolo
  10.09.2012     VC Akviny SP 30+30
  06.09.2012     Letní cena Mostiště
  05.09.2012     O kouli gen. Laudona - předovky
  05.09.2012     Karlovarská liga 2012 LP 60 - 6. kolo
  05.09.2012     Karlovarská liga 2012 LP 60 - celkově
  03.09.2012     Letní VC Železnice - předovky
  03.09.2012     Prázdninová cena Žatce
  03.09.2012     Poslední výstřel - předovky Uh. Ostroh
  03.09.2012     Rychlá pistole StP 3x20
  03.09.2012     Přebor ČR - vojenská puška 300 m
  29.08.2012     Vrchlabská LP 60 - I.
  28.08.2012     VC Chotěboře SP 30+30
  27.08.2012     Memoriál J. Vognara SP 30+30
  27.08.2012     Pohár Lobez SP
  27.08.2012     Memorial kpt. Jaroše Lenešice LP
  27.08.2012     Memorial kpt. Jaroše Lenešice SP, StP
  27.08.2012     KP Plzeňského KS - LP 60
  27.08.2012     Memorial J. Lichého SP
  27.08.2012     Štít Pardubic SP 30+30
  27.08.2012     Cena Radegasta LP 60
  27.08.2012     Štít Pardubic VP 30+30
  27.08.2012     Memoriál K. Urbana Č. Lípa SP 30+30
  24.08.2012     Štít Sezemic LM, SM 60
  22.08.2012     Březolupská LP 60
  21.08.2012     Karlovarská liga 2012 VP 30+30 - 2. kolo
  21.08.2012     Karlovarská liga 2012 SP 30+30 - 9. kolo
  20.08.2012     VC České Lípy LP 60
  20.08.2012     Opavská LM, SM 60
  16.08.2012     VC Písku SP, StP
  14.08.2012     Cena Radegasta RP. StP - 3. kolo a celkem
  14.08.2012     OSL Přerov LM, SM 60 3. kolo - opraveno
  14.08.2012     VC Šumperka LM, SM - oprava
  13.08.2012     VC Nové Město LM, SM 3x20
  13.08.2012     Prázdninová VP 15+15 H. Benešov
  13.08.2012     Karlovarská liga 2012 LP 5. kolo
  13.08.2012     VC SKP Psohlavec LM, SM
  13.08.2012     OSL Přerov SP 30+30 3. kolo
  13.08.2012     VC Ostroměř LM, SM 3x20
  13.08.2012     VC Ostroměř LM, SM 60
  13.08.2012     Slovanská liga Plzeň LP 60 - 3.kolo
  08.08.2012     Karlovarská liga a KP 2012 SP 30+30 - 8. kolo
  07.08.2012     VC Semily StP
  07.08.2012     VC Semily SP 30+30
  06.08.2012     VC Písku - trap, skeet
  27.07.2012     VC Praha 2 - VP 30+30
  27.07.2012     Letní cena Praha 2 - SP 30+30
  25.07.2012     Pouťový závod Pňovany
  25.07.2012     Veselský hrneček - předovky
  25.07.2012     Pohár Ostroje Opava LM, SM
  25.07.2012     Lounská SP 30+30
  25.07.2012     Boleslavská vojna - předovky
  25.07.2012     VC Pánova - předovky
  25.07.2012     Letní cena Ohře
  25.07.2012     VC Buchlovic VP 15+15
  25.07.2012     Českolipská SP 30+30
  25.07.2012     VC Buchlovic SP 30+30
  25.07.2012     VC Buchlovic SM 3x20
  25.07.2012     VC Buchlovic LM 60
  19.07.2012     Opavská LP 60
  19.07.2012     Prázdninová VP 15+15 H. Benešov
  18.07.2012     Ústecký přebor LP 60
  18.07.2012     Prázdninová VC Ústí - StP, LP
  16.07.2012     OP Žďár n/S - LM, SM 60, 3x20
  16.07.2012     Košutská flinta Plzeň 2
  16.07.2012     Slovanská liga Plzeň LP 60 - 2.kolo
  10.07.2012     VC Uh. Ostroh - předovky
  10.07.2012     VL VC Novoles
  09.07.2012     OSL Přerov SP 30+30 2. kolo
  09.07.2012     Memoriál J. Malého LM, SM 60
  09.07.2012     OSL Přerov LM, SM 60 2. kolo
  09.07.2012     Lobezká StP - 2.
  09.07.2012     Lounská LP 60
  09.07.2012     VC Lenešice - SP, VP
  09.07.2012     Pohár kupce Sáma - předovky
  09.07.2012     Prázdninová VC Svitavy - VzPu 30 L
  29.06.2012     GP Poruba - pu, pi - 3. kolo
  28.06.2012     VC Pomezí SP 30+30
  25.06.2012     KP Královéhradeckého KS - VP
  25.06.2012     Chocholoušská LM, SM 60
  25.06.2012     Hradecká StP
  25.06.2012     VC Bystřice n/P - LM, SM
  25.06.2012     KP Královéhradeckého KS StP
  25.06.2012     Hradecké velkorážky VP
  25.06.2012     VC Nové Město LM, SM
  25.06.2012     Hodonín - předovky
  25.06.2012     VC Č. Kamenice - předovky
  25.06.2012     výsl. listina LC Č.Lípa
  20.06.2012     VC Loun LP 60
  20.06.2012     Lobezká StP
  19.06.2012     Vyškovská liga a KP JmKS VP 30+30
  19.06.2012     Přebor JmKS LM, SM 60 a 3x20
  19.06.2012     VC Dvory VP 30+30
  19.06.2012     Vyškovská liga předovky
  19.06.2012     Malá letní sportka SP 30 Praha
  19.06.2012     Vyškovská liga SP 30+30, VP
  19.06.2012     Vyškovská liga LP 60
  19.06.2012     Přebor KH a Pce KS ČSS LM, SM
  19.06.2012     VC Dvory VzPu 30 L
  19.06.2012     Boletická SP 30+30
  19.06.2012     Karlovarská liga 2012 LP 4. kolo
  19.06.2012     VC Dvory VzPu 40
  19.06.2012     Setkání veteránů Plzeň SP 30
  19.06.2012     Memoriál J. Pospíšila H.K., LM, SM 60, 3x20
  19.06.2012     Plzeňský revolver VP 30+30
  15.06.2012     Přebor Ústeckého KS - RP, StP
  15.06.2012     Vítkovická LP 60 - 3. kolo
  15.06.2012     Vítkovická sportka - 3. kolo
  13.06.2012     Sezemický perkusák
  13.06.2012     Master 2012 - předovky St. Lysá
  12.06.2012     Karlovarská liga 2012 SP 30+30 - 6. kolo
  12.06.2012     Přebor Ústeckého KS - předovky
  11.06.2012     Letní cena Chaloupek SM, LM 3x20
  11.06.2012     KP Královéhradeckého KS MPuMC - PU
  11.06.2012     KP Královéhradeckého KS MPuMC
  11.06.2012     Cena H. Benešova VzPi
  11.06.2012     Letní cena Chaloupek SM, LM 60
  11.06.2012     Memoriál J. Petra MpuMC - PU
  11.06.2012     Malá cena H. Benešova LP, StP - 2. kolo
  11.06.2012     VC Kroměříže LM, SM 60
  11.06.2012     Letní VC olomouce VzPi, SP
  11.06.2012     Memoriál J. Petra MpuMC - OM
  07.06.2012     Vrchlabská LP 60 - 1.
  05.06.2012     Jarní cena Zábřeha LM, SM 60
  05.06.2012     Chaloupky LP 60 - 2. kolo
  05.06.2012     Prachatické předovky
  05.06.2012     VC Žďáru n/S., LM, SM
  05.06.2012     Jarní cena Boletic LP 60
  05.06.2012     OSL SP 30+30 Teplice - 3. kolo
  05.06.2012     VC Chaloupek SP 30+30
  31.05.2012     VC H. Benešova VzPi
  31.05.2012     Vojenské zbraně - 4. kolo
  31.05.2012     Jarní cena Přezletic LM, SM
  31.05.2012     Vojenské zbraně - celkem
  28.05.2012     Pohár J. Krofty SP 30
  24.05.2012     Karlovarská liga 2012 SP 4. kolo
  24.05.2012     Karlovarská liga 2012 VP 30+30 - 1. kolo
  24.05.2012     GP Jablonec n/N. VzPu
  24.05.2012     Jarní cena Olomouce VzPi, SP
  24.05.2012     GP Jizerských hor LM, SM
  24.05.2012     VC Dvorů SP 30+30
  24.05.2012     VC Dvorů LM, SM 60 muži
  24.05.2012     Klatovská SP 30+30
  24.05.2012     VC Dvorů LM, SM 60 ž,j,
  23.05.2012     OSL Karviná Pi - 3. kolo
  23.05.2012     OSL Karviná Pi - stav po 3. kole
  23.05.2012     Strážnické předovky
  22.05.2012     Předovky Semily
  21.05.2012     OSL Přerov LM, SM 60 1. kolo
  21.05.2012     Hradecká LP 60
  21.05.2012     Cena Radegasta RP. StP
  21.05.2012     Přebor Jihočeského KS
  21.05.2012     OSL Přerov SP 30+30 1. kolo
  21.05.2012     Přebor KS ČSS H.K. a Pce LP 60
  21.05.2012     VC SSK Praha 2 - SP 30+30
  21.05.2012     VC SSK Praha 2 - SP 30
  18.05.2012     VC Vrchlabí VStP 30+30
  18.05.2012     Memoriál F. Rypla LM, SM 60
  15.05.2012     KSL Ústecké předovky 2. kolo
  15.05.2012     VC Osvobození V. Meziříčí LM, SM 60
  15.05.2012     OSL SP 30+30 Teplice - 2. kolo
  14.05.2012     GP Poruba SP 30+30 - 2. kolo
  14.05.2012     GP Poruba LP60 - 2. kolo
  14.05.2012     Memoriál Hamerleho VP15+15
  14.05.2012     GP Poruba LM, SM 60 - 2. kolo
  14.05.2012     GP Poruba LM, SM 3x20 - 2. kolo
  14.05.2012     Memoriál P. Rydla LM, SM 60
  14.05.2012     VC Delta Praha, LM, SM
  14.05.2012     Benešovská SP 30+30
  14.05.2012     Moravský pohár LP 60 - 1. kolo
  14.05.2012     Vévodův klíč SP 30+30- 2. kolo
  14.05.2012     Vévodův klíč VP 15+15- 2. kolo
  14.05.2012     Vítkovická sportka - 2. kolo
  14.05.2012     Vévodův klíč LP 60 - 2. kolo
  14.05.2012     Vítkovická LP 60 - 2. kolo
  14.05.2012     VC Osvobození SP 30+30
  14.05.2012     Memoriál P. Rydla SM 60
  14.05.2012     Memoriál P. Rydla LM 3x20
  10.05.2012     Pohár Osvobození celkem
  10.05.2012     Memoriál J. Pavliče SP30+30
  10.05.2012     Pohár Osvobození 4. kolo
  09.05.2012     Jarní předovky Ml. Boleslav
  09.05.2012     VC Chaloupek LP 60
  09.05.2012     Jarní předovky Přelouč
  09.05.2012     Májová VC Teplice LM, SM 60
  09.05.2012     Cena Prachatic LM, SM 60
  09.05.2012     Prachatice ostřelovačka
  09.05.2012     VC H. Slavkov LM, SM
  09.05.2012     Šumperská liga VzPu 30L 2. kolo
  09.05.2012     VC Osvobození Boletice SP 30+30
  09.05.2012     OSL Karviná Pi - 2. kolo
  09.05.2012     Novoleská LP 60
  04.05.2012     Sezemická SP 30
  02.05.2012     Hradecká ostřelovačka MPu
  02.05.2012     Šumperská liga VzPu 30L 1. kolo
  02.05.2012     Hradecká ostřelovačka OM
  02.05.2012     Jarní cena Chaloupek LM, SM 60
  02.05.2012     Jarní cena Chaloupek LM, SM 3x20
  02.05.2012     VC Klatov SP 30+30
  02.05.2012     Semilská šedesátka
  02.05.2012     Karlovarská liga 2012 LP 2. kolo
  02.05.2012     VC Poruby - LM, SM, SP, LP
  02.05.2012     Memoriál M. Johna VzPi
  02.05.2012     Jarní cena Chomutova SP, StP
  02.05.2012     Malá jarní SP 30 Praha
  02.05.2012     Velká jarní SP 30+30 Praha 2
  27.04.2012     Karlovarská liga 2012 SP 2. kolo
  23.04.2012     OSL Karviná Pi - 1. kolo
  23.04.2012     Finále KSL VzPu 30L Zlínsko
  23.04.2012     Jarní cena Pomezí VzPi
  23.04.2012     Benešovské předovky
  19.04.2012     Předovky Veselí n.M.
  19.04.2012     Zimní liga Slavkov - finále
  19.04.2012     Zimní liga Slavkov - 6. kolo
  18.04.2012     Jarní cena Opavy LM, SM
  17.04.2012     Jarní cena Dukly Plzeň, SP 30+30, LP 60
  17.04.2012     Jarní soutěž Dukly Plzeň, LM, SM 60 a 3x20
  16.04.2012     OSL SP 30+30 Teplice - 1. kolo
  16.04.2012     Vítkovická LP 60 - 1. kolo
  16.04.2012     VC Bolerice VP, SP
  16.04.2012     Hradecká sportka SP 30+30
  16.04.2012     Cena Radegasta RP. StP
  16.04.2012     Vítkovická sportka - 1. kolo
  16.04.2012     Velikonoční VP 30+30 N. Paka
  16.04.2012     Memoriál J. Březiny LM 60, SM 60
  16.04.2012     Zimní liga benchrest - celkem
  16.04.2012     Aprílová LP 60 Magnum Praha
  12.04.2012     Memoriál J. Hluchého VzPi 60
  12.04.2012     Memoriál J. Hluchého VzPu 60
  12.04.2012     Memoriál J. Hluchého VzPi 40
  11.04.2012     KSL předovky Bílina
  11.04.2012     Jarní cena předovky
  11.04.2012     Motolská sportka 30+30
  11.04.2012     Velikonoční vejce - předovky Prachatice
  02.04.2012     Cena DDM Svitavy VzPi
  02.04.2012     Aprílová cena SP 30+30 Č. Lípa
  02.04.2012     Velikonoční cena Č.B. VzPu 30L
  02.04.2012     Vrchlabská SP 30+30
  02.04.2012     Vrchlabská sportka SP 30+30
  02.04.2012     Předovky Železnice
  28.03.2012     Zimní OSL Kopřivnice - finále
  28.03.2012     Zimní OSL Kopřivnice - celkem
  28.03.2012     Zlínská KSL VzPu 30L - 4. kolo
  26.03.2012     Zimní liga Slavkov
  21.03.2012     Jarní cena N. Paka LM 60
  21.03.2012     Zimní liga benchrest - celkem
  21.03.2012     Memoriál A. Greplové H. Králové
  15.03.2012     Pohár Gymnásia Rýmařov RPVzPi, StVzPi
  12.03.2012     Semilský parkur
  12.03.2012     Karlovarská liga VzPi celkem
  12.03.2012     Karlovarská liga VzPi 10. kolo
  12.03.2012     Vrchlab-Trutnov. liga VzPi 5. kolo
  12.03.2012     VC Plzeň Slovany VzPu
  08.03.2012     Středoevropský pohár RPVzPi 5. a 6. kolo
  06.03.2012     Středoevropský pohár RPVzPi - celkem
  05.03.2012     Nová Paka SP 30+30
  05.03.2012     VC DDM Svitavy VzPu
  05.03.2012     Pohár Chrást u Chr. VzPi, VzPu 5. kolo
  05.03.2012     Extraliga VzPi 3. kolo
  05.03.2012     Zimní cena Svitavy VzPi
  05.03.2012     Jihočeská VzPi a VzPu
  05.03.2012     Valašská liga VzPu - celkem
  05.03.2012     Hrad. Pardub. liga - finále
  05.03.2012     VC Pomezí VzPu
  05.03.2012     Valašská liga VzPu - finále
  05.03.2012     VC Boletice VzPi
  05.03.2012     Hrad. Pardub. KP vzduch.
