Naši nejlepší

ČESKÝ STŘELECKÝ SVAZ, z.s.

Rekordy České republiky 2007

Zdroj: Vlasta Kubalíková
Datum: 01.02.2008
e-mail: kubalikova@shooting.cz
Rekordy České Republiky
Autor: ČSS


Přehled platných rekordů České republiky ve sportovní střelbě k 31.12.2007

Tento přehled byl zpracován podle dostupných výsledkových listin MČR, Českého poháru, MS, ME, SP 2007, vybraných soutěží I.kategorie a protokolů o rekordech, zaslaných pořadateli a vedoucími reprezentačních výprav na sekretariát Českého střeleckého svazu.

Rekordy v tomto přehledu neuvedené, nebyly dosud ustaveny nebo nebyly dodány podklady k jejich ustavení.
Přehled bude sestavován výlučně podle zaslaných návrhů na uznání rekordů a doplňován a tabulka každé disciplíny se změnami bude vydána vždy před konáním MČR.
Zpracovala: Vlasta Kubalíková.


Formát tabulek:
Kateg.DržitelRekordDatum, soutěž a místo


1) Velkorážní terčovnice - 60 ran vleže na 300 m
MJeřábek Tomáš 7360008.06.07 EP Tolmezzo,Itálie
MOpelka Luboš 6960008.06.07 EP Tolmezzo,Itálie
M-drSSK Rapid Plzeň1.79014.09.03 MČR Plzeň
Jeřábek Tomáš 73
Bakeš Milan 63
Opelka Luboš 69

2) Velkorážní terčovnice - 3 x 40 ran (L,S,K) na 300 m
MMach Milan 72118009.07.03 EP 300 m Mnichov, SRN
M-drDRUŽSTVO ČR351217.06.03 EP 300 m Thun, Švýcarsko
Opelka Luboš 69
Jeřábek Tomáš 73
Mach Milan 72

3) Standardní velkorážní puška - 3 x 20 ran (L,S,K) na 300 m
MJeřábek Tomáš 7358813.05.06 EP Plzeň
 Opelka Luboš 6958823.09.07 F EP Winterthur, Švýcarsko
M-drDRUŽSTVO ČR174818.07.07 ME Granada, Španělsko
Jeřábek Tomáš 73
Opelka Luboš 69
Mach Milan 72

4a) Libovolná malorážka - 60 ran vleže na 50 m - základní závod
MNovák Radim 7360002.09.95 ČP- 5.kolo Brno
M-drSSK P RAPID Plzeň"A"178802.09.00 MČR Plzeň
Jeřábek Tomáš 73
Novák Radim 73
Opelka Luboš 69
JŠťastný Michal 8159707.07.01 ČP- 3.kolo Plzeň
 Smíšek Jan 8659704.05.06 VC Osvobození Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR177327.06.03 OH naděje Plzeň
Haloda Vladimír 85
Novotný Milan 85
Šuráb Jakub 84
J-drSSK Rapid Plzeň177323.09.06 MČR Plzeň
 Kasper Tomáš 87
 Dvořák Petr 88
 Haman Václav 86

4b) Libovolná malorážka 60 ran vleže na 50 m - základní závod + finále
MBečvář Václav 57704,631.08.97 ČP- 4.kolo Plzeň
JŠťastný Michal 81699,407.07.01 ČP- 3.kolo Plzeň
 Šmol Petr 86699,409.09.05 MČR Plzeň

5a) Libovolná malorážka 3 x 40 ran (L,S,K) na 50 m - základní závod
MKůrka Petr 60117914.06.97 ČP- 3.kolo Plzeň
M-drSSK Rapid Plzeň351316.09.01 MČR Brno
Bakeš Milan 63
Novák Radim 73
Jeřábek Tomáš 73
JHaman Václav 86117202.09.06 ČP- 4.kolo Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR „A“346817.06.06 MZ OH naděje Plzeň
Haman Václav 86
Šmol Petr 86
Hrabovský Adam 89

5b) Libovolná malorážka 3x40 ran (L,S,K) na 50 m - základ.závod + finále
MKůrka Petr 601278,814.06.97 ČP- 3.kolo Plzeň
JHaman Václav 861270,902.09.06 ČP- 4.kolo Plzeň

