Karlovarská liga SP 30+30 2.kolo / StP 3x20 1.kolo - Lomnická sportka
Přihlášení do: 27. dubna 2024
Město: Lomnice u Sokolova (Česko)
Pořádající klub: Policie UNITOP Sokolov
Dubská, Fouňová a Zrůstová si z Maďarska odváží týmový bronz!
Více informacíPřívratský opět vítězí! Ze Světového poháru v Granadě veze zlatou
Více informacíMartina Kučerová a Tomáš Nýdrle získali bronz v MIX týmech na SP v Rabatu
Více informacíKostelecký má stříbro ze SP v Rabatu
Více informacíPřívratský si veze ze SP v Káhiře Zlatou medaili
Více informacíNaleznete zde všechny evidované soutěže, jejich propozice a následně i výsledky.
Přihlášení do: 27. dubna 2024
Město: Lomnice u Sokolova (Česko)
Pořádající klub: Policie UNITOP Sokolov
Přihlášení do: 15. dubna 2024
Město: Manušice (Česko)
Pořádající klub: Manušice
Přihlášení do: 15. dubna 2024
Město: Ostrava - Poruba (Česko)
Pořádající klub: Sportovně Střelecký klub Poruba, Skalka - z.s.
Město: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Pořádající klub: Kovona Karviná
Přihlášení do: 5. května 2024
Město: Chomutov (Česko)
Pořádající klub: CHOMUTOV
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Borek (Česká republika)
Pořádající klub: Borek
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Děčín XXXII - Boletice (Česko)
Pořádající klub: Boletice n/L.
Přihlášení do: 16. května 2024
Město: Praha 9 Hloubětín
Pořádající klub: Chaloupky 0121
Přihlášení do: 13. května 2024
Město: Karlovy Vary - Březová (Česko)
Pořádající klub: Karlovy Vary - Březová
Přihlášení do: 13. května 2024
Město: Ostrava - Poruba (Česko)
Pořádající klub: Sportovně Střelecký klub Poruba, Skalka - z.s.
Přihlášení do: 26. května 2024
Město: Olomouc (Česko)
Pořádající klub: ELÁN Olomouc
Město: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Pořádající klub: Kovona Karviná
Město: Mnichov (Německo)
Přihlášení do: 31. května 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Přihlášení do: 24. května 2024
Město: Luková u Lanškrouna (Česko)
Pořádající klub: ORLICE Luková
Přihlášení do: 31. května 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: Plzeň Slovany
Přihlášení do: 7. června 2024
Město: Děčín - Boletice (Česko)
Pořádající klub: Boletice n/L.
Přihlášení do: 8. června 2024
Město: Vrchlabí (Česko)
Pořádající klub: ŠKODA Vrchlabí
Přihlášení do: 11. května 2024
Město: Borek (Česká republika)
Pořádající klub: Borek
Přihlášení do: 18. června 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: DUKLA Plzeň
Město: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Pořádající klub: Kovona Karviná
Přihlášení do: 23. června 2024
Město: Vrchlabí (Česko)
Pořádající klub: ŠKODA Vrchlabí
Přihlášení do: 17. června 2024
Město: Manušice (Česko)
Pořádající klub: Manušice
Přihlášení do: 17. června 2024
Město: Ostrava - Poruba (Česko)
Pořádající klub: Sportovně Střelecký klub Poruba, Skalka - z.s.
Přihlášení do: 5. července 2024
Město: Lenešice (Česko)
Pořádající klub: Louny
Město: Paříž (Francie)