  02.03.2012     GP Jablonec VzPu 40 dor
  02.03.2012     GP Jablonec VzPu 40
  02.03.2012     GP Jablonec VzPu 40 ženy
  02.03.2012     GP Jablonec VzPu 60
  02.03.2012     SP 30+30 Kadaň
  01.03.2012     VC Unitop Louny VzPi
  29.02.2012     Karlovarská liga VzPi 9. kolo
  29.02.2012     Výsledky mem. J. Laciny 2012
  29.02.2012     Středoevropský pohár RPVzPi 5. a 6. kolo
  28.02.2012     Valašská liga 6. kolo VzPu
  28.02.2012     Karlovarská liga VzPu - 7.kolo
  28.02.2012     Karlovarská liga VzPu - celkem
  23.02.2012     Zimní OSL Kopřivnice - 4. kolo
  23.02.2012     Zimní OSL Kopřivnice - po 4. kole
  22.02.2012     KP Hradeckého kraje VzPi 60
  22.02.2012     KP Hradeckého kraje VzPi 40
  22.02.2012     Vrchlab-Trutnov. liga VzPi 60 4. kolo
  22.02.2012     Vrchlab-Trutnov. liga VzPi 4. kolo
  22.02.2012     Zimní cena mládeže - Uh. Brod
  22.02.2012     VC Uh. Brod VzPi, VzPu
  21.02.2012     VC Unitop Louny VzPi 3. kolo
  20.02.2012     Vrchlab-Trutnov. liga VzPi 4. kolo
  20.02.2012     Ostravská rychlopalka 4. kolo
  20.02.2012     Vrchlab-Trutnov. liga VzPi 3. kolo
  20.02.2012     Extraliga VzPi 2. kolo
  20.02.2012     Kopřivnická tvrďák VzPi
  20.02.2012     Vrchlab-Trutnov. liga VzPi 1. kolo
  20.02.2012     Vrchlab-Trutnov. liga VzPi 2. kolo
  20.02.2012     Únorová cena H. Benešov VzPi
  20.02.2012     Zimní Slovanská liga VzPi - 6.kolo
  20.02.2012     Zimní cena Šumavy VzPu
  20.02.2012     VC SKP Ostrava VzPu
  20.02.2012     Zimní pistolová liga Slavkov 4. kolo
  20.02.2012     Únorová cena H. Benešov VzPi žáci
  20.02.2012     VC SKP Ostrava VzPi
  20.02.2012     Zimní pistolová liga Slavkov 3. kolo
  15.02.2012     Karlovarská liga VzPi 8 kolo
  14.02.2012     Výsledky VC Liberce 2012
  14.02.2012     VC Unitop Louny VzPi
  14.02.2012     Výsledky VC Syner 2012
  14.02.2012     VC Unitop Louny VzPi 2. kolo
  13.02.2012     Memorial J. Víta VzPi
  13.02.2012     Vítkovická diabolka VzPi 5. kolo
  13.02.2012     VC Žďár n/S. VzPu, VzPi
  13.02.2012     Středoevropský pohár RPVzPi 4. kolo
  07.02.2012     VC Unitop Louny VzPi
  07.02.2012     VC Středočeského kraje VzPu, VzPi neděle
  07.02.2012     Pohár Chrást u Chr. VzPi, VzPu 4. kolo
  07.02.2012     VC Středočeského kraje VzPu, VzPi sobota
  07.02.2012     Zimní Slovanská liga VzPi - 5.kolo
  07.02.2012     Přebor Olomouckého kraje VzPu, VzPi
  07.02.2012     Karlovarská liga VzPi 7 kolo
  01.02.2012     Putovní korbel Ročov VzPu
  31.01.2012     Zimní OSL Kopřivnice - po 3. kole
  30.01.2012     Memoriál J. Srkalové VzPi
  26.01.2012     Chodský čakan VzPu, VzPi Plzeň
  23.01.2012     Chodský čakan VzPu, VzPi Plzeň
  23.01.2012     Zimní VC Kolína VzPi, VzPu
  23.01.2012     Výsledky Poháru ředitele MP Brandýs n/L - 2012
  20.01.2012     Zimní Slovanská liga VzPi - 4.kolo
  20.01.2012     Pohár Plzeň-Slovany VzPu
  20.01.2012     Zimní Slovanská liga VzPi - 3.kolo
  18.01.2012     Pohár Benešova VzPu, VzPi
  18.01.2012     Karlovarská liga VzPi 6 kolo
  17.01.2012     Středoevropský pohár RPVzPi 3. kolo
  16.01.2012     Třešťská diabolka 2012
  16.01.2012     Karlovarská liga Vz - 4.kolo
  16.01.2012     Novoroční cena Pomezí VzPu
  16.01.2012     Zimní pistolová liga Slavkov
  10.01.2012     Pohár ředitele - VzPu Ostrava
  10.01.2012     Karlovarská liga VzPi 5 kolo
  10.01.2012     Výsledky SEP 3.kolo StVzPi
  10.01.2012     Pohár ředitele - VzPi Ostrava
  09.01.2012     Novoroční cena Svitavy VzPi
  09.01.2012     Vítkovická diabolka VzPi po 4. kole
  09.01.2012     Pohár Chrást u Chr. VzPi, VzPu 3. kolo
  09.01.2012     KP Ústeckého KS VzPi
  09.01.2012     VC Děčína VzPi
  09.01.2012     Extraliga VzPi 1. kolo
  09.01.2012     Pohár ZD Ročov VzPu, VzPi
  09.01.2012     KP Ústeckého KS VzPu
  09.01.2012     VC Děčína VzPu
  09.01.2012     Pistolářská liga VzPi 40
  09.01.2012     Vítkovická diabolka VzPi 4. kolo
  09.01.2012     Valašská liga 5. kolo VzPu
  09.01.2012     Pistolářská liga VzPi 60 5. kolo
  04.01.2012     Pohár Gymnásia Rýmařov RPVzPi, StVzPi
  02.01.2012     Silvestrovská VC H. Benešova
  02.01.2012     Předovky v Železnici
  02.01.2012     Podzimní VC Teplic LM 60
  21.12.2011     Podzimní VC Svitavy VzPu 30L
  21.12.2011     Mikulášská VzPi Pomezí
  19.12.2011     Vánoční kapr SP 30+30
  19.12.2011     Děčínská diabolka VzPi
  14.12.2011     Vítkovická diabolka VzPi 1. kolo
  14.12.2011     Vítkovická diabolka VzPi 2. kolo
  14.12.2011     Vítkovická diabolka VzPi 3. kolo
  13.12.2011     Vánoční střílení Č.B.
  13.12.2011     ZČ pohár Plzeň VzPi
  13.12.2011     Karlovarská liga 3 kolo
  09.12.2011     Zimní Slovanská liga VzPi - 2.kolo
  09.12.2011     Pohár 17. listopadu Pomezí VzPu 30L
  09.12.2011     Cena Pomezí VzPu 30 L
  05.12.2011     Hradecká Diabolka VzPu
  05.12.2011     Pohár Chrást u Chr. po 2. kole
  05.12.2011     VC Bystřice n/P. VzPu, VzPi
  02.12.2011     VC Bystřice n/P. VzPu, VzPi
  29.11.2011     Zimní pistolová liga VzPi - 4. kolo
  29.11.2011     Valašská liga 4. kolo VzPu
  28.11.2011     Zimní VC Slušovice VzPu
  24.11.2011     Zimní Slovanská liga VzPi - 1.kolo
  24.11.2011     Pohár starosty Ročova VzPu
  23.11.2011     Karlovarská liga VzPi 3 kolo
  22.11.2011     VC Stráže VzPi, VzPu
  22.11.2011     GP Nisa 2011 VzPi, VzPu
  22.11.2011     Výsledky Poháru starosty Brandýs n/L.-St.Boleslav
  22.11.2011     Výsledky Středoevropského poháru 1.kolo RVzPi 2x30
  21.11.2011     Karlovarská liga VzPu - 2.kolo
  21.11.2011     VC Otužilců H.K. SP 30+30
  21.11.2011     VC 17. listopadu Ročov - VzPi
  21.11.2011     VC Olomoucka VzPi, VzPu
  15.11.2011     Výsledky Středoevropského poháru 1.kolo StVzPi 3x20
  14.11.2011     Cena 17. listopadu VzPi Svitavy
  14.11.2011     Pražská diabolka
  14.11.2011     Ostravská rychlopalka
  14.11.2011     VC Poruby VzPi
  14.11.2011     VC Stromovky Č.B. VzPu, VzPi
  14.11.2011     VC Poruby VzPu
  10.11.2011     Pistolářská liga VzPi
  10.11.2011     Karlovarská liga VzPi 2. kolo
  10.11.2011     Přebor Bruntálu VzPi
  10.11.2011     Valašská liga 3. kolo VzPu
  07.11.2011     VC Dukly Plzeň VzPi
  07.11.2011     VC Jiříkova, VzPu, VzPi
  07.11.2011     VC Dukly Plzeň VzPu
  07.11.2011     VC Borku 2011 VzPu, VzPi
  03.11.2011     Zimní pistolová liga VzPi 60
  03.11.2011     Zimní pistolová liga VzPi 40
  01.11.2011     Plzeňská diabolka 1. kolo VzPi
  01.11.2011     VC H. Slavkov - VzPu
  25.10.2011     Sezemický podzim SP 30
  25.10.2011     Podzimní předovky Parachatice
  24.10.2011     Budějická diabolka
  24.10.2011     Zimní pistolová liga VzPi 60
  24.10.2011     Valašská liga 2. kolo VzPu
  24.10.2011     Valašská liga 2. kolo VzPu
  21.10.2011     Zimní liga Vz-benchrest 1. kolo
  19.10.2011     VC Č. Lípa - SP
  18.10.2011     Cena Kamarádů LM, SM 60
  18.10.2011     VC předovky Semily
  18.10.2011     KP Pardubického KS - SP
  18.10.2011     Karlovarská liga VzPi 1. kolo
  18.10.2011     Štít Pardubic VP
  17.10.2011     Hobes Cup VzPi
  17.10.2011     Duklácká mládežnická liga VzPu 30
  17.10.2011     Memoriál - SP 30+30 Vrchlabí
  12.10.2011     Valašská liga VzPu
  10.10.2011     Žatecký pohár revolver 2. kolo
  10.10.2011     Žatecký pohár pistole finále
  10.10.2011     Žatecký pohár revolver finále
  10.10.2011     Žatecký pohár revolver 1. kolo
  10.10.2011     Žatecký pohár pistole 2. kolo
  10.10.2011     Boletická SP a VP
  10.10.2011     Husitský štít 2011
  10.10.2011     Přebor KS Hradec a Pace VStPi 30
  10.10.2011     Přebor KS Hradec a Pace VStPi 30+30
  10.10.2011     VC SSKP H.K. VStPi 30+30
  10.10.2011     Žatecký pohár pistole 1. kolo
  10.10.2011     VC SSKP H.K. VStPi 30
  10.10.2011     PePu
  10.10.2011     PeRe
  10.10.2011     PePi
  10.10.2011     KřPu
  10.10.2011     Žatecký pohár pistole 3. kolo
  10.10.2011     Žatecký pohár revolver 3. kolo
  10.10.2011     Žatecký pohár revolver 2011
  07.10.2011     Karlovarská malorážka
  06.10.2011     Benešovské předovky - pušky
  06.10.2011     Benešovské předovky - pistole
  04.10.2011     VC Č. Lípa - pušky
  03.10.2011     VC Nové Město SP
  03.10.2011     OSL Teplice SP finále
  03.10.2011     Pohár předsedy SSK Louny SP
  03.10.2011     Memoriál V. Hejla SP 30+30
  03.10.2011     VC Zábřeha LM, SM 60
  03.10.2011     Tachovská libovolka
  03.10.2011     Vysočina Cup 2011 SP finále
  29.09.2011     VC Olomouce SP, VzPi
  27.09.2011     Pohár Hradce Králové MC - OM
  27.09.2011     Pohár Bystřice n/P. LM, SM 60
  27.09.2011     Uničovská LP
  27.09.2011     Moravský pohár LP 60 celkem
  27.09.2011     Pohár Hradce Králové MC - Pu
  27.09.2011     Pohár Svornosti Plzeň, LM a SM 60
  27.09.2011     Hradecké služebky 2011
  27.09.2011     Memorial Fr. Vobra SM, LM 60
  26.09.2011     Pohár OÚ Pomezí
  26.09.2011     VC Letova SP 30
  23.09.2011     Slovanská liga Plzeň LP 4. kolo
  23.09.2011     KP Plzeňska LP 60
  22.09.2011     Memoriál J. Lukáše SP 30+30
  21.09.2011     VC Akvina Liberec SP Č. Lípa
  20.09.2011     Boletická LP
  20.09.2011     VC Vítkovic - pistole
  20.09.2011     VC Pelhřimova SP, VP, LM, SM
  20.09.2011     Boletická SP
  19.09.2011     Pardubická LP
  19.09.2011     VC AČR broky Hradec Králové
  19.09.2011     VC Pomezí SP 30+30
  19.09.2011     VC Hradec Králové LM, SM
  13.09.2011     Vrchlabská LP 60
  13.09.2011     KSL předovek Bílina 5. kolo
  08.09.2011     VC Pńovany, SM, LM
  08.09.2011     VC Stdnice SP 30+30
  06.09.2011     Oblastní přebor Karviná - pistole
  06.09.2011     Karlovarská liga LP 6. kolo
  06.09.2011     Karlovarská liga LP celkem
  06.09.2011     Oblastní přebor Karviná - 5. kolo
  06.09.2011     Oblastní přebor Karviná - celkem
  05.09.2011     OSL Teplice SP celkem
  05.09.2011     Memorial J. Kodeše LP
  05.09.2011     Brněnský pohár trap, skeet
  05.09.2011     Letní liga 2011 benchrest - tabulka
  05.09.2011     Podzimní VC Přezletic - LM, SM 60
  05.09.2011     OSL Teplice SP 7. kolo
  05.09.2011     VC perkusy Delta Praha
  05.09.2011     Letní liga 2011 benchrest - celkem
  05.09.2011     Pražský festival SP 30
  05.09.2011     Pražský festival SP 30+30
  02.09.2011     VL Cena Krušných hor
  31.08.2011     VC Písku SP, StP
  31.08.2011     VC Kolína LP 60
  30.08.2011     Předovky Uh. Ostroh
  29.08.2011     Hanácký pohár LP
  29.08.2011     Vognarův memoriál SP 30+30
  29.08.2011     Memorial K. Urbana Č. Lípa SP
  29.08.2011     VC Manušice Lm, SM
  29.08.2011     Hanácký pohár LP, SP finále
  29.08.2011     Hanácký pohár SP
  29.08.2011     Hanácký pohár LM, SM 3x20
  29.08.2011     Hanácký pohár LM, SM 60
  29.08.2011     Hanácký pohár LM, SM finále
  23.08.2011     Karlovarská liga SP 9. kolo
  23.08.2011     Vojenské pušky Maxičky
  23.08.2011     VC Č. Lípa - LP, StP
  23.08.2011     Karlovarská liga SP - vyhodnocení 2011
  23.08.2011     Předovky Železnice
  17.08.2011     Memoriál O. Jaroše, LP
  17.08.2011     Memoriál O. Jaroše, VP
  17.08.2011     Memoriál O. Jaroše, SP
  17.08.2011     Chrastavský pohárek LP po 4. kole
  16.08.2011     Přebor Zlínského kraje LP, VP
  16.08.2011     VC Ostroj Opava LM, SM
  16.08.2011     VC Psohlavec 60 vleže
  16.08.2011     VC Poděbrady 60 vleže
  16.08.2011     VC Poděbrady 3x20
  15.08.2011     Opavská libovolka
  15.08.2011     VC Radegasta RP, StP - 3. kolo
  15.08.2011     Memorial F. Kozáka SP
  15.08.2011     VC Auto Dopita SP
  12.08.2011     VC Šumperka
  12.08.2011     Karlovarská liga SP 8. kolo
  12.08.2011     VC Nové Město LM, SM
  05.08.2011     Karlovarská liga LP 5. kolo
  05.08.2011     Štít Sezemic LM, SM 60
  04.08.2011     Boleslavská vojna - předovky
  02.08.2011     Březovský přeborník LM, SM
