Naši nejlepší

ČESKÝ STŘELECKÝ SVAZ, z.s.

Rekordy České republiky 2005

Zdroj: Vlasta Kubalíková
Datum: 05.02.2006
e-mail: kubalikova@shooting.cz
Rekordy České Republiky
Autor: ČSS

Přehled platných rekordů České republiky ve sportovní střelbě k 31.12.2005

Tento přehled byl zpracován podle dostupných výsledkových listin MČR, Českého poháru, MS, ME, SP 2005 a protokolů o rekordech, zaslaných pořadateli a vedoucími reprezentačních výprav na sekretariát Českého střeleckého svazu.

Rekordy v tomto přehledu neuvedené, nebyly dosud ustaveny nebo nebyly dodány podklady k jejich ustavení.
Přehled bude sestavován výlučně podle zaslaných návrhů na uznání rekordů a doplňován a tabulka každé disciplíny se změnami bude vydána vždy před konáním MČR.
Zpracovala: Vlasta Kubalíková.


Formát tabulek:
Kateg.DržitelRekordDatum, soutěž a místo


1) Velkorážní terčovnice - 60 ran vleže na 300 m
MKůrka Petr 6059931.07.94 MS Miláno
MJeřábek Tomáš 7359930.07.99 ME Francie
M-drSSK Rapid Plzeň1.79014.09.03 MČR Plzeň
Jeřábek Tomáš 73
Bakeš Milan 63
Opelka Luboš 69

2) Velkorážní terčovnice - 3 x 40 ran (L,S,K) na 300 m
MJeřábek Tomáš 73117813.07.02 MS Lahti, Finsko
 Mach Milan 72117817.06.03 EP 300 m Thun, Švýcarsko
M-drDRUŽSTVO ČR351217.06.03 EP 300 m Thun, Švýcarsko
Opelka Luboš 69
Jeřábek Tomáš 73
Mach Milan 72

3) Standardní velkorážní puška - 3 x 20 ran (L,S,K) na 300 m
MOpelka Luboš 6958722.09.01 F EP Švýcarsko
 Opelka Luboš 6958728.09.04 MČR Plzeň
M-drDRUŽSTVO ČR173815.07.02 MS Lahti, Finsko
Bakeš Milan 63
Opelka Luboš 69
Mach Milan 72

4a) Libovolná malorážka - 60 ran vleže na 50 m - základní závod
MNovák Radim 7360002.09.95 ČP- 5.kolo Brno
M-drSSK P RAPID Plzeň"A"178802.09.00 MČR Plzeň
Jeřábek Tomáš 73
Novák Radim 73
Opelka Luboš 69
JŠťastný Michal 8159707.07.01 ČP- 3.kolo Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR177327.06.03 OH naděje Plzeň
Haloda Vladimír 85
Novotný Milan 85
Šuráb Jakub 84

4b) Libovolná malorážka 60 ran vleže na 50 m - základní závod + finále
MBečvář Václav 57704,631.08.97 ČP- 4.kolo Plzeň
JŠťastný Michal 81699,407.07.01 ČP- 3.kolo Plzeň
 Šmol Petr 86699,409.09.05 MČR Plzeň

5a) Libovolná malorážka 3 x 40 ran (L,S,K) na 50 m - základní závod
MKůrka Petr 60117914.06.97 ČP- 3.kolo Plzeň
M-drSSK Rapid Plzeň351316.09.01 MČR Brno
Bakeš Milan 63
Novák Radim 73
Jeřábek Tomáš 73
JJeřábek Tomáš 73116420.06.93 VC SSK Rapid Plzeň
J-drSSKP RAPID PLZEŇ344012.09.93 MČR Plzeň
Jeřábek Tomáš 73
Novák Radim 73
Roman Miroslav 73

5b) Libovolná malorážka 3x40 ran (L,S,K) na 50 m - základ.závod + finále
MKůrka Petr 601278,814.06.97 ČP- 3.kolo Plzeň
JJeřábek Tomáš 731264,720.06.93 VC SSK Rapid Plzeň

6) Sportovní malorážka 60 ran vleže na 50 m
ŽKůrková Kateřina 8359926.04.03 ČP-1.kolo Plzeň
Ž-drDRUŽSTVO ČR "A"177202.05.98 VC Osvobození Plzeň
Šimková Tamara 78
Ringelhánová Lenka 67
Vasilevová Jana 74
JkyOnderková Jana 8059602.07.00 OH naděje Plzeň
Jky-drDRUŽSTVO ČR177517.08.96 OH naděje Plzeň
Driemerová Zuzana 79
Majerová Markéta 78
Šimková Tamara 78
Jky-drDRUŽSTVO ČR "A"177502.07.00 OH naděje Plzeň
Onderková Jana 80
Beranová Kateřina 82
Valová Lucie 81
DciŠeliga Filip 8959530.08.03 ČPTM– 3.kolo Plzeň
Dci-drDružstvo regionu JM176018.09.98 MČR Plzeň
Prášil Vojtěch 81
Pláněk Pavel 81
Železný Miloslav 81
DkyBeranová Kateřina 8259420.05.00 ČP- 2.kolo Plzeň
 Beranová Kateřina 8259402.07.00 OH naděje Plzeň
 Tvarohová Jana 8859425.09.04 MČR Plzeň
Dky-drStředočeské KS ČSS175125.09.04 MČR Plzeň
Tvarohová Jana 88
Lachmanová Veronika 86
Ouředníková Anna 88

