Pražský pohár 2024 3.kolo
Přihlášení do: 19. června 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Olympijský tým odhalil novou kolekci: Naši střelci jsou hvězdami přehlídky
Více informacíDorostenci a dorostenky bojovali o medaile na Olympiádě dětí a mládeže
Více informacíČeský triumf na mistrovství Evropy pušky, pistole v Osijeku
Více informacíZlato na SP v Baku získal Martin Podhráský
Více informacíNaleznete zde všechny evidované soutěže, jejich propozice a následně i výsledky.
Přihlášení do: 19. června 2024
Město: Praha 6 - Sedlec (Česko)
Pořádající klub: DUEL Praha
Město: Karviná - Nové Město (Česká Republika)
Pořádající klub: Kovona Karviná
Přihlášení do: 22. června 2024
Město: Hradec Králové (Česko)
Pořádající klub: Hradec Králové 0062
Přihlášení do: 21. června 2024
Město: Klatovy (Česko)
Pořádající klub: Klatovy
Přihlášení do: 19. června 2024
Město: Březolupy (Česko)
Pořádající klub: Březolupy
Přihlášení do: 16. června 2024
Město: Hradec Králové (Česko)
Pořádající klub: Hradec Králové - Třebeš
Přihlášení do: 5. října 2024
Město: Semily (Česko)
Pořádající klub: Semily
Přihlášení do: 23. června 2024
Město: Karlovy Vary - Březová (Česko)
Pořádající klub: Karlovy Vary - Březová
Přihlášení do: 23. června 2024
Město: Poděbrady (Česko)
Pořádající klub: Bohemia Poděbrady
Přihlášení do: 15. června 2024
Město: Svitavy (Česko)
Pořádající klub: Pomezí
Přihlášení do: 23. června 2024
Město: Prosiměřice (Česko)
Pořádající klub: Prosiměřice č-0125
Přihlášení do: 23. června 2024
Město: Vrchlabí (Česko)
Pořádající klub: ŠKODA Vrchlabí
Přihlášení do: 27. května 2024
Město: České Budějovice (Česká republika)
Přihlášení do: 26. června 2024
Město: Plzeň (Česko)
Pořádající klub: DUKLA Plzeň
Přihlášení do: 17. června 2024
Město: Manušice (Česko)
Pořádající klub: Manušice
Přihlášení do: 17. června 2024
Město: Ostrava - Poruba (Česko)
Pořádající klub: Sportovně Střelecký klub Poruba, Skalka - z.s.
Přihlášení do: 30. června 2024
Město: Chomutov (Česko)
Pořádající klub: CHOMUTOV
Přihlášení do: 30. června 2024
Město: Karlovy Vary - Březová (Česko)
Pořádající klub: Karlovy Vary - Březová
Přihlášení do: 5. července 2024
Město: Lenešice (Česko)
Pořádající klub: Louny
Přihlášení do: 4. července 2024
Město: Šumperk (Česko)
Pořádající klub: Šumperk - Temenice
Přihlášení do: 5. července 2024
Město: Písek (Česko)
Pořádající klub: Klub brokové střelby Písek
Přihlášení do: 5. července 2024
Město: Domažlice (Česko)
Pořádající klub: při SKP Psohlavec Domažlice
Přihlášení do: 6. července 2024
Město: Chotěboř (Česko)
Pořádající klub: Chotěboř
Přihlášení do: 6. července 2024
Město: Uherský Ostroh (Česko)
Pořádající klub: Uherský Ostroh
Přihlášení do: 7. července 2024
Město: Zábřeh na Moravě (Česko)
Pořádající klub: Zábřeh na Moravě
Město: Porpetto (Itálie)
Přihlášení do: 13. července 2024
Město: Olomouc (Česko)
Pořádající klub: ELÁN Olomouc
Přihlášení do: 26. června 2024
Město: Uherský Ostroh (Česko)
Pořádající klub: Uherský Ostroh
Přihlášení do: 20. dubna 2024
Město: Hradec Králové (Česko)
Pořádající klub: DUKLA Hradec Králové
Přihlášení do: 17. července 2024
Město: Březolupy (Česko)
Pořádající klub: Březolupy
Přihlášení do: 20. července 2024
Město: Sokolov (Česko)
Pořádající klub: Policie UNITOP Sokolov
Přihlášení do: 20. července 2024
Město: Chotěboř (Česko)
Pořádající klub: Chotěboř
Přihlášení do: 20. července 2024
Město: Děčín XXXII - Boletice (Česko)
Pořádající klub: Boletice n/L.
Přihlášení do: 18. července 2024
Město: Batelov (Česko)
Pořádající klub: Batelov
Přihlášení do: 17. července 2024
Město: Sezemice (Česko)
Pořádající klub: Sezemice
Přihlášení do: 21. července 2024
Město: Horní Cerekev (Česko)
Pořádající klub: Horní Cerekev