  02.08.2011     VC Studnice LP
  02.08.2011     VC Písku SP, StP
  25.07.2011     Přebor JmKS 2011 LP
  25.07.2011     Českolipské pistole I SP
  25.07.2011     VC Vyškov - předovky
  25.07.2011     Přebor JmKS 2011 VP
  19.07.2011     Chrastavský pohárek LP po 3. kole
  19.07.2011     Chrastavský pohárek LP 3. kolo
  19.07.2011     Slovanská liga Plzeň LP 3. kolo
  19.07.2011     VC TOS Lipník LP
  19.07.2011     Košutecká flinta II
  18.07.2011     Studnická velkorážka
  18.07.2011     VC Prázdnin Lenešice
  18.07.2011     VC Prázdnin Lenešice StP
  18.07.2011     VC Uh. Ostroh - předovky
  18.07.2011     Březolupská sportka
  18.07.2011     Prázdninová VC Boletice StP, LP
  18.07.2011     Závod stoletých Semily SP
  18.07.2011     KP Boletice LP
  18.07.2011     Memorial M. Slaniny LP
  18.07.2011     VC Praha 2 VP
  18.07.2011     Letní sportka Praha 2
  18.07.2011     OP Žďár n/S LM, SM
  08.07.2011     Přebor Velké Moravy KřePu
  08.07.2011     Přebor Velké Moravy PeRe
  08.07.2011     Přebor Velké Moravy PePiC
  08.07.2011     Přebor Velké Moravy PePuC
  08.07.2011     Přebor Velké Moravy PePiV
  08.07.2011     Přebor Velké Moravy PePuV
  07.07.2011     VC Sedlice LM, SM
  07.07.2011     Cena Kozákova LM
  07.07.2011     Memorial J. Malého
  07.07.2011     VC Rychtáře SP
  28.06.2011     VC Pomezí
  27.06.2011     Přebor H. K. - VP 30+30
  27.06.2011     Hradecká StP 3x20
  27.06.2011     Liberecká maloráž. liga 2011 - 2. kolo
  27.06.2011     Bocmanův memoriál - předovky
  27.06.2011     Moravský pohár H. Benešov LP, StP
  27.06.2011     Memorial J. Lichého - SP 30+30
  27.06.2011     Hradecká VP 30+30
  27.06.2011     Přebor H. K. - StP 3x20
  27.06.2011     Přebor H. K. a Pardub. kraje - předovky
  27.06.2011     Šumperská liga mládeže 5. kolo
  27.06.2011     VC Nové Město LM,SM
  23.06.2011     VC Manušice HZ PePuV
  23.06.2011     VC Manušice HZ KřPi
  23.06.2011     VC Manušice HZ PePuC
  23.06.2011     VC Manušice HZ DPu
  23.06.2011     VC Manušice HZ KřPu
  23.06.2011     VC Manušice HZ PeRe
  23.06.2011     VC Manušice HZ PePiV
  23.06.2011     VC Manušice HZ PePiC
  22.06.2011     VC Lipníka StP
  22.06.2011     Lipenská žába 2011
  20.06.2011     Chrastavský pohárek LP 1. kolo
  20.06.2011     Červnové střílení Č.B.
  20.06.2011     VC Ostroměře - předovky
  20.06.2011     Letní cena Č. Lípy SP 30+30
  20.06.2011     Velká letní sportka Praha
  20.06.2011     Chrastavský pohárek LP 2. kolo
  20.06.2011     Chrastavský pohárek LP po 2. kole
  20.06.2011     Malá letní sportka Praha
  17.06.2011     VC Loun LP 60
  17.06.2011     Liberecká malorážková liga 2011
  15.06.2011     Karlovarská liga SP 6. kolo
  15.06.2011     Lobezská standardka
  15.06.2011     Karlovarská liga LP 4. kolo
  15.06.2011     Výsledky VC Kooperativy - Chomutov
  14.06.2011     ObSL Karviná 4. kolo
  14.06.2011     ObSL Karviná po 4. kole
  14.06.2011     Přebor Ústeckého kraje předovky 3. kolo
  14.06.2011     VC Cosmanos LM
  14.06.2011     Lidická růže VzPu 30L
  13.06.2011     VC Chaloupek SP
  13.06.2011     VC Policie H.K. MC 50 m
  13.06.2011     VC Nové Město SP
  13.06.2011     Plzeňský revolver 2011
  13.06.2011     Setkání veteránů Plzeň SP
  13.06.2011     Štít Pardubic VP
  13.06.2011     Hodonínské předovky
  13.06.2011     VC Bystřice n/P - LM, SM
  13.06.2011     Pohár H. Králové LM, SM 3x20
  13.06.2011     Hornobenešovská vzduchovka 2011
  13.06.2011     Jarní MC Maxičky
  13.06.2011     Jarní MC Maxičky - celk.
  13.06.2011     Hanácký pohár LP, SP - 2. kolo
  13.06.2011     Hanácký pohár LM, SM 60 a 3x20 - 2.kolo
  13.06.2011     Jarní cena Zábřeha LM, SM
  13.06.2011     Štít Pardubic SP
  13.06.2011     Ob.SL Teplice SP
  13.06.2011     Pohár H. Králové SM
  13.06.2011     Sezemický perkusák
  13.06.2011     Jarní střelecký festival Boletice
  13.06.2011     Pohár H. Králové LM
  13.06.2011     Šumperská liga mládeže 4. kolo
  13.06.2011     VC Žďár n/S - LM, SM
  13.06.2011     Vítkovická libovolka LP
  13.06.2011     VC Manušice předovky
  13.06.2011     GP JIzerských hor 60
  13.06.2011     Boletická pistole
  13.06.2011     Vítkovická sportka
  13.06.2011     GP JIzerských hor 3x20
  13.06.2011     Letní cena Olomouce VzPi, SP
  13.06.2011     Vrchlabská libovolka
  06.06.2011     VC Ohře 2011 - výsledky
  01.06.2011     VC Dvorů SP ž,s,d
  01.06.2011     VC Dvorů SP m,j,
  01.06.2011     VC Dvorů LM,SM 60 m,j,d
  01.06.2011     VC Dvorů LM,SM 60 ž,j,d
  01.06.2011     Dvorský benchrest
  31.05.2011     VC Uh. Ostroh - předovky - přihláška
  31.05.2011     ObSL Karviná po 3. kole
  31.05.2011     ObSL Karviná 3. kolo
  30.05.2011     Cena Studnice LP 60
  30.05.2011     Semilská šedesátka
  30.05.2011     Moravský pohár LP Šumperk
  30.05.2011     KSL Praha SP 30 po 4. kole
  30.05.2011     Pohár J. Krofty SP 30
  30.05.2011     Šumperská liga mládeže 3. kolo
  30.05.2011     Šumperská liga mládeže 2 kolo
  30.05.2011     Šumperská liga mládeže 1. kolo
  30.05.2011     Karlovarská liga SP 4. kolo
  30.05.2011     Letní cena Pomezí SM, LM
  30.05.2011     Semilské perkusy
  26.05.2011     Slovanská liga Plzeň LP 1. kolo
  26.05.2011     Košutecká flinta
  24.05.2011     Pohár Ostroje Opava LM, SM
  24.05.2011     VC TOS Lipník SP
  24.05.2011     VC Praha 2 SP 30+30
  24.05.2011     Ruprechtický stoják
  24.05.2011     VC Praha 2 SP 30
  24.05.2011     Malá cena H. Benešova SP, VP
  24.05.2011     VC Radegasta RP, StP - 2. kolo
  24.05.2011     GP Ostrava - Poruba, 2. kolo
  24.05.2011     Chocholoušská šedesátka
  24.05.2011     VC Batelova LM, SM
  19.05.2011     Karlovarská liga 2011, předovky Most
  19.05.2011     Pohár Olomouckého KS - SM, LM
  19.05.2011     VC Osvobození SP H. Branná
  19.05.2011     Velikonoční malorážka H. Branná
  19.05.2011     Jarní SP Manušice
  19.05.2011     Prázdninová LP Manušice
  17.05.2011     VC Osvobození Boletice 2011
  17.05.2011     VC Osvobození Lenešice
  17.05.2011     Jarní mířená Boletice
  17.05.2011     Memorial gen. F. Rypla Č. Lípa
  16.05.2011     Přebor Jihočeského kraje - 2011
  16.05.2011     VC Delta Praha LM, SM
  16.05.2011     KP KS H.K. a Pce 2011 LM 3x20
  16.05.2011     KP KS H.K. a Pce 2011 LM 60
  16.05.2011     Memorial P. Rydla LM 60
  16.05.2011     Memorial P. Rydla LM 3x20
  16.05.2011     Vítkovická libovolka LP
  16.05.2011     Hodonínské předovky
  16.05.2011     Hejdův memoriál SP
  16.05.2011     Vítkovická sportka SP a VP
  16.05.2011     Memorial Hamerleho - Chaloupky VP
  16.05.2011     KP KS H.K. a Pce 2011 SM 60
  16.05.2011     Cena Kuřimi LM, SM 60
  16.05.2011     Hanácký pohár LM, SM 60 a 3x20 - 1. kolo
  16.05.2011     Hanácký pohár LP, SP - 1. kolo
  16.05.2011     Memorial P. Rydla SM 60
  16.05.2011     Novoleská libovolka LP
  11.05.2011     Předovky St. Lysá
  10.05.2011     VC Elteru SP 30+30
  09.05.2011     OSL Karviná 2011 2. kolo
  09.05.2011     Pohár osvobození H. Slavkov
  09.05.2011     VC Osvobození V. Meziříčí
  06.05.2011     Hradecká odstřelovačka OM
  06.05.2011     Hradecká odstřelovačka Pu
  03.05.2011     Charstavské perkusy
  03.05.2011     Karlovarská liga SP 2. kolo
  03.05.2011     Karlovarská liga LP 2. kolo
  03.05.2011     Sezemická třicítka SP 30
  02.05.2011     Jarní cena Olomouce 2011 - SP
  02.05.2011     Jarní předovky Ml. Boleslav
  02.05.2011     VC Poruby 2011
  02.05.2011     Přebor Ústeckého kraje LM, SM
  02.05.2011     Jarní cena Manušice 2011
  02.05.2011     Cena Prachatic SP
  02.05.2011     Memorial J. Pavliče SP
  02.05.2011     Pohár Hamerské přehrady SP
  26.04.2011     Velikonoční vejce Prachatice HZ
  26.04.2011     Ob. střel. liga karviná 1. kolo
  26.04.2011     Jarní cena - předovky
  26.04.2011     Vrchlabí - VStp
  26.04.2011     Malá sportka Praha
  26.04.2011     Jarní sportka Praha
  22.04.2011     Memorial J. Březiny - Sezemice
  19.04.2011     Jarní cena Chaloupek 3x20
  19.04.2011     Jarní cena Chaloupek 60
  19.04.2011     VC Radegasta RP, StP
  18.04.2011     Vítkovická sportka SP
  18.04.2011     Vítkovická libovolka LP
  18.04.2011     Vyškovská pistol. liga, LP
  18.04.2011     Jarní VC Opavy
  18.04.2011     Hradecká sportka
  18.04.2011     GP Ostrava - Poruba, 1. kolo
  18.04.2011     Uh. Ostroh - VzPu 30 - 5. kolo
  18.04.2011     Vyškovská pistol. liga, SP, VP
  15.04.2011     Jarní cena H. Branná
  15.04.2011     Předovky v Železnici
  11.04.2011     Vrchlabská sportka
  11.04.2011     Jarní cena Dukly Plzeň LP, SP
  11.04.2011     OSL Teplice SP
  11.04.2011     Ústecká KSL z HZ
  11.04.2011     Memorial J. Voldána SP
  11.04.2011     Jarní sportka Uh. Brod
  11.04.2011     Jarní cena Dukly Plzeň LM, SM 60
  04.04.2011     Zimní liga E.COM Slavkov 5. kolo
  04.04.2011     Zimní liga E.COM Slavkov 6. kolo
  04.04.2011     Motolská sportka
  04.04.2011     Memorial J. Hluchého VzPi 60
  04.04.2011     Memorial J. Hluchého VzPi 40
  04.04.2011     Memorial J. Hluchého VzPu
  04.04.2011     Benchrest - celkové výsledky
  04.04.2011     Benchrest St. Lysá
  30.03.2011     Cena DDM Svitavy VzPi
  30.03.2011     Aprílová cena Č. Lípa
  30.03.2011     VC Moravy - Kopřivnice
  30.03.2011     Zimní liga Karviná - celkem
  30.03.2011     Zimní liga Kopřivnice - Finále
  30.03.2011     Velikonoční střílení v ČB
  30.03.2011     OSL Bílina VzPi celkem
  30.03.2011     OSL Bílina VzPu celkem
  23.03.2011     ZL Benchrest Stará Lysá
  22.03.2011     Pohár H. Branná SP
  17.03.2011     Jarní cena Pomezí
  14.03.2011     Celkové výsledky OSL VzPu
  14.03.2011     KP Královéhradeckého kraje VzPi
  14.03.2011     Malý pohár MKS Ostrava 5. kolo
  14.03.2011     Pohár předsedy MKS - Ostrava Vz
  14.03.2011     KP Královéhradeckého kraje VzPi 60
  14.03.2011     Regionální přebor HK a Pa kraje VzPu 30 vleže
  14.03.2011     Pohár Gymnasia Rýmařov 3. kolo a celkem
  14.03.2011     Malý pohár MKS Ostrava 5. kolo
  14.03.2011     VC SSK Slovany
  14.03.2011     Celkové výsledky OSL VzPi
  14.03.2011     Memoriál A. Greplové VzPu 30 vleže
  07.03.2011     Zimní pistol. liga - celkem VzPi 60
  07.03.2011     Zimní pistol. liga - celkem VzPi 40
  07.03.2011     Karlovarská liga 10. kolo
  07.03.2011     Zimní pistol. liga - Finále VzPi 40
  07.03.2011     Valašská liga Finále
  07.03.2011     VC Boletice
  07.03.2011     Vrchlabsko-Turnovská liga 5. kolo
  07.03.2011     Karlovarská liga - celkově
  07.03.2011     Zimní pistol. liga - Finále VzPi 60
  01.03.2011     VC předsedy SSK Pomezí
  01.03.2011     Zimní pistol. liga - celkem žj
  01.03.2011     Zimní pistol. liga - celkem mj
  01.03.2011     Výsledky - mem. J.Laciny Brandýs n/Labem
  01.03.2011     Karlovarská liga 9. kolo
  28.02.2011     Zimní pistol. liga 6. kolo žjd
  28.02.2011     Zimní pistol. liga 6. kolo mj
  28.02.2011     OSL Karviná VzPi 5. kolo
  28.02.2011     Krajský přebor Libereckého KS ČSS
  28.02.2011     VC Horní Benešov
  28.02.2011     Valašská liga 6. kolo
  28.02.2011     VC SSKP Ostrava
  28.02.2011     KSL Uh. Ostroh 4. kolo
  28.02.2011     OSL Karviná VzPi konečný výsledek
  28.02.2011     Oblastní přebor 2010-11 Karviná
  26.02.2011     Zimní OSL Kopřivnice 2. kolo
  26.02.2011     Přebor Olomouckého kraje
  26.02.2011     Zimní OSL Kopřivnice 3. kolo
  24.02.2011     Zimní pistolová liga VzPi 40
  23.02.2011     Malý pohár MKS Ostrava VzPu 5. kolo
  23.02.2011     VC H. Slavkova LM, SM
  23.02.2011     Pohár Gymnasia Rýmařov
  23.02.2011     Malý pohár MKS Ostrava VzPi 4. kolo
  22.02.2011     Kopřivnická cena mládeže
  22.02.2011     OSL Kopřivnice 4. kolo
  22.02.2011     23. GP Jablonec n/N.