7a) Sportovní malorážka 3 x 20 ran (L,S,K) na 50 m - základní závod
ŽValová Lucie 8158705.05.02 VC Osvobození Plzeň
Ž-drDRUŽSTVO ČR174805.06.04 SP Mnichov
Kůrková Kateřina 83
Valová Lucie 81
Habartová Pavla 82
JkyKůrková Kateřina 8358401.07.01 OH naděje Plzeň
 Valová Lucie 8158402.09.01 ČP- 4.kolo Plzeň
 Sýkorová Adéla 8758411.09.05 MČR Plzeň
Jky-drPlzeňské KS173211.09.05 MČR Plzeň
Sýkorová Adéla 87
Tvarohová Jana 88
Vondrášková Michaela 87
DciJaneček Aleš 9057928.08.05 ČPTM– 4.kolo Plzeň
Dci-drSSK Šumperk - Temenice168505.10.02 FČSL Brno
Zelinka Ladislav 84
Zelinková Jana 85
Haloda Vladimír 85
DkyKůrková Kateřina 8358401.07.01 OH naděje Plzeň
Dky-drDružstvo regionu SM I167719.09.98 MČR Plzeň
Valová Lucie 81
Janečková Helena 82
Onderková Jana 80

7b) Sportovní malorážka 3x20 ran (L,S,K) na 50 m - základ.závod + finále
ŽValová Lucie 81685,605.05.02 VC Osvobození Plzeň
JkyKůrková Kateřina 83682,401.07.01 OH naděje Plzeň

8) Malorážka s puškohledem - mizivé cíle do 50 m (M-MC-Pu)
MMaidl Antonín 4445209.09.00 MČR Hr.Králové
 Chlapek Robert 7945217.09.05 MČR Hr.Králové
M-dvojiceSSKP Holešov 288308.09.01 MČR Hr.Králové
Zíta Josef 74
Němec Stanislav 53
ŽVlková Ivana 6544420.09.97 MČR Hr.Králové
DciBejr Tomáš 7942714.09.96 MČR Hr.-Králové

9) Malorážka s otevřenými mířidly - mizivé cíle do 50 m (M-MC-OM)
MMaidl Antonín 4444910.09.00 MČR Hr.Králové
M-dvojiceDružstvo Královéhradeckého KS ČSS86912.09.04 MČR Hr.Králové
Frýda Jaroslav 45
Kalinová Blanka 49
ŽKalinová Blanka 4942818.09.05 MČR Hr.Králové
DciBartoš Jan 8744208.09.02 MČR Hr.Králové

10a) Velkorážní puška na mizivé cíle do 300 m (VPu-MC) - standardní
MŠpalek Otakar 4944825.08.01 MČR Děčín-Maxičky
M-dvojiceSSKP Hr.Králové 189425.08.01 MČR Děčín-Maxičky
Mašek Jiří 44
Špalek Otakar 49
ŽKalinová Blanka 4942423.08.98 MČR Holešov

10b) Velkorážní puška na mizivé cíle do 300 m (VPu-MC) - libovolná
MHolba Jiří ing. 5245026.-27.08.00 MČR Holešov
 Macík Miloslav 5145024.08.02 MČR Holešov
M-dr (dvojice)SSK P Holešov87225.08.01 MČR Děčín-Maxičky
Macík Miloslav 51
Pumprla Jiří 64
11a) Vzduchová puška 60 ran stoje na 10 m - základní závod
MOpelka Luboš 6959924.01.97 MZ Mnichov
M-drDRUŽSTVO ČR „A“178105.05.01 VC Osvobození Plzeň
Bakeš Milan 63
Kalný Michal 77
Opelka Luboš 69
JMalinký Ondřej 8459508.07.01 ČP-3.kolo Plzeň
JMalinký Ondřej 8459527.11.04 VC Kooperativa Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR 175529.06.03 OH naděje Plzeň
Malinký Ondřej 84
Novotný Milan 85
Haman Václav 86

11b) Vzduchová puška 60 ran stoje na 10 m - základní závod + finále
MMach Milan 72701,916.12.00 MZ GP Brno
JRozsypal Ondřej 82698,028.04.02 ČP-I.kolo Brno