6) Sportovní malorážka 60 ran vleže na 50 m
ŽKůrková Kateřina 8359926.04.03 ČP-1.kolo Plzeň
Ž-drDRUŽSTVO ČR "A"177202.05.98 VC Osvobození Plzeň
Šimková Tamara 78
Ringelhánová Lenka 67
Vasilevová Jana 74
JkyOnderková Jana 8059602.07.00 MZ OH naděje Plzeň
 Kučerová Veronika 8759607.07.06 ČP-3.kolo Plzeň
Jky-drDRUŽSTVO ČR177517.08.96 MZ OH naděje Plzeň
Driemerová Zuzana 79
Majerová Markéta 78
Šimková Tamara 78
Jky-drDRUŽSTVO ČR "A"177502.07.00 OH naděje Plzeň
Onderková Jana 80
Beranová Kateřina 82
Valová Lucie 81
DciŠeliga Filip 8959530.08.03 ČPTM– 3.kolo Plzeň
 Čadek Zdeněk 9259502.06.07 ČPTM- 1.kolo Plzeň
Dci-drDružstvo regionu JM176018.09.98 MČR Plzeň
Prášil Vojtěch 81
Pláněk Pavel 81
Železný Miloslav 81
DkyBeranová Kateřina 8259420.05.00 ČP- 2.kolo Plzeň
 Beranová Kateřina 8259402.07.00 OH naděje Plzeň
 Tvarohová Jana 8859425.09.04 MČR Plzeň
Dky-drStředočeské KS ČSS175125.09.04 MČR Plzeň
Tvarohová Jana 88
Lachmanová Veronika 86
Ouředníková Anna 88

7a) Sportovní malorážka 3 x 20 ran (L,S,K) na 50 m - základní závod
ŽValová Lucie 8158705.05.02 VC Osvobození Plzeň
Ž-drDRUŽSTVO ČR174805.06.04 SP Mnichov
Kůrková Kateřina 83
Valová Lucie 81
Habartová Pavla 82
JkyTvarohová Jana 8858620.05.06 ČP- 1.kolo Plzeň
Jky-drPlzeňské KS173211.09.05 MČR Plzeň
Sýkorová Adéla 87
Tvarohová Jana 88
Vondrášková Michaela 87
DciJaneček Aleš 9057928.08.05 ČPTM– 4.kolo Plzeň
Dci-drSSK Šumperk - Temenice168505.10.02 FČSL Brno
Zelinka Ladislav 84
Zelinková Jana 85
Haloda Vladimír 85
DkyKůrková Kateřina 8358401.07.01 MZ OH naděje Plzeň
Dky-drSSK Manušice „A“169124.09.06 MČR Plzeň
Brabcová Aneta 92
Bartošová Klára 88
Topičová Lucie 90

7b) Sportovní malorážka 3x20 ran (L,S,K) na 50 m - základ.závod + finále
ŽValová Lucie 81685,605.05.02 VC Osvobození Plzeň
JkyKůrková Kateřina 83682,401.07.01 MZ OH naděje Plzeň

8) Malorážka s puškohledem - mizivé cíle do 50 m (M-MC-Pu)
MMaidl Antonín 4445209.09.00 MČR Hr.Králové
 Chlapek Robert 7945217.09.05 MČR Hr.Králové
M-dvojiceSSKP Holešov 288308.09.01 MČR Hr.Králové
Zíta Josef 74
Němec Stanislav 53
ŽVlková Ivana 6544420.09.97 MČR Hr.Králové
DciPoláček Aleš 9742802.09.06 MČR Hr.-Králové

9) Malorážka s otevřenými mířidly - mizivé cíle do 50 m (M-MC-OM)
MMaidl Antonín 4444910.09.00 MČR Hr.Králové
M-dvojiceDružstvo Královéhradeckého KS ČSS87109.09.07 MČR Hr.Králové
Frýda Jaroslav 45
Kalinová Blanka 49
JBartoš Jan 8744103.09.06 MČR Hr.Králové
ŽKalinová Blanka 4943309.09.07 MČR Hr.Králové
DciBartoš Jan 8744208.09.02 MČR Hr.Králové

10a) Velkorážní puška na mizivé cíle do 300 m (VPu-MC) - standardní
MŠpalek Otakar 4944825.08.01 MČR Děčín-Maxičky
M-dvojiceSSKP Hr.Králové 189425.08.01 MČR Děčín-Maxičky
Mašek Jiří 44
Špalek Otakar 49
ŽKalinová Blanka 4942423.08.98 MČR Holešov

10b) Velkorážní puška na mizivé cíle do 300 m (VPu-MC) - libovolná
MHolba Jiří ing. 5245026.-27.08.00 MČR Holešov
 Macík Miloslav 5145024.08.02 MČR Holešov
M-dr (dvojice)SSK P Holešov87225.08.01 MČR Děčín-Maxičky
Macík Miloslav 51
Pumprla Jiří 64
ŽKalinová Blanka 4941726.08.06 MČR Děčín-Maxičky
11a) Vzduchová puška 60 ran stoje na 10 m - základní závod
MOpelka Luboš 6959924.01.97 MZ Mnichov
M-drDRUŽSTVO ČR178423.- 25.03.07 MZ IWK Berlin
Haman Václav 86
Opelka Luboš
Rozsypal Ondřej 82
JMalinký Ondřej 8459508.07.01 ČP-3.kolo Plzeň
JMalinký Ondřej 8459527.11.04 VC Kooperativa Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR 176025.07.06 MS Zagreb
Haman Václav 86
Hrabovský Adam 89
Hromada Jiří 88

11b) Vzduchová puška 60 ran stoje na 10 m - základní závod + finále
MMach Milan 72701,916.12.00 MZ GP Brno
JRozsypal Ondřej 82698,028.04.02 ČP-I.kolo Brno