  22.02.2011     OSL Kopřivnice - stav po 4. kole
  21.02.2011     Zimní liga E.COM Slavkov
  21.02.2011     Zlatá diabolka Březolupy
  21.02.2011     Zimní cena Pomezí
  21.02.2011     Zlatá diabolka Březolupy VzPu 30
  21.02.2011     VC České Lípy VzPi
  21.02.2011     VC Žďár n/S. VzPu, VzPi
  21.02.2011     VC Šumavy VzPi, VzPu
  21.02.2011     Neplachovická 30
  20.02.2011     Kopřivnická diabolka VzPi
  17.02.2011     Zimní liga Plzeň-Slovany 6. kolo
  16.02.2011     Benešovská diabolka
  15.02.2011     Karlovarská liga 8. kolo
  14.02.2011     Memoriál Josefa Víta - Ostrava
  14.02.2011     OSL Bílina VzPu po 9. kole
  14.02.2011     OSL Bílina VzPi po 9. kole
  14.02.2011     OSL Bílina VzPi 9. kolo
  14.02.2011     Liberecká vzduch. liga VzPu 4. kolo
  14.02.2011     OSL Karviná 4. kolo
  14.02.2011     OSL Karviná - stav po 4. kole
  14.02.2011     Zimní cena DDM Třebíč
  14.02.2011     VC VzPi SSK Louny
  14.02.2011     Západočeský pohár 5. kolo
  14.02.2011     Liberecká vzduch. liga 4. kolo
  14.02.2011     Březovský přeborník VzPu
  14.02.2011     Liberecká vzduch. liga VzPi 4. kolo
  14.02.2011     Liberecká VzPi po 4. kole
  09.02.2011     Karlovarská liga 7. kolo
  09.02.2011     Cena ředitele DDM Svitavy
  09.02.2011     výsledky malý pohár MKS
  08.02.2011     Zimní cena Chomutova
  08.02.2011     Vítkovická diabola 4. kolo
  08.02.2011     VC Středočeského kraje - sobota
  08.02.2011     Zimní liga Plzeň-Slovany 5. kolo
  08.02.2011     VC Středočeského kraje VzPu
  01.02.2011     Výsledky VC Slatiny 2011
  31.01.2011     Liberecká vzduch. liga 3. kolo
  31.01.2011     VC Slatiny Brno Vz
  31.01.2011     Libercká vzduch. liga po 3. kolech
  31.01.2011     Zimní liga E.COM Slavkov
  31.01.2011     Zimní OSL Bílina VzPu
  31.01.2011     Zimní OSL Bílina VzPi
  26.01.2011     Pohár Benešova
  24.01.2011     VC DDM Třebíč
  24.01.2011     Výsledky Poháru řed. MP Brandýs n/L-St.Boleslav
  24.01.2011     Výsledky Zimní Slvanské ligy 4.kolo
  24.01.2011     Výsledky Chodského čakanu 2011
  24.01.2011     Výsledky Zimního Pražského poháru 2.kolo
  24.01.2011     Výsledky Zimního Vánočního poháru 2010-2011
  24.01.2011     Výsledky Zimní ceny Kolína 2011
  19.01.2011     Novoroční cena Pomezí VzPu
  18.01.2011     KV liga VzPi
  17.01.2011     Vítkovická diabola 2. kolo
  17.01.2011     Vítkovická diabola 3. kolo
  17.01.2011     Valašská liga 5. kolo
  17.01.2011     Zimní pistol. liga 5. kolo žjd
  17.01.2011     OSL Karviná - stav po 3. kole
  17.01.2011     Zimní pistol. liga 5. kolo mj
  17.01.2011     OSL Karviná 3. kolo
  17.01.2011     Ústecký krajský přebor VzPi
  17.01.2011     VC Děčína
  17.01.2011     Západočeský pohár 4. kolo
  17.01.2011     Ústecký krajský přebor VzPu
  17.01.2011     Vrchlabsko-Turnovská liga 4. kolo
  17.01.2011     Zimní pražská diabola
  17.01.2011     Putovní pohár Chrást
  17.01.2011     Zimní liga Plzeň-Slovany 3. kolo
  17.01.2011     Pohár Plzeň-Slovany
  17.01.2011     Novoroční VC Pomezí
  17.01.2011     VC Bíliny VzPu
  17.01.2011     OSL Bílina VzPi po 7. kole
  04.01.2011     KV liga 2010-2011-VzPi-5.kolo-výsledky
  04.01.2011     Silvestrovská cena Horního Benešova-výsledky
  04.01.2011     Přezletická liga-VzPu 40-po 3.kole-výsledky
  04.01.2011     Přezletická liga-VzPu 40-3.kolo-výsledky
  29.12.2010     Vrchlabsko-Trutnovská liga 2010-011-2.kolo-výsledky
  28.12.2010     O putovní pohár SSK TJ ZD Podlesí Ročov-výsledky
  28.12.2010     Malý pohár MKS ČSS VzPu,VzPi-3.kolo-výsledky
  28.12.2010     Děčínská diabolka-výsledky
  28.12.2010     Zimní liga 2010-011 E-COM Slavkov-2.kolo-výsledky
  28.12.2010     Pohár Gymnázia Rýmařov-1.kolo-výsledky
  28.12.2010     Mikulášská cena-výsledky
  28.12.2010     Zimní slovanská liga-VzPi 40-2.kolo-výsledky
  28.12.2010     Vánoční cena školy Sever-výsledky
  28.12.2010     OSL Teplicka 2010-011 a Vánoční cena Bíliny VzPu-6.kolo-výsledky
  28.12.2010     Vánoční kapr-výsledky
  28.12.2010     OSL Teplicka 2010-011 a Vánoční cena Bíliny VzPi-6.kolo-výsledky
  28.12.2010     Slavkovská vzduchovka-výsledky
  28.12.2010     Podzimní cena města Svitavy-výsledky
  14.12.2010     GP Brno vzd.2010-výsledky
  13.12.2010     Malý pohá MKS ČSS 2010-011-2.kolo-výsledky
  13.12.2010     O pohár ředitele DDM Kolín-výsledky
  13.12.2010     Malý pohár MKS ČSS 2010-011-2.kolo-výsledky
  13.12.2010     Vánoční cena Chomutova-výsledky
  13.12.2010     KV liga 2010-011-4.kolo-výsledky
  13.12.2010     Zpč pohár-3.kolo-Vánoční cena Lobez-výsledky
  13.12.2010     GP Liberec-výsledky
  13.12.2010     GP Syner-výsledky
  13.12.2010     Memoriál M. Emingera-výsledky
  13.12.2010     OSL Karviná-2.kolo-výsledky
  13.12.2010     Vánoční střílení v Č. Budějovicích-výsledky
  08.12.2010     Hradecká diabolka-výsledky
  08.12.2010     Duklácká mládežnická liga 2010-celkově výsledky
  08.12.2010     Putovní pohár SSK Chrast 2010-011-2.kolo-výsledky
  08.12.2010     VC Prostějov-výsledky
  08.12.2010     Duklácká mládežnická liga 2010-1.-3.kolo-výsledky
  08.12.2010     OSL Teplicka 2010-011-VzPi-5.kolo-výsledky
  08.12.2010     OSL Teplicka 2010-011-VzPu-5.kolo-výsledky
  01.12.2010     Zimní liga Slavkov 2010-011-1.kolo-výsledky
  30.11.2010     Cena SSK Pomezí-31.ročník-výsledky
  30.11.2010     Přezletická liga dorostu-2.kolo-výsledky
  30.11.2010     VC Hanušovic-výsledky
  30.11.2010     Přezletická liga dorostu-po 2.kole-výsledky
  30.11.2010     Cena SSK Pomezí mládeže-výsledky
  24.11.2010     OSL Teplicka 2010-2011-VzPi-4.kolo-výsledky
  24.11.2010     Zimní pistolářská liga 2010-2011-VzPi 60-4.kolo-výsledky
  24.11.2010     Zimní cena mládeže Slušovice-výsledky
  24.11.2010     Valašská liga 2010-2011-VzPu-4.kolo-výsledky
  24.11.2010     Pohár 17.listopadu a Cena Ohře 2010-011-1.kolo-výsledky
  24.11.2010     VC 17.listopadu v Ročově-výsledky
  24.11.2010     Zimní pistolářská liga 2010-2011-VzPi 40-4.kolo-výsledky
  24.11.2010     VC Stráže-v obrázcích
  24.11.2010     GP Nisa-výsledky
  24.11.2010     KV liga-VzPi-2010-011-3.kolo-výsledky
  24.11.2010     GP Nisa-v obrázcích
  24.11.2010     GP Nisa-titulní strana-výsledky
  24.11.2010     VC Stráže-výsledky
  24.11.2010     VC Stráže-titulní strana-výsledky
  24.11.2010     Podzimní malorážka Sedlec-3x20-výsledky
  24.11.2010     OSL Teplicka 2010-2011-VzPu-4.kolo-výsledky
  24.11.2010     O putovní pohár starosty městyse Ročov-výsledky
  24.11.2010     Podzimní malorážka Sedlec-60 vleže-výsledky
  24.11.2010     O pohár 17.listopadu ve Svitavách-výsledky
  21.11.2010     Výsledky Poháru starosty Brandýsa n/L.-St.Boleslav
  16.11.2010     Zimní oblastní střelecká liga-1.kolo-výsledky
  16.11.2010     VC Unitopu-výsledky
  16.11.2010     Memoriál J.Matysky a F.Ježka-výsledky
  16.11.2010     Malý pohár MKS ČSS-VzPu,VzPi-1.kolo-výsledky
  16.11.2010     Vrchlabsko-Trutnovská liga 2010-011-1.kolo-výsledky
  16.11.2010     VC Stromovky-výsledky
  16.11.2010     Přezletická liga dorostu 2010-011-1.kolo-výsledky
  16.11.2010     VC Horního Slavkova-výsledky
  16.11.2010     Cena 17.listopadu-výsledky
  16.11.2010     Liberecká vzduch. liga 2010-011-2.kolo-výsledky
  10.11.2010     KV liga 2010-2011-VzPi-2.kolo-výsledky
  09.11.2010     OSL Teplicka 2010-2011-VzPi-3.kolo-výsledky
  09.11.2010     Valašská liga-VzPu-3.kolo-výsledky
  09.11.2010     OSL Teplicka 2010-2011-VzPu-3.kolo-výsledky
  09.11.2010     Podzimní cena mládeže Neplachovice-výsledky
  09.11.2010     VC Setkání v Děčíně-výsledky
  09.11.2010     Říjnová cena Chrastavy-předovky-výsledky
  09.11.2010     Podzimní pražská diabola-výsledky
  09.11.2010     Duklácká mládežnická liga-2.kolo-výsledky
  09.11.2010     VC Borku-výsledky
  09.11.2010     VC Poruby-VzPu,VzPi-výsledky
  09.11.2010     Zimní pistolářská liga 2010-011-VzPi 60-3.kolo-výsledky
  09.11.2010     Zimní pistolářská liga 2010-011-VzPi 40-3.kolo-výsledky
  09.11.2010     Vítkovická diabolka-VzPi-1.kolo-výsledky
  09.11.2010     Putovní pohár SSK Chrást 2010-011-1.kolo-výsledky
  09.11.2010     Říjnová cena Chrastavy-výsledky
  09.11.2010     OSL Karviná 2010-2011-VzPi-1.kolo-výsledky
  09.11.2010     Malý pohár MKS ČSS-1.kolo-výsledky
  07.11.2010     Výsledky mem. J.Motáka - VC Dukly 2010
  06.11.2010     Výsledky 2.kola Duklácké mládežnické ligy 2010
  06.11.2010     Průběžné pořadí po 2.kole - Duklácká mládežnická ligy 2010
  03.11.2010     Cena 28-října-výsledky
  03.11.2010     Plzeňská diabolka-VzPi-Zpč pohár-1.kolo-výsledky
  03.11.2010     Liberecká vzduch. liga-1.kolo-výsledky
  03.11.2010     VC Poruby-předovky-výsledky
  03.11.2010     Kopřivnická diabolka 2010-výsledky
  03.11.2010     Zimní pistol.liga 2010-011-VzPi 60-2.kolo-výsledky
  03.11.2010     Zimní pistol.liga 2010-011-VzPi 40-2.kolo-výsledky
  03.11.2010     Valašská liga 2010-011-VzPu-2.kolo-výsledky
  03.11.2010     VC Březové-výsledky
  01.11.2010     výsledky TVRĎÁK 2010
  01.11.2010     výsledky jednotlivých kol TVRĎÁK 2010
  27.10.2010     OSL Teplicka-VzPi-2.kolo-výsledky
  27.10.2010     OSL Teplicka-VzPu-2.kolo-výsledky
  27.10.2010     Sezemický podzim-výsledky
  27.10.2010     VC Trevos Semily-předovky-výsledky
  27.10.2010     Podzimní předovky-výsledky
  27.10.2010     Podzimní cena Loučné-výsledky
  27.10.2010     VC České Lípy-Pi-výsledky
  27.10.2010     Podzimní předovky-foto-PeRe
  27.10.2010     Budějovická diabolka-výsledky
  20.10.2010     OSL Teplicka 2010-2011-VzPi-1.k.-výsledky
  20.10.2010     Pražský střelecký festival-VP 15+15-výssledky
  20.10.2010     OSL Teplicka 2010-2011-VzPu-1.k.-výsledky
  20.10.2010     KSL Ústeckého kraje-předovky-celkově výsledky
  20.10.2010     Husitský štít 2010-výsledky
  20.10.2010     Zimní pistol. liga 2010-2011-VzPi 60-1.k.-výsledky
  20.10.2010     Zimní pistol. liga 2010-2011-VzPi 40-1.k.-výsledky
  20.10.2010     Duklácká mládežnická liga-1.k.-výsledky
  20.10.2010     Valašská liga 2010-2011-VzPu-1.k.-výsledky
  20.10.2010     VC Lipníka nad Bečvou-výsledky
  20.10.2010     Přebor Hr.Kr. a Pardub. kraje-VStP-výsledky
  20.10.2010     O perníkovou chaloupku z Pardubic-výsledky
  20.10.2010     Cena Krušných hor-RP-výsledky
  20.10.2010     Cena Krušných hor-SP 30+30-výsledky
  20.10.2010     Cena Krušných hor-StP-výsledky
  20.10.2010     OSL Teplice-SP 30+30-finále-výsledky
  20.10.2010     HOBES Cup-VzPi-výsledky
  20.10.2010     Štíty města Pardubic-SP 30+30-výsledky
  20.10.2010     Štíty města Pardubic-VP 30+30-výsledky
  20.10.2010     Štíty města Pardubic-SP 5+30-výsledky
  06.10.2010     Benešovská sportka-výsledky
  05.10.2010     VC Bílinský štuc-předovky-výsledky
  05.10.2010     Memoriál Fr.Myšky-výsledky
  05.10.2010     O pohár předsedy SSK Louny-výsledky
  05.10.2010     VC České Lípy-pušky-výsledky
  05.10.2010     VC Zábřeha-výsledky