12a) Vzduchová puška 40 ran stoje na 10 m - základní závod
ŽKůrková Kateřina 8340029.06.01 MZ OH nadějí Plzeň
 Šimková Tamara 7840026.01.02 MZ Mnichov
 Kůrková Kateřina 8340014.01.05 GP Plzeň
Ž-drDRUŽSTVO ČR119026.03.04 ME vzd. Györ,Maďarsko
Habartová Pavla 82
Kůrková Kateřina 83
Sýkorová Adéla 87
JkyKůrková Kateřina 8340029.06.01 MZ OH nadějí Plzeň
Jky-drDRUŽSTVO ČR118421.03.02 ME Tesaloniky,Řecko
Kůrková Kateřina 83
Habartová Pavla 82
Beranová Kateřina 82
St.dciKasper Tomáš 8739214.03.04 MČR vzd. Plzeň
St.dci-drSSK P Ostrava116523.03.02 FČSL vzd. Brno
Gavenda Tomáš 85
Hořínek Jan 84
Zúbek Tomáš 84
St.dkyKůrková Kateřina 8340029.06.01 MZ OH nadějí Plzeň
St.dky-drDRUŽSTVO ČR113913.11.99 MZ Nitra
Janečková Helena 82
Kůrková Kateřina 83
Kozová Marcela 83
ml.dciMalinký Ondřej 8439110.04.99 MČR mládeže Brno
 Kasper Tomáš 8739116.03.03 MČR vzd. Plzeň
ml.dci-DrMoravsko-slezské KS ČSS115816.03.03 MČR vzd. Plzeň
Hromada Jiří 88
Kasper Tomáš 87
Tenčík Tomáš 87
ml.dkySýkorová Adéla 8739728.03.03 MZ Mnichov,SRN
 Kaštánková Petra 8939720.03.05 FČSL vzd. Brno
ml.dky-DrMoravsko-slezské KS ČSS114616.03.03 MČR vzd. Plzeň
 Fučíková Kateřina 87
 Krečmerová Gabriela 88
 Olšovcová Zuzana 87

12b) Vzduchová puška 40 ran stoje na 10 m - základní závod + finále
ŽKůrková Kateřina 83504,914.01.05 GP Plzeň
JkyKůrková Kateřina 83503,706.09.03 ČP- 4. Plzeň

13a) Libovolná pistole 60 ran na 50 m - základní závod
MTenk Martin 7257926.05.95 ČP- 2.kolo Plzeň
M-drRAPID PLZEŇ168520.09.96 MČR Plzeň
Jirkal Stanislav 55
Pletánek Jiří 74
Fiala Vlastislav 53
JDědič Lubor 7455710.09.93 MČR Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR161527.06.03 OH naděje Plzeň
Dušenka Daniel 85
Papírník Josef 86
Sládek Petr 83
DciPapírník Josef 8655404.05.02 VC Osvobození Plzeň
Dci-drJihomoravské KS ČSS153624.09.04 MČR Plzeň
Pečeňa Jan 87
Pejchal Jakub 86
 Procházka Aleš 87
13b) Libovolná pistole 60 ran na 50 m - základní závod + finále
MTenk Martin 72668,525.06.00 ČP-3.kolo Brno
JBardisal Zdeněk 74645,024.04.94 ČP-3.kolo Brno

14a) Rychlopalná pistole 2 x 30 ran na 25 m - základní závod (platnost od 1.1.2005)
MStrnad Martin 7458701.08.05 SP Miláno
M-drDRUŽSTVO ČR 170505.05.05 VC Osvobození Plzeň
Fiala Josef 80
Podhráský Martin 83
Strnad Martin 74
JStarý Robert 8555906.05.05 MZ IWK Suhl
J-dr



DciTěhan Tomáš 8955521.05.05 ČP-1.kolo Brno
Dci-dr

14b) Rychlopalná pistole 2 x 30 ran na 25 m - základní závod + finále (platnost od 1.1.2005)
MStrnad Martin 74783,201.08.05 SP Miláno
JStarý Robert 85751,406.05.05 MZ IWK Suhl

15) Standardní pistole 3 x 20 ran na 25 m
MŠafránek Pavel 6558301.09.01 ČP- 4.kolo Plzeň
M-drDRUŽSTVO ČR "A"171901.05.96 VC Osvobození Plzeň
Šafránek Pavel 65
Jirkal Stanislav 55
Jasanský Pavel 68
SSK Rapid Plzeň171919.09.98 MČR Plzeň
Skupa Jindřich 62
Jirkal Stanislav 55
Pletánek Jiří 74
JDědič Lubor 7457220.08.94 ČP-4.kolo Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR162127.07.94 MS Miláno
Boháček Jiří 74
Dědič Lubor 74
Pletánek Jiří 74

16) Velkorážní pistole 30 + 30 ran na 25 m
MŠafránek Pavel 6559216.06.02 MZ Thun,Švýcarsko
M-drDUKLA Plzeň175613.09.03 MČR Plzeň
Bardisal Zdeněk 74
Šafránek Pavel 65
Fiala Josef 80