12a) Vzduchová puška 40 ran stoje na 10 m - základní závod
ŽKůrková Kateřina 8340029.06.01 MZ OH naděje Plzeň
 Šimková Tamara 7840026.01.02 MZ Mnichov
 Kůrková Kateřina 8340014.01.05 GP Plzeň
Ž-drDRUŽSTVO ČR119026.03.04 ME vzd. Györ,Maďarsko
Habartová Pavla 82
Kůrková Kateřina 83
Sýkorová Adéla 87
JkyKůrková Kateřina 8340029.06.01 MZ OH naděje Plzeň
Jky-drDRUŽSTVO ČR118421.03.02 ME Tesaloniky,Řecko
Kůrková Kateřina 83
Habartová Pavla 82
Beranová Kateřina 82
St.dciKasper Tomáš 8739214.03.04 MČR vzd. Plzeň
St.dci-drSSK P Ostrava116523.03.02 FČSL vzd. Brno
Gavenda Tomáš 85
Hořínek Jan 84
Zúbek Tomáš 84
St.dkyKůrková Kateřina 8340029.06.01 MZ OH naděje Plzeň
St.dky-drDRUŽSTVO ČR117425.07.06 MS Zagreb
Kaštánková Petra 89
Krečmerová Gabriela 88
Munduchová Tereza 89
ml.dciMalinký Ondřej 8439110.04.99 MČR mládeže Brno
 Kasper Tomáš 8739116.03.03 MČR vzd. Plzeň
ml.dci-DrMoravsko-slezské KS ČSS115816.03.03 MČR vzd. Plzeň
Hromada Jiří 88
Kasper Tomáš 87
Tenčík Tomáš 87
ml.dkySýkorová Adéla 8739728.03.03 MZ Mnichov,SRN
 Kaštánková Petra 8939720.03.05 FČSL vzd. Brno
ml.dky-DrMoravsko-slezské KS ČSS114616.03.03 MČR vzd. Plzeň
 Fučíková Kateřina 87
 Krečmerová Gabriela 88
 Olšovcová Zuzana 87

12b) Vzduchová puška 40 ran stoje na 10 m - základní závod + finále
ŽKůrková Kateřina 83504,914.01.05 GP Plzeň
JkyKůrková Kateřina 83503,706.09.03 ČP- 4. Plzeň

13a) Libovolná pistole 60 ran na 50 m - základní závod
MTenk Martin 7257926.05.95 ČP- 2.kolo Plzeň
M-drRAPID PLZEŇ168520.09.96 MČR Plzeň
Jirkal Stanislav 55
Pletánek Jiří 74
Fiala Vlastislav 53
JPecháček Martin 9155901.09.06 ČP- 4.kolo Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR161527.06.03 MZ OH naděje Plzeň
Dušenka Daniel 85
Papírník Josef 86
Sládek Petr 83
DciPecháček Martin 9155901.09.06 ČP- 4.kolo Plzeň
Dci-drMoravskoslezské KS „A“155914.09.07 MČR Brno
Gierczak Daniel 89
Dubový Jindřich 93
 Lepka Martin 91
13b) Libovolná pistole 60 ran na 50 m - základní závod + finále
MTenk Martin 72668,525.06.00 ČP- 3.kolo Brno
JPecháček Martin 91652,931.08.07 ČP- 4.kolo Brno

14a) Rychlopalná pistole 2 x 30 ran na 25 m - základní závod (platnost od 1.1.2005)
MStrnad Martin 7459021.05.06 ČP- 1.kolo Plzeň
M-drDRUŽSTVO ČR 173114.07.07 ME Granada, ESP
Fiala Josef 80
Podhráský Martin 83
Strnad Martin 74
JTěhan Tomáš 8956729.04.07 ČP- 1.kolo Brno
J-drDRUŽSTVO ČR162503.06.05 MZ OH naděje Plzeň
Chvátal Jiří 86
Těhan Tomáš 89
Starý Robert 85
DciTěhan Tomáš 8956729.04.07 ČP- 1.kolo Brno
Dci-dr SSK Brno „50“ A155915.09.07 MČR Brno
Křesťan Jan 90
 Mitev Jan 90
 Hanzl Václav 92
14b) Rychlopalná pistole 2 x 30 ran na 25 m - základní závod + finále (platnost od 1.1.2005)
MStrnad Martin 74790,221.05.06 ČP- 1.kolo Plzeň
JSajbrt Jan 88753,624.06.07 ČP- 3.kolo Brno

15) Standardní pistole 3 x 20 ran na 25 m
MŠafránek Pavel 6558301.09.01 ČP- 4.kolo Plzeň
M-drDRUŽSTVO ČR "A"171901.05.96 VC Osvobození Plzeň
Šafránek Pavel 65
Jirkal Stanislav 55
Jasanský Pavel 68
SSK Rapid Plzeň171919.09.98 MČR Plzeň
Skupa Jindřich 62
Jirkal Stanislav 55
Pletánek Jiří 74
JDědič Lubor 7457220.08.94 ČP- 4.kolo Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR162127.07.94 MS Miláno
Boháček Jiří 74
Dědič Lubor 74
Pletánek Jiří 74

