Calendar
Here you will find all competitions, their propositions and the results.
Karlovarská liga SP 30+30 5.kolo / StP 3x20 2.kolo + Krajský přebor
Application deadline: July 14, 2024
City: Karlovy Vary - Březová (Česko)
Organizing club: Karlovy Vary - Březová
Memoriál genmjr. Jana Ploce - 3.ročník
Application deadline: April 20, 2024
City: Hradec Králové (Česko)
Organizing club: DUKLA Hradec Králové
LVLM Zlínsko 2024 3.kolo
Application deadline: July 17, 2024
City: Březolupy (Česko)
Organizing club: Březolupy
Memoriál Františka Taranta
Application deadline: July 20, 2024
City: Sokolov (Česko)
Organizing club: Policie UNITOP Sokolov
Pohár města Chotěboře
Application deadline: July 20, 2024
City: Chotěboř (Česko)
Organizing club: Chotěboř
Prázdninová cena
Application deadline: July 20, 2024
City: Děčín XXXII - Boletice (Česko)
Organizing club: Boletice n/L.
Velká cena Batelova
Application deadline: July 18, 2024
City: Batelov (Česko)
Organizing club: Batelov
Letní cena SSK DUEL Praha 2024
Application deadline: July 14, 2024
City: Poděbrady (Česko)
Organizing club: DUEL Praha
Štít města Sezemic
Application deadline: July 17, 2024
City: Sezemice (Česko)
Organizing club: Sezemice
Střelecká liga Horní Cerekev 2024 - 4.kolo
Application deadline: July 21, 2024
City: Horní Cerekev (Česko)
Organizing club: Horní Cerekev
Borecký pohár 2024 - 3.kolo
Application deadline: May 11, 2024
City: Borek (Česká republika)
Organizing club: Borek
Čestické předovky
Application deadline: July 25, 2024
City: Čestice (Česko)
Organizing club: Orličtí ostrostřelci
Chomutovská vzduchovka s oporou 2024 5.kolo
Application deadline: July 27, 2024
City: Chomutov (Česko)
Organizing club: CHOMUTOV
Potkali se u Kolína 2024
Application deadline: July 25, 2024
City: Poděbrady (Česko)
Organizing club: DDM Kolín
Karlovarská liga SP 30+30 6.kolo + Krajský přebor / VP 30+30 3.kolo + Krajský přebor
Application deadline: July 28, 2024
City: Karlovy Vary - Březová (Česko)
Organizing club: Karlovy Vary - Březová
Letní cena Klatov
Application deadline: August 2, 2024
City: Klatovy (Česko)
Organizing club: Klatovy
Mem. kpt. Ot. Jaroše
Application deadline: August 3, 2024
City: Lenešice (Česko)
Organizing club: Louny
Memoriál Gũntera Stoklasy ,, osmý ROČNÍK “
Application deadline: August 3, 2024
City: Nová paka (Česká republika)
Organizing club: Nová Paka
SRPNOVÁ MALORÁŽKA 2024
Application deadline: July 29, 2024
City: Uherský Ostroh (Česko)
Organizing club: Uherský Ostroh
VC Poděbrad 2024 - Memoriál J. Vlčka
Application deadline: August 3, 2024
City: Poděbrady (Česko)
Organizing club: Bohemia Poděbrady
Karlovarská liga 2024 LP 60 5.kolo + Krajský přebor
Application deadline: August 4, 2024
City: Karlovy Vary - Březová (Česko)
Organizing club: Karlovy Vary - Březová
Letní cena Miroslav
Application deadline: August 4, 2024
City: Miroslav (Česko)
Organizing club: Miroslav
Mem. kpt. Ot. Jaroše
Application deadline: August 4, 2024
City: Lenešice (Česko)
Organizing club: Louny
Oblastní soutěž ve střelbě z předovek
Application deadline: August 4, 2024
City: Budišov (Česko)
Organizing club: Ostrava - Vítkovice
Pohár Lobez
Application deadline: August 2, 2024
City: Plzeň (Česká republika)
Organizing club: RAPID Plzeň
Pohár města Hlučína
Application deadline: August 8, 2024
City: Hlučín (Česko)
Organizing club: Hlučín
Borecký pohár 2024 - 4.kolo
Application deadline: May 11, 2024
City: Borek (Česká republika)
Organizing club: Borek
Chodský seniorský ležák - 5.kolo
Application deadline: August 9, 2024
City: Domažlice (Česko)
Organizing club: při SKP Psohlavec Domažlice
Lounská libovolka
Application deadline: August 10, 2024
City: Nečichy, okr. Louny (Česko)
Organizing club: Unitop Louny
Memoriál Josefa Sýse
Application deadline: August 10, 2024
City: Sokolov (Česko)
Organizing club: Policie UNITOP Sokolov
Pohár města Hlučína
Application deadline: August 9, 2024
City: Hlučín (Česko)
Organizing club: Hlučín
Prázdninová cena
Application deadline: August 6, 2024
City: Manušice (Česko)
Organizing club: Manušice
VC SKP Psohlavec
Application deadline: August 9, 2024
City: Domažlice (Česko)
Organizing club: při SKP Psohlavec Domažlice
Velká cena Ostroměře
Application deadline: July 27, 2024
City: Ostroměř (Česko)
Organizing club: Ostroměř
Lounská sportka
Application deadline: August 11, 2024
City: Nečichy, okr. Louny (Česko)
Organizing club: Unitop Louny
Opavský ležák a standard a přebor Moravskoslezského kraje
Application deadline: August 8, 2024
City: Opava (Česká republika)
Organizing club: OSTROJ Opava
Střelecká liga Horní Cerekev 2024 - 5.kolo
Application deadline: August 11, 2024
City: Horní Cerekev (Česko)
Organizing club: Horní Cerekev
Memoriál Vognara
Application deadline: August 17, 2024
City: Nové Lesy (Česko)
Organizing club: Nové Lesy
Memoriál Jindry Švába
Application deadline: August 17, 2024
City: Šumperk (Česko)
Organizing club: Šumperk - Temenice
Vrchlabská libovolka II. a sportka
Application deadline: August 18, 2024
City: Vrchlabí (Česko)
Organizing club: ŠKODA Vrchlabí
Chomutovská vzduchovka s oporou 2024 6.kolo
Application deadline: August 25, 2024
City: Chomutov (Česko)
Organizing club: CHOMUTOV
Karlovarská liga SP 30+30 8.kolo / VP 30+30 4.kolo + vyhodnocení
Application deadline: August 25, 2024
City: Karlovy Vary - Březová (Česko)
Organizing club: Karlovy Vary - Březová
letní Duklácká mládežnická liga
Application deadline: August 23, 2024
City: Plzeň (Česko)
Organizing club: DUKLA Plzeň
Oblastní soutěž ve střelbě z předovek
Application deadline: August 25, 2024
City: Budišov (Česko)
Organizing club: Ostrava - Vítkovice
Oblastní střelecká liga kule Karviná 2024 - 5. kolo
City: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Organizing club: Kovona Karviná