17a) Sportovní pistole 30 + 30 ran na 25 m - základní závod
MŠafránek Pavel 6559115.09.02 MČR Brno
M-drSSK DUKLA Plzeň174511.09.05 MČR Plzeň
 Bardisal Zdeněk 74
 Fiala Josef 80
 Šafránek Pavel 65
JPletánek Jiří 7458712.09.93 MČR Plzeň
J-drDUKLA PLZEŇ173812.09.93 MČR Plzeň
Dědič Lubor 74
Gregor Stanislav 73
Pletánek Jiří 74
ŽJirkalová Regina 6658821.05.94 ČP-2.kolo Plzeň
 Hyková Petra 7958814.05.03 MZ Lipsko,SRN
 Hyková Lenka 8558818.08.04 OH Atheny
Ž-drSSK Rapid Plzeň "A"172418.09.98 MČR Plzeň
Jirkalová Regina 66
Hyková Petra 79
Kubíková Vendula 71
JkyHyková Lenka 8558818.08.04 OH Atheny
Jky-drDružstvo ČR "A"170401.07.00 OH naděje Plzeň
Hyková Lenka 85
Piecuchová Veronika 82
Říhová Lucie 80
DciPejchal Jakub 8656926.09.04 MČR Plzeň
Dci-drMoravskoslezské KS ČSS „A“165526.09.04 MČR Plzeň
 Cihlář Radek 88
 Gierczak Daniel 89
 Sklenář Jan 87
DkyHyková Lenka 8558519.05.02 ČP-2.kolo Brno
Dky-drDružstvo ČR168506.05.05 MZ IWK Suhl
 Musilová Michaela 89
 Pitrová Gabirela 89
 Brabcová Jana 89

17b) Sportovní pistole 30 + 30 ran na 25 m - základní závod + finále (od 1.1.2005 vydána nová PSS ISSF pro finálový závod)
ŽHyková Petra 79782,009.09.05 MČR Plzeň
JkyPitrová Gabriela 89753,721.05.05 ČP-1.kolo Brno

18a) Vzduchová pistole 60 ran na 10 m - základní závod
MTenk Martin 7258916.12.00 MZ GP Brno
MTenk Martin 7258917.12.00 MZ GP Brno
M-drDružstvo ČR174002.05.02 MZ VC Osvobození Plzeň
Wohlmuth Josef 60
Dědič Lubor 74
Tenk Martin 72
JProcházka Josef 8558420.03.04 Finále ČSL družstev
J-drRAPID + DUKLA PLZEŇ170827.03.93 MČR Jičín
Dědič Lubor 74
Gregor Stanislav 73
Pletánek Jiří 74

18b) Vzduchová pistole 60 ran na 10 m - základní závod + finále
MTenk Martin 72689,716.12.00 MZ GP Brno
JProcházka Josef 85684,901.05.04 ČP-1.kolo Brno

19a) Vzduchová pistole 40 ran na 10 m - základní závod
ŽHyková Lenka 8539005.12.04 GP Praha v Plzni
Ž-drDružstvo ČR113604.05.2000 MZ VC Osvob. Plzeň
Piecuchová Veronika 82
Hyková Lenka 85
Hyková Petra 79
JkyHyková Lenka 8539005.12.04 GP Praha v Plzni
Jky-drDružstvo ČR112515.05.98 MZ OH Naděje Plzeň
Piecuchová Veronika 82
Hyková Petra 79
Šrámková Helena 78
St.dciDušek Daniel 8638604.08.01 ČPM – 3.kolo Krnov
St.dci-drMoravsko-slezské KS109213.03.05 MČR vzd. Brno
Gebauer Jan 87
Pánek Vladimír 87
Dadík Michal 87
St.dkyPiecuchová Veronika 8238505.06.98 ČP-1.kolo Brno
Piecuchová Veronika 8238507.05.99 VC Osvobození Plzeň
Pekárková Tereza 8338513.01.01 GP Plzeň 2001
St.dky-dr SSK Rapid Plzeň 100215.03.03 MČR vzd. Plzeň
Oulíková Kateřina 89
Pitrová Gabriela 89
Šakičová Ludmila 90
ml.dciMalúšek David 8937913.03.04 MČR vzd. Plzeň
Dr-ml.dciSSK ASTRA Bruntál108508.04.00 MČR mládeže Plzeň
Běhal Jiří 84
Diener Adam 85
Dušek Daniel 84
ml.dkyNedbaylo Kateřina 8338110.04.99 MČR ml. Brno
Nedbaylo Kateřina 8338118.04.99 ČP-1.kolo Brno
Dr-ml.dkySSK Rapid Plzeň100215.03.03 MČR vzd. Plzeň
 Oulíková Kateřina 89
 Pitrová Gabriela 89
 Šakičová Ludmila 90

19b) Vzduchová pistole 40 ran na 10 m - základní závod + finále
ŽHyková Lenka 85490,605.05.05 VC Osvobození Plzeň
JkyHyková Lenka 85490,605.05.05 VC Osvobození Plzeň

20) Sportovní vzduchová pistole 30+30 na 10 m - SpVzPi
MJanoušek Ladislav 5555725.03.00 FČSL vzd. Brno
M-drSSK DUEL Praha165725.03.00 FČSL vzd. Brno
Janoušek Ladislav 55
Sládek Petr 83
Jech Jaromír 57
JSládek Petr 8355025.03.00 FČSL vzd. Brno
DciSládek Petr 8355025.03.00 FČSL vzd. Brno
D-drSSK DUEL Praha160025.03.00 FČSL vzd. Brno
Podhráský Martin 83
Petlan Václav 83
Bartošek Jan 84