16) Velkorážní pistole 30 + 30 ran na 25 m
MŠafránek Pavel 6559216.06.02 MZ Thun,Švýcarsko
M-drDUKLA Plzeň175613.09.03 MČR Plzeň
Bardisal Zdeněk 74
Šafránek Pavel 65
Fiala Josef 80

17a) Sportovní pistole 30 + 30 ran na 25 m - základní závod
MŠafránek Pavel 6559115.09.02 MČR Brno
M-drSSK DUKLA Plzeň174511.09.05 MČR Plzeň
 Bardisal Zdeněk 74
 Fiala Josef 80
 Šafránek Pavel 65
JPletánek Jiří 7458712.09.93 MČR Plzeň
J-drDUKLA PLZEŇ173812.09.93 MČR Plzeň
Dědič Lubor 74
Gregor Stanislav 73
Pletánek Jiří 74
ŽJirkalová Regina 6658821.05.94 ČP- 2.kolo Plzeň
 Hyková Petra 7958814.05.03 MZ Lipsko,SRN
 Marušková-Hyková Lenka 8558818.08.04 OH Atheny
 Marušková-Hyková Lenka 8558801.09.06 ČP- 4.kolo Plzeň
Ž-drSSK Rapid Plzeň "A"172418.09.98 MČR Plzeň
Jirkalová Regina 66
Hyková Petra 79
Kubíková Vendula 71
JkyMarušková-Hyková Lenka 8558818.08.04 OH Atheny
Jky-drDružstvo ČR "A"170401.07.00 MZ OH naděje Plzeň
Marušková-Hyková Lenka 85
Piecuchová Veronika 82
Říhová Lucie 80
DciTěhan Tomáš 8958116.09.07 MČR Brno
Dci-drMoravskoslezské KS ČSS „A“165526.09.04 MČR Plzeň
 Cihlář Radek 88
 Gierczak Daniel 89
 Sklenář Jan 87
DkyMarušková-Hyková Lenka 8558519.05.02 ČP- 2.kolo Brno
Dky-drDružstvo ČR168506.05.05 MZ IWK Suhl
 Musilová Michaela 89
 Pitrová Gabirela 89
 Brabcová Jana 89

17b) Sportovní pistole 30 + 30 ran na 25 m - základní závod + finále (od 1.1.2005 vydána nová PSS ISSF pro finálový závod)
ŽMarušková-Hyková Lenka 85792,306.04.07 SP Fort Benning, USA
JkyLorencová Jana773,801.09.07 ČP- 4.kolo Plzeň

18a) Vzduchová pistole 60 ran na 10 m - základní závod
MTenk Martin 7258916.12.00 MZ GP Brno
MTenk Martin 7258917.12.00 MZ GP Brno
M-drDružstvo ČR174002.05.02 MZ VC Osvobození Plzeň
Wohlmuth Josef 60
Dědič Lubor 74
Tenk Martin 72
JProcházka Josef 8558420.03.04 Finále ČSL družstev
J-drRAPID + DUKLA PLZEŇ170827.03.93 MČR Jičín
Dědič Lubor 74
Gregor Stanislav 73
Pletánek Jiří 74

18b) Vzduchová pistole 60 ran na 10 m - základní závod + finále
MTenk Martin 72689,716.12.00 MZ GP Brno
JProcházka Josef 85684,901.05.04 ČP- 1.kolo Brno

19a) Vzduchová pistole 40 ran na 10 m - základní závod
ŽMarušková-Hyková Lenka 8539005.12.04 GP Praha v Plzni
Ž-drDružstvo ČR113604.05.00 MZ VC Osvob. Plzeň
Piecuchová Veronika 82
Marušková-Hyková Lenka 85
Hyková Petra 79
JkyMarušková-Hyková Lenka 8539005.12.04 GP Praha v Plzni
Jky-drDružstvo ČR112515.05.98 MZ OH naděje Plzeň
Piecuchová Veronika 82
Hyková Petra 79
Šrámková Helena 78
St.dciDušek Daniel 8638604.08.01 ČPM – 3.kolo Krnov
St.dci-drMoravsko-slezské KS109213.03.05 MČR vzd. Brno
Gebauer Jan 87
Pánek Vladimír 87
Dadík Michal 87
St.dkyPiecuchová Veronika 8238505.06.98 ČP- 1.kolo Brno
Piecuchová Veronika 8238507.05.99 VC Osvobození Plzeň
Pekárková Tereza 8338513.01.01 GP Plzeň 2001
 Musilová Michaela 8938504.05.06 VC Osvobození Plzeň
St.dky-drDRUŽSTVO ČR109823.07.06 MS Zagreb
Brabcová Jana 89
Pitrová Gabriela 89
Musilová Michaela 89
ml.dciMalúšek David 8937913.03.04 MČR vzd. Plzeň
 Dubový Jindřich 9337910.02.07 MČR vzd. Plzeň
Dr-ml.dciSSK ASTRA Bruntál108508.04.00 MČR mládeže Plzeň
Běhal Jiří 84
Diener Adam 85
Dušek Daniel 84
ml.dkyNedbaylo Kateřina 8338110.04.99 MČR ml. Brno
Nedbaylo Kateřina 8338118.04.99 ČP- 1.kolo Brno
Dr-ml.dkySSK Č.Budějovice-Borek108904.02.06 MČR vzd. Plzeň
 Kříhová Miroslava 90
 Pilátová Jitka 92
 Beerová Michaela 91

