Český pohár mládeže 2024 1.kolo Manušice (ČPM)
Přihlášení do: 15. dubna 2024
Město: Manušice (Česko)
Pořádající klub: Manušice
Dubská, Fouňová a Zrůstová si z Maďarska odváží týmový bronz!
Více informacíPřívratský opět vítězí! Ze Světového poháru v Granadě veze zlatou
Více informacíMartina Kučerová a Tomáš Nýdrle získali bronz v MIX týmech na SP v Rabatu
Více informacíKostelecký má stříbro ze SP v Rabatu
Více informacíPřívratský si veze ze SP v Káhiře Zlatou medaili
Více informacíNaleznete zde všechny evidované soutěže, jejich propozice a následně i výsledky.
Přihlášení do: 15. dubna 2024
Město: Manušice (Česko)
Pořádající klub: Manušice
Přihlášení do: 15. dubna 2024
Město: Ostrava - Poruba (Česko)
Pořádající klub: Sportovně Střelecký klub Poruba, Skalka - z.s.
Přihlášení do: 28. dubna 2024
Město: Miroslav (Česko)
Pořádající klub: Miroslav
Přihlášení do: 28. dubna 2024
Město: Prosiměřice (Česko)
Pořádající klub: Prosiměřice č-0125
Přihlášení do: 2. května 2024
Město: Hlučín (Česko)
Pořádající klub: Hlučín
Přihlášení do: 5. května 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Praha 9 (Česko)
Pořádající klub: V Chaloupkách
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Hradec Králové (Česko)
Přihlášení do: 5. května 2024
Město: Poruba (Česko)
Pořádající klub: Olymp Ostrava
Přihlášení do: 9. května 2024
Město: Poděbrady (Česko)
Pořádající klub: DDM Kolín
Přihlášení do: 12. května 2024
Město: Strážnice (Česko)
Pořádající klub: Strážnice
Přihlášení do: 17. května 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: DUKLA Plzeň
Přihlášení do: 19. května 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Přihlášení do: 13. května 2024
Město: Karlovy Vary - Březová (Česko)
Pořádající klub: Karlovy Vary - Březová
Přihlášení do: 13. května 2024
Město: Ostrava - Poruba (Česko)
Pořádající klub: Sportovně Střelecký klub Poruba, Skalka - z.s.
Přihlášení do: 26. května 2024
Město: Velké Meziříčí (Česko)
Pořádající klub: Žďár nad Sázavou
Město: Mnichov (Německo)
Přihlášení do: 30. května 2024
Město: Opava (Česká republika)
Pořádající klub: OSTROJ Opava
Přihlášení do: 2. června 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Přihlášení do: 14. června 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: DUKLA Plzeň
Přihlášení do: 16. června 2024
Město: Hradec Králové (Česko)
Pořádající klub: Hradec Králové - Třebeš
Přihlášení do: 23. června 2024
Město: Prosiměřice (Česko)
Pořádající klub: Prosiměřice č-0125
Přihlášení do: 17. června 2024
Město: Manušice (Česko)
Pořádající klub: Manušice
Přihlášení do: 17. června 2024
Město: Ostrava - Poruba (Česko)
Pořádající klub: Sportovně Střelecký klub Poruba, Skalka - z.s.
Přihlášení do: 17. července 2024
Město: Sezemice (Česko)
Pořádající klub: Sezemice
Přihlášení do: 21. července 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Město: Paříž (Francie)
Přihlášení do: 25. července 2024
Město: Poděbrady (Česko)
Pořádající klub: DDM Kolín
Přihlášení do: 29. července 2024
Město: Uherský Ostroh (Česko)
Pořádající klub: Uherský Ostroh
Přihlášení do: 27. července 2024
Město: Ostroměř (Česko)
Pořádající klub: Ostroměř
Přihlášení do: 8. srpna 2024
Město: Opava (Česká republika)
Pořádající klub: OSTROJ Opava
Přihlášení do: 11. srpna 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Přihlášení do: 5. srpna 2024
Město: Plzeň (Česko)