20a) Standardní vzduchová pistole 40 na 10 m - StVzPi
MPodhráský Martin 8337520.03.05 MČR Brno
M-drPlzeňské KS109320.03.05 MČR Brno
Strnad Martin 74
Podhráský Martin 83
Bittner Ivo 84
JBittner Ivo 8436221.03.04 MČR Brno
J-drSSK Opava103221.03.04 MČR Brno
 Bittner Ivo 84
 Gebauer Jan 87
 Sklenář Jan 87
DciTěhan Tomáš 8936121.03.04 MČR Brno
D-dr

20b) Rychlopalná vzduchová pistole 2x30 na 10 m - RVzPi
MStrnad Martin 7459221.03.04 MČR Brno
M-drSSK Rapid Plzeň175621.03.04 MČR Brno
Strnad Martin 74
Podhráský Martin 83
Eret Pavel 80
JBittner Ivo 8458320.03.04 FČSL Brno
J-drSSK Opava165720.03.04 FČSL Brno
 Bittner Ivo 84
 Gebauer Jan 87
 Sklenář Jan 87
DciTěhan Tomáš 8957721.03.04 MČR Brno
D-dr

21) Běžící terč 30 + 30 ran - malorážka na 50 m
MJanuš Miroslav 7259807.05.00 MZ VC Osvob. Plzeň
M-drDružstvo ČR "A"177807.05.00 MZ VC Osvob. Plzeň
Januš Miroslav 72
Račanský Luboš 64
Lízal Miroslav 75
JCaknakis Tomáš 8659614.09.02 MČR Brno
 Caknakis Tomáš 8659608.05.05 VC Osvobození Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR „A“173805.05.02 VC Osvobození Plzeň
Caknakis Tomáš 86
Jonáš Bedřich 85
Bolík Michal 85
DciJonáš Bedřich 8558605.05.02 VC Osvobození Plzeň
Dci-dr DRUŽSTVO ČR „A“ 173805.05.02 VC Osvobození Plzeň
Caknakis Tomáš 86
 Jonáš Bedřich 85
 Bolík Michal 85
22) Běžící terč 20 + 20 ran MIX - malorážka na 50 m
MRačanský Luboš 6439804.08.94 MS Miláno
MJanuš Miroslav 7239816.09.01 MČR Brno
M-drDRUŽSTVO ČR118104.08.94 MS Miláno
Januš Miroslav 72
Kermiet Ján 63
Račanský Luboš 64
JCaknakis Tomáš 8639426.09.04 MČR Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR 117001.07.01 MZ OH nadějí Plzeň
Caknakis Tomáš
Jonáš Bedřich
Velíšek Vít 81
DciCaknakis Tomáš 8639201.07.01 MZ OH nadějí Plzeň

23a) Běžící terč 30 + 30 ran - vzduchová puška na 10 m - základní závod
MRačanský Luboš 6459119.02.94 MČR Plzeň
M-drDUKLA "A"173321.02.99 MČR Plzeň
Januš Miroslav 72
Račanský Luboš 64
Kermiet Ján 63
JCaknakis Tomáš 8658821.05.04 MZ juniorů Suhl,SRN
J-drDRUŽSTVO ČR171821.05.04 MZ juniorů Suhl,SRN
Caknakis Tomáš 86
Jonáš Bedřich 85
Losos František 88
st.dciCaknakis Tomáš 8658303.05.02 VC Osvobození Plzeň
ml.dciCaknakis Tomáš 8658303.05.02 VC Osvobození Plzeň
St.Dci-drMoravskoslezské KS ČSS163413.03.04 MČR vzd. Plzeň
Dadík Michal 87
Dovrtěl Jan 89
Šimčák Radek 89

23b) Běžící terč 30+30 ran - vzduch.puška na 10 m - základ.závod + finále
MJanuš Miroslav 72687,314.02.98 MČR Plzeň
JCaknakis Tomáš 86684,221.05.04 MZ juniorů Suhl,SRN

24) Běžící terč 20+20 ran MIX - vzduchová puška na 10 m
MRačanský Luboš 6439120.02.94 MČR Plzeň
Januš Miroslav 7239116.02.97 MČR Plzeň
M-drDružstvo ČR115416.-31.07.98 MS Barcelona,E
Januš Miroslav 72
Lízal Miroslav 75
Račanský Luboš 64
JLízal Miroslav 7538624.04.94 ČP-3.kolo Brno
J-drDRUŽSTVO ČR111617.08.93 ME Brno
Frübling Petr 75
Lízal Miroslav 75
Sternadel Jan 77
ŽKarkošková Kamila 8336717.01.99 GP Plzeň
JkyKarkošková Kamila 8336717.01.99 GP Plzeň
Jky-drDružstvo ČR100402.07.00 OH naděje Plzeň
Karkošková Kamila 83
Polachová Andrea 83
Němečková Anna 86
st.dciŠimčák Radek 8937316.03.03 MČR vzd.,Plzeň
ml.dciŠimčák Radek 8937316.03.03 MČR vzd.,Plzeň
Dci-drMoravskoslezské KS ČSS106614.03.04 MČR vzd. Plzeň
Dadík Michal 87
Dovrtěl Jan 89
Šimčák Radek 89
DkyKarkošková Kamila 8336717.01.99 GP Plzeň