19b) Vzduchová pistole 40 ran na 10 m - základní závod + finále
ŽMarušková-Hyková Lenka 85490,605.05.05 VC Osvobození Plzeň
JkyMarušková-Hyková Lenka 85490,605.05.05 VC Osvobození Plzeň

20) Sportovní vzduchová pistole 30+30 na 10 m - SpVzPi
MJanoušek Ladislav 5555725.03.00 FČSL vzd. Brno
M-drSSK DUEL Praha165725.03.00 FČSL vzd. Brno
Janoušek Ladislav 55
Sládek Petr 83
Jech Jaromír 57
JSládek Petr 8355025.03.00 FČSL vzd. Brno
DciSládek Petr 8355025.03.00 FČSL vzd. Brno
D-drSSK DUEL Praha160025.03.00 FČSL vzd. Brno
Podhráský Martin 83
Petlan Václav 83
Bartošek Jan 84

20a) Standardní vzduchová pistole 40 na 10 m - StVzPi
MPodhráský Martin 8337520.03.05 MČR Brno
M-drPlzeňské KS109320.03.05 MČR Brno
Strnad Martin 74
Podhráský Martin 83
Bittner Ivo 84
JBittner Ivo 8436221.03.04 MČR Brno
J-drSSK Opava103221.03.04 MČR Brno
 Bittner Ivo 84
 Gebauer Jan 87
 Sklenář Jan 87
DciTěhan Tomáš 8936121.03.04 MČR Brno
D-dr

20b) Rychlopalná vzduchová pistole 2x30 na 10 m - RVzPi
MStrnad Martin 7459221.03.04 MČR Brno
M-drSSK Rapid Plzeň175621.03.04 MČR Brno
Strnad Martin 74
Podhráský Martin 83
Eret Pavel 80
JBittner Ivo 8458320.03.04 FČSL Brno
J-drSSK Opava165720.03.04 FČSL Brno
 Bittner Ivo 84
 Gebauer Jan 87
 Sklenář Jan 87
DciTěhan Tomáš 8957721.03.04 MČR Brno
D-dr

21) Běžící terč 30 + 30 ran - malorážka na 50 m
MJanuš Miroslav 7259807.05.00 MZ VC Osvob. Plzeň
M-drDRUŽSTVO ČR "A"177807.05.00 MZ VC Osvob. Plzeň
Januš Miroslav 72
Račanský Luboš 64
Lízal Miroslav 75
JCaknakis Tomáš 8659614.09.02 MČR Brno
 Caknakis Tomáš 8659608.05.05 VC Osvobození Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR „A“173805.05.02 VC Osvobození Plzeň
Caknakis Tomáš 86
Jonáš Bedřich 85
Bolík Michal 85
DciJonáš Bedřich 8558605.05.02 VC Osvobození Plzeň
Dci-dr DRUŽSTVO ČR „A“ 173805.05.02 VC Osvobození Plzeň
Caknakis Tomáš 86
 Jonáš Bedřich 85
 Bolík Michal 85
22) Běžící terč 20 + 20 ran MIX - malorážka na 50 m
MRačanský Luboš 6439804.08.94 MS Miláno
MJanuš Miroslav 7239816.09.01 MČR Brno
M-drDRUŽSTVO ČR118104.08.94 MS Miláno
Januš Miroslav 72
Kermiet Ján 63
Račanský Luboš 64
JCaknakis Tomáš 8639426.09.04 MČR Plzeň
J-drDRUŽSTVO ČR 117001.07.01 MZ OH naděje Plzeň
Caknakis Tomáš
Jonáš Bedřich
Velíšek Vít 81
DciCaknakis Tomáš 8639201.07.01 MZ OH naděje Plzeň

23a) Běžící terč 30 + 30 ran - vzduchová puška na 10 m - základní závod
MRačanský Luboš 6459119.02.94 MČR Plzeň
M-drDUKLA "A"173321.02.99 MČR Plzeň
Januš Miroslav 72
Račanský Luboš 64
Kermiet Ján 63
JCaknakis Tomáš 8658821.05.04 MZ juniorů Suhl,SRN
J-drDRUŽSTVO ČR171821.05.04 MZ juniorů Suhl,SRN
Caknakis Tomáš 86
Jonáš Bedřich 85
Losos František 88
st.dciCaknakis Tomáš 8658303.05.02 VC Osvobození Plzeň
ml.dciCaknakis Tomáš 8658303.05.02 VC Osvobození Plzeň
St.Dci-drDRUŠTVO ČR164016.06.06 MZ OH naděje Plzeň
Losos František 88
Dovrtěl Jan 89
Nikl Josef 90