  05.10.2010     Podzimní cena Chaloupek-LM,SM 3x20-výsledky
  05.10.2010     Podzimní cena Chaloupek-LM,SM 60-výsledky
  05.10.2010     VC SSK Nové Město na Moravě-výsledky
  05.10.2010     Podzimní cena Prachatic-výsledky
  05.10.2010     Memoriál Vlastimila Hejla-výsledky
  05.10.2010     Pohár SSK Kablo Vel.Meziříčí-výsledky
  29.09.2010     VC Car Citon Olomouc-výsledky
  29.09.2010     Karlovarská malorážka-výsledky
  29.09.2010     Pohár města Hradec Králové-MC-OM-do 50 m-výsledky
  29.09.2010     Pohár města Hradec Králové-MC-Pu-do 50 m-výsledky
  29.09.2010     KV liga LM,SM 2010-výsledky celkem
  29.09.2010     VC Letova-výsledky
  29.09.2010     Podzimní cena Přerova-A a B společně-výsledky
  29.09.2010     Podzimní cena Přerova-B (ž,jky,dci,SH1)-výsledky
  29.09.2010     Podzimní cena Přerova-A (m,j,senioři,veteráni)-výsledky
  29.09.2010     Podzimní cena Teplic-výsledky
  29.09.2010     Podzimní VC Novoles-výsledky
  21.09.2010     VC historických zbraní a KSL předovek-výsledky
  21.09.2010     VC Pňovan-výsledky
  20.09.2010     VC Vítkovic-výsledky
  20.09.2010     Podzimní střelecký festival v Boleticích-LP-výsledky
  20.09.2010     VC Uherský Brod "PODZIM 2010"-výsledky
  20.09.2010     Podzimní střelecký festival v Boleticích-StP,SP-výsledky
  20.09.2010     Severočeská malorážková liga 2010-závěr textově
  20.09.2010     VC města Šumperka Pi-výsledky
  20.09.2010     Cena fy AGRONEA a.s. Polička-výsledky
  20.09.2010     Severočeská malorážková liga-4.kolo-výsledky
  20.09.2010     Severočeská malorážková liga-po 4.kole-výsledky
  20.09.2010     VC Hradce Králové-výsledky
  19.09.2010     40.ročník VC Pelhřimova - výsledky
  14.09.2010     Vrchlabská libovolka II-výsledky
  14.09.2010     KV liga v LP 2010-vyhodnocení
  14.09.2010     VC Maxičky-výsledky
  14.09.2010     OSL Teplice v SP-výsledky
  14.09.2010     OSL Karviná-kule 2010-konečné pořadí
  14.09.2010     VC Akvina Liberec-výsledky
  14.09.2010     Český pohár v benchrestu 2010-výsledky celkově
  14.09.2010     KV liga v LP-6.kolo-výsledky
  14.09.2010     Pražský střelecký festival-SP 30-výsledky
  14.09.2010     Cena kamarádů-výsledky
  14.09.2010     Pražský střelecký festival-SP 30+30-výsledky
  14.09.2010     OSL Karviná-kule-5.kolo-výsledky
  07.09.2010     Severočeská malorážková liga-3.k.-výsledky
  07.09.2010     Severočeská malorážková liga-po 3.k.-výsledky
  07.09.2010     O štít Vysokého Mýta-výsledky
  07.09.2010     Přebor regionu Pardubice v SP-výsledky
  07.09.2010     VC Pňovan-výsledky
  07.09.2010     Memoriál Josefa Vognara-výsledky
  07.09.2010     Letní cena Přezletic-výsledky
  30.08.2010     VC Střelec roku 2010-výsledky
  30.08.2010     Poslední prázdninový výstřel a Memoriál K.Aubuse-výsledky
  30.08.2010     Memoriál Karla Urbana-výsledky
  30.08.2010     OSL Karviná kule-4.kolo-výsledky
  30.08.2010     OSL Karviná kule-průběžně po 4.kole-výsledky
  30.08.2010     VC Manušic-výsledky
  30.08.2010     Letní křesadlo a perkus-PePiC-výsledky
  30.08.2010     Letní křesadlo a perkus-KřePu-výsledky
  30.08.2010     Letní křesadlo a perkus-PePiV-výsledky
  30.08.2010     Letní křesadlo a perkus-PePuV-výsledky
  25.08.2010     Českolipské pistole II-výsledky
  25.08.2010     VC Radegasta-2.kolo-výsledky
  25.08.2010     VC Radegasta-LP-výsledky
  25.08.2010     KV liga-SP-celkové výsledky
  25.08.2010     VC Poděbrad a Memoriál J.Vlčka-3x20-výsledky
  25.08.2010     VC Poděbrad a Memoriál J.Vlčka-60-výsledky
  25.08.2010     Memoriál Františka Kozáka-výsledky
  25.08.2010     KV liga-SP-9.kolo-výsledky
  25.08.2010     KP Zlínského KS ČSS v RP a StP-výsledky
  25.08.2010     Memoriál kpt.O.Jaroše-LP-výsledky
  25.08.2010     Memoriál kpt.O.Jaroše-SP-výsledky
  25.08.2010     VC PP Domažlice-výsledky
  25.08.2010     VC AČR Hradec Králové-broky-výsledky
  25.08.2010     Libovolná pistole v Žatci-výsledky
  25.08.2010     VC Radegasta-celkově-výsledky
  25.08.2010     KP Plzeňského KS ČSS v LP-výsledky
  25.08.2010     Opavský ležák a standard-výsledky
  23.08.2010     Akademické MČR 2010-výsledky
  20.08.2010     Odkaz na výsledky A MČR 2010
  11.08.2010     KV liga-SP-8.kolo a KP-výsledky
  10.08.2010     Boleslavská vojna-výsledky
  10.08.2010     Letní cena Novoles-výsledky
  10.08.2010     VC SSK N.Město na Moravě-výsledky
  10.08.2010     VC Kuřimi-SP-výsledky
  10.08.2010     Letní VC Novoles-LM 60-dorost-výsledky
  10.08.2010     VC Kuřimi-VzPi-výsledky
  10.08.2010     VC Písku-výsledky
  05.08.2010     VC Buchlovice-výsledky
  05.08.2010     StČ letní liga v benchrestu-4.kolo-výsledky
  05.08.2010     KP Zlínského KS v SP 30+30-výsledky
  05.08.2010     StČ letní liga v benchrestu-5.kolo-výsledky
  05.08.2010     VC Pánova v předovkách-výsledky
  05.08.2010     Brněnský pohár broky-výsledky
  05.08.2010     Meziklubová soutěž-3.kolo-výsledky
  05.08.2010     Meziklubová soutěž-2.kolo-výsledky
  05.08.2010     VC Lipníka n.Bečvou v LP a Přebor Olomouckého KS-výsledky
  05.08.2010     Pouťový závod Pňovany-výsledky
  05.08.2010     Štít města Sezemic-výsledky
  05.08.2010     Meziklubová soutěž-1.kolo-výsledky
  05.08.2010     VC Bystřice n.P.-výsledky
  05.08.2010     Letní libovolka Praha-výsledky
  05.08.2010     Březolupská sportka-výsledky
  29.07.2010     Českolipské pistole I-výsledky
  29.07.2010     Slovanská liga-LP-3.kolo-výsledky
  29.07.2010     KV liga 2010-LP-5.kolo-výsledky
  29.07.2010     Zimní liga v SP-090-010-výsledky celkově
  29.07.2010     Košutecká flinta 2-výsledky
  20.07.2010     VC Radegasta-LP-výsledky
  19.07.2010     Přebor okresu Žďár nad Sázavou-výsledky
  19.07.2010     Letní sportka-výsledky
  19.07.2010     VC SSK Praha 2-VP-výsledky
  19.07.2010     Březovský přeborník-výsledky
  19.07.2010     Letní cena Přerova-výsledky
  19.07.2010     Prázdninová cena mládeže-výsledky
  19.07.2010     Cena předsedy SSK Pomezí-výsledky
  19.07.2010     Memoriál Miloše Slaniny-výsledky
  19.07.2010     Slovanská liga v LP-2.kolo-výsledky
  19.07.2010     GP Plzeň-broky-výsledky
  08.07.2010     VC Prázdnin-výsledky
  07.07.2010     Ostrožská otvíračka-předovky-výsledky
  07.07.2010     Malá cena Horního Benešova-výsledky
  07.07.2010     VC Uherského Ostrohu-předovky-výsledky
  01.07.2010     Lidická růže-VzPu vleže-výsledky
  01.07.2010     Lounská libovolka-výsledky
  01.07.2010     Lidická růže-VzPu 40-výsledky
  01.07.2010     Dvorská šance-výsledky
  30.06.2010     VC SSK N.Město na Moravě-výsledky
  30.06.2010     Brněnský střelecký festival-výsledky
  30.06.2010     Přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje-předovky-výsledky
  30.06.2010     VC Moravy-MC do 300 m (list 8 a 9)-výsledky
  30.06.2010     Severočeská malorážková liga-po 2.kole-výsledky
  30.06.2010     Severočeská malorážková liga-2.kolo-výsledky
  30.06.2010     Bocmanův memoriál-předovky-výsledky
  25.06.2010     VC Chrastavy-SM 60-výsledky
  25.06.2010     VC Chrastavy-PePiV-výsledky
  25.06.2010     VC Chrastavy-PePuC-výsledky
  25.06.2010     VC Chrastavy-PePuV-výsledky
  25.06.2010     VC Chrastavy-PePiC-výsledky
  25.06.2010     VC Chrastavy-SM 3x20-výsledky
  25.06.2010     VC Chrastavy-LM 60-výsledky
  25.06.2010     VC Chrastavy-LM 3x20-výsledky
  25.06.2010     VC Veteránů s mezinárodní účastí-výsledky
  25.06.2010     VC Chrastavy-PeRe-výsledky
  23.06.2010     VC Magnum-LM,SM 60-výsledky
  23.06.2010     Cena SSK Pomezí-výsledky
  23.06.2010     VC Magnum-LM,SM 3x20-výsledky
  23.06.2010     Severočeská malorážková liga 2010-1.kolo-výsledky
  23.06.2010     Červnové střílení Jč KS ČSS-výsledky
  23.06.2010     Malá letní sportka-výsledky
  23.06.2010     Velká letní sportka-výsledky
  23.06.2010     VC SSK Louny-výsledky
  23.06.2010     Letní cena České Lípy-výsledky
  23.06.2010     Přebor Ústeckého kraje v předovkách-výsledky
  23.06.2010     VC Lipníka nad Bečvou-StP-výsledky
  23.06.2010     O 1 kg černého prachu-předovky-výsledky
  23.06.2010     Lipenská žába-výsledky
  16.06.2010     VC Policie Hradec Králové MC-Pu do 50 m-družstva-výsledky
  16.06.2010     VC Policie Hradec Králové MC-Pu do 50 m-j-výsledky
  16.06.2010     VC Policie Hradec Králové MC-OM do 50 m-výsledky
  16.06.2010     Přebor Královéhrad. a Pardub. kraje MC-OM do 50 m-výsledky
  16.06.2010     Přebor Královéhrad. a Pardub. kraje MC-Pu do 50 m-družstva-výsledky
  16.06.2010     Přebor Královéhrad. a Pardub. kraje MC-Pu do 50 m-j-výsledky
  16.06.2010     Vítkovická sportka-15.r.-výsledky
  16.06.2010     Vítkovická libovolka-LP-2.závod-výsledky
  15.06.2010     Cena SSK Žďár nad Sázavou-výsledky
  15.06.2010     Boletické pistole-výsledky
  15.06.2010     OSL Teplice-SP 30+30-výsledky
  15.06.2010     Vrchlabská libovolka I-výsledky
  15.06.2010     VC Manušice-předovky-výsledky
  15.06.2010     VC COSMANOS-výsledky
  15.06.2010     GP Hradec Králové-broky-výsledky
  15.06.2010     VC SSK 0030 Nové Město na Moravě-výsledky
  15.06.2010     VC Stoletých v Semilech-výsledky
  09.06.2010     OSL Karviná-kule-průběžné výsledky
  09.06.2010     OSL Karviná-kule-3.kolo-výsledky
  09.06.2010     KV liga-LP-4.kolo-výsledky
  09.06.2010     GP Česká Lípa-výsledky
  09.06.2010     VC Chaloupek-výsledky
  09.06.2010     Přebor Ústeckého kraje-předovky-výsledky
  09.06.2010     GP Česká Lípa-výsledky-slovní doprovod
  09.06.2010     Slavkovská malorážka-výsledky
  09.06.2010     Sezemický perkusák-výsledky
  09.06.2010     KV liga-SP-4.kolo-výsledky
  09.06.2010     VC Zábřehu-výsledky
  09.06.2010     Letní cena Olomouce-výsledky
  09.06.2010     VC Magnum-LP-výsledky
  09.06.2010     Lounská sportka-výsledky
  02.06.2010     Posázavské předovky-výsledky
  02.06.2010     Prachatické předovky-výsledky
  02.06.2010     Jarní střelecký festival v Boleticích-výsledky
  02.06.2010     VC SSK 0056-benchrest-výsledky
  02.06.2010     Historické zbraně Semily-výsledky
  02.06.2010     VC Radegasta-RP-2.kolo-výsledky
  02.06.2010     Pohár J.Krofty a Pražský přebor-výsledky
  02.06.2010     Jarní cena Přerova-výsledky
  02.06.2010     Slovanská liga-LP-1.kolo-výsledky
  02.06.2010     Košutecká flinta I-výsledky
  02.06.2010     Pohár Hradce Králové-výsledky
  02.06.2010     Pohár Ostroje Opava-výsledky
  02.06.2010     Štíty města Pardubic-SP-výsledky
  25.05.2010     Májová cena Svitavy-výsledky
  25.05.2010     Letní cena SSK Pomezí-výsledky
  25.05.2010     Pohár Olomouckého KS-výsledky
  25.05.2010     KSL předovek-Memoriál střelců-výsledky
  25.05.2010     VC Lipníka n.Bečvou-výsledky
  25.05.2010     Jarní pistole Manušice-SP-výsledky
  25.05.2010     Vyškovská liga-SP 30+30-výsledky
  25.05.2010     Vyškovská liga-LP-výsledky
  25.05.2010     VC SSK Praha 2-SP 30+30-výsledky
  25.05.2010     VC SSK Praha 2-SP 30-výsledky
  25.05.2010     OSL Teplice-SP-výsledky