25) Běžící terč 20 + 20 ran - vzduchová puška na 10 m
ŽKarkošková Kamila 8336729.04.00 ČP-1.kolo Brno
Ž-drDružstvo ČR106703.07.99 MZ OH nadějí
Karkošková Kamila 83
Jamborová Bohumila 83
Polachová Andrea 83
JkyKarkošková Kamila 8336729.04.00 ČP-1.kolo Brno
Jky-drDružstvo ČR106703.07.99 MZ OH nadějí
Karkošková Kamila 83
Jamborová Bohumila 83
Polachová Andrea 83
DkyKarkošková Kamila 8336729.04.00 ČP-1.kolo Brno
Dky-drDružstvo ČR106703.07.99 MZ OH nadějí
Karkošková Kamila 83
Jamborová Bohumila 83
Polachová Andrea 83

26a) Skeet 125 terčů - základní závod
(od 1.1.2005 vydána nová PSS ISSF)
MHlaváček Leoš 6312215.-17.04.05 ČP-1.kolo Plzeň
M-dr



JVráblík Lukáš 8511215.-17.04.05 ČP-1.kolo Plzeň
 Kaláb Jiří 8711220.-22.05.05 ČP-2.kolo Brno
J-dr



Ž
DciTvrdý Aleš 8811420.-22.05.05 ČP-2.kolo Brno
Dci-dr



Dky

26b) Skeet 125 terčů - základní závod + finále
(od 1.1.2005 vydána nová PSS ISSF pro finálový závod)
MHlaváček Leoš 6314715.-17.04.05 ČP-1.kolo Plzeň
JVráblík Lukáš 8513315.-17.04.05 ČP-1.kolo Plzeň
 Kaláb Jiří 8713320.-22.05.05 ČP-2.kolo Brno
Ž

27) Skeet 75 terčů - základní závod (od 1.1.2005 vydána nová PSS ISSF)
Ž
JkyPapáčková Petra 865916.04.05 ČP-1.kolo Plzeň
Dky

Vzhledem k tomu, že od 1.1.2005 došlo ke změně pravidel ISSF v této disciplíně, jsou níže označené rekordy v uváděných disciplínách a kategoriích trvale platné:
26a) Skeet 125 terčů - základní závod
MHlaváček Leoš 6312529.08.-01.09.02 SP St.Domingo
M-drDRUŽSTVO ČR36811.09.99 ME Francie
Hlaváček Leoš 63
Bechyňský Bronislav 62
Málek Petr 61
JHutař Aleš 8412330.07.-01.08.04 ČP-3.kolo Brno
J-drDRUŽSTVO ČR35430.05.99 GP Brno
Kurča Tomáš 80
Rychlík Luboš 80
Samek Jiří 80
ŽPilařová Ivana 7311707.-09.06.02 GP Brno
DciKaláb Jiří 86 11528.-29.08.04 MČR Plzeň
Dci-drSSK Kometa Brno33028.-29.08.04 MČR Plzeň
 Kaláb Jiří 86
 Málek Jakub 88
 Zapletal Jakub 86
DkyPapáčková Petra 8611014.-15.08.04 GP Hradec Králové

26b) Skeet 125 terčů - základní závod + finále
MBechyňský Bronislav 6214907.-09.06.02 GP Brno
 Hlaváček Leoš 6314929.08.-01.09.02 St.Domingo
JKurča Tomáš14630.05.99 GP Brno
 Hutař Aleš 8414630.07.-01.08.04 ČP-3.kolo Brno
ŽJírová Helena 7413523.07.95 GP Plzeň

27) Skeet 75 terčů - základní závod
ŽPilařová Ivana 737116.06.01 MZ GP Slovenia
JkyPapáčková Petra 865916.04.05 ČP-1.kolo Plzeň
DkyPapáčková Petra 866814.-15.08.04 GP Hradec Králové

28a) Trap 125 terčů - základní závod
MKostelecký David 7512414.06.98 ME Kypr
M-drDRUŽSTVO ČR36102.04.94 SP Kypr
Gach Jiří 69
Kostelecký David 75
Kubec Pavel 66
JKostelecký David 7512217.06.95 MS Kypr
J-drDRUŽSTVO KS Hr.Kr.34507.-09.02 GP Brno
Petr Jiří 84
Hála Miloš 82
Machan Marek 83
DciCísař Luděk 8611428.-29.08.04 MČR Plzeň
Dci-drSSK SLŠ Trutnov30628.-29.08.04 MČR Plzeň
 Grund Pavel 86
 Hilšer Jan 88
 Hojný Michal 89
ŽLoosová Iveta 7810628.-29.08.04 MČR Plzeň
Jky
DkyLoosová Iveta 7810309.-11.08.96 MZ VC Plzeň