23b) Běžící terč 30+30 ran - vzduch.puška na 10 m - základ.závod + finále
MJanuš Miroslav 72687,314.02.98 MČR Plzeň
JCaknakis Tomáš 86684,221.05.04 MZ juniorů Suhl,SRN

24) Běžící terč 20+20 ran MIX - vzduchová puška na 10 m
MRačanský Luboš 6439120.02.94 MČR Plzeň
Januš Miroslav 7239116.02.97 MČR Plzeň
M-drDružstvo ČR115416.-31.07.98 MS Barcelona
Januš Miroslav 72
Lízal Miroslav 75
Račanský Luboš 64
JLízal Miroslav 7538624.04.94 ČP- 3.kolo Brno
J-drDRUŽSTVO ČR111617.08.93 ME Brno
Frübling Petr 75
Lízal Miroslav 75
Sternadel Jan 77
ŽKarkošková Kamila 8336717.01.99 GP Plzeň
JkyKarkošková Kamila 8336717.01.99 GP Plzeň
Jky-drDRUŽSTVO ČR100402.07.00 MZ OH naděje Plzeň
Karkošková Kamila 83
Polachová Andrea 83
Němečková Anna 86
st.dciŠimčák Radek 8937316.03.03 MČR vzd.,Plzeň
ml.dciŠimčák Radek 8937316.03.03 MČR vzd.,Plzeň
 Nikl Josef 9037317.06.06 MZ OH naděje Plzeň
Dci-drDRUŽSTVO ČR110817.06.06 MZ OH naděje Plzeň
Nikl Josef 90
Dovrtěl Jan 89
Losos František 88
DkyKarkošková Kamila 8336717.01.99 GP Plzeň

25) Běžící terč 20 + 20 ran - vzduchová puška na 10 m
ŽKarkošková Kamila 8336729.04.00 ČP- 1.kolo Brno
Ž-drDRUŽSTVO ČR106703.07.99 MZ OH naděje Plzeň
Karkošková Kamila 83
Jamborová Bohumila 83
Polachová Andrea 83
JkyKarkošková Kamila 8336729.04.00 ČP- 1.kolo Brno
Jky-drDRUŽSTVO ČR106703.07.99 MZ OH naděje Plzeň
Karkošková Kamila 83
Jamborová Bohumila 83
Polachová Andrea 83
DkyKarkošková Kamila 8336729.04.00 ČP- 1.kolo Brno
Dky-drDRUŽSTVO ČR106703.07.99 MZ OH naděje Plzeň
Karkošková Kamila 83
Jamborová Bohumila 83
Polachová Andrea 83

26a) Skeet 125 terčů - základní závod
(od 1.1.2005 vydána nová PSS ISSF)
MSychra Jan 6912302.08.06 MS Zagreb
MHlaváček Leoš 6312315.-18.09.06 MČR Brno
M-drSSK DUKLA Hr.Králové I36415.-18.09.06 MČR Brno
Hlaváček Leoš 63
Sychra Jan 69
Rychlík Luboš 80
JKaláb Jiří 8612415.-18.09.06 MČR Brno
J-drDRUŽSTVO ČR33602.08.06 MS Zagreb
Zapletal Jakub 86
Kaláb Jiří 86
Hilser Ivo 87
Ž
DciLeskovec Jan 8912115.-18.09.06 MČR Brno
Dci-drSSK PATROL33915.-18.09.06 MČR Brno
 Leskovec Jan 89
 Červenka Zbyněk 88
 Kaiser Vladimír 91
Dky

26b) Skeet 125 terčů - základní závod + finále
(od 1.1.2005 vydána nová PSS ISSF pro finálový závod)
MHlaváček Leoš 6314815.-18.09.06 MČR Brno
JKaláb Jiří 8614715.-18.09.06 MČR Brno
Ž
DciLeskovec Jan 8914115.-18.09.06 MČR Brno

27) Skeet 75 terčů - základní závod (od 1.1.2005 vydána nová PSS ISSF)
Ž
JkyPapáčková Petra 865916.04.05 ČP-1.kolo Plzeň
Dky


28a) Trap 125 terčů - základní závod
MKostelecký David 7512502.-08.10.06 F SP Španělsko
M-drDRUŽSTVO ČR36102.04.94 SP Kypr
Gach Jiří 69
Kostelecký David 75
Kubec Pavel 66
JKostelecký David 7512217.06.95 MS Kypr
J-drDRUŽSTVO KS Hr.Kr.34507.-09.02 GP Brno
Petr Jiří 84
Hála Miloš 82
Machan Marek 83
DciValíček Jakub 9211710.-13.08.07 MČR Plzeň
Dci-drDRUŽSTVO ČR32126.07.06 MS Zagreb
 Navrátil Martin 88
 Hilšer Jan 88
 Hojný Michal 89
ŽLoosová Iveta 7810628.-29.08.04 MČR Plzeň
Jky
DkyLoosová Iveta 7810309.-11.08.96 MZ VC Plzeň

