Kalendář
Naleznete zde všechny evidované soutěže, jejich propozice a následně i výsledky.
VC OÚ Prosiměřice
Přihlášení do: 28. dubna 2024
Město: Prosiměřice (Česko)
Pořádající klub: Prosiměřice č-0125
Oblastní střelecká liga kule Karviná 2024 - 2. kolo + ČPM 2024 - 1. kolo (RP 2x30)
Město: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Pořádající klub: Kovona Karviná
Pohár osvobození města Hlučína
Přihlášení do: 2. května 2024
Město: Hlučín (Česko)
Pořádající klub: Hlučín
Střelecká liga Horní Cerekev 2024 - 1.kolo
Přihlášení do: 5. května 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Jarní Cena Chaloupek
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Praha 9 (Česko)
Pořádající klub: V Chaloupkách
Velká cena medvědů 2024
Přihlášení do: 9. května 2024
Město: Poděbrady (Česko)
Pořádající klub: DDM Kolín
Jarní cena Zábřeha
Přihlášení do: 12. května 2024
Město: Zábřeh na Moravě (Česko)
Pořádající klub: Zábřeh na Moravě
Střelecká liga Horní Cerekev 2024 - 2.kolo
Přihlášení do: 19. května 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Cena SSK Žďár n.S.
Přihlášení do: 26. května 2024
Město: Velké Meziříčí (Česko)
Pořádající klub: Žďár nad Sázavou
Oblastní střelecká liga kule Karviná 2024 - 3. kolo + ČPM 2024 - 2. kolo (RP 2x30)
Město: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Pořádající klub: Kovona Karviná
Střelecká liga Horní Cerekev 2024 - 3.kolo, Pohár AVZO Horní Cerekev
Přihlášení do: 2. června 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Oblastní střelecká liga kule Karviná 2024 - 4. kolo + ČPM 2024 - 3. kolo (RP 2x30)
Město: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Pořádající klub: Kovona Karviná
Prázdninová cena mládeže - 33. ročník
Přihlášení do: 15. června 2024
Město: Svitavy (Česko)
Pořádající klub: Pomezí
VC SSK Prosiměřice
Přihlášení do: 23. června 2024
Město: Prosiměřice (Česko)
Pořádající klub: Prosiměřice č-0125
Velká cena Batelova
Přihlášení do: 18. července 2024
Město: Batelov (Česko)
Pořádající klub: Batelov
Štít města Sezemic
Přihlášení do: 17. července 2024
Město: Sezemice (Česko)
Pořádající klub: Sezemice
Střelecká liga Horní Cerekev 2024 - 4.kolo
Přihlášení do: 21. července 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Potkali se u Kolína 2024
Přihlášení do: 25. července 2024
Město: Poděbrady (Česko)
Pořádající klub: DDM Kolín
Velká cena Ostroměře
Přihlášení do: 27. července 2024
Město: Ostroměř (Česko)
Pořádající klub: Ostroměř
Střelecká liga Horní Cerekev 2024 - 5.kolo
Přihlášení do: 11. srpna 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev
Oblastní střelecká liga kule Karviná 2024 - 5. kolo
Město: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Pořádající klub: Kovona Karviná
Memoriál Gery a Libora Kůrkových
Přihlášení do: 25. srpna 2024
Město: Manušice (Česko)
Pořádající klub: Manušice
Memoriál Ilka Dlouhého
Přihlášení do: 1. září 2024
Město: Prosiměřice (Česko)
Pořádající klub: Prosiměřice č-0125
Honba za rekordy Petra Hubáče 2024
Přihlášení do: 29. září 2024
Město:
Pořádající klub: Kovona Karviná