Naši nejlepší

ČESKÝ STŘELECKÝ SVAZ, z.s.

Úspěchy střelců České republiky na MS

Zdroj: Ladislav Janoušek
Datum: 23.11.2002
e-mail: janousek@shooting.cz

Úspěchy střelců České republiky
na MS 1993 - 2001


MS:
a) muži a ženy 1. – 10. místo, 1. - 5. místo družstva
b) junioři a juniorky 1. - 6. místo, 1. - 3. místo družstva

Rok
Místo (stát)
Umístění
disciplina
1993
Barcelona (Španělsko)
– broky
ČR = 0 – 1 – 1



6. P. Málek, 10. L. Hlaváček
Skeet muži


6. ČR
Skeet muži


2. D. Paťava
Skeet junioři


3. ČR (D. Paťava, M. Caha,
V. Jezvina)
Skeet junioři
1994
Miláno, Tolmezzo, Fagnano (Itálie)
ČR = 6 – 10 – 5



1. P. Kůrka, 8. V. Bečvář
LM 3x40 muži


3. ČR (P. Kůrka, V. Bečvář,
M. Bakeš)
LM 3x40 muži


10. P. Kůrka
VzPu 60 muži


2. ČR (P. Kůrka, M. Bakeš,
D. Nejezchleba)
VzPu 60 muži


5. P. Kůrka
VT 3x40


3. ČR (P. Kůrka, M. Bakeš,
M. Mach)
VT 3x40


2. P. Kůrka
VT 60


2. ČR (P. Kůrka, M. Bakeš,
M. Mach)
VT 60


2. M. Bakeš
StVPu 3x20


9. M. Tenk
LP 60 muži


5. ČR
VP 30+30


2. L. Račanský, 10. M. Januš
BT 30+30 muži


5. ČR
BT 30+30 muži


1. L. Račanský, 3. M. Januš
BT 40 mix muži


1. ČR (L. Račanský, M. Januš,
J. Kermiet)
BT 40 mix muži


5. L. Račanský, 7. M. Januš
BTVz 30+30 muži


1. ČR (L. Račanský, M. Januš,
J. Kermiet)
BTVz 30+30 muži


2. M. Januš, 8. L. Račanský
BTVz 40 mix muži


1. ČR (L. Račanský, M. Januš,
J. Kermiet)
BTVz 40 mix muži


6. P. Kubec
Trap muži


5. P. Málek
Skeet muži


5. ČR
Skeet muži


6. V. Nejezchleba
LM 3x40 junioři


2. ČR (M. Strnad, L. Dědič,
J. Pletánek)
SP 30+30 junioři


3. ČR (J. Boháček, L. Dědič,
J. Pletánek)
StP 20+20+20 junioři


5. M. Lízal
BT 30+30 junioři


3. J. Strnadel, 6. M. Lízal
BT 40 mix junioři


1. ČR (J. Strnadel, M. Lízal,
P. Frübling)
BT 40 mix junioři


2. M. Lízal
BTVz 30+30 junioři


2. ČR (J. Strnadel, M. Lízal,
P. Frübling)
BTVz 30+30 junioři


6. P. Frübling
BTVz 40 mix. junioři


2. ČR (J. Strnadel, M. Lízal,
P. Frübling)
BTVz 40 mix. junioři
1995
Nikosia (Kypr)
– broky
ČR = 1 – 0 – 1



3. J. Gach
Double trap muži


1. D. Kostelecký
Trap junioři
1997
Lima (Peru)
– broky
ČR = 0 – 0 – 0



10. J. Gach
Trap muži


4. ČR
Trap muži


7. J. Gach
Double trap muži
1998
Barcelona, Zaragoza /300 m/ (Španělsko)
ČR = 1 – 2 – 2



9. M. Bakeš
LM 3x40 muži


9. V. Bečvář
LM 60 muži


9. M. Mach
VzPu 60 muži


5. ČR
VzPu 60 muži


4. ČR
LP 60 muži


9. P. Šafránek
VP 30+30


9. S. Jirkal
StP 20+20+20


4. ČR
StP 20+20+20


8. M. Januš, 10. M. Lízal
BTVz 30+30 muži


4. ČR
BTVz 30+30 muži


2. M. Lízal, 7. L. Račanský,
9. M. Januš
BTVz 40 mix muži


1. ČR (M. Lízal, L. Račanský, M. Januš)
BTVz 40 mix muži


5. P. Málek, 8. J. Sychra
Skeet muži


2. ČR (P. Málek, J. Sychra,
B. Bechyňský)
Skeet muži


3. T. Šimková
SM 3x20 juniorky


3. ČR (T. Šimková,
K. Hrdličková, Z. Driemerová)
SM 3x20 juniorky
2001
Káhira (Egypt)
- broky
ČR = 1 – 0 - 0



1. ČR (P. Málek, L. Hlaváček,
J. Sychra)
Skeet muži
2002
Lahti, Hololla (300m, broky) (Finsko)
ČR = 9 – 6 – 6



9. T. Jeřábek
LM 3x40 muži


2. T. Jeřábek, 9. M. Mach
VT 60 vleže muži


3. T. Jeřábek, 5. M. Mach
VT 3x40 muži


1. ČR (T. Jeřábek, M. Mach,
L. Opelka)
VT 3x40 muži


2. M. Mach, 9. M. Bakeš
StVPu 3x20 muži


2. ČR (M. Mach, M. Bakeš,
L. Opelka)
StVPu 3x20 muži


1. K. Kůrková
VzPu 40 ženy


4. ČR
VzPu 40 ženy


9. L. Valová
SM 60 vleže ženy


2. M. Tenk
LP 60 muži


4. ČR
StP 20+20+20 muži


5. ČR
RP 2x30 muži


9. L. Račanský
BTVz 30+30 muži


4. ČR
BTVz 30+30 muži


9. L. Račanský
BTVz 40 mix muži


4. ČR
BTVz 40 mix muži


2. L. Račanský, 7. M. Lízal,
9. M. Januš
BT 30+30 muži


2. ČR (L. Račanský, M. Lízal,
M. Januš)
BT 30+30 muži


7. M. Januš, 9. L. Račanský,
10. M. Lízal
BT 40 mix muži


1. ČR (M. Januš, L. Račanský,
M. Lízal)
BT 40 mix muži


4. J. Sychra
Skeet muži


1. ČR (J. Sychra, B. Bechyňský,
L. Hlaváček)
Skeet muži


3. ČR (O. Malinký, O. Rozsypal,
J. Březina)
LM 3x40 junioři


3. M. Podhráský
RP 2x30 junioři


5. L. Hyková
SP 30+30 juniorky


6. T. Caknakis
BTVz 30+30 junioři


3. ČR (T. Caknakis, B. Jonáš,
M. Bolík)
BTVz 30+30 junioři


3. B. Jonáš, 6. T. Caknakis
BTVz 40 mix junioři


1. ČR (B. Jonáš, T. Caknakis,
M. Bolík)
BTVz 40 mix junioři


1. T. Caknakis, 5. B. Jonáš
BT 30+30 junioři


1. ČR (B. Jonáš, T. Caknakis,
M. Bolík)
BT 30+30 junioři


3. T. Caknakis, 4. B. Jonáš
BT 40 mix junioři


1. ČR (T. Caknakis, B. Jonáš,
M. Bolík)
BT 40 mix junioři


1. A. Hutař
Skeet junioři
Celkem
ČR (1993-2002)
18 – 19 – 14

MISTROVSTVÍ SVĚTA


Spolupracujeme