28b) Trap 125 terčů - základní závod + finále (od 1.1.2005 vydána nová PSS ISSF pro finálový závod)
MKostelecký David 7514702.-08.10.06 F SP Španělsko
JHilšer Jan 8813315.-17.04.05 ČP-1.kolo Plzeň


29) Trap 75 terčů - základní závod
Ž Loosová Iveta 786910.-13.8.07 MČR Plzeň
JkyMacešková Markéta 885810.-13.8.07 MČR Plzeň
DkyFiloviatová Dagmar 924510.-13.8.07 MČR Plzeň

29a) Trap 75 terčů - základní závod + finále
Ž Loosová Iveta 789110.-13.8.07 MČR Plzeň
JkyMacešková Markéta 887210.-13.8.07 MČR Plzeň

30a) Dvojtrap (doubletrap) 150 terčů - základní závod
MGach Jiří 6914413.06.98 ME Kypr
M-drDRUŽSTVO ČR39104.04.94 SP Kypr
Gach Jiří 69
Polívka Pavel 68
Zaoral Radomír 63
JŠkorpík Robert 8312115.08.03 MČR Brno
DciMachan Marek 8311926.08.01 MČR Plzeň

30b) Dvojtrap (doubletrap) 150 terčů - základní závod + finále
MGach Jiří 6918713.06.98 ME Kypr
JŠkorpík Robert 8316515.08.03 MČR Brno

31a) Sportovní kuše 60 ran na 30 m - základní závod
MKůrka Petr 6058604.09.93 MZ Bully-Les-Mines

31b) Sportovní kuše 60 ran na 30 m - základní závod + finále
MKůrka Petr 60683,004.09.93 MZ Bully-Les Mine

32a) Sportovní kuše 60 ran na 10 m - základní závod
MBakeš Milan 6358726.07.94 MZ Rakousko

32b) Sportovní kuše 60 ran na 10 m - základní závod + finále
MBakeš Milan 63615,026.07.94 MZ Rakousko

33a) Sportovní kuše 40 ran na 10 m - základní závod
ŽBílková Dagmar 6739104.11.95 Put.pohár Blovice
JMalinký Ondřej 84 39107.07.01 MS Švýcarsko
DciMalinký Ondřej 84 39107.07.01 MS Švýcarsko
DkyTrnková Lenka 8437929.10.00 MČR Blovice

33b) Sportovní kuše 40 ran na 10 m - základní závod + finále
ŽBílková Dagmar 67484,028.07.94 MZ Rakousko
JMalinký Ondřej 84 486,007.07.01 MS Švýcarsko

34) Historická kuše 10 ran na 25 m
MHoudek Michal 529625.10.98 MČR Blovice
ŽPlánková Eva 639325.10.98 MČR Blovice

35) Libovolná kuše 10 ran na 50 m
MHoudek Michal 528407.10.95 MČR Karlovy Vary
ŽTrojáčková Libuše 51 6207.10.95 MČR Karlovy Vary

36) Libovolná kuše 30 ran na 50 m
MBöhm Zdeněk 6327504.10.98 MČR Karlovy Vary
ŽRingelhánová Lenka 6726904.10.98 MČR Karlovy Vary

37) Perkusní puška vojenská 13 ran na 50 m vstoje
MBalák Pavel 559917.07.05 MČR Prachatice

37a) Perkusní puška vojenská 13 ran na 100 m vstoje
MHladký Radim 528905.-11.08.07 ME Parma, Itálie

38) Perkusní puška civilní 13 ran na 50 m vstoje
MMalůš Miroslav 5210017.07.05 MČR Prachatice
M-drDružstvo ČR28905.-11.08.07 ME Parma, Itálie
 Křivák Antonín 63
 Balák Pavel 55
 Gráf Gustav 71

38a) Perkusní puška civilní 13 ran na 100 m vstoje
MKřivák Antonín 639005.-11.08.07 ME Parma, Itálie

39) Perkusní pistole vojenská 13 ran na 25 m
MBalák Pavel 559928.09.96 MČR Č.Budějovice

40) Perkusní pistole civilní 13 ran na 25 m

MKalina Ivan ing. 5410016.07.05 MČR Prachatice
M-drSSK Prachatice28616.07.05 MČR Prachatice
 Kalina Ivan ing. 54
 Těsnohlídek Josef 42
 Myslík Radoslav 72

41) Perkusní revolver (Mariette) 13 ran na 25 m
MTěsnohlídek Josef 429914.09.02 MZ Mengen, SRN
M-drDružstvo ČR28118.-20.05.07 GP MLAIC 2007 Rakousko
 Kalina Ivan ing. 54
 Těsnohlídek Josef 42
 Myslík Radoslav 72

42) Perkusní brokovnice
MPekárek Robert 542304.08.05 ME Pforzheim,SRN
M-drDružstvo ČR6305.-11.08.07 ME Parma, Itálie
 Pekárek Robert 54
 Vošoust Jaroslav 51
 Vošoust Zdeněk 52