  25.05.2010     Vyškovská liga-VStP 15+15-výsledky
  25.05.2010     Vyškovská liga-předovky-výsledky
  25.05.2010     Vyškovská liga-VP 15+15-výsledky
  25.05.2010     Přebor Královéhradeckého a Pardubického KS-LP-výsledky
  25.05.2010     Jarní pistole Manušice-LP-výsledky
  25.05.2010     VC Dvorů-SP 30+30-výsledky
  25.05.2010     Hradecká libovolka-výsledky
  25.05.2010     Jarní odstřelovačka v Maxičkách-výsledky
  19.05.2010     Přebor Královéhradeckého a Pardubického KS-LM,SM 3x20-výsledky
  19.05.2010     Přebor Královéhradeckého a Pardubického KS-LM 60-výsledky
  19.05.2010     Královéhradecká standardka a Přebor Královéhrad. a Pardub. KS-výsledky
  19.05.2010     StČ letní liga benchrestu-2.kolo-výsledky
  19.05.2010     Jarní perkusky-výsledky
  19.05.2010     Přebor Královéhradeckého a Pardubického KS-SM 60-výsledky
  19.05.2010     Memoriál Dr.P.Rydla-SM 60-výsledky
  19.05.2010     Memoriál M. Hamerleho-výsledky
  19.05.2010     Hornobenešovská standardka-výsledky
  19.05.2010     Přebor Jihočeského KS-výsledky
  19.05.2010     Memoriál Dr.P.Rydla-LM 60-výsledky
  19.05.2010     Májová cena Horního Benešova-výsledky
  19.05.2010     Memoriál Dr.P.Rydla-LM,SM 3x20-výsledky
  19.05.2010     Slánská střelecká liga-SP 30-1.kolo-výsledky
  12.05.2010     Pohár Osvobození města Hlučína-výsledky
  12.05.2010     VC SPORCK-předovky-výsledky
  12.05.2010     OSL Karviná kule 2010-2.k.-výsledky
  12.05.2010     VC Osvobození Boletice-výsledky
  12.05.2010     VC Osvobození Louny-výsledky
  12.05.2010     Vítkovická sportka-2.k.-výsledky
  12.05.2010     Memoriál genmjr.F.Rypla-výsledky
  05.05.2010     Semilská šedesátka-SM-výsledky
  05.05.2010     Semilská šedesátka-LM-výsledky
  05.05.2010     Májová cena Teplic-výsledky
  05.05.2010     Jarní cena Manušic-výsledky
  05.05.2010     Hradecká odstřelovačka-MC-Pu-výsledky
  05.05.2010     Pohár osvobození Pňovany-výsledky
  05.05.2010     KV liga 2010-2.kolo-LP-výsledky
  05.05.2010     Hradecká odstřelovačka-MC-OM-výsledky
  05.05.2010     Májová cena Chomutova-výsledky
  05.05.2010     Jarní cena SSK Pomezí-výsledky
  05.05.2010     Hodonínské předovky-výsledky
  05.05.2010     Memoriál M. Bednaříka-výsledky
  05.05.2010     KV liga 2010-2.kolo-SP-výsledky
  05.05.2010     Cena Prachatic-výsledky
  05.05.2010     OSL Karviná 2010-kule-1.kolo-výsledky
  03.05.2010     Memoriál pl.J.Pavliče-výsledky
  03.05.2010     Sezemická třicítka-výsledky
  27.04.2010     Velká jarní sportka-výsledky
  27.04.2010     Jarní cena Olomouce-výsledky
  27.04.2010     KSL mládeže Zlínského kraje-Finále-výsledky
  27.04.2010     Jarní cena Dukly-Pi-výsledky
  27.04.2010     Jarní mířená-výsledky
  27.04.2010     Benešovské předovky-výsledky
  27.04.2010     Jarní cena Loučné-výsledky
  27.04.2010     StČ letní benchrestová liga-1.kolo-výsledky
  27.04.2010     Hradecká sportka-výsledky
  27.04.2010     Memoriál Jana Hluchého-VzPi-výsledky
  27.04.2010     Memoriál J.Březiny-výsledky
  27.04.2010     Malá jarní sportka-výsledky
  27.04.2010     Aprílová libovolka-výsledky
  27.04.2010     VC SSK Škoda Vrchlabí-výsledky
  27.04.2010     OSL Teplice-1.kolo-výsledky
  27.04.2010     Jarní cena Opavy-výsledky
  27.04.2010     Vrchlabská sportka-výsledky
  27.04.2010     Jarní soutěž Dukly-Pu-výsledky
  26.04.2010     Velikonoční perkus-PeRe,PePiC,PePiV-výsledky
  26.04.2010     Velikonoční zajíček-výsledky
  26.04.2010     Velikonoční perkus-PePuC,PePuV-výsledky
  26.04.2010     Velikonoční pomlázka Sedlice-výsledky
  26.04.2010     VC Uherský Brod-JARO 2010-výsledky
  26.04.2010     Cena DDM Svitavy-výsledky
  26.04.2010     Memoriál Jana Hluchého-výsledky
  26.04.2010     Vítkovická libovolka-1.závod-výsledky
  26.04.2010     VC Radegasta-1.kolo-výsledky
  26.04.2010     Jarní předovky Mladá Boleslav-výsledky
  26.04.2010     KSL předovek Ústecký kraj-1.kolo-výsledky
  26.04.2010     OSL Bílina 2009-2010-VzPu-Finále-výsledky
  26.04.2010     Vítkovická sportka-výsledky
  26.04.2010     Mělnický pohár v SP-výsledky
  26.04.2010     OSL Bílina 2009-2010-VzPi-Finále-výsledky
  26.04.2010     OP Mladoboleslavska-benchrest-výsledky
  06.04.2010     Zimní pistol.liga-VzPi 40-finále-výsledky
  06.04.2010     Zimní pistol.liga-VzPi 60-finále-výsledky
  06.04.2010     Zimní slovanská liga-VzPi 40-výsledky
  06.04.2010     Západočeský pohár-VzPi-5.kolo-výsledky
  06.04.2010     Velikonočn í vejce-výsledky
  06.04.2010     Jarní cena Uherského Ostrohu-výsledky
  06.04.2010     VC SSK Plzeň-Slovany-výsledky
  06.04.2010     VC předovek-PePiC,PeRe-výsledky
  06.04.2010     VC předovek-PePiV,KřePi-výsledky
  06.04.2010     VC SSKP Ostrava-výsledky
  06.04.2010     Jarní cena SSK Pomezí-výsledky
  06.04.2010     Jarní cena SSK Horní Branná-výsledky
  06.04.2010     Motolská sportka-výsledky
  06.04.2010     Malý pohár MKS-4.kolo-výsledky
  30.03.2010     Kujebácká pomlázka-výsledky
  30.03.2010     Velikonoční střílení-výsledky
  30.03.2010     Aprílová cena České Lípy-výsledky
  30.03.2010     OSL Bílina-VzPu-10.kolo-výsledky
  30.03.2010     OSL Bílina-VzPi-10.kolo-výsledky
  18.03.2010     VC Vzduchové zbraně v Děčíně-výsledky
  18.03.2010     KV liga-VzPi-celkově-výsledky
  18.03.2010     KV liga-VzPi-10.kolo-výsledky
  18.03.2010     OSL Bílina-VzPu-7.kolo-výsledky
  18.03.2010     KSL mládeže Zlínského kraje-4.kolo-výsledky
  18.03.2010     Putovní pohár SSK Chrast-celkově-výsledky
  18.03.2010     Jihočeská vzduchovka-výsledky
  18.03.2010     Zimní oblastní střelecká liga-Finále-výsledky
  18.03.2010     Zimní oblastní střelecká liga-celkově-výsledky
  18.03.2010     Vrchlabsko-Trutnovská liga-Finále-výsledky
  18.03.2010     OSL Bílina-VzPi-7.kolo-výsledky
  18.03.2010     OSL Bílina-VzPi-8.kolo-výsledky
  18.03.2010     VC Poruby-výsledky
  18.03.2010     Kolínská střelecká liga-3.kolo-výsledky
  18.03.2010     OSL Bílina-VzPi-9.kolo-výsledky
  18.03.2010     OSL Bílina-VzPu-9.kolo-výsledky
  18.03.2010     Krajský přebor MKS ČSS-výsledky
  18.03.2010     STČ zimní liga benchrest-6.kolo-výsledky
  18.03.2010     KV liga-VzPi-9.kolo-výsledky
  18.03.2010     Cena předsedy SSK Pomezí-výsledky
  18.03.2010     Memoriál A. Greplové-výsledky
  18.03.2010     STČ zimní liga benchrest-celkově-výsledky
  18.03.2010     OSL Bílina-VzPu-8.kolo-výsledky
  18.03.2010     Kolínská střelecká liga-konečné pořadí-výsledky
  18.03.2010     OSL Karviná 09-010-5.kolo-výsledky
  18.03.2010     KSL Královéhradeckého a Pardubického KS-Finále-výsledky
  18.03.2010     KSL Královéhradeckého a Pardubického KS-celkově-výsledky
  18.03.2010     Pohár SSK Horní Branná-výsledky
  18.03.2010     Oblastní přebor Karviná 2010-výsledky
  18.03.2010     OSL Karviná VzPi 09-010-konečné pořadí-výsledky
  18.03.2010     Jarní pražská diabola a Memoriál Petra Lapáčka-výsledky
  18.03.2010     Jarní cena Semil-výsledky
  18.03.2010     Krajský přebor Libereckého kraje-výsledky
  18.03.2010     Zimní cena DDM Hrádek Třebíč-výsledky
  24.02.2010     Cena Ohře-konečné pořadí
  24.02.2010     VC České Lípy-výsledky
  24.02.2010     Valašská liga-VzPu-2009-2010-konečné pořadí
  24.02.2010     Neplachovická 30-výsledky
  24.02.2010     Valašská liga-VzPu-6.kolo-výsledky
  24.02.2010     Zimní cena Šumavy-výsledky
  24.02.2010     VC SSK Louny-výsledky
  24.02.2010     Kolínská střelecká liga-2.kolo-výsledky
  24.02.2010     GP Jablonec n.N.-VzPu 40-výsledky
  24.02.2010     GP Jablonec n.N.-VzPu 60-výsledky
  24.02.2010     Vrchlabsko-Trutnovská liga-4.kolo-výsledky
  24.02.2010     VC a.s. ZDAR Žďár n.Sázavou-výsledky
  23.02.2010     Liberecká vzduch. liga 2009-2010-celkové výsledky
  23.02.2010     Liberecká vzduch. liga 09-010-4.kolo-výsledky
  23.02.2010     Liberecká vzduch. liga 2009-2010-textem
  23.02.2010     Únorová cena H.Benešova-výsledky
  23.02.2010     StČ zimní liga benchrest-5.kolo-výsledky
  23.02.2010     Benešovská diabolka-výsledky
  23.02.2010     OSL Karviná-VzPi-pořadí po 4.kole-výsledky
  23.02.2010     Zimní cena-XVIII.r.-výsledky
  23.02.2010     VC Unitopu-4.kolo-výsledky
  23.02.2010     KV liga-VzPi-7.kolo-výsledky
  23.02.2010     KV liga-VzPi-8.kolo-výsledky
  23.02.2010     OSL Karviná-VzPi-4.kolo-výsledky
  23.02.2010     StČ zimní liga benchrest-pořadí po 5.kole před Finále
  23.02.2010     Memoriál Josefa Víta-výsledky
  10.02.2010     Zimní pistolářská liga-VzPi 40-5.kolo-výsledky
  10.02.2010     Zimní pistolářská liga-VzPi 60-5.kolo-výsledky
  10.02.2010     Zimní cena mládeže Březolupy-výsledky
  10.02.2010     KSL Královéhradeckého a Pardubického kraje-4.kolo-výsledky
  10.02.2010     Zimní pistolářská liga 09-010-VzPi 60-žebříček před Finále
  10.02.2010     Malý pohár MKS ČSS-VzPi-3.kolo-výsledky
  10.02.2010     Putovní pohár SSK Chrast-4.kolo-výsledky
  10.02.2010     Zimní pistolářská liga 09-010-VzPi 40-žebříček před Finále
  10.02.2010     Cena ředitele DDM Svitavy-výsledky
  10.02.2010     Valašská liga-VzPu-5.kolo-výsledky
  02.02.2010     VC SSK Slatina Brno-výsledky
  02.02.2010     StČ zimní liga Benchrest-4.kolo-výsledky
  02.02.2010     Přebor Olomouckého kraje-otevřený-výsledky
  02.02.2010     Memoriál M. Emingera-vyhodnocení
  02.02.2010     O putovní korbel hostince U Petrů-výsledky
  02.02.2010     Zimní pistolářská liga-VzPi 60-4.kolo-výsledky
  02.02.2010     Valašská liga-VzPu-4.kolo-výsledky
  02.02.2010     VC DDM Hrádek Třebíč-výsledky
  02.02.2010     OSL Bílina-VzPi-6.kolo-výsledky
  02.02.2010     GP Syner-výsledky
  02.02.2010     Zimní pistolářská liga-VzPi 40-4.kolo-výsledky
  02.02.2010     VC UNITOP Louny-3.kolo-výsledky
  02.02.2010     GP Liberec-výsledky
  02.02.2010     Zimní cena Kolína-4.ročník-výsledky
  02.02.2010     Krajský přebor Plzeňského KS-výsledky
  02.02.2010     Chodský čakan-výsledky
  02.02.2010     OSL Bílina-VzPu-6.kolo-výsledky
  02.02.2010     VC OSRAMU Bruntál-výsledky
  02.02.2010     Zimní slovanská liga-4.kolo-výsledky
  02.02.2010     KSL mládeže Zlínského kraje-2.kolo-výsledky
  02.02.2010     VC Uherský Brod-ZIMA 2010-výsledky
  02.02.2010     Novoroční cena mládeže-XIII.r.-výsledky
  27.01.2010     Pohár Benešova 2010-sobota-výsledky
  27.01.2010     Pohár Benešova 2010-neděle-výsledky
  26.01.2010     Zimní pistolářská liga 09-010-VzPi 40-3.kolo-výsledky
  26.01.2010     KV liga-6.kolo-výsledky
  26.01.2010     VC Děčína-VzPu-výsledky
  26.01.2010     OSL Karviná-3.kolo-výsledky
  26.01.2010     Zimní pistolářská liga 09-010-VzPi 60-3.kolo-výsledky
  26.01.2010     Novoroční cena-XVII.ročník-výsledky
  26.01.2010     KSL Královéhradeckého a Pardubického kraje-2.kolo-výsledky
  26.01.2010     KSL Královéhradeckého a Pardubického kraje-1.kolo-výsledky
  26.01.2010     KSL Královéhradeckého a Pardubického kraje-3.kolo-výsledky
  26.01.2010     Kopřivnická cena mládeže 2010-výsledky