28b) Trap 125 terčů - základní závod + finále (od 1.1.2005 vydána nová PSS ISSF pro finálový závod)
MGach Jiří 6914415.-17.04.05 ČP-1.kolo Plzeň
JHilšer Jan 8813315.-17.04.05 ČP-1.kolo Plzeň
Stovička Luboš 7514316.09.95 MČR Plzeň

Vzhledem k tomu, že od 1.1.2005 došlo ke změně pravidel ISSF pro finále v této disciplíně, jsou níže označené finálové rekordy v této disciplíně a kategoriích trvale platné:
28b) Trap 125 terčů - základní závod + finále
MKostelecký David 7514725.08.01 MČR Plzeň
JKostelecký David 7514328.06.95 MZ Suhl - SRN
Stovička Luboš 7514316.09.95 MČR Plzeň

29) Trap 75 terčů - základní závod
Ž Loosová Iveta 787109.06.01 ČP – 2.kolo Hradec Králové
JkyKoudelková Eva 827007.07.01 GP Plzeň

30a) Dvojtrap (doubletrap) 150 terčů - základní závod
MGach Jiří 6914413.06.98 ME Kypr
M-drDRUŽSTVO ČR39104.04.94 SP Kypr
Gach Jiří 69
Polívka Pavel 68
Zaoral Radomír 63
JŠkorpík Robert 8312115.08.03 MČR Brno
DciMachan Marek 8311926.08.01 MČR Plzeň

30b) Dvojtrap (doubletrap) 150 terčů - základní závod + finále
MGach Jiří 6918713.06.98 ME Kypr
JŠkorpík Robert 8316515.08.03 MČR Brno

31a) Sportovní kuše 60 ran na 30 m - základní závod
MKůrka Petr 6058604.09.93 MZ Bully-Les-Mines

31b) Sportovní kuše 60 ran na 30 m - základní závod + finále
MKůrka Petr 60683,004.09.93 MZ Bully-Les Mine

32a) Sportovní kuše 60 ran na 10 m - základní závod
MBakeš Milan 6358726.07.94 MZ Rakousko

32b) Sportovní kuše 60 ran na 10 m - základní závod + finále
MBakeš Milan 63615,026.07.94 MZ Rakousko

33a) Sportovní kuše 40 ran na 10 m - základní závod
ŽBílková Dagmar 6739104.11.95 Put.pohár Blovice
JMalinký Ondřej 84 39107.07.01 MS Švýcarsko
DciMalinký Ondřej 84 39107.07.01 MS Švýcarsko
DkyTrnková Lenka 8437929.10.00 MČR Blovice

33b) Sportovní kuše 40 ran na 10 m - základní závod + finále
ŽBílková Dagmar 67484,028.07.94 MZ Rakousko
JMalinký Ondřej 84 486,007.07.01 MS Švýcarsko

34) Historická kuše 10 ran na 25 m
MHoudek Michal 529625.10.98 MČR Blovice
ŽPlánková Eva 639325.10.98 MČR Blovice

35) Libovolná kuše 10 ran na 50 m
MHoudek Michal 528407.10.95 MČR Karlovy Vary
ŽTrojáčková Libuše 51 6207.10.95 MČR Karlovy Vary

36) Libovolná kuše 30 ran na 50 m
MBöhm Zdeněk 6327504.10.98 MČR Karlovy Vary
ŽRingelhánová Lenka 6726904.10.98 MČR Karlovy Vary

37) Perkusní puška vojenská 13 ran na 50 m vstoje
MBalák Pavel 559917.07.05 MČR Prachatice

38) Perkusní puška civilní 13 ran na 50 m vstoje
MMalůš Miroslav 5210017.07.05 MČR Prachatice
M-drJihomoravské KS ČSS28517.07.05 MČR Prachatice
 Křivák Antonín 63
 Zezula Michal 76
 Maňák Stanislav 71

39) Perkusní pistole vojenská 13 ran na 25 m
MBalák Pavel 559928.09.96 MČR Č.Budějovice

40) Perkusní pistole civilní 13 ran na 25 m

MKalina Ivan ing. 5410016.07.05 MČR Prachatice
M-drSSK Prachatice28616.07.05 MČR Prachatice
 Kalina Ivan ing. 54
 Těsnohlídek Josef 42
 Myslík Radoslav 72

41) Perkusní revolver 13 ran na 25 m
MTěsnohlídek Josef 429914.09.02 MZ Mengen, SRN
M-drSSK Prachatice28016.07.05 MČR Prachatice
 Kalina Ivan ing. 54
 Těsnohlídek Josef 42
 Myslík Radoslav 72

42) Perkusní brokovnice
MPekárek Robert 542304.08.05 ME Pforzheim,SRN
M-drDružstvo ČR5703.07.05 GP MLAIC Pforzhein,SRN
 Pekárek Robert 54
 Vošoust Jaroslav 51
 Vošoust Zdeněk 52

43a) Křesadlová puška civilní 13 ran na 50 m
MGráf Gustav ing.9519.09.04 MČR Ostrava-Poruba