43a) Křesadlová puška civilní (Pedersoli) 13 ran na 50 m
MGráf Gustav ing.9519.09.04 MČR Ostrava-Poruba
 Balák Pavel 559515.07.07 MČR Prachatice

43b) Křesadlová puška na 100 m
MBalák Pavel 558905.-11.08.07 ME Parma, Itálie

43c) Křesadlová pistole civilní 13 ran na 25 m
MTěsnohlídek Josef 429603.06.07 Prachatické předovky-I.kat.
M-drDružstvo ČR27018.-20.05.07 GP MLAIC 2007 Rakousko
 Kalina Ivan 54
 Myslík Radoslav 72
 Těsnohládek Josef 42

44a) Doutnáková puška
MBalák Pavel 559806.–12.08.06 MS Bordeaux,Francie
M-drDružstvo ČR25505.-11.08.07 ME Parma, Itálie
 Balák Pavel 55
 Kadavý František 51
 Křivák Antonín 63

44b) Doutnáková pistole
MTěsnohlídek Josef 429003.08.05 ME Pforzheim,SRN
M-drDružstvo ČR24418.-20.05.07 GP MLAIC 2007 Rakousko
 Kadavý František 51
 Kopeček Štěpán 73
 Myslík Radoslav 72

45) Vzduchová puška 30 ran vleže (terč mezin. ISSF)
žáci do 12ti letNymburský Petr 9530014.04.07 MČR mládeže Brno
 Pospíšil Jan 9630014.04.07 MČR mládeže Brno
žáci 13 - 14 letHrabovský Adam 8930005.04.03 MČR mládeže Brno
 Hulec Lukáš 9030005.04.03 MČR mládeže Brno
 Lacina Josef 8930005.04.03 MČR mládeže Brno
 Obrovský Jiří 8930005.04.03 MČR mládeže Brno
 Janeček Aleš 9030003.04.04 MČR mládeže Brno
 Vojáček Tomáš 9230002.04.05 MČR mládeže Brno
 Čadek Zdeněk 9230001.04.06 MČR mládeže Poděbrady
 Dobšíček Jan 9430014.04.07 MČR mládeže Brno
 Havlík Martin 9330014.04.07 MČR mládeže Brno
žákyně do 12ti letMunduchová Tereza 8930020.04.01 MČR mládeže Brno
 Brabcová Aneta 9230005.04.03 MČR mládeže Brno
 Mazurová Nikola 9430003.04.04 MČR mládeže Brno
 Dudová Veronika 9430001.04.06 MČR mládeže Poděbrady
 Zyklová Tereza 9430001.04.06 MČR mládeže Poděbrady
 Dudová Lucie 9630014.04.07 MČR mládeže Brno
žákyně 13 - 14 letTopičová Lucie 9030005.04.03 MČR mládeže Brno
 Brabcová Aneta 9230002.04.05 MČR mládeže Brno
 Brabcová Aneta 9230001.04.06 MČR mládeže Poděbrady
 Dudová Veronika 9430014.04.07 MČR mládeže Brno
 Vránková Monika 9330014.04.07 MČR mládeže Brno
Dr-do 12ti letSSK Manušice89603.04.04 MČR mládeže Brno
 Cejpa Petr 94
 Němcová Aneta 93
 Brabcová Aneta 92
 SSK Slatina Brno „A“89614.04.07 MČR mládeže Brno
 Dudová Lucie 96
 Surovec Zbyněk 95
 Salyková Lucie 95
Dr-13 - 14ti letStředočeské KS ČSS „A“89505.04.03 MČR mládeže Brno
Lacina Josef 89
Martínek Ondřej 89
Šmíd Václav 89
 SSK Slatina Brno89502.04.05 MČR mládeže Brno
 Vojáček Tomáš 92
 Dočkal Jiří 91
 Šůnová Barbora 91

46) Disciplína Evropský policejní parkur "EPP"
MZnamenáček Petr 7425021.08.99 ČP - 10.kolo Plzeň
M-drCombat Kladno96921.08.99 ČP - 10.kolo Plzeň
Znamenáček Petr 74
Znamenáček R.
Chocholouš J.
Kabíček Lubomír 52
ŽKonvičná Růžena 5824522.09.01 ČP-14.kolo D.Lhota u Blanska

47) Libovolná pistole 60 ran SH1 - na 50 m - základní závod
MDěcký Pavel 795146.09.03 ČP- 4.kolo Brno

48) Vzduchová pistole 60 ran SH1 - na 50 m - základní závod
MHanzal Jaromír 4654320.06.03 ČP- 3.kolo Plzeň
 Marčan Vladimír 5654314.03.04 MČR vzd. Plzeň
 Marčan Vladimír 5654330.04.04 ČP- 1.kolo Brno
 Marčan Vladimír 5654312.03.05 MČR vzd. Brno

49) Sportovní pistole 60 ran SH1 - na 50 m - základní závod
MMarčan Vladimír 5655520.06.03 ČP- 3.kolo Plzeň


Vydává: Sportovně technická komise Českého střeleckého svazu


Spolupracujeme