  26.01.2010     Valašská liga-3.kolo-výsledky
  26.01.2010     VC Děčína-VzPi-výsledky
  26.01.2010     Malý pohár MKS ČSS-2.kolo-výsledky
  26.01.2010     Pohár ředitele SOŠ dopravní-výsledky
  26.01.2010     VC UNITOP Louny-2.kolo-výsledky
  26.01.2010     Vrchlabsko-Trutnovská liga-3.kolo-výsledky
  26.01.2010     Malý pohár MKS ČSS-3.kolo-výsledky
  25.01.2010     Zimní oblastní liga Kopřivnice-3.kolo-výsledky
  25.01.2010     Zimní oblastní liga Kopřivnice-po třech kolech
  13.01.2010     Zimní pražská diabola 2010 - výsledky
  11.01.2010     Cena Ohře-1. - 3.kolo-výsledky
  11.01.2010     Vánoční cena Chomutova-výsledky
  11.01.2010     Zimní slovanská liga 09-010-3.kolo-výsledky
  11.01.2010     Putovní pohár SSK Chrast-3.kolo-výsledky
  11.01.2010     Zimní pražská diabola-výsledky
  11.01.2010     Vítkovická diabolka-3.kolo-výsledky
  11.01.2010     O Pohár SSK Plzeň-Slovany-výsledky
  11.01.2010     KV liga 09-010-5.kolo-výsledky
  06.01.2010     KSL mládeže Zlínského kraaje 09-010-1.kolo-výsledky
  06.01.2010     Silvestrovská cena Horního Benešova-výsledky
  06.01.2010     Přebor města Bruntálu-výsledky
  06.01.2010     Vánoční kapr-výsledky
  06.01.2010     Vánoční cena České Lípy-výsledky
  06.01.2010     Děčínská diabolka-výsledky
  18.12.2009     KV liga 09-010-VzPi-4.kolo-výsledky
  18.12.2009     Vrchlabsko-Trutnovská liga-2.kolo-výsledky
  18.12.2009     Podzimní cena města Svitav-výsledky
  15.12.2009     KSL Královéhradeckého a Pardubického KS-2.kolo-výsledky
  15.12.2009     KSL Královéhradeckého a Pardubického KS-1.kolo-výsledky
  14.12.2009     OSL Bílina-VzPi-5.kolo-výsledky
  14.12.2009     OSL Bílina-VzPu-5.kolo-výsledky
  14.12.2009     Liberecká vzduch. liga-po třech kolech-výsledky
  14.12.2009     Liberecká vzduch. liga-3.kolo-výsledky
  14.12.2009     Vánoční střílení JčKS ČSS-mládež-výsledky
  14.12.2009     O putovní pohár SSK TJ ZD Podlesí Ročov-výsledky
  14.12.2009     OSL Karviná-VzPi-2.kolo-výsledky
  11.12.2009     Putovní pohár SSK Chrast-2.kolo-výsledky
  11.12.2009     Zimní oblastní liga Kopřivnice-2.kolo-výsledky
  11.12.2009     Zimní oblastní liga Kopřivnice-průběžné pořadí-výsledky
  11.12.2009     Mikulášský Benchrest-výsledky
  11.12.2009     Hradecká diabolka-výsledky
  11.12.2009     Duklácká mládežnická liga-3.kolo-výsledky
  11.12.2009     Duklácká mládežnická liga-celkově po třech kolech
  11.12.2009     Mikulášská cena-výsledky
  11.12.2009     Vítkovická diabolka-2.kolo-výsledky
  30.11.2009     VC UNITOPu-VzPi-1.kolo-výsledky
  30.11.2009     OSL Bílina 09-010-VzPi-4.kolo-výsledky
  30.11.2009     Cena SSK Pomezí-VzPu mládeže-výsledky
  30.11.2009     Zimní oblastní liga Kopřivnice 09-010-1.kolo-výsledky
  30.11.2009     OSL Bílina 09-010-VzPu-4.kolo-výsledky
  26.11.2009     Zimní slovanská liga-VzPi 40-1.kolo-výsledky
  25.11.2009     Benešovská diabolka-výsledky
  25.11.2009     Memoriál kpt.O.Jaroše-výsledky
  25.11.2009     O pohár předsedy SSK Louny-výsledky
  25.11.2009     KV liga VzPi-3.kolo-výsledky
  25.11.2009     VC Loun-VzPi-výsledky
  23.11.2009     GP Nisa 2009-výsledky
  23.11.2009     VC Stráže nad Nisou-výsledky
  23.11.2009     Pohár 17-listopadu a VC Ohře-1.kolo-výsledky
  23.11.2009     VC Ostravy-výsledky
  20.11.2009     Zimní pistolářská liga 09-010-VzPi 40-1.kolo-oprava výsledků
  20.11.2009     Přezletická liga dorostu-2.kolo-výsledky
  20.11.2009     O putovní pohár starosty městyse Ročov-výsledky
  20.11.2009     Zimní pistolářská liga 09-010-VzPi 60-2.kolo-výsledky
  20.11.2009     Valašská liga-VzPu-2.kolo-výsledky
  20.11.2009     O pohár 17.listopadu-výsledky
  20.11.2009     Zimní pistolářská liga 09-010-VzPi 60-1.kolo-oprava výsledků
  20.11.2009     OSL Karviná 09-010-VzPi-1.kolo-výsledky
  20.11.2009     Cena SSK Pomezí-VzPu ml. a VzPu 40-výsledky
  20.11.2009     Memoriál Ludvy Hakla-výsledky
  20.11.2009     Zimní pistolářská liga 09-010-VzPi 40-2.kolo-výsledky
  19.11.2009     OSL Bílina 09-010-VzPu-3.kolo-výsledky
  19.11.2009     Kolínská střelecká liga-1.kolo-výsledky
  19.11.2009     OSL Bílina 09-010-VzPi-3.kolo-výsledky
  19.11.2009     VC Březolup-Zlatá diabolka 2009-výsledky
  19.11.2009     Přezletická liga dorostu-1.kolo-výsledky
  19.11.2009     Liberecká vzduch. liga 09-010-2.kolo-výsledky
  19.11.2009     Liberecká vzduch. liga 09-010-po dvou kolech-výsledky
  19.11.2009     Středočeská zimní liga-malor.benchrest-2.kolo-výsledky
  13.11.2009     KV liga 09-010-VzPi-2.kolo-výsledky
  13.11.2009     Malý pohár MKS ČSS-VzPu,VzPi-1.kolo-výsledky
  13.11.2009     KV liga 09-010-VzPi-1.kolo-výsledky
  13.11.2009     Zimní pistolářská liga 09-010-VzPi 60-1.kolo-výsledky
  13.11.2009     Zimní pistolářská liga 09-010-VzPi 40-1.kolo-výsledky
  10.11.2009     Přebor města Bruntálu-výsledky
  09.11.2009     Cena 17.listopadu-výsledky
  09.11.2009     Duklácká mládežnická liga-2.kolo-výsledky
  09.11.2009     VC Dukly-Memoriál J.Motáka-výsledky
  09.11.2009     Duklácká mládežnická liga po dvou kolech-výsledky
  09.11.2009     VC Setkání v Děčíně-výsledky
  09.11.2009     Podzimní cena mládeže Neplachovice-výsledky
  09.11.2009     Podzimní pražská diabola-výsledky
  09.11.2009     Malá cena Vítkovic-výsledky
  09.11.2009     Valašská liga-VzPu-1.kolo-výsledky
  06.11.2009     Vrchlabsko-Trutnovská liga-1.kolo-výsledky
  06.11.2009     Vítkovická diabolka-1.kolo-výsledky
  02.11.2009     Kopřivnická diabolka 2009-výsledky
  02.11.2009     Liberecká vzduchovková liga-1.kolo-výsledky
  02.11.2009     Putovní pohár SSK Chrast-1.kolo-výsledky
  02.11.2009     OSL Bílina-VzPi-2.kolo-výsledky
  02.11.2009     OSL Bílina-VzPu-2.kolo-výsledky
  30.10.2009     VC TREVOS Semily-předovky-výsledky
  29.10.2009     Vyškovská liga 2009-celkové pořadí
  29.10.2009     Podzimní cena RSCM-výsledky
  26.10.2009     Podzimní cena Loučné-výsledky
  26.10.2009     Duklácká mládežnická liga-1.kolo-výsledky
  26.10.2009     Podzimní předovky v Prachaticích-výsledky
  26.10.2009     Memoriál Z.Světlíka-výsledky
  21.10.2009     HOBES cup-VzPi-výsledky
  20.10.2009     VC České Lípy-SP-výsledky
  19.10.2009     OSL Bílina 09-010-VzPi-1.kolo-výsledky
  19.10.2009     OSL Bílina 09-010-VzPu-1.kolo-výsledky
  19.10.2009     Okresní přebor Mladoboleslavska v benchrestu-výsledky
  19.10.2009     Memoriál J.Matysky a F.Ježka-výsledky
  19.10.2009     KSL Ústeckého kraje-předovky-celkové hodnocení
  19.10.2009     VC Bílinský štuc-předovky-výsledky
  14.10.2009     VC Pelhřimova-60 vleže-výsledky
  14.10.2009     VC Pelhřimova-3x20-výsledky
  14.10.2009     VC Pelhřimova-VP 30+30-výsledky
  14.10.2009     VC Pelhřimova-SP 30+30-výsledky
  14.10.2009     VC Pelhřimova-SP 30+30-Krajský přebor-výsledky
  13.10.2009     Cena kamarádů 2009-výsledky
  12.10.2009     Závěrečná mířená-výsledky
  08.10.2009     Podzimní cena Prachatic-výsledky
  06.10.2009     OSL Teplic 2009-SP-konečné vyhodnocení
  06.10.2009     Pražský střelecký festival-LP-výsledky
  06.10.2009     Podzimní cena Teplic-výsledky
  05.10.2009     StČ zimní liga v malor. benchrestu 2009-010-1.kolo-výsledky
  05.10.2009     Vyškovská liga 2009-StP-2.kolo-výsledky
  05.10.2009     Vyškovská liga 2009-PePiC-2.kolo-výsledky
  05.10.2009     Vyškovská liga 2009-PeRe-2.kolo-výsledky
  05.10.2009     Vyškovská liga 2009-PePuC-2.kolo-výsledky
  05.10.2009     Vyškovská liga 2009-SP-2.kolo-výsledky
  05.10.2009     VC České Lípy-LM,SM 60-výsledky
  05.10.2009     VC SSK Nové Město na Moravě-SP-výsledky
  05.10.2009     VC Lipníka nad Bečvou-výsledky
  05.10.2009     VC Ferdinanda 2009-výsledky
  05.10.2009     Podzimní cena Zábřehu-výsledky
  05.10.2009     Vyškovská liga 2009-StP-1.kolo-výsledky
  02.10.2009     Putovní pohár OÚ Pomezí-výsledky
  02.10.2009     Cena fy AGRONEA a.s. Polička-výsledky
  30.09.2009     VC Hradec Králové-LM,SM 3x40-výsledky
  30.09.2009     Pohár Ústeckého KS-SP,LP-konečné vyhodnocení
  30.09.2009     Mělnický pohár v benchrestu-6.kolo-výsledky
  30.09.2009     Mělnický pohár v benchrestu-Finále-výsledky
  30.09.2009     VC Letova-výsledky
  30.09.2009     Český pohár 2009 v benchrestu-výsledky
  30.09.2009     VC Hradec Králové-LM,SM 60-výsledky
  25.09.2009     Výsledky VC Brno - broky
  25.09.2009     Přebor ČR seniorů a veteránů-výsledky
  25.09.2009     Podzimní střelecký festival a přebor regionu-výsledky
  23.09.2009     Přebor regionu Pardubice-SP-výsledky
  23.09.2009     O štít Vysokého Mýta-výsledky
  23.09.2009     Severočeská malorážková liga po 4 kolech-výsledky
  23.09.2009     Severočeská malorážková liga-4.kolo-výsledky
  23.09.2009     VC Uherský Brod-PODZIM 2009-výsledky
  23.09.2009     Slovanská liga-LP-4.kolo-výsledky
  23.09.2009     Severočeská malor.liga po třech kolech-výsledky
  23.09.2009     Severočeská malor.liga-3.k.-výsledky
  23.09.2009     VC Akvina-výsledky
  23.09.2009     Pohár Svornosti-výsledky
  23.09.2009     KSL Ústeckého KS předovek-5.k.-VC histor.zbraní -výsledky
  23.09.2009     Memoriál J.Langera-výsledky
  23.09.2009     Podzimní malorážka-3x20-výsledky
  23.09.2009     VC Vítkovic-výsledky
  23.09.2009     Podzimní malorážka-60 vleže-výsledky
  23.09.2009     Ostravský pohár-Pu,Pi-4.kolo-výsledky
  08.09.2009     KV liga 2009-LP-vyhodnocení
  08.09.2009     KV liga-LP-6.kolo-výsledky
  08.09.2009     OSL Karviná-kule-5.kolo-výsledky
  08.09.2009     OSL Karviná 2009-kule-konečné pořadí
  08.09.2009     Oblastní přebor Karviná-kule-výsledky
  08.09.2009     OSL Teplice-SP-4.kolo-výsledky
  07.09.2009     Memoriál Jaroslava Kodeše-výsledky
  07.09.2009     Akad.MČR 2009-výsledky
  07.09.2009     Pražský střelecký festival-SP 30+30-výsledky
  07.09.2009     VC Perkusy DELTA-výsledky
  07.09.2009     Pražský střelecký festival-SP 30-výsledky
  04.09.2009     VC Kolína-výsledky
  03.09.2009     Ostravský pohár Pu,Pi-výsledky po 3 kolech
  03.09.2009     Ostravský pohár Pu,Pi--2.kolo-výsledky
  03.09.2009     Boleslavský pohár-5.kolo-Finále-výsledky
  03.09.2009     Vrchlabská libovolka II-výsledky
  03.09.2009     Boleslavský pohár-konečné výsledky
  03.09.2009     VC Poruby-výsledky
  03.09.2009     Ostravský pohár Pu,Pi-1.kolo-výsledky
  03.09.2009     Ostravský pohár Pu,Pi--3.kolo-výsledky
  03.09.2009     VC Střelec roku 2009-oprava výsledků
  31.08.2009     KV liga -SP-9.kolo-výsledky
  31.08.2009     KV liga -SP-celkové výsledky
  31.08.2009     Slovanská liga-LP-3.kolo-výsledky
  31.08.2009     Poslední prázdninový výstřel a Memoriál K.Aubuse-výsledky
  31.08.2009     Hanácké pohár-celkové pořadí
  31.08.2009     Hanácké pohár-LM,SM 60-3.k.-výsledky
  31.08.2009     VC Manušic-výsledky
  31.08.2009     Letní libovolka-výsledky
  31.08.2009     Českolipské pistole II-výsledky
  31.08.2009     Memoriál K.Urbana-výsledky