43b) Křesadlová puška na 100 m
MBalák Pavel 558004.08.05 ME Pforzheim,SRN

43c) Křesadlová pistole civilní 13 ran na 25 m
MKorbel Jiří 679416.07.05 MČR Prachatice
M-drDružstvo ČR26706.08.05 ME Pforzheim,SRN
 Folbrecht David 53
 Myslík Radoslav 72
 Těsnohládek Josef 42

44a) Doutnáková puška
MBalák Pavel 559604.07.04 GP MLAIC Pforzheim,SRN

44b) Doutnáková pistole
MTěsnohlídek Josef 429003.08.05 ME Pforzheim,SRN

45) Vzduchová puška 30 ran vleže (terč mezin. ISSF)
žáci do 12ti letHulec Lukáš 9029906.04.02 MČR mládeže Brno
 Řehoř Adam 9229903.04.04 MČR mládeže Brno
 Cejpa Petr 9429903.04.04 MČR mládeže Brno
žáci 13 - 14 letHrabovský Adam 8930005.04.03 MČR mládeže Brno
 Hulec Lukáš 9030005.04.03 MČR mládeže Brno
 Lacina Josef 8930005.04.03 MČR mládeže Brno
 Obrovský Jiří 8930005.04.03 MČR mládeže Brno
 Janeček Aleš 9030003.04.04 MČR mládeže Brno
 Vojáček Tomáš 9230002.04.05 MČR mládeže Brno
žákyně do 12ti letMunduchová Tereza 8930020.04.01 MČR mládeže Brno
 Brabcová Aneta 9230005.04.03 MČR mládeže Brno
 Mazurová Nikola 9430003.04.04 MČR mládeže Brno
žákyně 13 - 14 letTopičová Lucie 9030005.04.03 MČR mládeže Brno
 Brabcová Aneta 9230002.04.05 MČR mládeže Brno
Dr-do 12ti letSSK Manušice89603.04.04 MČR mládeže Brno
 Cejpa Petr 94
 Němcová Aneta 93
 Brabcová Aneta 92
Dr-13 - 14ti letStředočeské KS ČSS „A“89505.04.03 MČR mládeže Brno
Lacina Josef 89
Martínek Ondřej 89
Šmíd Václav 89
 SSK Slatina Brno89502.04.05 MČR mládeže Brno
 Vojáček Tomáš 92
 Dočkal Jiří 91
 Šůnová Barbora 91

46) Disciplína Evropský policejní parkur "EPP"
MZnamenáček Petr 7425021.08.99 ČP - 10.kolo Plzeň
M-drCombat Kladno96921.08.99 ČP - 10.kolo Plzeň
Znamenáček Petr 74
Znamenáček R.
Chocholouš J.
Kabíček Lubomír 52
ŽKonvičná Růžena 5824522.09.01 ČP-14.kolo D.Lhota u Blanska

47) Libovolná pistole 60 ran SH1 - na 50 m - základní závod
MDěcký Pavel 795146.09.03 ČP- 4.kolo Brno

48) Vzduchová pistole 60 ran SH1 - na 50 m - základní závod
MHanzal Jaromír 4654320.06.03 ČP- 3.kolo Plzeň
 Marčan Vladimír 5654314.03.04 MČR vzd. Plzeň
 Marčan Vladimír 5654330.04.04 ČP- 1.kolo Brno
 Marčan Vladimír 5654312.03.05 MČR vzd. Brno

49) Sportovní pistole 60 ran SH1 - na 50 m - základní závod
MMarčan Vladimír 5655520.06.03 ČP- 3.kolo Plzeň

Vzhledem k tomu, že byla s platností od 1.1.2005 vydána nová PSS ISSF pro soutěž „rychlopalná pistole 2x30“ a finálové závody u sportovní pistole, jsou níže uvedené rekordy v uváděných disciplínách a kategoriích trvale platné:

Rychlopalná pistole 2 x 30 ran na 25 m - základní závod
MSkupa Jindřich 6259208.06.94 SP Barcelona
Hurt František 5759219.08.95 ČP-4.kolo Plzeň
M-drDRUŽSTVO ČR 175505.04.03 Wiesbaden,SRN
Fiala Josef 80
Podhráský Martin 83
Strnad Martin 74
JPodhráský Martin 8358905.04.03 MZ Wiesbaden,SRN
J-drDRUŽSTVO ČR „A“170629.06.01 MZ OH nadějí Plzeň
Podhráský Martin 83
Vala Petr 82
Bitner Ivo 84
DciCihlář Zdeněk 8758125.09.04 MČR Plzeň
Dci-dr

Rychlopalná pistole 2 x 30 ran na 25 m - základní závod + finále
MHurt František 57691,719.08.95 ČP-4.kolo Plzeň
JPodhráský Martin 83687,521.06.03 ČP-3.kolo Plzeň
Sportovní pistole 30 + 30 ran na 25 m - základní závod + finále
ŽHyková Lenka 85688,419.05.02 ČP-2.kolo Brno (otočný terč – od r.2000)
JkyHyková Lenka 85688,419.05.02 ČP-2.kolo Brno (otočný terč – od r.2000)

Vydává: Sportovně technická komise Českého střeleckého svazu


Spolupracujeme