  31.08.2009     Hanácké pohár-LM,SM 3x20-3.k.-výsledky
  20.08.2009     Opavský ležák a standard-výsledky
  20.08.2009     Memoriál Františka Kozáka-výsledky
  19.08.2009     VC PP Domažlice-výsledky
  18.08.2009     Juniorská VC Písku-SM 60-výsledky
  18.08.2009     Juniorská VC Písku-SM 3x20-výsledky
  18.08.2009     VC Radegasta-RP,StP-celkové výsledky
  18.08.2009     Juniorská VC Písku-SP-výsledky
  18.08.2009     Seniorská VC Písku-SP-výsledky
  18.08.2009     VC Auto Dopita-výsledky
  18.08.2009     VC AČR brokových disciplín-výsledky
  18.08.2009     Mělnický pohár v Benchrestu-5.kolo-výsledky
  18.08.2009     Seniorská VC Písku-StP-výsledky
  18.08.2009     VC Radegasta-RP,StP-3.kolo-výsledky
  18.08.2009     VC Krhanic-výsledky
  18.08.2009     VC SSK N.Město na Moravě-výsledky
  18.08.2009     VC Radegasta-LP-výsledky
  18.08.2009     KV liga-SP-8.k.-výsledky
  18.08.2009     Cena Krkonoš-výsledky
  07.08.2009     Labský pohár v Benchrestu-5.kolo-výsledky
  07.08.2009     Březolupská sportka-výsledky
  07.08.2009     VC Studnice-výsledky
  07.08.2009     Plzeňský pohár-broky-výsledky
  07.08.2009     Přebor Plzeňského KS ČSS-LP-výsledky
  28.07.2009     Memoriál Miloše Slaniny-výsledky
  28.07.2009     Slovanská liga-LP-2.kolo-výsledky
  28.07.2009     Mělnický pohár v benchrestu-4.kolo-výsledky
  28.07.2009     Košutecká flinta 2-výsledky
  28.07.2009     Českolipské pistole I-výsledky
  28.07.2009     Lounská libovolka-výsledky
  28.07.2009     Mělnický pohár v benchrestu-po 4.kole-výsledky
  28.07.2009     Letní sportka-výsledky
  28.07.2009     KV liga-LP 60-5.kolo-výsledky
  28.07.2009     Prázdninová cena Horního Benešova-výsledky
  28.07.2009     Pouťový závod v Pňovanech-výsledky
  28.07.2009     VC Zábřehu-výsledky
  28.07.2009     Štíty Sezemic-výsledky
  28.07.2009     VC Lipníka n.Bečvou "O pohár starosty"-výsledky
  28.07.2009     VC Buchlovic-výsledky
  13.07.2009     Přebor okresu Žďár nad Sázavou-výsledky
  13.07.2009     VC SSK Praha 2-VP-výsledky
  10.07.2009     VC Uherského Ostrohu-družstva-výsledky-oprava
  09.07.2009     Severočeská malorážková liga-2.kolo-výsledky
  09.07.2009     Severočeská malorážková liga-výsledky po 2 kolech
  07.07.2009     Cena předsedy SSK Pomezí-výsledky
  07.07.2009     VC Rychtáře-výsledky
  07.07.2009     VC Uherského Ostrohu-jednotlivci-výsledky
  07.07.2009     VC Uherského Ostrohu-družstva-výsledky
  07.07.2009     Labský pohár-4.kolo-Benchrest-výsledky
  07.07.2009     Benchrest-Oblastní letní liga-výsledky celkově
  01.07.2009     Bocmanův memoriál-výsledky
  01.07.2009     Přebor Pardubického a Královéhradeckého KS-výsledky
  30.06.2009     Malá cena Horního Benešova-výsledky
  30.06.2009     VC Sedlice-výsledky
  30.06.2009     Přebor Ústeckého KS-předovky-výsledky
  29.06.2009     Vyškovská liga-KP,OP-2.kolo LP-výsledky
  29.06.2009     Vyškovská liga-KP,OP-2.kolo VP-výsledky
  29.06.2009     Brněnský střelecký festival-výsledky
  29.06.2009     VC SSK N.Město na Moravě-LM,SM 3x20-výsledky
  29.06.2009     Vyškovská liga-KP,OP-2.kolo VStP-výsledky
  29.06.2009     Prázdninová cena mládeže-výsledky
  29.06.2009     VC SSK N.Město na Moravě-LM,SM 60-výsledky
  29.06.2009     Cena SSK Pomezí-výsledky
  25.06.2009     VC Magnum-LP-výsledky
  24.06.2009     Hradecké velkorážky-výsledky
  23.06.2009     VC SSK Horní Slavkov-výsledky
  23.06.2009     KV liga-SP-6.kolo-výsledky
  22.06.2009     Malá letní sportka-výsledky
  22.06.2009     Cena SSK Žďár n.Sázavou-výsledky
  22.06.2009     Pohár velitele posádky Lipník n.Bečvou-výsledky
  22.06.2009     OSL Karviná-průběžně po 4.kole-výsledky
  22.06.2009     OSL Karviná-4.kolo-výsledky
  22.06.2009     OSL Karviná-3.k. celé-výsledky
  22.06.2009     Velká letní sportka-výsledky
  22.06.2009     Letní cena České Lípy-výsledky
  20.06.2009     Lobezská standartka-2.kolo-výsledky
  17.06.2009     Severočeská malorážková liga-1.kolo-výsledky
  16.06.2009     Boletické pistole-VP,SP-výsledky
  16.06.2009     Boletické pistole-StP,RP-výsledky
  15.06.2009     Cena Kuřimi-LP 60-výsledky
  15.06.2009     Vítkovická sportka-3.k.-výsledky
  15.06.2009     VC Kuřimi-VzPi-výsledky
  15.06.2009     Vrchlabská libovolka I-výsledky
  15.06.2009     VC SSK Nové Město na Moravě-výsledky
  15.06.2009     Sezemický perkusák-výsledky
  15.06.2009     VC Kuřimi-SP 30+30-výsledky
  10.06.2009     Jarní cena Klatov-výsledky
  09.06.2009     VC Style Line-výsledky
  09.06.2009     Letní cena Olomouce-výsledky
  09.06.2009     KV liga-4.kolo-LP 60-výsledky-oprava
  08.06.2009     VC Magnum-60-výsledky
  08.06.2009     VC Magnum-3x20-výsledky
  08.06.2009     Hanácké pohár-2.kolo-LM,SM 3x20-výsledky
  08.06.2009     Hanácké pohár-2.kolo-LM,SM 60-výsledky
  08.06.2009     Prachatické předovky-výsledky
  08.06.2009     VC Chaloupek-SP 30+30-výsledky
  08.06.2009     Aprílová libovolka-výsledky-oprava
  08.06.2009     OSL Teplice-3.kolo-SP-výsledky
  08.06.2009     VC P Hr.Králové-MC do 50 m-výsledky
  04.06.2009     Plzeňský revolver-výsledky
  04.06.2009     Setkání veteránů-výsledky
  03.06.2009     Jarní střelecký festival-výsledky
  03.06.2009     Pohár Hradce Králové-výsledky
  01.06.2009     Lounská sportka-výsledky
  01.06.2009     Lašská libovolka-výsledky
  01.06.2009     Pohár Olomouckého KS ČSS-pušky-výsledky
  01.06.2009     Pohár J.Krofty-výsledky
  01.06.2009     Šumperská liga mládeže-3.kolo-výsledky
  01.06.2009     VC Delta-pušky-výsledky
  01.06.2009     VC města Šumperka-Pu-výsledky
  01.06.2009     Memoriál J.Štecha-Pi-výsledky
  01.06.2009     VC Radegasta-2.kolo-výsledky
  26.05.2009     OSL Karviná-kule-po 3.kole-výsledky
  26.05.2009     OSL Karviná-kule-3.kolo-výsledky
  25.05.2009     Vyškovská liga-SP-1.kolo-výsledky
  25.05.2009     VC SSK Praha 2-SP 5+30-výsledky
  25.05.2009     Vyškovská liga-VStP 15+15-1.kolo-výsledky
  25.05.2009     VC SSK Praha 2-SP 30+30-výsledky
  25.05.2009     Vyškovská liga-LP 60-1.kolo-výsledky
  25.05.2009     Košutecká flinta1-výsledky
  25.05.2009     Slovanská liga-LP-1.kolo-výsledky
  25.05.2009     Vyškovská liga-PePiC-1.kolo-výsledky
  25.05.2009     Vyškovská liga-PeRe-1.kolo-výsledky
  25.05.2009     Vyškovská liga-VP 15+15-1.kolo-výsledky
  25.05.2009     Vyškovská liga-PePuC-1.kolo-výsledky
  21.05.2009     Cena Osvobození-H.Branná-výsledky
  20.05.2009     Hejdův memoriál-výsledky
  20.05.2009     VT TOS-Lipník n.Bečvou-výsledky
  20.05.2009     Havel Cup-2.k.-SP 5+30-výsledky
  19.05.2009     Pohár Ostroje Opava-výsledky
  19.05.2009     Jarní perkusky-výsledky
  19.05.2009     Májová cena H.Benešova-výsledky
  19.05.2009     Hornobenešovská standartka-výsledky
  18.05.2009     OSL Karviná-kule-2.k.-výsledky
  18.05.2009     VC Klatov-výsledky
  18.05.2009     Memoriál M.Hamerleho-výsledky
  18.05.2009     Lobezská StP-1.k.-výsledky
  18.05.2009     Štít města Třešť-výsledky
  18.05.2009     OSL Teplice-SP-2.k.-výsledky
  18.05.2009     Přebor Královéhradeckého a Pardubického KS-LM 60-výsledky
  18.05.2009     Hradecká standartka+KP Hr.Kr. a Pardub. KS-výsledky
  18.05.2009     Hradecká libovolka+KP Hr.Kr. a Pardub. KS-výsledky
  18.05.2009     Přebor Královéhradeckého a Pardubického KS-LM 3x20-výsledky
  18.05.2009     Přebor Královéhradeckého a Pardubického KS-SM 60-výsledky
  18.05.2009     Letní cena SSK Pomezí-výsledky
  18.05.2009     Májová cena Svitavy-výsledky
  18.05.2009     VC Osvobození-Lenešice-výsledky
  18.05.2009     Přebor Jihočeského KS-výsledky
  18.05.2009     Memoriál Dr.Pavla Rydla-SM 60-výsledky
  18.05.2009     Memoriál střelců a KSL Ústeckého KS-předovky-výsledky
  18.05.2009     Memoriál Dr.Pavla Rydla-LM 3x20-výsledky
  18.05.2009     Hradecká odstřelovačka-Pu-výsledky
  18.05.2009     Hradecká odstřelovačka-OM-výsledky
  18.05.2009     Memoriál Dr.Pavla Rydla-LM 60-výsledky
  12.05.2009     VC Osvobození Boletic-výsledky
  12.05.2009     Jarní cena Manušic-výsledky
  12.05.2009     VC Chotěboře-výsledky
  11.05.2009     Memoriál M.Bednaříka-výsledky
  11.05.2009     Memoriál genmjr.J.Rypla-výsledky
  11.05.2009     Vítkovická sportka II-výsledky
  11.05.2009     Cena Osvobození-předovky-výsledky
  06.05.2009     Jarní cena Olomouce-výsledky
  05.05.2009     Májová cena Teplic+Přebor Ústeckého KS-výsledky
  05.05.2009     Sezemická třicítka-výsledky
  05.05.2009     Pohár Osvobození-výsledky
  05.05.2009     KV liga-LP-2.kolo-výsledky
  04.05.2009     VC SSK Škoda Vrchlabí-výsledky
  04.05.2009     VC SPORCK-předovky-výsledky
  04.05.2009     Hanácké pohár-3x20-1.kolo-výsledky
  04.05.2009     Hanácké pohár-60-1.kolo-výsledky
  04.05.2009     Memoriál plk.J.Pavliče-výsledky
  04.05.2009     Cena Prachatic-výsledky
  30.04.2009     Jarní mířená-výsledky
  29.04.2009     OSL Karviná-1.kolo-kule-výsledky
  28.04.2009     KV liga-2.kolo-SP 30+30-výsledky
  28.04.2009     Hodonínské předovky-výsledky
  28.04.2009     Mladoboleslavský pohár v Benchrestu-1.kolo-výsledky
  28.04.2009     Velká jarní sportka-výsledky
  28.04.2009     Malá jarní sportka-výsledky
  27.04.2009     Jarní cena odstřelovačů-výsledky
  27.04.2009     KSL Zlínského KS-5.kolo-Finále-výsledky
  23.04.2009     Jarní cena Chaloupek-60-výsledky
  23.04.2009     Velikonoční pomlázka-výsledky
  23.04.2009     Jarní cena Chaloupek-3x20-výsledky
  22.04.2009     Memoriál Josefa Březiny-výsledky
  22.04.2009     Jarní cena Opavy-výsledky
  21.04.2009     VC Uherský Brod JARO 2009-výsledky
  21.04.2009     KSL Ústeckého KS-předovky-11.4.09-výsledky
  21.04.2009     Memoriál Pepika Voldána-17.r.-výsledky
  21.04.2009     OSL Teplice-SP-výsledky
  20.04.2009     Jarní soutěž Dukly-pistole-výsledky
  20.04.2009     VC Batelova-výsledky
  20.04.2009     Vítkovická sportka-výsledky
  20.04.2009     Jarní soutěž Dukly-pušky-výsledky
  20.04.2009     Aprílová libovolka-výsledky
  14.04.2009     Velikonoční vejce-výsledky
  14.04.2009     VC Radegasta-1.kolo-výsledky
  14.04.2009     Vrchlabská sportka-výsledky
  14.04.2009     Jarní cena Uherského Ostrohu-výsledky
  08.04.2009     Hornobranská 60-výsledky
  06.04.2009     OSL Bílina-VzPu-12.kolo-finále-výsledky
  06.04.2009     OSL Bílina-VzPi-12.kolo-finále-výsledky
  06.04.2009     Memoriál Jana Hluchého-VzPu-výsledky
  06.04.2009     Memoriál Jana Hluchého-VzPi 60-výsledky
  06.04.2009     Memoriál Jana Hluchého-VzPi 40-výsledky
  06.04.2009     Benešovské předovky-výsledky
  06.04.2009     Kujebácká pomlázka-výsledky
  01.04.2009     Jarní cena SSK Horní Branná-výsledky
  30.03.2009     Aprílová cena České Lípy-výsledky
  30.03.2009     VC SSK 50 mládeže-výsledky
  27.03.2009     VC SSK Plzeň-Slovany-výsledky
  26.03.2009     VC Benchrestu 21.3.2009-výsledky
  26.03.2009     Memoriál A.Greplové-výsledky
  26.03.2009     Zimní oblastní střel. liga-Finále-výsledky
  26.03.2009